Starity

Ke$ha keményen bírálta Britney-t

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. március 06. 13:14 #1
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8044
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
A feltörekvõ fiatal énekesnõ, Ke$ha, aki közremûködött Britney Lace & Leather címû dalának a vokál részek feléneklésében, az egyik legutóbb adott interjújában keményen bírálta a PopHercegnõt, amiért nem élõben énekelt a The Circus Starring: Britney Spears turnéján.

"Szerintem az egész marhaság. Egyáltalán nem tisztességes azokkal az emberekkel szemben, akik elmentek megnézni a show-t. Ha énekes vagy akkor énekelj. Ha táncos, akkor pedig táncolj. Ha ezt a kettõt kombinálja, akkor tegye egyértelmûvé, hogy mikor énekel, és mikor táncol. Soha nem tennék ilyet a rajongóimmal."

"Nem azért, de az emberek engem is kértek arra, hogy playbackeljek. Viszont még akkor sem tátogtam, amikor hajnali háromkor kellett felkelnem az idõeltolódás miatt egy televíziós show miatt."

"Az embereket hülyének nézi, hogy nem veszik észre, hogy mikor nem énekel élõben. Kemény dolog énekelni és azzal egy idõben táncolni. Én nem akarom hülyékként kezelni a rajongóimat. Ez az én véleményem minderrõl. "

"Az albumom nagyon õszinte. Én igazán õszinte vagyok. Néha szarul éneklek, de legalább tudni fogod, hogy élõben nyomom," - mondta a "Blah Blah Blah" énekese.

(Cikk: BritneyS.hu)

Késõbb a blogger, Perez Hilton reagált Ke$ha szavaira.
"Nem egy bölcs választás, Ke$ha kisasszony. Nem kéne szemétkedned a pop királyi méltóságával. Ke$ha arra törekszik, hogy igazi mûvésznek tûnjön, ezért úgy döntött, hogy felemeli a hangját és Britney Spears-re támad, mert nem énekelt élõben a koncertjein...

Nem, te csak ösztönzöd õket, hogy rosszul írják a szavakat a poén kedvéért, fekete szemceruzával rajzolnak az arcukra és Jack Daniels-el mossák a fogukat. Amerikának az ostobasági szintjét növelted ezzel. Csend legyen kislány! Hallottunk már téged élõben és egyértelmû, hogy szeretsz különféle hatásokat használni a hangodon! Legalább nem feltûnõ, hogy részeg vagy, ami megszokott tõled!"
2010. március 06. 13:24 #2
nozso13
nozso13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 7208
Csatolások: 72041
Azonosító: 47795
Offline offline
Idézet(prézli @ 2010. March 6. - 13:14)


"Szerintem az egész marhaság. Egyáltalán nem tisztességes azokkal az emberekkel szemben, akik elmentek megnézni a show-t. Ha énekes vagy akkor énekelj. Ha táncos, akkor pedig táncolj. Ha ezt a kettõt kombinálja, akkor tegye egyértelmûvé, hogy mikor énekel, és mikor táncol. Soha nem tennék ilyet a rajongóimmal."


"Az albumom nagyon õszinte. Én igazán õszinte vagyok. Néha szarul éneklek, de legalább tudni fogod, hogy élõben nyomom," - mondta a "Blah Blah Blah" énekese.


beer.gif
Egyenes beszéd rlz
Perez Hilton meg tehet egy hatalmas szívességet. reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: Necros
2010. március 06. 13:45 #3
BunnyGirl
BunnyGirl
Ultraviolence
 
Státuszεїз Shine bright like a diamond εїз
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.26.
Hozzászólás: 2262
Csatolások: 850
Azonosító: 115648
Offline offline
Késõbb a blogger, Perez Hilton reagált Ke$ha szavaira.
"Nem egy bölcs választás, Ke$ha kisasszony. Nem kéne szemétkedned a pop királyi méltóságával. Ke$ha arra törekszik, hogy igazi mûvésznek tûnjön, ezért úgy döntött, hogy felemeli a hangját és Britney Spears-re támad, mert nem énekelt élõben a koncertjein...

Nem, te csak ösztönzöd õket, hogy rosszul írják a szavakat a poén kedvéért, fekete szemceruzával rajzolnak az arcukra és Jack Daniels-el mossák a fogukat. Amerikának az ostobasági szintjét növelted ezzel. Csend legyen kislány! Hallottunk már téged élõben és egyértelmû, hogy szeretsz különféle hatásokat használni a hangodon! Legalább nem feltûnõ, hogy részeg vagy, ami megszokott tõled!"

_nevet.gif _nevet.gif hát ez jó, szerintem Pereznek van igaza.
egyébként is Ke$ha foglalkozzon magával...(õ aztán biztos marha jó példakép lesz az amcsi tiniknek..)höh... laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Balu, Tinkerbell
2010. március 06. 14:07 #4
- törölt felhasználó -    
Perez Hiltonnak adok igazat. beer.gif
Kesha-nak is igaza van, de ilyet majd akkor mondjon nyilvánosan, ha letett minimum annyit az asztalra, mint Britney. Most, hogy van egy slágere, elég nagy szája lett, nekem ez nem túl szimpatikus, lehet, hogy egy év múlva azt sem fogjuk tudni, kicsoda õ. Nem szeretem az ilyen lázadó, másoknak beszólogatós imidzst. Miért nem tudják tisztelni és elismerni egymást?!
1 felhasználónak tetszik: Balu
2010. március 06. 15:12 #5
nozso13
nozso13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 7208
Csatolások: 72041
Azonosító: 47795
Offline offline
Idézet(Regina @ 2010. March 6. - 14:07)

Kesha-nak is igaza van, de ilyet majd akkor mondjon nyilvánosan, ha letett minimum annyit az asztalra, mint Britney.

Britney mit tett le? Nálam az, hogy nulla hanggal végigplébekelte kétszer a világot és kiadott x albumot az ugyan nem egyenlõ a semmivel, de szánalmas.
Az viszont igaz, hogy Kesha (?) sem ért még el sokat (valójában nem hogy nem hallottam még élõben énekelni, de nem is tudom, hogy kicsoda blink.gif biggrin.gif ), de tetszik a hozzáállása.
1 felhasználónak tetszik: Necros
2010. március 06. 15:41 #6
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet(prézli @ 2010. March 6. - 13:14)
Késõbb a blogger, Perez Hilton reagált Ke$ha szavaira.
[...]
Nem, te csak ösztönzöd õket, hogy rosszul írják a szavakat a poén kedvéért, fekete szemceruzával rajzolnak az arcukra és Jack Daniels-el mossák a fogukat. Amerikának az ostobasági szintjét növelted ezzel. Csend legyen kislány! Hallottunk már téged élõben és egyértelmû, hogy szeretsz különféle hatásokat használni a hangodon! Legalább nem feltûnõ, hogy részeg vagy, ami megszokott tõled!"

meghajolo.gif
Én nagyon nem bírom a csaj hangját, egyenesen sérti a fülemet. ohmy.gif
Az meg, hogy így beszólogat még jobban unszimpatikussá teszi számomra, nem vagyok Britney rajongó, de igazat adok Reginának. beer.gif
2010. március 06. 15:53 #7
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Nagyon sok zenész playbackel. Szinte mindenki - tisztelet a kivételnek. De szerintem õk ettõl nem rosszabbak. blush.gif
2010. március 06. 15:57 #8
- törölt felhasználó -    
Én csak annyit mondok, ahogy majd Ke$ha is öregszik, rájön, hogy playbackelni nem is olyan rossz. biggrin.gif
2010. március 06. 15:58 #9
Tinkerbell
Tinkerbell
 
Státuszéhesapocakooom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.08.
Hozzászólás: 508
Csatolások: 1900
Azonosító: 109664
Offline offline
jól beszél perez hilton thumbsup.gif
2010. március 06. 16:09 #10
fuge7
fuge7
Dódika
 
StátuszA lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll. :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.23.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 1927
Azonosító: 74746
Offline offline
ez jó biggrin.gif Perez Hilton megint jól beszélt! rohog.gif
2010. március 06. 16:21 #11
audrey
audrey
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.24.
Hozzászólás: 1762
Csatolások: 26526
Azonosító: 121080
Offline offline
szerintem Kesha élõben borzalmasan énekel....
1 felhasználónak tetszik: Balu
2010. március 06. 21:50 #12
- törölt felhasználó -    
Direkt rákerestem még régebben youtube-n olyan videókra, ahol élõben énekel, hogy vajon ugyanolyan-e a hangja, mint a klippben, vagy legalább hasonló, és nem csalódtam, nagyon szeretem mindkét számát, sõt, meg van a lemeze, nekem nagyon bejön a stílusa, mind öltözködésileg, mint zeneileg, teljesen egyetértek azzal amit mondott.

Idézet(prézli @ 2010. March 6. - 13:14)
"Szerintem az egész marhaság. Egyáltalán nem tisztességes azokkal az emberekkel szemben, akik elmentek megnézni a show-t. Ha énekes vagy akkor énekelj. Ha táncos, akkor pedig táncolj. Ha ezt a kettõt kombinálja, akkor tegye egyértelmûvé, hogy mikor énekel, és mikor táncol. Soha nem tennék ilyet a rajongóimmal."

"Nem azért, de az emberek engem is kértek arra, hogy playbackeljek. Viszont még akkor sem tátogtam, amikor hajnali háromkor kellett felkelnem az idõeltolódás miatt egy televíziós show miatt."

"Az embereket hülyének nézi, hogy nem veszik észre, hogy mikor nem énekel élõben. Kemény dolog énekelni és azzal egy idõben táncolni. Én nem akarom hülyékként kezelni a rajongóimat. Ez az én véleményem minderrõl. "

beer.gif

És nozso13 beer.gif

Idézet(nozso13 @ 2010. March 6. - 15:12)
Britney mit tett le? Nálam az, hogy nulla hanggal végigplébekelte kétszer a világot és kiadott x albumot az ugyan nem egyenlõ a semmivel, de szánalmas.
1 felhasználónak tetszik: Necros
2010. március 07. 00:52 #13
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
nozso13 és QueenB véleményével értek egyet! meghajolo.gif

Perez pedig valóban elmehet a jó büdös francba, reklamalo.gif rühellem azt a férget... mad.gif És nem azért mert meleg, az hidegen hagy.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!