Starity

Legfurcsább álmaid, amiben sztár szerepelt!

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. július 21. 16:44 #41
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Hatásos tipp, nekem bejött... azóta nem igen próbálkozom vele...
Alvás előtt jól be kell lakni mindegy mivel, csak egyél valamit, aztén nézz filmet vagy csak "álmodozz" valakiről, hát nekem bejött, mert nem is egy alkalom volt mikor hírességgel álmodtam w00t.gif
Persze nem garantálom, hogy az álmodban majd pont ő lesz mondjuk a "szőke herceg fehér lovon"! unsure.gif

Nekem volt olyan álmom, mikor a barátokkal aBalcsira mentünk és tesóm - persze hatásosan fürdés után- végigkente fagyival Szekér Olivért, a No Thanx gitárosát... dry.gif persze ezt még akkor álmodtam, mikor odáig voltam a srácokért, azóta már más a helyzet... de ezt vagy 3-szor egymás után...!!! blush.gif
De álmodtam már Robert Pattinsonnal is... Óh életem legjobb öt perces álma volt... wub.gif wub.gif wub.gif
Bár itt egy negatív példa is... egyik álmomban Kellan Lutz totál úgy nézett ki mint a Twilight filmben, és éppen gyilkos volt... blink.gif megölte a szomszédunkat utána meg apukámért ment, de én felhívtam és addig visítottam apuval, míg el nem jött hazulról... blush.gif
Élvezet volt felkelni... blush.gif
2010. július 22. 22:35 #42
Maggie
Maggie
 
Státuszchogiwa
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.15.
Hozzászólás: 948
Csatolások: 4686
Azonosító: 43704
Offline offline
Én nemrégiben, amikor még suli volt, azt álmodtam, hogy az osztályom néhány tagjával együtt 30 Seconds to Mars koncerten vagyok. biggrin.gif Pedig az osztályból rajtam kívül senki sem szereti őket. De csak így nekünk párunknak játszottak... laugh.gif Sajnos részletekre már nem emlékszem... mellow.gif laugh.gif
2010. július 25. 14:22 #43
Bella08
Bella08
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.09.
Hozzászólás: 134
Csatolások: 0
Azonosító: 129019
Offline offline
Hát, egyszer azt álmodtam, hogy én vagyok Natalia Oreiro és ott volt Facundo Arana is! rohog.gif

Egyszer pedig átváltoztam Harry Potter-ré és seprűvel repültem! _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: wadfrutti
2010. július 27. 09:56 #44
Fireprincess
Fireprincess
visszatérő vendég
 
Státuszεïз 'Imagine you and me count the butterflies' εïз
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.20.
Hozzászólás: 177
Csatolások: 14
Azonosító: 129570
Offline offline
Nekem Hugh Laurie volt álmomban az apám. _nevet.gif Emlékszem, ült a fotelben és magyarázott rohog.gif És amikor megszólalt hogy "kislányom" akkor ébredtem fel. Nagyon durva volt _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: wadfrutti, NiceandCute
2010. július 27. 20:06 #45
- törölt felhasználó -    
én álmomban külföldön voltam és taliztam Seb Vettellel és a barátnőjével amikor feltünt a tesi tanárom( blink.gif ) egy kosárral( blink.gif ) és adott egy cetlit h kérjek autogrammot!

amikor felébrettem azt hittem megbolondultam... _nevet.gif _nevet.gif
2010. július 27. 20:15 #46
Amymya15
Amymya15
We ♥ John's 1.25
 
StátuszBread Section
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.26.
Hozzászólás: 1320
Csatolások: 32
Azonosító: 118559
Offline offline
vidéken voltam , éppen egy foci vb döntőjén voltunk biggrin.gif , ott volt egy csomó ismerősöm is.. asszem Brazil-és valamilyen afrikai ország játszott. és egyszercsak már a csapatok "főhadiszállásánál" voltunk egyik oszt.társammal. természetesen a spanyolokét kerestük meg elöször. rolleyes.gif
és hirtelen kijött Torres és Casillas.. és én mint nagy Torres fan odamentem hozzá és perfekt angolul elkezdtem dumálni vele, hogy mennyire szeretem és h adjon aláírást és egy közös fotót. wub.gif
és odabújt hozzám és mosolygott rolleyes.gif wub.gif
óóó.. amikor felkeltem olyan mérges voltam... sajna csk egy álom volt dry.gif sad.gif
2010. július 28. 12:08 #47
Adam and Ashley
Adam and Ashley
visszatérő vendég
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.24.
Hozzászólás: 329
Csatolások: 24
Azonosító: 129893
Offline offline
csokolóztam adam lambertel!! monjuk az jó volt wub.gif wub.gif biggrin.gif
2010. július 29. 14:46 #48
Blackheart.com
Blackheart.com
yizhan - bjyxszd
 
Státuszliving my best fujoshi life ^.^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.04.
Hozzászólás: 3585
Csatolások: 1884
Azonosító: 42891
Offline offline
suliban voltam... és az osztálytársam volt Xavier Samuel... blush.gif az osztályban mindenki félt tőle, de én nem igazán...
egyik órán mindenki levelezgetett mindenkivel...én vettem a bátorságot és elkezdtem neki írni vmit...a többiek hülyén rám néztek,h miért merek neki írni és nem félek-e tőle...de én nem törődtem velük és nyugodtan folytattam tovább a levelezést vele... smileeee.gif
2010. július 30. 20:29 #49
Cheryl Cole fan
Cheryl Cole fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.15.
Hozzászólás: 1128
Csatolások: 522
Azonosító: 129312
Offline offline
Idézet (Fergiefan @ 2010.07.19. 20:43)

Meg máskor azt,hogy Iyaz-el találkoztam és magyarul azt mondta hogy ha nem ébresztem fel Pataki Attilát akkor nem nézhetem meg a kedvenc filmem. _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif


hát te tudsz aztán szépeket álmodni _nevet.gif

nekem Cheryl volt a legjobb barátnőm a Parchute klipben látható fekete ruhájában volt a suli udvarunkon és táncoltunk meg megölelt smileeee.gif
2010. július 30. 20:38 #50
RiaRia14
RiaRia14
Wica
 
Státusz"Az ember olyan, mint képen az arca, mert lelke és szíve nem lehet rajta."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.27.
Hozzászólás: 2117
Csatolások: 118
Azonosító: 132049
Offline offline
Fú... elég sok fura álmom volt. De itt van egy. amit még én sem hittem volna:
Veszprémbe mentem a mamámmal egy könyvesboltba.(már furaxD) Mikor odaértünk azt vettem észre. h az eladó Robert Pattinson. Alig hittem a szememnek. (én nem rajongok érte:)) Ő pedig épp autógrammokat osztogatott. Odatolakodtam. h had vegyem meg végre a legújabb Twilight könyvet. erre mindenki eltűnt a boltból. Csak mi ketten maradtunk. Aztán valahogy elkezdtem neki magyarázni. h tökre nem szeretem. meg ilyenek. és erreő tök szomorú lett. én meg az ölébe ültem. és hálistennek felébredtem. Ezután jöttem rá. h Robert Pattinson nem is annyira ronda. és kicsit meg is kedveltem. xD elég hosszú álom volt. és fura vááá... biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: NiceandCute
2010. július 30. 20:45 #51
- törölt felhasználó -    
Nekem a napokban volt egy nagyon jó álmom.ADAM LAMBERT Fever c. számára táncoltam a koncertjén és a szám végén oda jött hozzám és megcsókolt wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif .ÉS basszus abban a pillanatban felébredtem.
2 felhasználónak tetszik: Adam Lambert Rajongó, NiceandCute
2010. július 30. 20:50 #52
Csilla19
Csilla19
*Crazy Girl*
 
Státuszáhh. szerelmes vagyok az uj Csabi & Tomi klippbe/számba ♥ ♥ ♥ :DDDD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.01.
Hozzászólás: 1094
Csatolások: 53
Azonosító: 123941
Offline offline
Én Selena Gomezzel, hogy találkoztam vele és iyen nagy hülye fejet vágtam aztánn elkezdtem ugrálva sikítozni őmeg így lesettrám hülyén! xD A öbbire nem emlékszem, de talán vele dolgoztam! biggrin.gif De jó álom volt. Talánm ég ott votl Demi Lovato is. biggrin.gif

Mg egyszert talán Sterling Kngiht-tal, de arra aztán végképp nem emléksze, de szép álom volt! xD
1 felhasználónak tetszik: NiceandCute
2010. július 30. 20:53 #53
kriszty_14
kriszty_14
♫Zac Efron♫addict♥
 
Státusz♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Zachary David Alexander Efron♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.06.
Hozzászólás: 1074
Csatolások: 442
Azonosító: 130680
Offline offline
én voltam az új Vanessa Hudgens xD,mikor meg smárolnom kelett zacel akkor hát nem fel ébredtem??xD am ott volt ashley tisdale meg ezek.. wub.gif
2010. július 30. 20:57 #54
- törölt felhasználó -    
Az enyémek elég vadak, főként férfisztárokkal álmodok(na jó csak velük), de ezek legyenek csak az én hálószobai titkaim. biggrin.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: NiceandCute
2010. július 30. 21:00 #55
bebeflower
bebeflower
камеры ™
 
Státuszleft hand free
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 1757
Csatolások: 113
Azonosító: 128406
Offline offline
hát..xD érdekesek. Volt mikor egyszerre kétszer is álmodtam Justin Bieberről dry.gif dry.gif
2010. július 30. 21:26 #56
Adam Lambert Rajongó
Adam Lambert Rajongó
visszatérő vendég
 
StátuszEgy nappal előbb vége lett a nyaralásnak!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.01.
Hozzászólás: 165
Csatolások: 1
Azonosító: 130391
Offline offline
Ez tényleg fura...
Egyik nap átmentem az egyik barátnőmhöz és egy nagy vászon volt kifeszítve amin egy másik barátnőmmel Skype-oltam és azt mondta, hogy Adam Lambert el fog hívni randira...
Másnap megint átmentem a barátnőmhöz mire az anyukája megkérdezte nem akarok-e rántott húst enni és mikor felállt akkor láttam, hogy az asztal másik végében Adam rántott húst eszik... blink.gif tongue.gif
2010. augusztus 01. 11:14 #57
BSBfan13
BSBfan13
 
StátuszSokan azt mondják angyalok nem léteznek, pedig itt az élő példa......én :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.18.
Hozzászólás: 528
Csatolások: 54
Azonosító: 125343
Offline offline
én nekem már sok volt de a legutóbbi az akkora baromság volt ...hogy ..wááwáá ...hát valami olyasmit ánlomdtam hogy Nick Carter-t kellett kiszabarítani..már nem tom hogy honnan laugh.gif aztán meg hirtelen átkerültünk egy bevásárlóközpontba ahol light meggyes fagyit akartunk vaeeni..jó nagy baromság volt de teccett wub.gif wub.gif wub.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
2010. augusztus 02. 12:51 #58
- törölt felhasználó -    
Votam egy Justin Bieber koncerten és kaptam dedikált fotót ! cool.gif
2010. augusztus 02. 12:52 #59
Annie96
Annie96
új tag
 
StátuszVégre..:D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.02.
Hozzászólás: 39
Csatolások: 0
Azonosító: 132418
Offline offline
elég baromságok voltak, de a legnagyobb az volt, amikor benne voltam a Barca-ba és Messi-vel fociztam..smileeee.gif
2010. augusztus 02. 12:55 #60
bella98
bella98
visszatérő vendég
 
StátuszHarry..*-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.27.
Hozzászólás: 499
Csatolások: 39
Azonosító: 132045
Offline offline
én összejöttem a jóképü logan miller-rel wub.gif wub.gif wub.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!