Starity

Pankráció

500 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. április 04. 10:12 #201
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Elnézést a kis floodért, de most ilyen kedvem van! biggrin.gif biggrin.gif
Elég sokáig fent voltam, hogy nyomon kövessem a WM 27 eredményeit. biggrin.gif Miután megnyugodtam a jó hírektől mentem is vízszintbe. rohog.gif
Eredményeket nem spoilerezem ki. biggrin.gif Egy biztos: látni akarom minnél hamarabb az egészet!! meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
Na jó, egy kis spoiler: 19-0biggrin.gif
2011. április 04. 18:53 #202
- törölt felhasználó -    
nem tudom hol kezdjem.. rolleyes.gif
nagy csalódás volt számomra a Wrestlemania 27! rolleyes.gif de ez csak szigorúan az én véleményem.
aki szereti a fényt a csillogást a sztárokat szóval az egésznek a körítését az mindenképp nézze meg. smileeee.gif
de aki a pankráció miatt vagy a remek story végkifejletek miatt szeretné megnézni nagyon nem ajánlom.
nem igazán tudnám minősíteni az egész előadást.
egy meccset tudok kiemelni és az a Undertaker-HHH összecsapás volt ami egy közepes összecsapásnak elment. mondjuk egy heti műsorban mindenképp látványosnak mondható. de ennyire telt a közel 50-Takertől és a szintén öregmotoros the Game-től. és azt gondolom nem nekik kéne elvinni 2011-ben egy Wrestlemániát a hátukon.

igazából egy mondatban tudnám jellemezni az idei Wrestlemániát amit az egyik pankrációs fórumon nagyon jól megfogalmazott egy rajongó:

""Kb Rock és Steve Austin jelenlétével adták el az egész 4-órás műsort,és ebből csask momentumok voltak értékelhetők. "
2011. április 04. 20:10 #203
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.04.04. 18:53)
nem tudom hol kezdjem.. rolleyes.gif 
nagy csalódás volt számomra a Wrestlemania 27! rolleyes.gif  de ez csak szigorúan az én véleményem.
aki szereti a fényt a csillogást a sztárokat szóval az egésznek a körítését az mindenképp nézze meg. smileeee.gif 
de aki a pankráció miatt vagy a remek story végkifejletek miatt szeretné megnézni nagyon nem ajánlom.
nem igazán tudnám minősíteni az egész előadást.
egy meccset tudok kiemelni és az a Undertaker-HHH összecsapás volt ami egy közepes összecsapásnak elment. mondjuk egy heti műsorban mindenképp látványosnak mondható. de ennyire telt a közel 50-Takertől és a szintén öregmotoros the Game-től. és azt gondolom nem nekik kéne elvinni 2011-ben egy Wrestlemániát a hátukon.
igazából egy mondatban tudnám jellemezni az idei Wrestlemániát amit az egyik pankrációs fórumon nagyon jól megfogalmazott egy rajongó:
""Kb Rock és Steve Austin jelenlétével adták el az egész 4-órás műsort,és ebből csask momentumok voltak értékelhetők. "

Ezek szerint nem volt jó. unsure.gif Én mégnem néztem meg, de azért kíváncsi leszek rá.
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. április 04. 20:32 #204
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2011.04.04. 20:10)
Ezek szerint nem volt jó. unsure.gif Én mégnem néztem meg, de azért kíváncsi leszek rá.


nézd meg nyugodtan ne hallgass egy örök elégedetlenkedőre! biggrin.gif wink.gif

egyszerűen csak már olyan régen és annyiféle pankrációt láttam már hogy csak a rosszat látom meg bennük ugyan így vagyok a filmekkel is sajnos.nagyon kritikusan állok hozzá a korunk filmjeihez is ugyanígy vagyok a jelenkor pankrációjával is!evvan sajnos! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. április 06. 14:17 #205
Fedorov
Fedorov
 
StátuszBlashyrkh (Mighty Revendark)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.10.10.
Hozzászólás: 573
Csatolások: 177
Azonosító: 18774
Offline offline
Nekem is csak a Taker vs. HHH meccs jött be, bár szerintem a vége nem ez lett volna. Szerintem a Hellsgate alatt mondta Taker HHH-nek hogy kopgja le mert meg van halva. Bár ki tudja. A többi teljesen kiszámítható volt, leszámítva Cody győzelmét. A 4v4 csapatmeccs szánalom volt a másfél percével, Morrison-ék meccsére inkább nem mondok semmit. Nem értem hogy a RAW GM miért vette el Jerry győzelmét. Ez nem a RAW volt. Itt Rock volt a főnök.
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, Bessie
2011. április 07. 22:55 #206
- törölt felhasználó -    
ááááááááááááááá mekkora!!
hol van már 1999.. sad.gif
"WELCOME TO RAW IS JERICHO!!" meghajolo.gif
"Never EEVER be the same again"
2011. április 07. 23:04 #207
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Nem tudom ti hogy vagytok vele, nekem tetszett Sin Cara debütálása. Habár rövid volt, nekem padlózott az állam. biggrin.gif
Remélem a következő Rawn már meccsel! biggrin.gif

u.i.: Ha Sheamus fejére gondolok, miután SC távozott, elkap a röhögés. _nevet.gif

Ez most komoly? A kövi WM főmeccsén Rock és Cena csap össze?
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. április 07. 23:37 #208
- törölt felhasználó -    
igen Sin Cara üde fénypontja lehet most a WWE-nek akrobatikus képességeinek köszönhetően. meghajolo.gif

a Rock vs Cena háá az 1-évig tartó story vonal lenne. biggrin.gif nem hiszem hogy ezt ki játsza a WWE!
de fene tudja lehet 1-éven keresztül fogják építeni a történetet. kíváncsi vagyok hogyan oldják ezt meg. de ez szerintem függ majd attól is hogy a következő nagy PPv műsorokban mi fog történni gondolok itt a Summer slamre vagy Survivor series-re! smileeee.gif

majd meglátjuk.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. április 08. 16:57 #209
- törölt felhasználó -    
kiváló volt a Smackdown! Sin Cara itt is felbukkan és a lehető legjobbkor! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. április 08. 18:43 #210
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.04.08. 16:57)
kiváló volt a Smackdown! Sin Cara itt is felbukkan és a lehető legjobbkor! biggrin.gif

Olvastam a Face-en! biggrin.gif Kiosztotta Swaggert. _nevet.gif Ezt látni kell! biggrin.gif yess.gif
2011. április 08. 22:51 #211
Fedorov
Fedorov
 
StátuszBlashyrkh (Mighty Revendark)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.10.10.
Hozzászólás: 573
Csatolások: 177
Azonosító: 18774
Offline offline
Szerintem nem lesz 1 éves feud. Rock eltűnik aztán WM előtt 1-2 hónappal fog visszajönni. Főleg hogy nem is igen akar meccselni. Mit csinálna 1 évig? Oltogatnák egymás Cena-val? Azt megunnák az emberek pár hét után.
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. április 09. 10:20 #212
- törölt felhasználó -    
a Nyers erő magyar weboldaláról származik ez az információ:

"Kedves Olvasók! Ne menjetek nagyon messzire, mert a jövőhét folyamán valami olyasmit fogunk bejelenteni itt, a weblapon, és a csatornán is, amely több like-ot fog kapni, mint ahány like összesen létezik!
Tárgyalásokat folytattunk a WWE-vel bizonyos dolgokkal kapcsolatban, és a tárgyalások meglehetősen jól mentek.
Jövőhéten közölni fogjuk a részleteket, de azt már most elmondhatjuk: nem verünk át Titeket, senki sem fog csalódni! Ha mi azt írjuk, hogy a dolog HATALMAS lesz, akkor biztosak lehettek abban, hogy a dolog HATALMAS lesz! smileeee.gif"
2 felhasználónak tetszik: Boogey Man, Bessie
2011. április 09. 16:29 #213
Fedorov
Fedorov
 
StátuszBlashyrkh (Mighty Revendark)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.10.10.
Hozzászólás: 573
Csatolások: 177
Azonosító: 18774
Offline offline
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. április 09. 19:04 #214
- törölt felhasználó -    
jaja ezt ismerem! biggrin.gif
2011. április 09. 22:21 #215
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.04.09. 10:20)
a Nyers erő magyar weboldaláról  származik ez az információ:
"Kedves Olvasók! Ne menjetek nagyon messzire, mert a jövőhét folyamán valami olyasmit fogunk bejelenteni itt, a weblapon, és a csatornán is, amely több like-ot fog kapni, mint ahány like összesen létezik!
Tárgyalásokat folytattunk a WWE-vel bizonyos dolgokkal kapcsolatban, és a tárgyalások meglehetősen jól mentek.
Jövőhéten közölni fogjuk a részleteket, de azt már most elmondhatjuk: nem verünk át Titeket,  senki sem fog csalódni! Ha mi azt írjuk, hogy a dolog HATALMAS lesz, akkor biztosak lehettek abban, hogy a dolog HATALMAS lesz! smileeee.gif"

biggrin.gif Bizony, ezt én is olvastam pár napja, és meg is indultak a találgatások, hogy mi lehet az a nagy dolog. Sokak szerint a műsorral lesz kapcsolatos. Variációk:
1. SmackDown is látható lesz
2. Igyekeznek behozni a Raw lemaradást, és kb 1 hét különbség lesz az amcsi és a Viasat6 leadása között
3. Nálunk is lesz House Show. biggrin.gif

Én mindenesetre tűkön ülök!! w00t.gif w00t.gif :wOOt:
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. április 09. 22:53 #216
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2011.04.09. 22:21)
biggrin.gif Bizony, ezt én is olvastam pár napja, és meg is indultak a találgatások, hogy mi lehet az a nagy dolog. Sokak szerint a műsorral lesz kapcsolatos. Variációk:
1. SmackDown is látható lesz
2. Igyekeznek behozni a Raw lemaradást, és kb 1 hét különbség lesz az amcsi és a Viasat6 leadása között
3. Nálunk is lesz House Show. biggrin.gif
Én mindenesetre tűkön ülök!!  w00t.gif  w00t.gif :wOOt:


én egy kicsit a Wrestlemánia közvetítésére gyanakszom! biggrin.gif
de kíváncsi leszek hogy mit sikerült letárgyalni! smileeee.gif
2011. április 10. 13:00 #217
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Ez is felmerült, de elvetettük, mert PPV-s. Lehet, hogy a Summer Slamet fogjuk majd látni?
Nekem az is eszembe jutott, hogy lehet, hogy nem csak összefoglaló lesz, hanem leadják az egész Rawt és talán a SmackDownt is.
Vagy a Tough Enough-t. biggrin.gif

Én azt se bánnám, ha a régi részeket leadnák, de ez szerintem nem lenne olyan nagy durranás. Szóval ötleteim vannak, mint mindig, de kétséges, hogy köztük van-e az igazság? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. április 10. 17:23 #218
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2011.04.10. 13:00)
Ez is felmerült, de elvetettük, mert PPV-s. Lehet, hogy a Summer Slamet fogjuk majd látni?
Nekem az is eszembe jutott, hogy lehet, hogy nem csak összefoglaló lesz, hanem leadják az egész Rawt és talán a SmackDownt is.
Vagy a Tough Enough-t. biggrin.gif
Én azt se bánnám, ha a régi részeket leadnák, de ez szerintem nem lenne olyan nagy durranás. Szóval ötleteim vannak, mint mindig, de kétséges, hogy köztük van-e az igazság? biggrin.gif


a Summer Slam jó lenne a Wrestlemania és a Royal Rumble mellett az egyik legfontosabb ppv! biggrin.gif
2011. április 11. 17:00 #219
Boogey Man
Boogey Man
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.25.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 5
Azonosító: 75003
Offline offline
1. SmackDown is látható lesz
2. Igyekeznek behozni a Raw lemaradást, és kb 1 hét különbség lesz az amcsi és a Viasat6 leadása között
3. Nálunk is lesz House Show. biggrin.gif


Az utóbbit szeretném, de inkább tv-s esemény várható. Remélem nem tűnök mohónak, de így volna jó:

- dupla részekkel ledolgozni az időeltérést, a egy hét csúszás korrekt.
- jöhet a Smackdown
- és a PPV-k.

Akármi is lesz, mi csak jól járunk. A Eurosport (magyar) nézői végre letöltés nélkül is normális adást kaphatnak, a TV6-on. Nem kell többé csabiperu muppetshow.
2 felhasználónak tetszik: Bessie, gonzales7
2011. április 11. 23:00 #220
- törölt felhasználó -    
aza eurosportos közvetítés az valami hihetetlenül gyenge.vannak jóféle beszólásaik és megjegyzéseik a meccsek közben amiken jókat mosolygok.de gyakorlatilag semmit sem fordítanak le az interjúkból és az érdekes videókból és ez elég idegesítő legalábbis számomra!
jó pofiznak és benyögnek valami poént én meg közben semmit sem értek az egész műsorból! biggrin.gif mondjuk én kimondottan csak a vintage collectiont szoktam nézni a mai valami hihetetlenül jó volt parádés meccsek voltak! biggrin.gif meghajolo.gif
500 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok