Starity

Pankráció

500 oldal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. április 19. 21:47 #241
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Viszont ha átmegy heelbe, nem hiszem, hogy a What's up?-ot fogja rappelni. Azért ez a sztorivonal már kezd érdekes lenni. thumbsup.gif
Én amúgy egy őrült tudós fejére asszociáltam. Nagyon állat volt!
Naon kivi vagyok Mason sztorijának a végére. biggrin.gif Remélem lesz sztori. Az lenne még brutális vég, hogy átáll Ortonhoz. _nevet.gif Na jó, ezt azért kétlem. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. április 19. 21:56 #242
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2011.04.19. 21:47)
Viszont ha átmegy heelbe, nem hiszem, hogy a What's up?-ot fogja rappelni. Azért ez a sztorivonal már kezd érdekes lenni. thumbsup.gif 
Én amúgy egy őrült tudós fejére asszociáltam. Nagyon állat volt! 
Naon kivi vagyok Mason sztorijának a végére. biggrin.gif Remélem lesz sztori. Az lenne még brutális vég, hogy átáll Ortonhoz. _nevet.gif Na jó, ezt azért kétlem. laugh.gif


jaja végre a mellékszereplők is kapnak egy kis teret! biggrin.gif egy Morrison vs.R-Truth feud nem is lenne rossz feldobná a RAW-ot.kérdés hogy ők mennek e a Smackdownba!
tudod mi lenne durva??
ha Orton mellé beállna Mason Ryan és pl.Otunga meg alakulna a 2.Legacy! nah azt bírnám aztán megint jönne az AGE OF ORTON korszak újra rámenne az övre majd elpusztít mindenkit aki az útjába kerül! biggrin.gif Punt Kick, RKO, RKO, punt kick,!! biggrin.gif
2011. április 19. 22:04 #243
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.04.19. 21:56)
jaja végre a mellékszereplők is kapnak egy kis teret! biggrin.gif egy Morrison vs.R-Truth feud nem is lenne rossz feldobná a RAW-ot.kérdés hogy ők mennek e a Smackdownba!
tudod mi lenne durva??
ha Orton mellé beállna Mason Ryan és pl.Otunga és meg alakulnak a 2.Legacy! nah azt bírnám és jönne az AGE OF ORTON korszak újra rámenne az övre és elpusztít mindenkit aki az útjába kerül! biggrin.gif

Ha már lázadásról beszélünk, a The Corre-ral sincs minden rendben. Legalábbis mikor legutóbb láttam, ők is összezördültek.
Orton és Ryan mellé én tudod kit látnék szívesen Gabrielt. (Vezeték neve hirtelen nem ugrik be. blush.gif ) Egész ügyes ő is. Nem kéne Slater babával mutatkoznia többet. Na ez szép hármas volna. rohog.gif
Viszont akkor Randy heel lenne újra. meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. április 19. 22:13 #244
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2011.04.19. 22:04)
Ha már lázadásról beszélünk, a The Corre-ral sincs minden rendben. Legalábbis mikor legutóbb láttam, ők is összezördültek. 
Orton és Ryan mellé én tudod kit látnék szívesen Gabrielt. (Vezeték neve hirtelen nem ugrik be. blush.gif ) Egész ügyes ő is. Nem kéne Slater babával mutatkoznia többet. Na ez szép hármas volna. rohog.gif 
Viszont akkor Randy heel lenne újra. meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif  w00t.gif  w00t.gif  w00t.gif


Justin Gabriel! smileeee.gif
hááá a Corre is robbani fog afelől semmi kétségem! biggrin.gif de abból a robbanásból remélem Wade Barret kerül ki győztesen! biggrin.gif egyszerűen bírom Wade-et nem tehetek róla! biggrin.gif
érdekes hogy senki sem kedveli Heath Slater-t pedig az a fazon hogy mit össze nem gürcöl a ringben az példátlan az újoncok között.szerintem még a ringeben töltött percek ideje is neki a legmagasabb és amiket kap néha és amiket bevállal azért az nem semmi!múltkor amikor Big Show rálépett és lehetett látni a mellkasán hogy piroslik uuhh gondoltam magamban ez fájhatott! w00t.gif
az bizony Orton egy alattomos egoista őrült vadállat lenne ismét és így visszakapnám a régi Ortonomat! thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. április 19. 23:00 #245
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Randy nemrég éppen arra kérte a követőit (Twitteren), hogy szavazzanak Jerichora. Nem aranyos? laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. április 20. 00:44 #246
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2011.04.19. 23:00)
Randy nemrég éppen arra kérte a követőit (Twitteren), hogy szavazzanak Jerichora. Nem aranyos? laugh.gif


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
heehh az állat! biggrin.gif
szerintem már Orton taktikázik minél tovább marad a táncparketten Jericho annál később tér vissza a WWE-be! biggrin.gif
Szerintem Orton tart Jericho bosszújától! biggrin.gif
biztos hogy ezért jött tőle a felhívás! biggrin.gif biggrin.gif
Orton nagy stratéga! biggrin.gif biggrin.gif
de nem kerülheti el a sorsát mert:

meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. április 20. 19:19 #247
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.04.20. 00:44)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif 
heehh az állat! biggrin.gif 
szerintem már Orton taktikázik minél tovább marad a táncparketten Jericho annál később tér vissza a WWE-be! biggrin.gif 
Szerintem Orton tart Jericho bosszújától! biggrin.gif 
biztos hogy ezért jött tőle a felhívás! biggrin.gif  biggrin.gif 
Orton nagy stratéga! biggrin.gif  biggrin.gif 
meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif

Rafkós a Vipera, de ez sem újság. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. április 21. 23:27 #248
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Tud valaki infót a Draftról? Nagyon úgy tűnik, hogy Randy átmegy a SD-ba. Sok helyen ezt pletykálják. Nem is tudom, hogy ennek most örüljek? think.gif Mondjuk állítólag 2 döbbenetes csere lesz. Na majd kiderül. biggrin.gif Vagy beborul. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. április 22. 15:50 #249
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Jááááááj! _nevet.gif
Idézet
Got 30 min. to walk around Bucharest Romania. With JoMo Oleg Santini and lol ... Sin Cara.
Randy O. írta a Twitteren.
Sin Caraval biztos jókat beszélhettek. _nevet.gif
Ja és ...(Oleg=V. Koslov, Santini=Santino, JoMo=John Morrison) biggrin.gif

Azért szólhatott volna nekem is. Én is elkísértem volna. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. április 22. 23:32 #250
- törölt felhasználó -    
Christian hajrá hajrá! meghajolo.gif
nagyon drukkolok hogy meg legyen az a nehézsúlyú öv! thumbsup.gif
2011. április 26. 15:24 #251
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Hát nem is tudom mit mondjak a Draftra. Minden esetre sejtettem, hogy ez lesz.

MÁS:
Egyre inkább úgy tűnik, hogy igazad lesz Jerichoval kapcsolatban. Randy nagyon érdeklődött reggel, hogy mi lett az eredménye. biggrin.gif Ennyire azért csak nem félhet tőle. _nevet.gif
2011. április 26. 16:04 #252
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2011.04.26. 15:24)
Hát nem is tudom mit mondjak a Draftra. Minden esetre sejtettem, hogy ez lesz. 
MÁS: 
Egyre inkább úgy tűnik, hogy igazad lesz Jerichoval kapcsolatban. Randy nagyon érdeklődött reggel, hogy mi lett az eredménye. biggrin.gif Ennyire azért csak nem félhet tőle. _nevet.gif



hheehhhe pedig biztos lehetsz benne hogy ha létezik olyan WWE-is pankrátor akitől Randy Orton tart akkor az Chris Jericho! biggrin.gif
de ez mindenkire igaz a WWE-ben akárkibe fog belekötni Jericho amikor visszatér annak még az élettől is elfog menni a kedve! biggrin.gif biggrin.gif várom már Jeri-t nagyon vissza! smileeee.gif
annak örülnék ha MIZ-t vagy Del rió-t nézné ki magának sőt az tetszene a legjobban ha Jericho a nagy egojával belekontárkodna Cena és Rock storyjába. biggrin.gif
de valószínűleg Jericho a RAW titkos General managerét fogja felkutatni hiszen a story szerint a GM juttatta olyan helyzetbe Orton ellen hogy egy fejbe rúgás lett a vége aztán ugye megsérült emiatt és kényszerpihenőre ment! biggrin.gif azelőtt is ő volt szinte az első aki összetűzésbe keveredett a RAW GM-el! biggrin.gif biggrin.gif

hááá a RAW draft teljesen kiszámítható volt John Cena mostanság egyszerűen elképzelhetetlen a Smackdown színeiben és annyira tudtam hogy történni fog valami és visszakerül a RAW-ba.pedig igazán tökös húzás lett volna ha Orton és Cena is átkerül a SD-hoz.
egyébként nem tudom te hogy voltál vele de Orton-on azt vettem észre hogy,nem volt túlzottan boldog sőt kimondottan nyűgösnek és közömbösnek tűnt még a SD kék pólóját sem akarta túlzottan elkapni. smileeee.gif bár lehet csak az Európai turné fáradsága jött ki rajta de fura volt mindenképp.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. április 26. 16:39 #253
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.04.26. 16:04)
hheehhhe pedig biztos lehetsz benne hogy ha létezik olyan WWE-is pankrátor akitől Randy Orton tart akkor az Chris Jericho! biggrin.gif 
de ez mindenkire igaz a WWE-ben akárkibe fog belekötni Jericho amikor visszatér annak még az élettől is elfog menni a kedve! biggrin.gif  biggrin.gif várom már Jeri-t nagyon vissza! smileeee.gif 
annak örülnék ha MIZ-t vagy Del rió-t nézné ki magának sőt az tetszene a legjobban ha Jericho a nagy egojával belekontárkodna Cena és Rock storyjába. biggrin.gif 
de valószínűleg Jericho a RAW titkos General managerét fogja felkutatni hiszen a story szerint a GM juttatta olyan helyzetbe Orton ellen hogy egy fejbe rúgás lett a vége aztán ugye megsérült emiatt és kényszerpihenőre ment! biggrin.gif azelőtt is ő volt szinte az első aki összetűzésbe keveredett a RAW GM-el! biggrin.gif  biggrin.gif 
hááá a RAW draft teljesen kiszámítható volt John Cena mostanság egyszerűen elképzelhetetlen a Smackdown színeiben és annyira tudtam hogy történni fog valami és visszakerül a RAW-ba.pedig igazán tökös húzás lett volna ha Orton és Cena is átkerül a SD-hoz.
egyébként nem tudom te hogy voltál vele de Orton-on azt vettem észre hogy,nem volt túlzottan boldog sőt kimondottan nyűgösnek és közömbösnek tűnt még a SD kék pólóját sem akarta túlzottan elkapni. smileeee.gif bár lehet csak az Európai turné fáradsága jött ki rajta de fura volt mindenképp.

Na most már minél hamarabb látni akarom Jericho-t!! biggrin.gif Felkeltetted a kíváncsiságomat.
Azon én is csodálkoztam volna, ha Cena átmegy a Szmekibe. rolleyes.gif
Randy-n meg nem csodálkozom. Hiába írja, hogy jó lesz meg minden azért azt is odaírta hogy picit keserűen búcsúzik. (Valami ilyesmit írt a Twitterén. Nem emlékszem mit írt szóról szóra. biggrin.gif ) Szóval akárhogy is nézzük, ez visszalépés számára. Ez van, ezt kell szeretni. blush.gif De valahogy tényleg éreztem, hogy átteszik. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. április 26. 18:31 #254
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2011.04.26. 16:39)
Na most már minél hamarabb látni akarom Jericho-t!! biggrin.gif Felkeltetted a kíváncsiságomat. 
Azon én is csodálkoztam volna, ha Cena átmegy a Szmekibe. rolleyes.gif 
Randy-n meg nem csodálkozom. Hiába írja, hogy jó lesz meg minden azért azt is odaírta hogy picit keserűen búcsúzik. (Valami ilyesmit írt a Twitterén. Nem emlékszem mit írt szóról szóra. biggrin.gif ) Szóval akárhogy is nézzük, ez visszalépés számára. Ez van, ezt kell szeretni. blush.gif De valahogy tényleg éreztem, hogy átteszik. mellow.gif


igen ezzel gyakorlatilag a WWE az értésére adta Ortonnak hogy még mindig Cena a legnagyobb main event pankrátor így hát Mr.Orton öltözz költözz van! biggrin.gif
nem baj az! a WHC övet úgy is mindig értékesebbnek tartottam mint a WWE-t.mivel az a bizonyos WHC öv a WCW bajnoki öve volt így remélem hogy aránylag rövid időn belül megnyeri Orton aztán mindenki kinyalhatja a seggét már bocsánat! biggrin.gif meghajolo.gif
Jericho-t azért is érdemes látni mert nem volt még egyetlen egy pankrátor sem rajta kívül aki egyszerre birtokolta volna a WWE és WHC-övet már pedig ő birtokolta mindkettőt és nem akárkiket győzött le egy estén The Rock-ot és Stone Cold Steve Austint! biggrin.gif
nekem Orton mellett a másik nagy kedvencem Jericho! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. április 26. 20:57 #255
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.04.26. 18:31)
igen ezzel gyakorlatilag a WWE az értésére adta Ortonnak hogy még mindig Cena a legnagyobb main event pankrátor így hát Mr.Orton öltözz költözz van! biggrin.gif 
nem baj az! a WHC övet úgy is mindig értékesebbnek tartottam mint a WWE-t.mivel az a bizonyos WHC öv a WCW bajnoki öve volt így remélem hogy aránylag rövid időn belül megnyeri Orton aztán mindenki kinyalhatja a seggét már bocsánat! biggrin.gif  meghajolo.gif 
Jericho-t azért is érdemes látni mert nem volt még egyetlen egy pankrátor sem rajta kívül aki egyszerre birtokolta volna a WWE és WHC-övet már pedig ő birtokolta mindkettőt és nem akárkiket győzött le egy estén The Rock-ot és Stone Cold Steve Austint! biggrin.gif 
nekem Orton mellett a másik nagy kedvencem Jericho! biggrin.gif

Mondjuk azt mindig is tudtam, hogy a WWE számára Cena a legjobb. Hogy is ne lenne, hisz rengeteg pénzt az ő nevével nyernek. Azt pedig tudjuk, hogy a pénz beszél, a többinek pedig kuss a WWE-nél, vagyis Vince McMahonnél.
Egyébként én is pont arra gondoltam, hogy így mehet a WHC övért, címért. rohog.gif spiteful.gif Naon remélem hogy hamar hozzá fog kerülni az öv, és meg is mutatja, hogy hol nyalhatják neki. rohog.gif

Mondom én, hogy látnom kell Jerichot! De az az érzésem, hogy ez is "szerelem" lesz első látásra. biggrin.gif Mint mondtam, szeretem aki rosszalkodik. A szavaidból meg úgy vettem ki, hogy ő ennek a mestere. biggrin.gif
Szóval szambázz ki gyorsan a műsorból Jericho!!! dance.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. április 26. 21:27 #256
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2011.04.26. 20:57)
Mondjuk azt mindig is tudtam, hogy a WWE számára Cena a legjobb. Hogy is ne lenne, hisz rengeteg pénzt az ő nevével nyernek. Azt pedig tudjuk, hogy a pénz beszél, a többinek pedig kuss a WWE-nél, vagyis Vince McMahonnél. 
Egyébként én is pont arra gondoltam, hogy így mehet a WHC övért, címért. rohog.gif spiteful.gif Naon remélem hogy hamar hozzá fog kerülni az öv, és meg is mutatja, hogy hol nyalhatják neki. rohog.gif 
Mondom én, hogy látnom kell Jerichot! De az az érzésem, hogy ez is "szerelem" lesz első látásra. biggrin.gif Mint mondtam, szeretem aki rosszalkodik. A szavaidból meg úgy vettem ki, hogy ő ennek a mestere. biggrin.gif
Szóval szambázz ki gyorsan a műsorból Jericho!!! dance.gif


Jericho nem sokszor volt face legtöbbször gonosz karaktert alakít vagy inkább mondhatnám úgy is hogy nem sok különbség van Jerichonál a jó és rossz karakter között gyakorlatilag ugyanaz! biggrin.gif áááá ahogy én ismerem megfogja nyerni ezt a táncos baromságot is mert amibe ő belekezd abba ő akar lenni a legjobb ez Chris Jericho! biggrin.gif de én úgy gondolom hogy a pankráció történelem egyik legnagyobb gonosz karaktere az övé nála jobban csak Hollywood Hogan, Ric Flair, és Eddie Guerrero volt rosszabb! biggrin.gif

háá persze Cena hozza a pénzt teccik vagy sem ez van ezt kell szeretni! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. április 26. 21:37 #257
- törölt felhasználó -    
itt van a draft lista:
Rey Mysterio --> Raw
Randy Orton --> SmackDown
Mark Henry --> SmackDown
Sin Cara --> SmackDown
Big Show --> Raw
Alberto Del Rio --> Raw
John Cena --> Raw
Daniel Bryan --> SmackDown
Jack Swagger --> Raw
The Great Khali --> SmackDown
Jimmy Uso -->SmackDown
Kelly Kelly --> Raw
JTG --> Raw
Alicia Fox --> SmackDown
William Regal --> Smackdown
Yoshi Tatsu --> SmackDown
Drew McIntyre --> Raw
Natalya --> SmackDown
Curt Hawkins --> Raw
Chris Masters --> Raw
2011. április 27. 20:42 #258
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
SmackDown: Április 29. SPOILER biggrin.gif

Smackdown opens with Randy Orton coming out to a huge pop, introducing himself to the Smackdown fans. Drew McIntyre, wearing a Raw shirt, comes out and interrupts. McIntyre goes for his DDT but Orton slips out and drills him with the RKO. Alex Riley tries to interrupt but before he can say a word, he eats an RKO as well. The crowd loves all of this. Alberto Del Rio, Brodius Clay and Ricardo Rodriguez come out. Alberto says he will bring the World title to Raw. Clay squares off with Orton but Christian hits the ring to even the sides. Teddy Long announces a tag match main event for tonight.

Randy Orton & Christian defeated Alberto Del Rio & Brodius Clay when Orton pinned Brodius with the RKO.
2011. április 28. 01:24 #259
- törölt felhasználó -    
tudomásom szerint Jerichoék kiestek a táncból! smileeee.gif
szóval szerintem már csak hetek kérdése és 3rd Coming! biggrin.gif
azt sem bánnám ha már jövőhéten vagy a RAW-ban vagy a SD-ban visszatérne!!
visszajönne az életkedvem is!
2011. április 28. 11:12 #260
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.04.28. 01:24)
tudomásom  szerint Jerichoék kiestek a táncból! smileeee.gif 
szóval szerintem már csak hetek kérdése és 3rd Coming! biggrin.gif 
azt sem bánnám ha már jövőhéten vagy a RAW-ban vagy a SD-ban visszatérne!!
visszajönne az életkedvem is!

Igen, ezt én is olvastam. biggrin.gif Csak nem akartam én lenni eme jó hír hozója. biggrin.gif
rock.gif Jericho
500 oldal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok