Starity

Pankráció

500 oldal 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. május 27. 16:25 #281
- törölt felhasználó -    
Idézet (hirosi @ 2011.05.27. 14:52)
Booker t asszem nemrég ment át a WWE-be, valami hatalmas arc:P :


Booker T inkább visszatért a WWE-be évekig pankrált ennél a szervezetnél is!
először a WCW-ban aztán WWE-ben majd egy-két évet a TNA-ben aztán az idei Royal Rumble-ön tért vissza WWE-hez! meghajolo.gif
azóta kommentátorként foglalkoztatják! biggrin.gif
legszebb éveit a WCW-ban mondhatja magáénak ott volt tagja a legendás Harlem Heatnek is! meghajolo.gif
2011. május 29. 01:15 #282
- törölt felhasználó -    
meghajolo.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. május 29. 11:20 #283
- törölt felhasználó -    
meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
2011. május 29. 14:59 #284
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Már várom. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. június 05. 08:43 #285
- törölt felhasználó -    
meghajolo.gif

meghajolo.gif meghajolo.gif
2011. június 08. 18:56 #286
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
A heti Raw megint nagyon jó volt! Imádtam, hogy Stone Cold megint szerepelt. Vince szépen üdvözölte Andy-t. _nevet.gif Beth szépen elintézte Belláékat. biggrin.gif Booker T meccse is nagyon tetszett. A main event is érdekes volt. A vége különösen vicces. Mennyit nevettem rajta. Cena hogy ünnepelt SCSA-nal _nevet.gif
2011. június 08. 20:35 #287
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
no ez is egy nagyon érdekes sport smileeee.gif
1-2 ő már láttam de többet is mg kén néznem hogy valóban milyen is ez biggrin.gif
2011. június 09. 13:29 #288
Fedorov
Fedorov
 
StátuszBlashyrkh (Mighty Revendark)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.10.10.
Hozzászólás: 573
Csatolások: 177
Azonosító: 18774
Offline offline
Most tényleg R-Truth meccsel Cena-val a WWE övért?
Cena eddig is legyőzhetetlen volt, egy ilyen szerencsétlen ellen meeg 100% hogy nyer. Csak kiszámolással tudott Truth nyerni, azzal meg Cena nem bukja az övet.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. június 09. 19:36 #289
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fedorov @ 2011.06.09. 13:29)
Most tényleg R-Truth meccsel Cena-val a WWE övért?
Cena eddig is legyőzhetetlen volt, egy ilyen szerencsétlen ellen meeg 100% hogy nyer. Csak kiszámolással tudott Truth nyerni, azzal meg Cena nem bukja az övet.


3-hete nem néztem RAW-t egyszerűen nem érdekel annyira unalmas és gagyi story vonalak vannak hogy az nem igaz! csak a Smackdown-t nézem! tényleg vissza jöhetne Batista és Jericho is és a RAW-ba mindketten mert amíg ez a szenvedés megy Super Cenával meg Alex Reilyvel addig számomra tárgytalan a RAW!hetek óta veri minőségében a Smackdown! meghajolo.gif
vissza állltam újra a TNA-re is! meghajolo.gif
míg így is 100-szorta szórakoztatóbb és látványosabb mint a RAW!
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. június 10. 11:33 #290
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Fedorov @ 2011.06.09. 13:29)
Most tényleg R-Truth meccsel Cena-val a WWE övért?
Cena eddig is legyőzhetetlen volt, egy ilyen szerencsétlen ellen meeg 100% hogy nyer. Csak kiszámolással tudott Truth nyerni, azzal meg Cena nem bukja az övet.

Igen. Hamarosan meccselnek a Capitol Punishmentben. Szerintem azért feudol Cenaval, mert Morrison még mindig pihizik a műtétje után. Amúgy én se sokat nézem a Rawt, legtöbbször csak utána nézek mi történt ott. biggrin.gif
Christian heel turnjének örülök (habár Randy-nek jobban örültem volna). Valahol úgy olvastam, hogy a Smackdownban Christian és Orton között most dark meccs lesz. biggrin.gif
2011. június 15. 22:24 #291
- törölt felhasználó -    
vissza akarom kapni ezt a Cenát! sad.gif hatalmas karakter volt és WAKE FOREST egyetemi mezben is küldte mekkkora mááááár!!ez a videó szerintem önmagáért beszél!Oltja Brock Lesnar-t! biggrin.gif meghajolo.gif hatttalmasss!
és most mivé lett Cena??? áááááá bullshittt... sad.gif
hogy rohadnál meg Vincent Kennedy Mcmahon reklamalo.gif

meghajolo.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. június 20. 21:32 #292
- törölt felhasználó -    
megnéztem a Capitol Punishment összefoglalóját egyedül a Rey-Punk meccs érte el az inger küszöbömet.
irtó gagyi ppv-volt elnézést a fanoktól!egy normális csapat meccs nem volt gyakorlatilag a WWe-ben a Tag team öv értéktelen semmit nem ér!Orton kezd Cena klónja lenni ami számomra egyre idegesítőbb.
sablonos és egyértelmű meccsek voltak!szóval megint kezd a WWE szintje lefelé csúszni pedig voltak bíztató jelek idén sad.gif

csak azt tudom mondani ezek után:

Y2J_SAVE_US

please come back!
2011. június 21. 01:19 #293
Fedorov
Fedorov
 
StátuszBlashyrkh (Mighty Revendark)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.10.10.
Hozzászólás: 573
Csatolások: 177
Azonosító: 18774
Offline offline
Ja egyet értek teljesen. Én drukkoltam Christian-nak, de hát ez van. A Cena meccset meg előre borítékolhatni lehetett. Egyébként majdnem elaludtam rajta. Mindig Cena-é a main event és általában az a legrosszabb meccs az egész ppv-n. Főleg hogy végig verik és mindig nyer. Cena-t csalás nélkül kb. csak Orton, Triple H, és Sheamus tudja legyőzni. Ezek közül egyik sincs raw-n. Nem tudom így mi lesz. Szerintem Jericho SD-ra fog visszajönni és Ortonnal feud-ol majd, bár itt semmi sem biztos. Ha Punk is elmegy nem marad Cena-nak ellenfele.
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. június 21. 18:25 #294
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fedorov @ 2011.06.21. 01:19)
Szerintem Jericho SD-ra fog visszajönni és Ortonnal feud-ol majd, bár itt semmi sem biztos. Ha Punk is elmegy nem marad Cena-nak ellenfele.


komolyan én már úgy vagyok vele hogy mind1 hova jön Jericho csak jöjjön már!mert ez így nagyon gyenge és ötlettelen!
de még az sem biztos hogy egyáltalán visszatér lehet esze ágában sincs! sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. június 22. 22:01 #295
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Ez a PPV baromira unalmas volt. Nagy részét pörgettem.
Sajnos abban is egyet kell értenem, hogy Randyből is Szuper Szíínát akarnak varázsolni. Így csak megutáltatják a nézőkkel őket. (Mi van, ha pont ezt akarják? Hogy Orton és Cena heel legyen hamarosan? unsure.gif ) Á, kizárt. Annyi gyerek rajong értük. Kíváncsi vagyok mikor fogják megunni, hogy mindig nyerni fognak. Christianből is mit műveltek...

Azt amúgy nem tudjátok mikor fog visszatérni HBK? Olvastam hogy valamelyik adásban szerepelni fog. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. június 22. 22:39 #296
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2011.06.22. 22:01)
Ez a PPV baromira unalmas volt. Nagy részét pörgettem. 
Sajnos abban is egyet kell értenem, hogy Randyből is Szuper Szíínát akarnak varázsolni. Így csak megutáltatják a nézőkkel őket. (Mi van, ha pont ezt akarják? Hogy Orton és Cena heel legyen hamarosan? unsure.gif ) Á, kizárt. Annyi gyerek rajong értük. Kíváncsi vagyok mikor fogják megunni, hogy mindig nyerni fognak. Christianből is mit műveltek...
Azt amúgy nem tudjátok mikor fog visszatérni HBK? Olvastam hogy valamelyik adásban szerepelni fog. unsure.gif


asszem a következő RAW-ban jön Michaels! thumbsup.gif
arra leszek kíváncsi hogy CM Punk-ot maradásra bírják e vagy sem.mert hallani olyan pletykákat hogy esetleg ki fog kapni Cena Punk ellen mivel Cena hát sérülése újra kiújult ezért kapna egy kis pihenőt.egy WWE címmel pedig talán maradásra bírnák CM Punk-ot!
CM Punk most jelenleg az egyetlen klasszikus Heel karakter szóval nagyon sajnálnám ha elmenne!
de nekem erős a gyanúm hogy menni fog mivel a következő PPV Chicagoban lesz szóval lehet hogy Punk a szülő városában szeretne búcsúzni a WWE-től! sad.gif
azért reménykedem hogy nem így lesz! smileeee.gif

és továbbra is:
Y2J_SAVE_US
2011. június 23. 00:15 #297
- törölt felhasználó -    
ha csak egy Wrestlemániára is de visszatérne!
Angle lerombolná a túl misztifikált Undertaker és Cena mítoszt! ROCK-al és Stone Cold-al pedig feltörölné a parkettát! egyszerűen elpusztítaná őket!Mcmahont pedig befogná submissionba biggrin.gif biggrin.gif thumbsup.gif és ennyi asszem! meghajolo.gif



ez még jobb! EDGE szépen átköltötte az intro zenéjét amit aztán EDGEnek hála a közönség éveken keresztül kántált a heel Kurt Anglenek!jjaaaj de szép idők voltak azok! biggrin.gif meghajolo.gif thumbsup.gif
marha érdekes hogy amíg Eric Bischof a WWE-nél tevékenykedett egy olimpiai aranyérmes tipikus Amerikai hős ideálból is képesek voltak egy egoista utálatos alattomos rohadékot csinálni!Angle az ékes bizonyíték rá!
ezt most lehetetlen megcsinálni John Cenával!ezért gondolom hogy a WWE már ténylegesen nem a pankrációról szól sajnos!
you suck you suck you suck you suck és Angle lexarta és csak jött és jött elpusztított mindenkit! biggrin.gif


akkor már a TNA impact-es intro zene se maradjon ki! biggrin.gif
állati jóóóóó!! meghajolo.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. június 24. 21:12 #298
- törölt felhasználó -    
meghajolo.gif meghajolo.gif
http://www.tnastars.com/wp-content/uploads/2011/05/destiation-x-2011-6-sided-ring-tnastardotcom.jpg
2011. június 30. 00:12 #299
- törölt felhasználó -    
megnéztem a RAW-t végre jó kis műsor volt!
hhuuhhhúúúú CM Punk kitálalt!hatalmas promót nyomott a végén pusztultam rajta! meghajolo.gif Punk az egyetlen klasszikus Heel karakter jelenleg a WWE-ben ez most már teljesen nyilvánvaló! meghajolo.gif
és háááá nem hittem a szememnek amikor megjelent Diamond Dallas Page a WCW DVD-vel! biggrin.gif meghajolo.gif
ááááá jó volt látni az öreget! biggrin.gif amikor álltak ott Booker-T-vel a régi időkre emlékeztettek! smileeee.gif
Its Me Its Me Its DDP!!Feel the BANG!! biggrin.gif

CM PUNK utolsó promó szövege a műsor végén brutális! meghajolo.gif meghajolo.gif kiváncsi leszek hogy most már mit hoznak ki ebből a Punk storybólaz biztos hogy a jövőheti RAW nézettségével nem lesznek problémáik! biggrin.gif

"Nem gyűlölöm John Cenát, kedvelem őt, mint a legtöbb ember a kulisszák mögött. De gyűlölöm a gondolatot, hogy ő a legjobb, mert nem az! A legjobb pankrátora én vagyok a WWE-nek, sőt az egész világnak, én mindenben jobb vagyok mint John Cena. Azaz mégsem: John egyetlen dologban jobb. Vince McMahon seggének a csókolgatásában. Ugyanolyan jól teszi ezt, mint régen Hulk Hogan tette. Ők és The Rock is állandóan csak keresik Vince McMahont, hogy benyaljanak neki valamivel.
De térjünk a lényegre. Engem alig támogattak. Nemkerültem előtérbe a plakátokon, a videókon, nem promóztak bögréken, vagy hasonlókon. Az, hogy a WrestleMania XXVIII. fő attrakciója is Rock lesz, nem tesz engem beteggé. És azok, akik most éljeneznek a szavaim hallatán, ugyanolyan okai annak, hogy én elmegyek, mint amit előtte mondtam. Miattatok is távozom, akik a reptereken aláírattatok velem valamit, aztán eladtátok az E-Bay-en. Július 17-én elhódítom a WWE címet, és viszem magammal talán Japánba, talán a Ring of Honor-ba.
Vince McMahon milliomos, aki milliárdos akarna lenni, de sosem lehet, mert olyan emberekkel veszi körbe magát mint John Laurinaitis.
Állítom, a WWE csak akkor lesz jobb, ha Vince meghal, de persze ezután idekerülne az idióta lánya, Stephanie McMahon és a férje, Triple H." Ez volt az a rész, amikor nem hagyták tovább beszélni Punkot, és McMahon maga állítatta le, nem csak a mikrofont, de az egész adást."
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. július 02. 00:43 #300
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.06.30. 00:12)
megnéztem a RAW-t végre jó kis műsor volt!
hhuuhhhúúúú CM Punk kitálalt!hatalmas promót nyomott a végén pusztultam rajta! meghajolo.gif Punk az egyetlen klasszikus Heel karakter jelenleg a WWE-ben ez most már teljesen nyilvánvaló! meghajolo.gif 
és háááá nem hittem a szememnek amikor megjelent Diamond Dallas Page a WCW DVD-vel! biggrin.gif  meghajolo.gif 
ááááá jó volt látni az öreget! biggrin.gif amikor álltak ott Booker-T-vel a régi időkre emlékeztettek! smileeee.gif 
Its Me Its Me Its DDP!!Feel the BANG!! biggrin.gif
CM PUNK utolsó promó szövege a műsor végén brutális! meghajolo.gif  meghajolo.gif kiváncsi leszek hogy most már mit hoznak ki ebből a Punk storybólaz biztos hogy a jövőheti RAW nézettségével nem lesznek problémáik! biggrin.gif 
"Nem gyűlölöm John Cenát, kedvelem őt, mint a legtöbb ember a kulisszák mögött. De gyűlölöm a gondolatot, hogy ő a legjobb, mert nem az! A legjobb pankrátora én vagyok a WWE-nek, sőt az egész világnak, én mindenben jobb vagyok mint John Cena. Azaz mégsem: John egyetlen dologban jobb. Vince McMahon seggének a csókolgatásában. Ugyanolyan jól teszi ezt, mint régen Hulk Hogan tette. Ők és The Rock is állandóan csak keresik Vince McMahont, hogy benyaljanak neki valamivel. 
De térjünk a lényegre. Engem alig támogattak. Nemkerültem előtérbe a plakátokon, a videókon, nem promóztak bögréken, vagy hasonlókon. Az, hogy a WrestleMania XXVIII. fő attrakciója is Rock lesz, nem tesz engem beteggé. És azok, akik most éljeneznek a szavaim hallatán, ugyanolyan okai annak, hogy én elmegyek, mint amit előtte mondtam. Miattatok is távozom, akik a reptereken aláírattatok velem valamit, aztán eladtátok az E-Bay-en. Július 17-én elhódítom a WWE címet, és viszem magammal talán Japánba, talán a Ring of Honor-ba. 
Vince McMahon milliomos, aki milliárdos akarna lenni, de sosem lehet, mert olyan emberekkel veszi körbe magát mint John Laurinaitis. 
Állítom, a WWE csak akkor lesz jobb, ha Vince meghal, de persze ezután idekerülne az idióta lánya, Stephanie McMahon és a férje, Triple H." Ez volt az a rész, amikor nem hagyták tovább beszélni Punkot, és McMahon maga állítatta le, nem csak a mikrofont, de az egész adást."

Az év promója!!!
500 oldal 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok