Starity

Pankráció

500 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. február 11. 20:37 #101
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2011.02.11. 20:22)
kb 2 órája írta Randy hogy a repülőgépen ül (Vancouverbe). biggrin.gif
Egyébként tegnap nagyon meglepődtem. Írtam egy megjegyzést a Wrestling News egyik mondatára Twitteren, majd egy perc múlva már követőm lett. _nevet.gif


nagyon Orton nyomában jársz! biggrin.gif biggrin.gif
nem baj az kövessenek csak! biggrin.gif
be kéne nekik valahogy adagolni hogy jó lenne ha egyszer Budapest is állomása lehetne a WWE Európai turnéjának! biggrin.gif
be festeném magam Sting-nek oszt olyan RKO-ós meg Jericho-s transzparenseket gyártanék hogy csak nahhh! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

álmodik a nyomor! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. február 11. 20:45 #102
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.02.11. 20:37)
nagyon Orton nyomában jársz! biggrin.gif  biggrin.gif 
nem baj az kövessenek csak! biggrin.gif 
be kéne nekik valahogy adagolni hogy jó lenne ha egyszer Budapest is állomása lehetne a WWE Európai turnéjának! biggrin.gif 
be festeném magam Sting-nek oszt olyan RKO-ós meg Jericho-s transzparenseket gyártanék hogy csak nahhh! biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif 
álmodik a nyomor! biggrin.gif

Olvasom én a többiekét is. biggrin.gif C.M. Punk is várja már a Vancouvert. rohog.gif

Ezzel egyetértek! Jó lenne ha ide is jönnének! Kötelező első soros lennék. _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. február 12. 20:11 #103
- törölt felhasználó -    
egy kis Chris Jericho! meghajolo.gif
az aláfestő zene az Jericho saját rock zenekara a Fozzy! biggrin.gif meghajolo.gif


"I am the best int world at what i do" biggrin.gif meghajolo.gif
2011. február 13. 13:13 #104
Disney Channel
Disney Channel
visszatérő vendég
 
StátuszÚjra Starity:D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.28.
Hozzászólás: 315
Csatolások: 35
Azonosító: 139745
Offline offline
Pankráció (Nyers Erő) wub.gif laugh.gif
2011. február 13. 14:36 #105
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Egyébként egyre jobban idegesít Vickie. Azt a p.csát úgy le kéne csapni, ahogy van. Egynek azért örülök: a selyemfiúja nem nyerte el Edge bajnoki címét. rohog.gif rock.gif rock.gif
2011. február 13. 14:47 #106
- törölt felhasználó -    
hatalmas volt amikor Vickie le akarta Spear-zni Edge-et és így lepattant róla, mint amikor a légy neki repül az ablak üvegnek páff... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif azon meghaltam! biggrin.gif

jahh és igen a heti TNA impact-et ajánlom mindenkinek fergeteges műsor volt! thumbsup.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. február 13. 14:54 #107
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.02.13. 14:47)
hatalmas volt amikor Vickie le akarta Spear-zni Edge-et és így lepattant róla, mint amikor a légy neki repül az ablak üvegnek páff... biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif azon meghaltam! biggrin.gif

Á, azon én is fetrengtem. Le is állítottam a vidit, hogy kiröhögjem magam. Hozzáteszem már azon kifeküdtem, mikor megláttam mire készül. nevet2.gif Azok a fejek, amiket vágott ... áááááááááááá nevet2.gif nevet2.gif
Viszont azt nem hinném, hogy "olyan nagy" sérülése lett volna. Hülye hisztis picsa! Hogy pattogott a végén, hogy a drága kis Dolphja nem nyert. Akkor bezzeg úgy röhögött, mint egy disznó, amikor Edge padlóra küldte a Dolphit, elkezdett számolni, majd felpakolta a lábát! mad.gif 110.gif

Egyébként úgy szurkoltam még Rey Mysterionak, hogy csapja le Wade-et (pedig sejtettem, hogy nincs sok esélye). Azért örültem Big Shownak. Úgy lecsapott hirtelen mindenkit, mikor megjelent. rohog.gif
De hát a vége sajnos tudjuk mi lett. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. február 13. 15:18 #108
- törölt felhasználó -    
az Elimintation Chamber Heawyveight meccset én sokkal jobban várom mint a RAW-os összecsapást.
nagyon kíváncsi leszek hogy Edge meg védi e a címet!bár gyanítom hogy igen és a Wretlemánián fogja tőle elnyerni Del Rió!
mert hallottam olyan pletykákat hogy Edge idén visszavonul és ez lesz az utolsó Wrestlemániája. sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. február 13. 15:41 #109
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.02.13. 15:18)
az Elimintation Chamber Heawyveight meccset én sokkal jobban várom mint a RAW-os összecsapást.
nagyon kíváncsi leszek hogy Edge meg védi e a címet!bár gyanítom hogy igen és a Wretlemánián fogja tőle elnyerni Del Rió!
mert hallottam olyan pletykákat hogy Edge idén visszavonul és ez lesz az utolsó Wrestlemániája. sad.gif

Ne is mondd! Tűkön ülök. Állandóan régi videókat nézek, hogy addig is kibírjam valahogy. rohog.gif
Sajnálnám, ha tényleg visszavonulna Edge. Bírom a fejét. Egy állat. biggrin.gif
"Jokert" meg nem csippantom. mellow.gif
Jelenleg ketrec lázban égek heart.gif , utána majd jöhet a WrestleMania rock.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. február 13. 15:47 #110
- törölt felhasználó -    
ha úgy is ketrec lázban égsz ezt a meccset nézd meg! minden idők legjobb elimination chamber meccse és az egyik legjobb WWE mérkőzés is egyben!! hatalmas!! minden pankráció fanatikusnak ajánlom aki még nem látta meghajolo.gif meghajolo.gif






úgy láttam az előző videó nagyon töredezett volt itt van kicsit rosszabb minőségben de legalább nézhető.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. február 14. 22:26 #111
- törölt felhasználó -    
túl vagyok az idei második TNA PPv-én!
hááá azt kell hogy mondjam az elmúlt évek egyik leggyengébb produkciója volt ez a Against All Odds műsor! sad.gif

a lényeg az hogy Jeff Hardy vissza szerezte a TNA bajnoki címét miután legyőzte MR Anderson-t egy létra meccsen.

következő PPV időpontja:
http://wrestlingupdateonline.com/wp-content/uploads/2011/01/vr_11_indemand_f-copy.jpg
2011. február 15. 17:24 #112
- törölt felhasználó -    
jó kis RAW volt a tegnapi!
egy kellemes meglepetéssel a végén! biggrin.gif thumbsup.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. február 15. 17:37 #113
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.02.15. 17:24)
jó kis RAW volt a tegnapi!
egy kellemes meglepetéssel a végén! biggrin.gif  thumbsup.gif  meghajolo.gif

Á, ne is mondd. Majd hanyatt estem mikor megláttam Rockot. biggrin.gif És a nagy bejelentés után wub2.gif kész voltam. Meg amikor lekussolta Michael Cole-t + befenyítette! nevet2.gif Fetrengtem. Az a fej.

Megemlítendő: grat Randy győzelméhez. Szép volt. meghajolo.gif A végén sejtettem, hogy bevágtat a Nexus. Viszont a többire nem. De nagyon élveztem. rohog.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. február 15. 17:41 #114
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Sziasztok! Ne haragudjatok, hogy írok ide, csak szeretnék kérdezni valamit: a WWE-nek van új évadja? Most lehet nézni valahol? Mert én szoktam nézni, csak sohasem tudom, hogy melyik évadot. rohog.gif
2011. február 15. 17:45 #115
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Karina197 @ 2011.02.15. 17:41)
Sziasztok! Ne haragudjatok, hogy írok ide, csak szeretnék kérdezni valamit: a WWE-nek van új évadja? Most lehet nézni valahol? Mert én szoktam nézni, csak sohasem tudom, hogy melyik évadot. rohog.gif

Minden héten láthatod. biggrin.gif De amire te gondolsz az gondolom a Viasat6. Ott hétfőn egy összefoglalót adnak arról amik régebben történtek. Én jobban szeretem az egészet nézni, így letöltöm. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Karina197
2011. február 15. 17:48 #116
- törölt felhasználó -    
Idézet (Karina197 @ 2011.02.15. 17:41)
Sziasztok! Ne haragudjatok, hogy írok ide, csak szeretnék kérdezni valamit: a WWE-nek van új évadja? Most lehet nézni valahol? Mert én szoktam nézni, csak sohasem tudom, hogy melyik évadot. rohog.gif


hol szoktad nézni a WWE közvetítéseket?

WWE pankráció minden évben van Hétfőn a RAW pénteken a Smackdown!
gyakorlatilag 30-éve egyfolytában minden évben van!
van még WWE NXT is asszem szerdánként talán. meg lehet fut még a WWE Superstars is.
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Karina197
2011. február 15. 18:01 #117
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2011.02.15. 17:37)
Á, ne is mondd. Majd hanyatt estem mikor megláttam Rockot. biggrin.gif És a nagy bejelentés után  wub2.gif kész voltam. Meg amikor lekussolta Michael Cole-t + befenyítette! nevet2.gif Fetrengtem. Az a fej. 
Megemlítendő: grat Randy győzelméhez. Szép volt. meghajolo.gif A végén sejtettem, hogy bevágtat a Nexus. Viszont a többire nem. De nagyon élveztem. rohog.gif meghajolo.gif meghajolo.gif


nagyon meglepődtem amikor Rock jelent meg! biggrin.gif

főleg azért mert amikor leparkolt a limó egy jóféle női lábat láthattunk kiszállni belőle! blush.gif biggrin.gif
amiknek a tulajdonosa feltételezem Stephanie Mcmahon volt! biggrin.gif
amikor pedig elindultak a videók meg a villámok komolyan elképzelni nem tudtam hogy ki fog megjelenni! biggrin.gif gondoltam már mindenkire Goldbergre, Sable-re,Stingre HHH-re stb. biggrin.gif biggrin.gif

jól leoltotta Cole-t meg Cenát is! biggrin.gif biggrin.gif
2011. február 15. 19:12 #118
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.02.15. 17:48)
hol szoktad nézni a WWE közvetítéseket?
WWE pankráció minden évben van Hétfőn a RAW pénteken a Smackdown!
gyakorlatilag 30-éve egyfolytában minden évben van!
van még WWE NXT is asszem szerdánként talán. meg lehet fut még a WWE Superstars is.

Hát én egy orosz csatornán szoktam nézni (QTV)
Bessie: te honnan töltöd le?
2011. február 15. 19:16 #119
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.02.15. 18:01)
nagyon meglepődtem amikor Rock jelent meg! biggrin.gif 
főleg azért mert amikor leparkolt a limó egy jóféle női lábat láthattunk kiszállni belőle! blush.gif  biggrin.gif 
amiknek a tulajdonosa feltételezem Stephanie Mcmahon volt! biggrin.gif 
amikor pedig elindultak a videók meg a villámok komolyan elképzelni nem tudtam hogy ki fog megjelenni! biggrin.gif  gondoltam már mindenkire Goldbergre, Sable-re,Stingre HHH-re stb. biggrin.gif  biggrin.gif 
jól leoltotta Cole-t meg Cenát is! biggrin.gif  biggrin.gif

Amikor elkezdte parodizálva, kislány hangon utánozni Cena-t ("U can't see me"), padlóztam. _nevet.gif Aztán a Miznek is beszólt (habár neki mindenki beszól rofl.gif )
És a Justin Bieberes beszólás.. kész vagyok. Lehet, hogy megnézem még párszor. biggrin.gif

Hú mi lesz vasárnap!!! biggrin.gif Nem tudok, nem gondolni rá!

omg.gif Míg el nem felejtem: Vickie Guerrero egyre jobban idegesít! mad.gif De nem is kezdem sorolni, meg mondani miért, mert még a végén szabira küldenek. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. február 15. 20:07 #120
- törölt felhasználó -    
Idézet (Karina197 @ 2011.02.15. 19:12)
Hát én egy orosz csatornán szoktam nézni (QTV)
Bessie: te honnan töltöd le?


én innen szoktam letölteni:
http://thepiratebay.org/search/wwe/0/99/0

vagy ha esetleg ncore-on fent vagy ott azonnal fent van másnap reggel és tölthető.
500 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok