Starity

Pankráció

500 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. február 20. 10:51 #141
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Végre leültem megnézni a pénteki SD-t. A végén átkozódtam picit, hogy miért húztam ennyire a dolgot! biggrin.gif
Imááááádtam ezt a részt! rohog.gif heart.gif
Már az elején sejtettem, hogy jó műsor lesz, főleg a résztvevők miatt. Volt néhány WTF momentum. Különösen tetszett az, amikor Rey egyszerre elkapta Wade-et és Dolpot. Az nagyon nagy volt. Majd leestem a székről, akkorát ordítottam. rohog.gif
Edge kirúgása azért durva volt! 110.gif
Na de a vége! biggrin.gif OMG!!! Végre véget vetettek Vickie ámokfutásának. Az egyértelmű volt, hogy Dolphnak semmi esélye Edge-el szemben. Arról nem beszélve, hogy Dolph is búcsút mondhat a WWE-nek. _nevet.gif De szerintem egy rossz szava nem lehet. Búcsúzóul még énekeltek is neki! _nevet.gif

Viszont egyet jó lenne tudni. Ki szerepel majd ma Dolph helyén? unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. február 20. 12:19 #142
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2011.02.20. 10:51)
Végre leültem megnézni a pénteki SD-t. A végén átkozódtam picit, hogy miért húztam ennyire a dolgot! biggrin.gif 
Imááááádtam ezt a részt! rohog.gif heart.gif 
Már az elején sejtettem, hogy jó műsor lesz, főleg a résztvevők miatt. Volt néhány WTF momentum. Különösen tetszett az, amikor Rey egyszerre elkapta Wade-et és Dolpot. Az nagyon nagy volt. Majd leestem a székről, akkorát ordítottam. rohog.gif 
Edge kirúgása azért durva volt! 110.gif 
Na de a vége! biggrin.gif OMG!!! Végre véget vetettek Vickie ámokfutásának. Az egyértelmű volt, hogy Dolphnak semmi esélye Edge-el szemben. Arról nem beszélve, hogy Dolph is búcsút mondhat a WWE-nek. _nevet.gif De szerintem egy rossz szava nem lehet. Búcsúzóul még énekeltek is neki! _nevet.gif
Viszont egyet jó lenne tudni. Ki szerepel majd ma Dolph helyén? unsure.gif


mivel így Ziggler személyében gonosz karakter esett ki a Chamber meccsről így lehet bedobják Jack Swagger-t majd, de lehet lesz egy is meglepetés! biggrin.gif még azt sem tartom elképzelhetetlennek hogy megjelenjen Del Rio! biggrin.gif de szerintem mindenképp gonosz karakter fog szerepelni!
hááá kiváncsi leszek!

már pletyka szinten emlegetik hogy Zigglert meg kereste Dixie Carter a TNA impact tulajdonosa hogy tárgyaljon vele az esetleges leigazolásról de nem jutottak egyezésre így a TNA nem tart igényt Zigglerre!de ez csak pletyka valószínűleg..
de sztem ez csak a story szerinti "kirúgás"! Ziggler lesz még a WWE-ben...bár lehet tévedek! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. február 20. 12:50 #143
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Azt én is elképzelhetőnek tartom, hogy ez sztori szerinti kirúgás volt. De ha már Edge is "visszajött", akkor jöjjön vissza Kelly Kelly is. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. február 20. 21:16 #144
- törölt felhasználó -    
nahhh még egy kis feszűltség fokozó így a holnapi RAW előtt egy videó amin az egyik rajongó részletes véleményét nyilvánítja arról hogy igen is két alak szerepel a promo videóban! biggrin.gif biggrin.gif
komolyan engem már lassan a szélütés kerülget emiatt! biggrin.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. február 21. 19:28 #145
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Engem reggel kergetett a szélütés, hogy ki lett a bajnok. biggrin.gif Nagy nehezen, de sikerült megtudnom még munka előtt, hogy Edge megvédte a címét. Habár nem kifejezetten neki szurkoltam, azért örülök, hogy ő nyert. blush.gif
Viszont még nem tudtam megnézni a felvételt, mert csiga lassan jön le. reklamalo.gif Lassan megőrülök! Látni akaroom!!! crazy.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. február 21. 21:16 #146
- törölt felhasználó -    
közepes PPV volt!
az volt vele a gondom csupán hogy túl kiszámítható volt minden meccs!
és azt sem vágom hogy Daniel Bryan birtokolja a USA övet ami nem egy értéktelen öv és egyszerűen nincs kihívója és nem szerepel egyik fő műsorban sem cím meccsen, nem értem.. mellow.gif
HWC meccs tetszett Kane-Edge-és Ray Mysterio oda tette magát rendesen az öregek bizonyítottak a fiataloknak!
de viszont Trish Stratus megjelenése sok mindenért kárpótolt! wub.gif biggrin.gif jó volt újra látni az egyik legjobb nő pankrátort újra a wwe-ben..de baromira aggódtam hogy nehogy a bokáját törje abban magas sarkú csizmában... blink.gif biggrin.gif
összességében nem volt rossz műsor de nem volt egy heyy de nagy sem..
most már jöhet a RAW remélem Rock-Undertaker-és talán Sting is megjelenik majd! biggrin.gif
2011. február 22. 02:05 #147
Fedorov
Fedorov
 
StátuszBlashyrkh (Mighty Revendark)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.10.10.
Hozzászólás: 573
Csatolások: 177
Azonosító: 18774
Offline offline
SuperCena Suck!!!
Miért kell évek óta minden WM main event-et Cena-nak nyomni?? Tavaly is megnyerte WM-en Batista ellen az övet, aztán a következő ppv-n jött egy last man standind meccs, utána meg egy i quit. Még a hülye is tudta hogy ezeket is Cena nyeri. Akkor legalább Rock ellen meccseljen ne Miz-zel.
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, Bessie
2011. február 22. 11:18 #148
- törölt felhasználó -    
uhh jó kis RAW-volt és választ kaphattunk minden kérdésre..
egy Revans meccs van kilátásban HBK-ért! biggrin.gif és nem tartom kizártnak hogy ő lesz a bíró azon a meccsen! meghajolo.gif biggrin.gif
2011. február 22. 23:12 #149
Fedorov
Fedorov
 
StátuszBlashyrkh (Mighty Revendark)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.10.10.
Hozzászólás: 573
Csatolások: 177
Azonosító: 18774
Offline offline
Hát igen. Sokan vártunk erre.
Bár én jobban örülnék egy Kane vs. Undertaker és egy HHH vs. Sheamus meccsnek. Ha már ők vonták ki Taker-t és HHH-t a forgalomból, akkor velük kéne folytatni.
2011. február 23. 00:01 #150
- törölt felhasználó -    
bevallom a frankót...baromi csalódott voltam nem azért mert HHH jelent meg és nem Sting, hanem azért mert jól átk*rták a pankrációs "társadalmat" ezzel a hitegetéssel a sejtelmes promó videóval. és ehhez a TNA is statisztált mivel csak múlthéten távolította el Sting profilját az oldalról és így az utolsó percig szívatták a rajongókat. dry.gif
2011. február 24. 17:20 #151
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Nekem nem igazán tetszett a Raw. Habár nagyon örülök Undertaker megjelenésének, és HHH-nek is, azért többre számítottam. Vagy túl sokat akartam egyszerre? rohog.gif Ifjonti lelkesedés ide vezet. biggrin.gif

Az igazgatót se nagyon értem. Tag teambe tenni Mizt és Cena-t? _nevet.gif Olyat röhögtem, amikor John megtapsolta Mizt. _nevet.gif
A vége viszont elég érdekes lett. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. február 24. 22:59 #152
- törölt felhasználó -    
igen a vége még érdekesebb lett volna ha esetleg tényleg megnyerték volna a Tag team övet! biggrin.gif
2011. február 25. 20:40 #153
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
nevet2.gif nevet2.gif
Idézet
TONIGHT on WWE Friday Night SmackDown: World Heavyweight Champion Edge - WWE Universe & Kelly Kelly - WWE Universe take on Drew McIntyre - WWE Universe & Vickie Guerrero - WWE Universe. If Vickie’s team loses, she will be fired. Don't miss it tonight at 8/7 CT on Syfy! Click LIKE if you think Vickie should be fired!
_nevet.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. február 25. 21:19 #154
- törölt felhasználó -    
egy érdekesség a 21-ei műsor nézettségéről a miheztartás végett:

"Monday's WWE Raw did a very strong 3.9 cable rating off hours of 3.85 and 3.85 with 5,860,000 viewers on the USA Network.

The number was delayed due to Monday being President's Day in the United States"

3.9-es átlag ez borzasztóan magas a RAW 2.6 2.7-es átlagot hoz kb.hetente míg a smackdown 2.7-et..nos nekem senki se mondja hogy Undertaker miatt nézték majdnem 1millióval többen ezt a műsort.hanem pedig azért mert mindenki azt hitte hogy jön Sting.. sad.gif nagyon rossz a szám íze emiatt kicsit becsapva érzem magam... sad.gif és a közönségen is érezhető volt a csalódottság míg Undertakernek alig örültek, HHH-nek valamivel jobban..ááááá szóval ez egy aljas propaganda volt a WWE-től... dry.gif

egyik ismerősöm is teljesen kikelve magából küldte másnap az sms-t hogy ez milyen egy szemétség volt..ő majdnem élőben nézte volna emiatt azt a RAW-t de inkább lefeküdt és jól járt... smileeee.gif

ráadásul hogy még szánalmasabb legyen az egész a TNA impact csinált a WWE 21-ei promó videóhoz egy kísértetiesen hasonlót amiben sztem egyértelmű hogy Sting szerepel..
ezt is most miért kellett??? nahmind1...dry.gif
2011. február 26. 12:36 #155
xAdaMx
xAdaMx
új tag
 
StátuszHali adam a király!!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.01.
Hozzászólás: 43
Csatolások: 0
Azonosító: 144546
Offline offline
Nekem nagyon tetszik!!
2011. március 01. 17:42 #156
- törölt felhasználó -    
egy picit túl pofázták az urak ezt a RAW-t!
de a fő meccs és Orton megkattanása nagyon komoly volt! thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. március 01. 20:44 #157
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.03.01. 17:42)
egy picit túl pofázták az urak ezt a RAW-t! 
de a fő meccs és Orton megkattanása nagyon komoly volt! thumbsup.gif

Már leszedtem a SD és a Raw-t is, de csak este fogom megnézni. blush.gif Kedvet csináltál az utolsó mondattal... rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. március 01. 21:36 #158
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2011.03.01. 20:44)
Már leszedtem a SD és a Raw-t is, de csak este fogom megnézni. blush.gif Kedvet csináltál az utolsó mondattal... rohog.gif


heehhe nézd csak meg tetszeni fog! wink.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. március 02. 01:31 #159
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.03.01. 21:36)
heehhe nézd csak meg tetszeni fog! wink.gif  biggrin.gif

Megnéztem, és jelentem tényleg sok szöveg volt benne. biggrin.gif Michael Cole tiszta szégyen! Meg szánalmas. Nem is értem, hogy a forgatókönyvírók miért adnak neki teret? Most már minden közvetítő ezt fogja tenni? blink.gif
Imádtam Shawn Michaels interjúját. biggrin.gif Randy pedig, hát nos... hozta a formáját. biggrin.gif Őrült pali, de pont ezt szeretem benne. rohog.gif

Az este csúcspontjaként pedig megnéztem Vickie kirúgását. nevet2.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. március 04. 16:27 #160
- törölt felhasználó -    
hááá annyi hónap és találgatás után az Icon visszatért!
Sting a TNA-ben újra! meghajolo.gif
kicsit öregurasan kicsit lassan kicsit megkopottan de Sting még mindig Sting!!! biggrin.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
500 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok