Starity

Deborah Ann Woll

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. szeptember 21. 15:28 #1
- törölt felhasználó -    
Megérdemel ő is egy külön topikot. wub.gif True Blood-ban ő a kedvenc női karakterem. Nagyon tehetséges, és az interjúk alapján pedig nagyon jó fej is. Remélem a jövőben több filmben láthatjuk majd. smileeee.gif

http://www.trueblood-online.com/wp-content/uploads/2009/08/57647107shadaliza612200941229pm.jpg
2 felhasználónak tetszik: Fuller, Eve87
2010. szeptember 24. 15:27 #2
Eve87
Eve87
the one; the only
 
StátuszAre you on the list?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.08.
Hozzászólás: 1328
Csatolások: 3515
Azonosító: 122165
Offline offline
Még csak a True Blood-ban láttam, de ott nagyon jól játszik. Imádom a karakterét és magát a színésznőt is. Annyira jól áll neki Jessica szerepe.
2011. február 07. 20:17 #3
Eve87
Eve87
the one; the only
 
StátuszAre you on the list?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.08.
Hozzászólás: 1328
Csatolások: 3515
Azonosító: 122165
Offline offline
Deborah ma 26 éves! Boldog szülinapot neki! bday.gif
2 felhasználónak tetszik: funny18, Domcicc
2017. április 02. 09:29 #4
- törölt felhasználó -    
Deborah Ann Woll. Itt a Starity-n ismertem meg, rákerestem a Daredevil és a True Blood sorozatokra és mindkettőben ő volt a kedvenc karakterem, azaz Karen Page (Daredevil) és Jessica Hamby (True Blood). Nem annyira szoktam ilyenfajta sorozatokat nézni, mint a True Blood, de ez kifejezetetten nagyon tetszett. Utánanéztem, hogy játszott a Vészhelyzetben is (régi sorozat) és azt én néztem. 2017 03.31-tól megint lesz az M3-on, már alig várom, hogy nézzem és Aurora Quill-es részhez érjen. Hiába hogy nem sokat lesz benne és kisebb korában, de benne lesz és a nagy kedvenceimnél attól is fangörcsöt kapok, ahogy nála is megtörtént. A Law and Order című sorozatot is láttam (pár részt) és abban is játszott. Ő az a híresség, akit a legtöbb sorozatban láttam. Szeretem a Marvel-alkotásokat és amikor láttam, hogy Deb fogja alakítani a második főszereplőt, Karent, fülig ért a szám. Csodásan játssza a karaktert. Simán elmehetne modellnek is, hisz eszméletlenül gyönyörű. Újra rákerestem Starity-n és megláttam a profilképét, fangörcsöt is kaptam, és nem is néz ki 32 évesnek, egyáltalán nem. Bejelöltem a kedvenceim közé, amikor már nem sok kedvencem volt, de ő is ott volt. Mára pedig annyira nagy példaképemmé vált, hogy majdnem hogy ő is első, de egy nagyon erős második inkább, Carlson Young-al együtt. Ha választani kéne köztük, Deb lenne az. Úgy érzem, hogy hiába csak második, akkor is a legnagyobb rajongója vagyok. Mindig tisztelni és becsülni fogom mindenért! Mindig amikor meglátom, ha rossz kedvem van, akkor is fel tud vidítani. I LOVE YOU DEBORAH ANN WOLL FOREVER AND EVER!
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok