Starity

Milyen esküvőről álmodsz?

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. április 06. 13:32 #181
awwparadise
awwparadise
Half-Blood Princess ♛
 
Státuszlove you 3000
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.14.
Hozzászólás: 2890
Csatolások: 222
Azonosító: 231501
Offline offline
A tökéletes esküvő számomra nem egy agyoncicomázott 500 meghívottas szuperlagzi, hanem egy meghitt kis összejövetel, ahol csupán a legszűkebb családi és baráti kör van jelen (30, max 40 ember). Nem szeretném az esküvőm napját a meghívottak szórakoztatásával tölteni, szóval inkább a legrövidebbre fognám az egészet, hogy élvezhessem majd új életemet újdonsült férjemmel. A legtökéletesebb az lenne, hogy ha egy tengerparton, esetleg egy hajón lenne megtartva és miután vége a ceremóniának kicsit koccintuk, stb és utánna a friss házasok (azaz mi) elhajókáznánk mondjuk egy szigetre ahol a mézesheteinket töltenénk.
Megjegyzem nem nagyon vagyok oda a házasság elvéért, jobban mondva nekem egy nagy hülyeségnek tűnik, mivel úgyis 99%-ban válás a vége, de az esküvő azért cuki dolog és arról azért lehet álmodozni... heart.gif
2015. április 06. 13:56 #182
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Egy Halloween partit csapnék legszívesebben. Mindenki valaminek beöltözve, én szétszaggatott fehér ruhában,stb. rohog.gif Nem részletezem inkább, mert így is hülyének néznek az emberek, ha megemlítem ezt.
2015. április 18. 21:49 #183
Récike2000
Récike2000
 
Státusz#FASHION #design #Wellhellove #ELNOK #rapshodyforyouandme
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.29.
Hozzászólás: 802
Csatolások: 8
Azonosító: 176748
Offline offline
Nem is tudom.Az álompassi, a NAGY Ő. Természetesen. Lenne sok vendég,nagy buli lenne, nekem egy csodaszép álomruha,m ami inkább vállpánt nélküli. A hajam valami extra szépen lenne megcsinálva, olyan hagyományosabb, de nagyon aranyosra. Nem szeretnék nagy giccsparádét, de azért jó nagy lagzit igen! biggrin.gif
2015. május 10. 16:29 #184
szilasiszandra
szilasiszandra
 
StátuszAlex William ihavefuckingbluehair Gaskarth keze 2 centire volt az enyémtől. *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.13.
Hozzászólás: 759
Csatolások: 16
Azonosító: 136337
Offline offline
Ruha, haj, smink: A ruhát egy tervezővel készíttetném el, hosszú, fehér lenne (fehér... ki gondolta volna), és ilyen hálós, amin tengericsillagok, meg kagylók lennének... nem tudom leírni, de remélem elképzelhető. Ugyanez lenne a fátyolon is. smileeee.gif Ha egy ilyen esküvőre lenne pénzem, akkor póthajra is. Így hosszú, begöndörített, barna-kék ombre hajam lenne. Sminknek meg valami egyszerű pezsgőszín a szemhéjakra, és egy élénkebb rózsaszín rúzs.
Helyszín: Rarotonga, tengerpart. Rarotonga egy icipici sziget Új-Zéland és Dél-Amerika között, a Cook-szigetekhez tartozik, és olyan pici, hogy nincs is rajta a tárképen.
Zene: Magára az esküvőre meghívnám a Train-t, az afterparty-ra pedig Aviciit. biggrin.gif
Torta: Az tuti, hogy egészséges lenne, zabpehelylisztből, édesítőből, meg mandulatejből... biggrin.gif És naaaaaaagy lenne, vaníliás, és a helyhez és a ruhámhoz lenne díszítve, így ezen is kagylók, illetve tengericsillagok lennének.

És hogy ki állna az oltárnál? smileeee.gif Neymar. heart.gif De igazából ha ő lenne ott, akkor vele akár egy putriban is összeházasodnék, egy percig nem gondolkodnék a válaszon.
2015. május 10. 16:42 #185
- törölt felhasználó -    
Kicsiről,gyorsról,spontánról és olyanról,ami olcsón kijön.Nem vagyok nagy híve a "jaj,ez életem napja" mentalitásnak,nem álmodozom a nagy napról szivárványok,unikornisok kíséretében,utálom a tumultust,a fehér esküvői ruhákat,valamint bizonyos szinten az egyházat is,szóval az esküvőm valahogy így nézne ki:valami fekete ruci,nuku smink,a parti maga egy kis összejövetel lenne pár emberrel,akik száraz kenyérrel és vízzel lennének kínálva,míg tart a banzáj,oszt' kész,vége,ennyi volt a gyerek nap. biggrin.gif rolleyes.gif
2015. május 10. 17:25 #186
- törölt felhasználó -    
Valami nagyon romantikusról. Dübörgő thrash metalra az oltárhoz sétálni bőrdzsekiben... rohog.gif Tulajdonképpen még sosem gondolkoztam ezen, de az biztos, hogy nagyon meghitt (azért én is lányból vagyok biggrin.gif ) lesz, szűk családi körben valami 190 cm magas hosszú hajú metalheaddel. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: AFCfan
2015. augusztus 11. 22:58 #187
Ncskcsk
Ncskcsk
~SHINee lover~
 
StátuszI hate tomatoes
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.14.
Hozzászólás: 1943
Csatolások: 5
Azonosító: 147253
Offline offline
Lenne egy bolond esküvő az igazi előtt, ahol én lennék vőlegény ruhában, a vőlegényem meg menyasszonyi ruhában (gyerekkorom óta álmodom erről, alig merem megemlíteni valakinek, mert mindig hülyének néznek ekkor XD).
Magát az esküvőt pedig egy barlangban tartanám legszívesebben. Kit érdekelnek a szokványos dolgok?!
2016. július 31. 16:44 #188
Hazel
Hazel
visszatérő vendég
 
StátuszSok a levél, de egy a fa. -A zöld urai-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.14.
Hozzászólás: 477
Csatolások: 32
Azonosító: 167208
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.06. 20:09)
Én egy olyanról, ahol minimális a meghívottak száma, és ami a lehető leggyorsabb. Igazság szerint az lenne számomra az ideális, hogy odaállok a párommal az anyakönyvvezető elé, Ő meg így szól;
- Akarod?
Én: Igen.
- Akarod?
Párom: Igen.
- Ezennel házastársak vagytok.
Le lehetne zavarni 5 percben az egészet... Ez lenne álmaim esküvője, de sajnos egy sima polgárit végig kell majd szenvedni eccer, ha oda kerülök.  blink.gif
Ja, és szívem szerint farmerben és egy pólóban tenném mindezt, nem kosztümben, pláne nem habos babos izében... Ejj, de szép is lenne...  biggrin.gif

Pacsit! biggrin.gif w00t.gif
2016. augusztus 07. 15:38 #189
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
A tengerparton naplementekor, egy gyönyörű hatalmas fehér ruhában, a barátokkal, ismerősökkel és a közeli családi kör. smileeee.gif Nem akarok 100 fős sereget. biggrin.gif
2017. október 15. 21:59 #190
tixyyyyyy17
tixyyyyyy17
visszatérő vendég
 
Státuszyou in my love youn in my life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.13.
Hozzászólás: 276
Csatolások: 45
Azonosító: 267289
Offline offline
szép jo nagy legye sok kaja pia zene es egy dubai nászut
2023. március 03. 15:02 #191
denisblack
denisblack
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 23.03.03.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 361201
Offline offline
Weddings are a special occasion where every detail counts, and that includes the groom's haircut. A well-groomed haircut can complement the groom's attire, enhance his features, and create a lasting impression on the guests. A barbershop is the perfect place to get a stylish and polished haircut for the big day. A skilled barber can suggest a haircut that suits the groom's face shape, hair texture, and personal style. They can also offer grooming services such as beard trimming and styling, ensuring that the groom looks his best from head to toe. A barbershop experience can also be a fun and relaxing pre-wedding activity for the groom and his groomsmen. So, whether it's a classic, modern, or trendy barbers haircut, a visit to the barbershop can help the groom feel confident and ready to say "I do."
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!