Starity

Mi a kedvenc horror/thriller filmed, és miért?

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. október 21. 16:13 #1
husih96
husih96
sometimes love is not enough.
 
StátuszInkább utáljanak azért, aki vagyok, minthogy szeressenek azért, aki nem vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.29.
Hozzászólás: 1398
Csatolások: 161
Azonosító: 128390
Offline offline
Nekem nagy kedvencem a Fűrész, de ezen kívül még az Ismeretlen-, és a Nem fogadott hívás is nagy favorit. P2, a félelem új szintje is nagyon jó. Hirtelen ennyi jut eszembe : D
2 felhasználónak tetszik: patrícia4, MarkHoffmanlives
2010. október 21. 16:19 #2
jacksonrathbone
jacksonrathbone
 
Státusz"Nem a képességeink mondják meg, hogy kik vagyunk, hanem a döntéseink" - HP2
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.04.
Hozzászólás: 501
Csatolások: 17
Azonosító: 124222
Offline offline
Én olvastam egy horror könyvet.Battle Royale a címe.Szívesen megnézném filmbe,de magyarországon nem engedályezték a kiadását dry.gif ,de a könyv nagyon jó azt csak ajánlani tudom biggrin.gif
2010. október 21. 16:19 #3
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
A Fűrész rendkívül elmés, izgalmas és újszerű. Legalábbis az első epizód mindenképpen. Nekem nagyon tetszett, bár egyes epizódjaival akadtak gondjaim, azért alapból bejön az egész, úgy ahogy van.
A kedvenc thrillerem a Black Death. A történet szövése nagyon érdekes, elgondolkodtató témát boncolgat, ráadásul kicsit megtévesztő az egész film. Nem azt várod, amit a végén kapsz, de nem negatív csalódás ér. A színészek játéka is meglepően kiemelkedő. Sean Bean és Carice von Hauten egyszerűen elképesztőek, szinte meg lehet érinteni a feszültséget, amit a játékukkal keltenek. Nagyon új film, de engem meggyőzött. Szívesen ajánlom bárkinek, aki szeret borzongani és gondolkodni. Ja, és az se baj, ha bírja a valósághű, véres ábrázolásokat az illető, mert abban bőven lesz része a filmben. biggrin.gif
2010. október 21. 16:29 #4
- törölt felhasználó -    
Grace gondoltam, h Sean Bean-es a kedvenc filnmed! thumbsup.gif


Daybreakers: Sam Neill, Ethan Hawke, William Dafoe Nagyszerű film. Látványos és élvezhető.
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2010. október 21. 16:29 #5
husih96
husih96
sometimes love is not enough.
 
StátuszInkább utáljanak azért, aki vagyok, minthogy szeressenek azért, aki nem vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.29.
Hozzászólás: 1398
Csatolások: 161
Azonosító: 128390
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2010.10.21. 16:19)
A Fűrész rendkívül elmés, izgalmas és újszerű. Legalábbis az első epizód mindenképpen. Nekem nagyon tetszett, bár egyes epizódjaival akadtak gondjaim, azért alapból bejön az egész, úgy ahogy van.
A kedvenc thrillerem a Black Death. A történet szövése nagyon érdekes, elgondolkodtató témát boncolgat, ráadásul kicsit megtévesztő az egész film. Nem azt várod, amit a végén kapsz, de nem negatív csalódás ér. A színészek játéka is meglepően kiemelkedő. Sean Bean és Carice von Hauten egyszerűen elképesztőek, szinte meg lehet érinteni a feszültséget, amit a játékukkal keltenek. Nagyon új film, de engem meggyőzött. Szívesen ajánlom bárkinek, aki szeret borzongani és gondolkodni. Ja, és az se baj, ha bírja a valósághű, véres ábrázolásokat az illető, mert abban bőven lesz része a filmben.  biggrin.gif


Na már nézem is.. biggrin.gif Felkeltette az érdeklődésemet
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2010. október 21. 16:32 #6
Demyl9
Demyl9
új tag
 
Státuszjelölj ha akarsz,szavazz és visszakapod! amúgy zenét hallgatok,mint mindig :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.11.
Hozzászólás: 39
Csatolások: 40
Azonosító: 136171
Offline offline
halálos kitérő 3 wub.gif
mert jó film,ahhoz képest hogy horror sokat lehet rajta nevetni biggrin.gif
feliratosan néztem de úgy jobb is thumbsup.gif
olyan beszólások vannak benne hogy már fetrengenek a röhögéstől és nem is félek a filmtől _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: tothbianka
2010. október 21. 16:33 #7
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (husih96 @ 2010.10.21. 16:29)
Na már nézem is.. biggrin.gif Felkeltette az érdeklődésemet


Örülök neki, hogy felkeltettem az érdeklődésed! Majd ha lesz kedved, írd meg, hogy tetszett a film! smileeee.gif
2010. október 21. 17:04 #8
- törölt felhasználó -    
Nem vagyok horror és thriller film kedvelő viszont a Kör jó film (volt), a második borzasztó, de az első ütött. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2010. október 23. 14:46 #9
marcus
marcus
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.24.
Hozzászólás: 209
Csatolások: 3
Azonosító: 129894
Offline offline
egyértelműen a fűrész és a kör! biggrin.gif thumbsup.gif tongue.gif
2011. január 11. 16:45 #10
- törölt felhasználó -    
Hú...most soroljam??Nos..előszöris Tim Burton filmek közül az Álmosvölgy Legendája,Sweeney Todd=D!!Stephen King-től: Kedvencek temetője,Visszatérők,Alvajérók,Éjszakai műszak,Rémkoppantók,A köd,Sivatagi rémálom stb-stb!!Wes Craven-től: Nightmare on ELM street,Sziklák szeme 1-2,Szikla vére!!Sima horrorok? Halálos halgatás,Chucky,Varázsgombák,Hellraiser,Péntek 13,House of Wax,Saw,Orphan stb-stb...szal elég sok vanXD
2011. január 11. 16:46 #11
anonimuska14
anonimuska14
 
Státuszdo it for the gaybies
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 537
Csatolások: 26
Azonosító: 135267
Offline offline
Húú hát először is a fűrész és a kör meghajolo.gif De a Hirnököt is bírom thumbsup.gif
2011. január 11. 18:24 #12
Zsife
Zsife
_nightmare_
 
StátuszI created the sound of madness.........
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.20.
Hozzászólás: 1757
Csatolások: 495
Azonosító: 131623
Offline offline
óh imádom a horror filmeket thumbsup.gif ha választani kel akkor A túlvilág szülötte de mindegyiket szeretem főleg a túlvilági és a misztikus horrorokat imádom wink.gif
2011. január 11. 19:13 #13
- törölt felhasználó -    
Az én kedvenc horrorfilmem a Sikoly. Láttam már egy pár horrort, de mégis ez fogott meg a legjobban. Nem azért, mert olyan félelmetes lenne, csak nagyon tetszik a történet és a filmben szereplő színészeket is nagyon megszerettem.
A thrillernél a kedvencem a Halálsoron. Nem is biztos, hogy ebbe a kategóriába tartozik, inkább drámai vagy misztikus film ... na mindegy. smileeee.gif Ez az a film, ami lehet, hogy hosszú, de én speciel egy pillanatig nem unatkoztam alatta, annyira érdekes, fantasztikus a története, hogy nem lehet nem szeretni. Hiába, Stephen King könyvéből készült. smileeee.gif
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a két filmet. wink.gif beer.gif
2 felhasználónak tetszik: dave095, Alex Stavi
2011. január 11. 21:11 #14
eva tarko
eva tarko
єxpєc†o pα†ronum™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 2150
Csatolások: 7196
Azonosító: 114770
Offline offline
Nincs olyan mert nem szeretem oket tongue.gif
2011. január 11. 21:20 #15
- törölt felhasználó -    
Az első számú kedvenc horrorom a Kísértetjárás Connecticutban. Amellett, hogy hátborzongató feelingje van az egésznek, és néhol szívbajt lehet kapni, a története sokkoló és elgondolkodtató. Aztán a Túlvilág szülötte is nagyon tetszett. Néhány helyen infarktust kaptam a gyerektől, na meg a sztori is jó, ami nálam a legfőbb szempont. Lehet, hogy feltűnt, hogy mindkettő szellemsztori... Ki nem állhatom a véres, mészárlós filmeket, undorodom tőlük. Nem értem, hogy bírnak azokon egyesek jól szórakozni.
Kedvenc thriller pedig a Rejtélyek mocsara. A története sokkal-sokkal szebb és elgondolkodtatóbb, mint az előző kettőnek. Egyszerre volt borzongató és szép... :'(
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. január 11. 21:23 #16
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (mooka @ 2011.01.11. 19:13)
Az én kedvenc horrorfilmem a Sikoly. Láttam már egy pár horrort, de mégis ez fogott meg a legjobban. Nem azért, mert olyan félelmetes lenne, csak nagyon tetszik a történet és a filmben szereplő színészeket is nagyon megszerettem.
A thrillernél a kedvencem a Halálsoron. Nem is biztos, hogy ebbe a kategóriába tartozik, inkább drámai vagy misztikus film ... na mindegy. smileeee.gif  Ez az a film, ami lehet, hogy hosszú, de én speciel egy pillanatig nem unatkoztam alatta, annyira érdekes, fantasztikus a története, hogy nem lehet nem szeretni. Hiába, Stephen King könyvéből készült. smileeee.gif 
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a két filmet. wink.gif  beer.gif

Ez nagyon érdekes. nekem is a Sikoly. Mondhatni azon nőttem fel. rohog.gif Thriller = David Gale élete thumbsup.gif
2011. február 17. 17:23 #17
patrícia4
patrícia4
 
StátuszPatrícia még nem állította be a státuszát
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 7621
Csatolások: 1240
Azonosító: 126309
Offline offline
Paranormal Activity hát borzongató ilyesztőőőőőőőőőőőőő
Fűrész izgi
Stay Alive érdekes
Resident Evil nagyon jó thumbsup.gif
2011. február 18. 12:09 #18
- törölt felhasználó -    
The Grudge
1408 ( a film)
House of wax
2011. február 18. 12:46 #19
- törölt felhasználó -    
Dermesztő szél
2011. február 20. 01:25 #20
Alex Stavi
Alex Stavi
visszatérő vendég
 
StátuszFigyelj jól! Hátha meghallasz valami értelmeset is.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.03.
Hozzászólás: 134
Csatolások: 40
Azonosító: 144693
Offline offline
Nem igazán szeretem a horror filmeket. Láttam elég borzalmat a való életben is. De ha választani kell akkor a Sikoly és Ómen. A szaftos, trutyis, bélkihúzós filmeket nem nagyon csípem. Viszont a sci-fibe oltott dirr-durr filmek jöhetnek. Pl: DOOM vagy az Alien filmek. A Predátor, Terminátor(tudom ez távol áll a horrortól) Szellem hajó, Mentőkabin, Halál hajó...
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!