Starity

Alma Rebelde / Acapulco szépe (1999)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. november 20. 18:44 #1
- törölt felhasználó -    
Történet:
Ana Cristina Rivero egy gyönyörû, de gõgös lány, aki az apjával, Don Marceloval és võlegényével, Damian Mortorral boldogságban él Acapulcoban. Egy nap a lány megtudja, hogy Damian megcsalja, ezért felbontja az eljegyzést. A férfi, hogy visszaszerezze menyasszonyát, mindenre képes: megzsarolja Don Marcelo-t, aki igyekszik lányát jobb belátásra téríteni. Ana Cristina dühében megfogadja, hogy megleckézteti az apját és Damiant is. Ekkor érkezik a birtokra Emiliano Hernandez, egy szegény tehetséges mérnök, akit azonnal rabul ejt a lány szépsége. Szerelmes lesz belé, de nem meri neki bevallani érzelmeit, miközben a lány csak a bosszújához használja fel a férfit. Mikor Emiliano ezt megtudja, megalázottnak érzi magát, és elborzad attól, hogy a lány kihasználta õt, és csak egy eszköz volt a bosszújában. Most a férfin a sor, hogy megleckéztesse Ana Cristinát: elhatározza, hogy szenvedésért szenvedést ad a lánynak, aki idõközben beleszeretett Emilianoba. Érzelmeit meg is vallja a férfinak, de õ már nem hisz neki. Az esküvõjük után, Emiliano hazaköltözik feleségével, ahol elkezdõdik Ana Cristina kálváriája: a család rosszindulatával és Rita, aki szerelmes Emilianoba, ármánykodásaival is együtt kell élnie. De a legnehezebb elviselnie a férfi gyûlöletét, aki azonban még mindig szerelmes a lányba…

Szereplők:
Lisette Morelos - Ana Cristina
Eduardo Verastegui - Emiliano/Mauro
Aracely Arámbula - María Elena
Karla Álvarez - Rita
Ariel López Padilla - Damian
Andrea Lagunes - Angelita
Arleth Terán - Odette
Frances Ondiviela - Isabel
Josefina Echanove - Salomé
Mayrin Villanueva - Paula
Mariagna Prats - Clemencia
Gustavo Rojo - Octavio
Marisol Santacruz - Laiza

(Eltűnt képek törölve - duracell)
2010. november 27. 17:22 #2
cyelo
cyelo
visszatérő vendég
 
StátuszGive me everything
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.27.
Hozzászólás: 210
Csatolások: 0
Azonosító: 139664
Offline offline
IGEN EZ A LEGES LEG JOBB SOTOZAT AMI NÉZTEM! PEDIG ÉN MÁR SOKAT NÉZTEM! thumbsup.gif thumbsup.gif
2011. március 30. 14:13 #3
- törölt felhasználó -    
beer.gif beer.gif
(Eltűnt képek törölve - duracell)
2011. május 21. 18:33 #4
- törölt felhasználó -    
úristen,régen mennyit néztem biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!