Starity

El Clásico

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. november 25. 19:16 #1
Mrs. Frankenstein
Mrs. Frankenstein
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.09.
Hozzászólás: 4451
Csatolások: 2054
Azonosító: 126723
Offline offline
Mivel rohamosan közeledik a "nagy nap", gondoltam ebben a topikban megbeszélhetnénk, ki mit vár a meccstől, kinek szurkol, satöbbi.
Bővebb információ az El Clásicoról awikipedia oldalán (megtaláltok rajta "szinte" minden infót, és még összesített táblázatokat is)

Kezdeném is:
Persze nagyon örülnék a Real győzelemnek. Biztos vagyok benne, hogy nem lesz könnyű meccs, gyomoridegem lesz sípszótól sípszóig, az biztos. Végeztem a suliban valami közvélemény-kutatás féleséget, és a madridisták szerint nehéz madridi győzelem, a barcelona drukkerei szerint nehéz barca győzelem várható. Ha a két csapat eddigi összesített munkáját nézem, talán a döntetlen lenne a legfairebb, amit javasolhatnék, de persze ez nem jelenti azt, hogy ez így is lesz. Egy a biztos: az év mérkőzése áll előttünk (sok változtatás után most már holtbiztosan) hétfőn (29)!

És hogy magamhoz méltóan fejezzem be a hozzászólást:
HALA MADRID!
yahoo.gif
2010. november 30. 19:30 #2
- törölt felhasználó -    
Ez a meccs nagyon, de nagyon messze volt a döntetlentől is. Csak 1 csapat játszott tegnap este, és ez a Barca volt. Igaz nem vagyok Barca szurkoló, de most nekik szurkoltam, mert ennek a Madridnak nem szabadna semmit se nyernie. Egyszerűen nem érdemlik meg, mert a Barca sokkal jobb csapat náluk. Ezt láthattuk tegnap. De ne azzal jöjjetek most, hogy ez csak egy véletlen eredmény volt. Mert nem az. Ronaldo egyszerűen mintha nem is lett volna a pályán. Semmit nem mutatott a játéktudásából.
1 felhasználónak tetszik: Viktoriiaa
2010. december 01. 18:02 #3
- törölt felhasználó -    
A Barca sokkal jobb,mint a Real Madrid!5-0 arány is ezt mutatja tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: Sourire
2010. december 02. 14:36 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (s.t.a.r. @ 2010.12.01. 18:02)
A Barca sokkal jobb,mint a Real Madrid!5-0 arány is ezt mutatja tongue.gif

rohog.gif ott a pont
2015. november 21. 15:44 #5
- törölt felhasználó -    
Força Barça!!! heart.gif pompom.gif
https://49.media.tumblr.com/9604bd83ac89878d4338e828cfc906c7/tumblr_mpe9ikmENC1rl4v2eo1_500.gif
2016. március 24. 14:48 #6
- törölt felhasználó -    
a barca jobb thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!