Starity

Sztárok a gyűlölködés ellen

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. december 29. 13:04 #1
Nana.B
Nana.B
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.15.
Hozzászólás: 43
Csatolások: 7
Azonosító: 140850
Offline offline
Az eredetileg Kaliforniából indult kampány, két fényképész kezdeményezése az egyneműek házasságának engedélyezéséért. Mára ennél már sokkal többről szól.
A teljes cikkhez kattints ide!
2010. december 29. 13:07 #2
- törölt felhasználó -    
GaGa!!!!
2010. december 29. 13:10 #3
- törölt felhasználó -    
Sosem értettem,miért akarják a melegházasságot betiltani.Miért lehetne az ember csak a különböző nemű társával boldog?Ne értsetek félre,nem vagyok meleg.Egyébként a fotók nagyon klasszak biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: janet7, Black Hearth2
2010. december 29. 13:11 #4
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
Nagyon jó kezdeményezésnek tartom. Szerintem senkit nem kéne elítélni csak azért, mert meleg. Nekik is ugyanolyan jogokat kell adni és megengedni, hogy házasodjanak.
3 felhasználónak tetszik: Ditty, janet7, Black Hearth2
2010. december 29. 13:17 #5
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Nem tudom miért fáj egyeseknek, hogy a homoszexuálisok is szeretnék törvényessé tenni a szerelmüket. Nekik miért nincs ehhez joguk? Nem betegek, nem fertőznek, nem bántanak senkit. Akkor meg? Szerintem a bibi bennünk van, nem bennük. Az beteg, méghozzá agyilag, aki elítéli őket. Nem tehetnek arról, hogy a saját nemükhöz vonzódnak, gondolom nem erről álmodoztak gyerekként, hogy a fél világ megveti őket szexuális irányultságuk miatt. sad.gif Erről mindig az jut eszembe, hogy az afro-amerikaiak mehettek háborúzni az úgynevezett hazájukért Vietnámba, de rengeteg üzletre még mindig ki volt írva, hogy négereknek tilos a belépés. Meghalni meghalhatott az USÁért, de egy rohadt zoknit nem vehetett meg akárhol. Szánalom!!!!
7 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, kateblock, LaDiabla, Encsy19, Sixy, janet7, Black Hearth2
2010. december 29. 13:19 #6
- törölt felhasználó -    
Én az egész alapfelfogást nem értem. Ha valaki valamit ellenez vagy nem ért egyet vele, akkor az máris gyűlölködés, rasszizmus stb.? Én pl. nagyon is ellenzem a melegházasságot és azt is, hogy kampányolnak az engedélyezéséért. És nem azért, mert utálom őket, hanem egyszerűen azért, mert természetellenes, nem normális dolog, nem ez a természet rendje...

Szerk.: Kampányolnak a környezetszennyezés ellen (sok esetben nulla tudással és tájékozottsággal, tehát feleslegesen, lásd pl. a radarügyet), kampányolnak az erdők pusztítása, az állatkínzás ellen stb., ez ugyanolyan: most éppen egy olyan dolog mellett kampányolnak, ami az emberi létfenntartás és szaparodás, és a természet ellen szól.
1 felhasználónak tetszik: inspiredboy
2010. december 29. 13:19 #7
Beyonceee1600
Beyonceee1600
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 649
Csatolások: 42
Azonosító: 137421
Offline offline
ja
2010. december 29. 13:19 #8
B.Bess
B.Bess
Los Angeles
 
StátuszJust Leave me alone... I know what I'm doing!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2454
Csatolások: 0
Azonosító: 131871
Offline offline
klasszak a fényképet.
láttam belőlük párat
nekem nagyon tetszik Tommy Joe Ratliff-é <3
2010. december 29. 13:20 #9
- törölt felhasználó -    
no comment *.*
2010. december 29. 13:22 #10
- törölt felhasználó -    
Ott a pont nálad, El Mexicano. Keresztény vagyok, és 'elnézek' az ilyen dolgok mellett, de Isten sem két Ádámot teremtett - Ismétlem, mielőtt kapom a beszólásokat a kis liberális fórumozóktól - AZ ÉN ÉRTÉKRENDEM SZERINT.

De fantasztikusnak találom a kampányt! thumbsup.gif meghajolo.gif
2010. december 29. 13:22 #11
- törölt felhasználó -    
Ami sajnálatos, hogy ehhez kampányok kellenek. Hogy az emberek nem hajlandóak engedni. Ami még szörnyűbb, hogy a sztárokkal sem lesz sokkal jobb a helyzet. Be kell ismerni, az ötlet jó és dícséretes, de amíg egyeseknél a gondolkodásban gond van, addig maga Angelina Jolie sem tudna (sem senki) segíteni a helyzeten unsure.gif
5 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, Encsy19, csipkefa, janet7, Black Hearth2
2010. december 29. 13:23 #12
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (El Mexicano @ 2010.12.29. 13:19)
Én az egész alapfelfogást nem értem. Ha valaki valamit ellenez vagy nem ért egyet vele, akkor az máris gyűlölködés, rasszizmus stb.? Én pl. nagyon is ellenzem a melegházasságot és azt is, hogy kampányolnak az engedélyezéséért. És nem azért, mert utálom őket, hanem egyszerűen azért, mert természetellenes, nem normális dolog, nem ez a természet rendje...


Szerintem egyáltalán nincs vele baj. Ki szabja meg mi természetes és mi nem? Mi emberek alakítottuk ki ezt a rendszert és az emberiség kiáltotta ki a melegséget természetellenes dolognak. Egyáltalán nincs semmi gond velük. Ugyanúgy szeretnek, éreznem csak épp a saját nemük iránt vonzódnak, de nem értem miért ne házasodhatnának. Esélyt kell adni nekik is.
5 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Encsy19, Necros, janet7, Black Hearth2
2010. december 29. 13:27 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2010.12.29. 13:23)
Szerintem egyáltalán nincs vele baj. Ki szabja meg mi természetes és mi nem? Mi emberek alakítottuk ki ezt a rendszert és az emberiség kiáltotta ki a melegséget természetellenes dolognak. Egyáltalán nincs semmi gond velük. Ugyanúgy szeretnek, éreznem csak épp a saját nemük iránt vonzódnak, de nem értem miért ne házasodhatnának. Esélyt kell adni nekik is.


Ki szabja meg? Senki, a természet alakítja magát, amibe nem kellene az embernek beleavatkozni, s pontosan ezért van nő és férfi, hím és nőstény állat stb. "[...] az emberiség kiáltotta ki a melegséget természetellenes dolognak" – ez a probléma. Azt is az emberiség döntötte el, hogy pusztítani kell az erdőket, szennyezni kell a levegőt, stb.
2010. december 29. 13:27 #14
- törölt felhasználó -    
Kedves El Mexicano!!
Ők nem tehetnek róla hogy a saját nemükhöz vonzódnak!!!!És nem természetellenes ki monta ezt neked?? ohmy.gif Szerinte benned is vannak hibák és ha kampányolnának érted örülnél!!!! És ez mindenkine szól!!!
2 felhasználónak tetszik: janet7, Black Hearth2
2010. december 29. 13:28 #15
Stella baba
Stella baba
visszatérő vendég
 
StátuszThere are days when i am under myself but i reheare to smile even then.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.20.
Hozzászólás: 306
Csatolások: 0
Azonosító: 133582
Offline offline
Jól teszik hogy megmutatják az elgondolásaikat, joguk van hozzá. Jó hogy kiállnak az utálat ellen de sajnos míg ember van a földön ez nem fog megszünni.
2010. december 29. 13:29 #16
- törölt felhasználó -    
Idézet (DemiSelena @ 2010.12.29. 13:27)
Kedves El Mexicano!!
Ők nem tehetnek róla hogy a saját nemükhöz vonzódnak!!És nem természetellenes ki monta ezt neked?? ohmy.gif Szerinte benned is vannak hibák és ha kampányolnának érted örülnél!! És ez mindenkine szól!!!


Nem tudsz meggyőzni, mivel én abban sem hiszek, hogy nem tehetnek róla...
2010. december 29. 13:31 #17
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Nézzétek, nem arról van szó, hogy nekem tetszik a látvány, ha mondjuk egy szórakozó helyen két srác smárol. De legfeljebb nem nézek oda. Ugyanúgy kifizetik a belépődíjat és a többi, ugyanúgy joguk van mindenhez, ahogy nekem is. Valószínűleg nekik se tetszik, ha megcsókolom a vőlegényemet, de ők meg ezt nem hangoztatják és kész. Nem ítélem el őket. Nekem nem tetszik, de ez csak az én véleményem. Mindenki más és joga is van másnak lenni. Ennyi. Nem kell ezt felfújni, akinek nem tetszik, nem nézi, nem vesz róla tudomást, de ha dolgozni, szavazni, harcolni joguk van, akkor házasodni is legyen joguk! Miért jár nekik kevesebb, mint nekünk? Ők is emberi lények!
4 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, Csinibaba, janet7, Black Hearth2
2010. december 29. 13:31 #18
- törölt felhasználó -    
El Mexicano mond igazat, én legalábbis egyetértek vele. Ezt az emberek egyébként bebeszélik magukba, hogy a saját nemüket szeretik, mert ilyen egyébként nincs. Amikor születünk mindenki a másik neméhez vonzódik(szóval értsétek jól..), csak ezt bebeszélik maguknak hogy ők mást szeretnek. Rap4ever8 neked is igazad van ugyan, de ez nem alakulna ki, ha az emberek normálisan élnének, és nem hívnák fel magukra a figyelmet mindenféle dologgal, mint például hogy a saját neméhez vonzódnak.

DemiSelena sajnos csak ő tehetnek ezért wink.gif És ezt be is bizonyították, hogy természetesen ilyen nincs..
1 felhasználónak tetszik: El Mexicano
2010. december 29. 13:33 #19
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (El Mexicano @ 2010.12.29. 13:27)
Ki szabja meg? Senki, a természet alakítja magát, amibe nem kellene az embernek beleavatkozni, s pontosan ezért van nő és férfi, hím és nőstény állat stb. "[...] az emberiség kiáltotta ki a melegséget természetellenes dolognak" – ez a probléma. Azt is az emberiség döntötte el, hogy pusztítani kell az erdőket, szennyezni kell a levegőt, stb.


Igen, nem kellene az embereknek beleavatkozni. Hagyni kéne, hogy boldogan éljenek azok is, akik a saját nemükhöz vonzódnak. Nem szabadna törvényeket gyártani ellenük. Ha nem is támogatni, de mindenképpen el kellene fogadni őket és nem megbélyegezni. Az emberiség döntései gyakran hibásak és a melegházasság elleni törvény is egy hatalmas hiba, ahogy az erdők pusztítása és a levegő szennyezése.
6 felhasználónak tetszik: Csinibaba, El Mexicano, Encsy19, Necros, janet7, Black Hearth2
2010. december 29. 13:34 #20
Lordi Angel
Lordi Angel
 
StátuszFirst rule of avoiding disappointment: lower your expectations.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.11.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 323
Azonosító: 126872
Offline offline
♥Pete Wentz♥
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!