Starity

A modell, akitől kedvet kapunk kigömbölyödni

2 oldal 1 2
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. február 16. 19:56 #21
- törölt felhasználó -    
Idézet (csicsi20 @ 2011.02.10. 16:26)
Az a fontos, hogy jól érezd magad a bőrödben. Vannak lányok, akik azért boldogtalanok, mert nem tudnak hízni és túl vékonyak. És vannak lányok, akik hajlamosabbak a hízásra. Az a szerencsés, aki eltudja magát fogadni olyanak amilyen. Mert mi csajok lássuk be mindig elégé kritikusak vagyunk magunkkal és semmi nem tetszik magunkon. A nőiesség szerintem nem a kilókkal függ össze, hanem az ápoltsággal. És a testalkathoz megfelelő ruha csodákra képes, pl: nekem a 3.dik képen lévő ruha tetszik a legjobban rajta, míg a legkevésbé az utolsó képen  smileeee.gif

Egyetértek veled. biggrin.gif
2011. február 25. 06:56 #22
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cynthia @ 2011.01.29. 15:11)
Azért, mert egy-két ilyen lányt bemutatnak híres-neves újságokban, attól én még nem fogom elengedni magam, és azt mondani, hogy oké, 120 kilósan is szép vagyok/leszek.
Jó a kezdeményezés, de most valahogy elképzelhetetlennek tartom, hogy az anorexiás modellek helyét átveszik a fenti képeken látható lányéhoz hasonló testalkatúak.


csatlakozom még mindig a soványak a legszebbek smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif
2011. február 25. 23:15 #23
huncus
huncus
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.20.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 37
Azonosító: 123246
Offline offline
Senki sem azt mondta, hogy hízni kell, mert az ELLE címlapján egy teltebb nő van. Szerintem ez a nő igenis csinos.

Nagyon sokan pedig azért ducibbak, mert betegségük vele járója. A legtöbben mégis lenézik ezeket az embereket, holott nem gondolnak abba bele, hogy ő betegség miatt lehet ilyen. Szerintem ők is lehetnek ugyanúgy csinosak, és a kisugárzás is persze rengeteget számít!

smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Trinda, Hustler
2011. február 25. 23:18 #24
Vivien Russo
Vivien Russo
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.03.
Hozzászólás: 322
Csatolások: 114
Azonosító: 132514
Offline offline
szerintem ha kigömbölyödni nem is kapunk kedvet, de elfogadni eltudjuk magunkat a + kilokkal
2 felhasználónak tetszik: Trinda, Hustler
2011. február 26. 20:46 #25
- törölt felhasználó -    
Ja valahogy (mint itt is) a kövérebbek néha jobbak az ilyen iszonyúvékonyaknál... (nekem nem lenne kedvem kigömbolyödni, de neki "jól áll")
2011. március 02. 18:35 #26
brigibaba1999
brigibaba1999
visszatérő vendég
 
StátuszÖrülök mert jön a nyár és szép barna leszek és tudok úszni!!
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.12.30.
Hozzászólás: 162
Csatolások: 289
Azonosító: 142048
Offline offline
Én egyáltalán nem akarok kigömbölyödni mert én nem vagyok túl sovény nem vagyok túk kövér pont olyan átlagos vagyok! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Hustler
2011. március 10. 20:45 #27
AllieNessie
AllieNessie
 
Státuszhttp://www.onegirlonemonthonedream.blogspot.com/ Nézzetek be!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.09.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 32
Azonosító: 146918
Offline offline
neem, én fogyni akarok
2012. augusztus 16. 21:17 #28
- törölt felhasználó -    
Én sem akarok hízni, de sokkal jobb érzés, ilyen címlapokat nézegetni, mint csontkollekciókat dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Hustler
2012. augusztus 17. 19:49 #29
Hustler
Hustler
­
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.30.
Hozzászólás: 1521
Csatolások: 89
Azonosító: 176857
Offline offline
Jobban néz ki, mint a gebe kifutómodellek, de aránytalan a teste. Kövér, a feje meg kisebb és egy szem zsír sincs rajta.
2012. augusztus 19. 00:49 #30
Daya
Daya
Pure Psychopath
 
Státuszwith heaven above you there's hell over me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.15.
Hozzászólás: 1261
Csatolások: 569
Azonosító: 155521
Offline offline
Idézet (Trinda @ 2011.01.27. 20:07)
Na szóval..
Az Elle-től nem ez az első ilyen kezdeményezés, hiszen láthattunk már meztelen és sminknélküli modelleket is címlapon, most pedig gömbölyded hölgyekkel próbálják színesebbé tenni az oldalakat.Az áprilisi kiadás címlapján a „plus-size” modell, Tara Lynn fehér Hermés összeállításban pózol. Tara a magazinfotókon hol szűk ruhában, hol bodyban, hol pedig meztelenül látható.A különleges kiadás azt hivatott bizonyítani, hogy egy nő szépsége a belső kisugárzástól, nem pedig a mérleg kijelzőjétől függ.
Mint tudjátok Tara Lynnről van szó.hoztam pár képet is  thumbsup.gif



na ez már tetszik wink.gif annyira zavar hogy a modellek mindig úgy néznek ki mint valami anorexiásak. Még a télen voltam egy válogatón modelleket kerestek és mivel magas vagyok úgy döntöttem elmegyek. Lehet kicsit beképzelten fog hangzani de nem vagyok kövér vagyis biztos vagyok benne hogy a combom lehetne kisseb meg itt ott van egy kis felesleg rajtam de akkor is adtak egy durva fogyókurt amitöl az ember mégjobban elhizna vagy ha nem is megbetegedne tölle. És attól hogy ez a csaj kövér az arca nagyon szép és jól érzi magát a bőrében smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Trinda
2012. augusztus 19. 08:12 #31
Cinzina
Cinzina
*Crystal Light*
 
Státusz"What the hell is the matter with you?!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.15.
Hozzászólás: 1441
Csatolások: 4663
Azonosító: 37030
Offline offline
Én azt bírnám nagyon, ha egyszercsak egy teljesen átlagos, kissé ducibb, leheletnyi sminket hordó csajszit tennének címlapra. Ez a modell lány gyönyörű, de azért valljuk be, a nagy átlag egyáltalán nem így néz ki, még ha 80 kiló, akkor se. Én pl imádok fotózkodni, voltam is fotózáson, bírnám ezt csinálni főmunkában, de nem vagyok még ennyire se arányos, mert a természet nem áldott meg nagy mellekkel.
Caremo ruházatnál elképesztően jó cuccokat lehet kapni nagy méretben, de sajnos a fotózásnál majdnem mindig elkövetik azt a hibát, hogy nem elég duci a modell, aki a ruhát viseli. Meg oké, hogy a modellen tökjól áll, kiesik tőle a szemed, de Neked nem biztos hogy ugyanolyan előnyös lesz, ezért kéne 1-2 helyen legalább elkezdeni átlagos embereket fényképezni. Végtére is, azért van ez a nagy katyvasz, mert az emberi testet vagyunk képtelenek elfogadni úgy, ahogy van...
Beteszek egy képet, 2008-as fotózás, Wellness magazinnak, akkor kb 77 kiló voltam smileeee.gif (A képen egy gramm photoshop sincs!! biggrin.gif Viszont egy csomó alapozó volt az arcomon...)
1 felhasználónak tetszik: Trinda
2012. augusztus 24. 22:31 #32
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Idézet (Cinzina @ 2012.08.19. 08:12)
Én azt bírnám nagyon, ha egyszercsak egy teljesen átlagos, kissé ducibb, leheletnyi sminket hordó csajszit tennének címlapra. Ez a modell lány gyönyörű, de azért valljuk be, a nagy átlag egyáltalán nem így néz ki, még ha 80 kiló, akkor se. Én pl imádok fotózkodni, voltam is fotózáson, bírnám ezt csinálni főmunkában, de nem vagyok még ennyire se arányos, mert a természet nem áldott meg nagy mellekkel. 
Caremo ruházatnál elképesztően jó cuccokat lehet kapni nagy méretben, de sajnos a fotózásnál majdnem mindig elkövetik azt a hibát, hogy nem elég duci a modell, aki a ruhát viseli. Meg oké, hogy a modellen tökjól áll, kiesik tőle a szemed, de Neked nem biztos hogy ugyanolyan előnyös lesz, ezért kéne 1-2 helyen legalább elkezdeni átlagos embereket fényképezni. Végtére is, azért van ez a nagy katyvasz, mert az emberi testet vagyunk képtelenek elfogadni úgy, ahogy van...
Beteszek egy képet, 2008-as fotózás, Wellness magazinnak, akkor kb 77 kiló voltam smileeee.gif (A képen egy gramm photoshop sincs!! biggrin.gif Viszont egy csomó alapozó volt az arcomon...)

Szerintem a férfiak többségének ilyen nőkre van szüksége!Mondom,férfiak,és nem a 16-17 éves fiúkra gondolok,akik miatt a tini lányok nem találják magukat vonzónak.Persze,tisztelet a kivételnek! smileeee.gif (ja,és itt jön a WTF,hogy a 17 éves mit akarhat egy 24 éves palitól blink.gif igen,az már férfi,aki el tudja fogadni egy kis plusszal is a barátnőjét,na? smileeee.gif )
egyszer láttam egy lányt táncolni...hát,kb olyan volt,mintha egy vékony bábut rángatnának fölülről biggrin.gif
na,meg egy fiú megöleli,és észre sem veszi,hogy ölel valakit.
Persze most nem azt mondom,mert van olyan,aki nem tud hízni,hogy a gebék el vannak írélve..(ugyan így a ducibbak)
Sajnos ez a világ már mindenkiben megkeresi a hibát,és ahol tudják,ezzel cikizik az embert,meg lenézik,kiközösítik,meg egyéb.Elég szomorú.És itt most nem csak arra gondolok,hogy valaki kövér vagy vékony!Lehet más ok is a háttérben.
Na,meg a ruha kérdés...
Elég csinos vagyok benne?Jó benne a fenekem?Szélesíti a csípőm?-szerintem sok nőnek ismerős kérdés,mert meg akar felelni a férfinek,de elsősorban magának.Sajnos,nem tudják magukat elfogadni az emberek,mert most az a divat,hogy nagyon vékonyak legyünk...
(Na,én itt most mindent belekevertem...remélem,nagyrészt egyetértetek velem... unsure.gif )
1 felhasználónak tetszik: Cinzina
2015. január 11. 20:47 #33
Lexi01
Lexi01
 
StátuszNot all the girl wants to be princess
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.23.
Hozzászólás: 521
Csatolások: 0
Azonosító: 237645
Offline offline
Szép nő, szebb mint mondjuk valamelyik soványabb modell.
2 oldal 1 2
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!