Starity

Mi goda bella-Édes dundi Valentina (2002-2003)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. január 31. 14:30 #1
- törölt felhasználó -    
Ide írhattok véleményt a sorozatról és képeket is rakhattok fel.
2 felhasználónak tetszik: nicol bellox, Shenayla
2011. január 31. 15:05 #2
- törölt felhasználó -    
Íme pár kép:
2 felhasználónak tetszik: Shenayla, mcinicky
2011. január 31. 15:10 #3
Timcsoka
Timcsoka
visszatérő vendég
 
StátuszAz életben nemcsak szerelem, de barátság is születhet első látásra.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.21.
Hozzászólás: 228
Csatolások: 24
Azonosító: 141254
Offline offline
Lehet hogy én vagyok az egyetlen de meg mondom őszintén nem ismerem ezt a sorozatot, de attól még jó lehet.
2011. július 24. 00:15 #4
- törölt felhasználó -    
Őszintén szólva, nem sokra emlékszek már a sorozatból. Azt tudom, hogy mikor elkezdték reklámozni, már tűkön ültem, hogy végre láthassam és anya is. Az is rémlik mennyire szerettem és az Olimpia iránti utálatra is emlékszem. Igazából egyedül Valentina és Olimpia neve maradt meg bennem, bár igaz, hogy kislányként ennyi különös nevet megjegyezni nagyon nehéz biggrin.gif Szívesen megnézném újra, hogy felelevenítsem a történéseket.
2011. július 26. 20:44 #5
nicol bellox
nicol bellox
Huncut
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Offline offline
Húúú én ezt nagyon imádom, egyik kedvenc sorozatom smileeee.gifsmileeee.gif Pont nekem valóóó smileeee.giftongue.gif Kedvencem Orestes és Achilleus smileeee.gif
Remélem fogják még adni, és akkor megnézem újra, mert, hogy őszinte legyek 100%-ig nem emlékszem mindenre :S
1 felhasználónak tetszik: Shenayla
2011. július 30. 12:11 #6
jennifer17
jennifer17
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.12.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 57874
Offline offline
Nekem is ez a sorozat volt a kedvencem! Imádtam Minden szereplőt! Azóta sikerült beszereznem a sorozatot szerencsére és újra megnézem smileeee.gif
2011. július 30. 12:20 #7
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Ez volt az egyik kedvenc sorozatom,minden részét láttam.Nekem Valentina,Orestes,Chiqui,Franklin,Tza Tza,Beatriz,Pandora és Aquiles voltak benne a kedvenceim.Jó lenne,ha megismételnék,inkább ismételné ezt a Sorozat+,ahelyett kb.50-edjére megismétlik a Paula és Paulinát és a Rosalindát.
2011. július 31. 15:59 #8
- törölt felhasználó -    
Én úgy 1-2 éve néztem újra. Anno én ia az RTL-en láttam, de később a Hálózat tv újra ismételte és minden (majdnem minden) részét sikerült felvennem, amiket azóta sikerült felmásolnom a DVD lejátszóm HDD-jére, majd onnan kiírni DVD lemezekre. Még azt hiszem 2 kazi maradt hátra, csak lusta voltam még a befejező részeket is átmásolni. Egy biztos, nem igazán vagyok oda a szappanoperákért, de ezt bármikor újra tudnám nézni, annyira, de annyira jó. Szinte mindenkit imádtam a sorozatban, főleg Valentinát és Orestést, de Pandorának és Jordinnak is mindig szurkoltam, hogy jöjjenek már végre össze. Olimpia karaktere nekem is unszimpatikus volt, de a színésznő hihetetlenül eljátszotta, azt be kell vallani. Ettől függetlenül Chiquit és Franklint is imádtam, bár Fonsecatól a hideg is kirázott. Fantasztikus telenovella, szerintem az egyik legjobb az összes közül.
1 felhasználónak tetszik: Mia
2013. március 12. 15:39 #9
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Itt elég sok részt megtaláltok magyarul
2013. március 12. 21:09 #10
diamondflower
diamondflower
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.03.
Hozzászólás: 102
Csatolások: 0
Azonosító: 195288
Offline offline
Régen nagyon szerettem ezt a sorozatot.Emlékszem,hogy mindig alig vártam a déltutánt,hogy végre kezdődjön.A szereplőket is nagyon szerettem (még a negatív szereplőket is),és maga a történet is nagyon tetszett.Ez az egyik legjobb sorozat,amit vetítettek Magyarországon.Inkább ezt a sorozatot kellene megismételni,ahett,hogy századjára megismétlik a Rosalindát és a Paula és Paulinát,amik már szerintem mindenkinek a könyökén jönnek ki.Ma már nem nézek ilyen szappanoperákat,de ezt bármikor szívesen megnézném újra.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!