Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. június 29. 18:35 #13921
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gureka10 @ 2017.06.29. 18:06)
Raw / Nyers (2016) 
Akkor hallottam erről a filmről mikor írták rengeteget hír oldalon hogy mennyien rosszul lettek a premier vetítésén, és többekhez is mentő jött ki, mert annyira nem bírták..


Ezek általában csak marketingfogások és jó reklám legtöbbször egy xar filmnek. biggrin.gif
Ugyanezt eljátszották a Motel-nél ami szintén egy szutyok film. De hasonló reklámja volt az 2013-as Evil Dead remake-nek is bár az korántsem volt annyira szörnyű film de nem is volt annyira véres hogy mentőt kellene hívni.
De ott van még a Szerb film is ami szintén egy nézhetetlen mocsok és jó reklám neki hogy egy nézhetetlen mocsok!
2017. július 02. 18:12 #13922
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Wonder Woman
Sajnos a mozis vetítésrõl már lemaradtam, de ma szerencsére sikerült megnéznem. Jobban sikerült, mint ahogy vártam, Gal Gadot kitûnõ választás volt Diana szerepére, nála jobban szerintem nem sokan tudták volna eljátszani a karaktert. A látvány remek volt, habár a csatajeleneteknél voltak olyan részek, amik számomra elég gyengére sikerültek, ráadásul Diana repülése is kicsit komikusnak hatott a számomra. Ennek ellenére tetszett a film, a dialógusok, a színészek és maga a történet is.
10/8.5
2 felhasználónak tetszik: missdaisy, ScreamQueen
2017. július 07. 19:30 #13923
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
The Fate of the Furious // Halálos iramban 8 (2017)
Azaz, pontosabban csak félig láttam...
Kezdeném azzal, hogy arról már jó két résszel ezelőtt lemondtam, hogy ismét visszakapjuk azt az igazi Halálos iramban feelinget, amit az első filmek adtak át, de az, hogy ismét csak egy akciófilmet kapunk, ahol háromszázszor hangzik el a család szó, és a címhez képest két órából úgy összesen 10 perc, amit egyáltalán autók közelében töltenek a szereplők... Nem értem. És a legtöbb rajongó sem, pont ezért fura, hogy még mindig ontja magából a részeket Hollywood. Nyilván mindenki - ahogy én is - arra számított, hogy ez most akkor valami jó lesz végre, de végül csalódás lett. Nekem biztosan. Be sem fejeztem, majd talán egyszer végignézem az utolsó fél órát egy doboz nyugtató társaságában. rolleyes.gif
10/4
2017. július 09. 20:59 #13924
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
https://68.media.tumblr.com/7c539d96cfd1d63c9104e009179e2715/tumblr_oqg5ja33Vg1rtwmxqo4_r1_540.gif


Az eddigi legjobb Pókember-film! Szomorú, hogy úgy áll hozzá mindenki, hogy 'ahhjj már megint egy Pókarc, kit érdekel'. Érdekeljen, mert ennél jobb Peter Parkerünk még nem volt. biggrin.gif Már a MARVEL logónál mondtam, hogy neeeh, ez vagány (nem lövöm le, de iszonyat poén és epic egyszerre), de az egész film poén és nem fáradtan poén, hanem aranyosan. Tom Holland fantasztik. thumbsup.gif
10/9
4 felhasználónak tetszik: idone, missdaisy, Alison Lerman, Nina 10
2017. július 12. 13:09 #13925
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Kong: Skull Island/Kong: Koponya-szigetspoiler
Leszámítva a szereplők állandó bénázását, nagyon imádtam a filmet, mind látványilag, mind mindenileg.
Amúgy a kedvenc szereplőn a kínai nő volt. Nem csinált semmit, mégis túlélte.xd
tanulság: nem csinálj semmit, csak fogj a kezedben egy fegyvert és túléled.xddd
10/10
1 felhasználónak tetszik: Lil98
2017. július 13. 11:48 #13926
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Spider-Man: Homecoming/Pókember: Hazatérés
Be kell vallanom, hogy sosem voltam nagy rajongója a Pókember filmeknek, vagy magának a karakternek, mivel eddig egyik feldolgozás sem nyerte el különösen a tetszésemet. Ennek ellenére adtam neki egy esélyt, tekintve, hogy Tom Holland alakítása Peter Parker-ként egészen tetszett már az Amerika Kapitány: Polgárháborúban is. Szerencsére nem kellett csalódnom: határozottan az egyik legjobb Pókember-film véleményem szerint, humoros, de nem ostoba; a történetvezetés és a speciális effektek jól meg lettek oldva, a színészekrõl nem is beszélve. Michael Keaton remek fõgonosz volt, a tetteit teljes mértékben meg lehetett érteni szerintem, nagyon jól átadta a karakter jellemét. Robert Downey Jr. is feltûnt ismét Tony Stark szerepében, és változatlanul óriási volt, annak ellenére is, hogy sokkal inkább háttérkarakterként jelent meg. Tom Holland pedig határozottan a kedvenc Pókemberem; a srác remekül átadta Peter lelkesedését.
10/9
3 felhasználónak tetszik: Lil98, idone, missdaisy
2017. július 14. 10:33 #13927
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
War for the Planet of the Apes/A majmok bolygója: Háború (2017)
Kár órákat írni róla, a lényeget le lehet zavarni pár mondatban: egy majomba is több empátia szorult, mint néhány emberbe.
A látvány és hang csodás volt, a történet izgalmas. Olykor szomorú, máskor örömteli, néha megdöbbentő.
Nem merek többet írni, mert félek h lespoilerezm az egészet. rohog.gif
Csak ajánlani tudom mindenkinek.^.^
10/10+1 wub3.gif
3 felhasználónak tetszik: Lil98, missdaisy, Bessie
2017. július 15. 17:01 #13928
- törölt felhasználó -    
SPOILER

A majmok bolygója - Háború
7/10
Idén nyáron ezt a filmet vártam a legjobban és egy elég korrekt lezárást kapott a trilógia. Nekem az egyik kedvenc filmem az 1968-as Majmok bolygója Charlton Heston-al. De nagyon szeretem a reboot trilógia első filmjét is a Lázadást szerintem a 3 film közül az lett a legjobb egyébként. A Forradalom is jó volt és remek alapot adott a záró filmnek. Ami viszont nem élt ezzel úgy ahogy kellett volna. Én valóban egy tényleges HÁBORÚRA számítottam emberek és majmok között. E helyett ez a film egy bosszú film. Én nagyon vártam azt ahol a majmok ténylegesen az emberek ellen fordulnak és megtörténik a "hatalom"átvétel. De valószinűleg ez csak Cézár halála után következik be mivel Cézár a béke pártján áll. Az eredeti filmben amikor az űrhajósok visszatérnek a Földre akkor már a majmok uralkodnak az emberek pedig rabszolgák. Amúgy nem tudom mennyire reboot ez a 3 film egyébként. Mivel rengeteg utalás van az eredeti filmre. A Lázadásban még bele is rakták azt az űr expediciót amiről Charlton Heston visszatér a Földre bár ugye Heston először nem tudja hogy a Földön van de ekkor már a majmok az urak. Aztán nagyon jól vezették fel a majom vírust amitől az emberek el állatiasodnak. és még ott van Nova is akit amikor elneveztek megdobbant a szívem ő ugye az eredeti filmben Charlton Heston társa lesz egy állatias amazon! Bár Nova felbukkanása elég korai mivel asszem 2000 év telik el mire az űrhajósok visszatérnek a földre mivel a fénysebesség miatt számukra lelassult az idő.biggrin.gif Nahmindegy még is csak egy reboot ez. smileeee.gif Meg ott volt még Cornélius is aki itt még kölyök majom és Heston mellett a főszereplője az eredeti történetnek és ő segít Hestonnak is. Szóval vannak pozitívumai a harmadik filmnek. De én egy picit többet vártam kivételesen több akciót és esetleg csatát vártam volna ettől a filmtől. Meg aztán ott volt az a vicces kis majom akivel Cézár találkozik kezdetben tényleg vicces volt de nekem egy idő után kicsit kilógott a filmből. Woody Harrelson kellően vadállat volt a könyörtelen ezredes szerepében akinek élet célja az hogy kiírtsa a majmokat. Nekem az egész film is kicsit szirupos volt hogy is mondjam kicsit érzelgős volt ami nem feltétlen volt baj de nekem már egy kicsit sok volt ez is. Mert ezek ugyanígy meg voltak korábban is láttuk már ezt én valami mást vártam ettől a filmtől ahogy már fentebb írtam összecsapásokat elő bukkanó zsarnokoskadó majmokat akik az utódai lesznek Cézárnak ami előre vetíti azt hogy a majmok valóban leigázzák és levadásszák az embereket. Vagy valami ilyesmit. biggrin.gif De félreértés ne essék ez egy jó film lett tele emlékezetes jelenettel és elgondolodtató mondani valóval szóval nekem is tetszett és mindenképp bekerül a DVD gyűjteményembe de picit többet vártam nahh! smileeee.gif
https://media4.giphy.com/media/xUA7aSVHoUoO8Yb6Fi/giphy.gif
4 felhasználónak tetszik: Lil98, missdaisy, Bessie, Ellie Andrews
2017. július 15. 19:38 #13929
- törölt felhasználó -    
Rough Night

Hát höh. Sokkal erősebb filmnek gondoltam, azt hittem jobb lesz, de sajnos csalódtam. Kicsit vontatott volt, voltak benne felesleges jelenetek, de ettől függetlenül lehetett rajta nevetni.
10/7

Baby Driver

Életem egyik legjobb filmje. Életem egyik legjobb 2 órája. Rengeteget nevettem rajta, de ugyanakkor sikerült egy pár könnycseppet is szemembe csalnia. Mivel Ansel az egyik legkedvencebb színészem, ezért még élvezhetőbb volt számomra a film. A beszólásokat imádtam, a története is nagyon megfogott.
10/11❤️
1 felhasználónak tetszik: Christo
2017. július 21. 19:52 #13930
- törölt felhasználó -    
Dunkirk

Frissen kipattanva a moziszékből írhatom meg ezt a véleményt, ami minden lesz, csak nem negatív.
Nem is tudom, mivel kezdhetnék, hiszen minden, ami ahhoz a filmhez kapcsolható majdhogynem tökéletes volt. A színészek egytől egyig zseniálisan teljesítettek, külön kiemelném Fionn Whitehead-et és Kenneth Branagh-ot, és bár utóbbi nem kapott annyi képernyőidőt, mégis, az, amikor jelen volt a filmben lenyűgözőre sikeredett. Átérezhető volt minden gondolta a karakterének, remek színészi teljesítmény tőle. Na, meg persze a többi társától is.
Kiemelendő, hogy mennyire élethűen adta vissza a történet a valóságot, nem volt benne semmi felesleges romantikus szál, vagy valami külön mellék sztori. Nem, ez kőkeményen a valóságot mutatta be, nem mellőzve a háború szörnyűségeit.
A hangeffektekre is külön kiszeretnék térni, mivel a film egyik legjobb részei voltak. Rendesen libabőrös lettem minden egyes alkalommal, és emiatt még jobban izgulni kezdtem a szereplőkért.
Ha már szereplők. Nehéz kedvencet választani, hiszen senki nem kapott olyan hű’ de nagy szerepet, hogy meg lehessen ismerni őket. Ez pedig így van rendjén. Egyedül talán a már említett Kenneth Branagh karaktere és az ifjú Harry Styles által életre keltett Alex az, akinek valamennyire sikerült leszűrnöm az álláspontját és a szándékait az életben.
És végül, de nem utolsó sorban, nem hagyhatom szó nélkül, hogy Harry, mint feltörekvő filmszínész, igazán kitett magáért. Rettentően büszke vagyok rá, és bízom benne, hogy az itt elért sikerek után visszaköszön még a mozivászonról. Nem mindenki mondhatja el magáról, hogy kezdőként egy Oscar esélyes Christopher Nolan filmben szerepelt, és nem is keveset.
Az ok, amiért az elején azt írtam, hogy csak majdnem tökéletes a film, nem más, mint a hosszúsága. Bár ez csak egyéni vélemény, de én néztem volna még egy ideig a szereplőket, sajnáltam, hogy vége lett, pedig az a 108 perc nem olyan kevés. Mégis, szinte repült az idő, miközben néztem.

10/11
2 felhasználónak tetszik: kaliforhnia, missdaisy
2017. július 22. 20:21 #13931
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Colossal

Ne olvassatok semmit erről a filmről és trailert se nézzetek. Csak üljetek le egy kis nasival és nézzétek meg magát a filmet. Fantasztikusan egyedi.
10/9
3 felhasználónak tetszik: missdaisy, Bessie, Toxic
2017. július 22. 21:35 #13932
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Baywatch (2017)

Nagyon vártam, meg kell, hogy mondjam. Eszement lett, de picit csalódtam is. Nyoma sincs a régi Baywatchnak. Mitch / The Rock-ot eleinte úgy istenítik, hogy az már fájt, pedig én is imádom rendesen. rohog.gif Ettől függetlenül teljesen nézhető, csak ne várja senki, hogy a régi Baywatch feeling előjön. Voltak szép akció jelenetek, érzelem, humor meg minden. A szereplők is szerethetőek voltak. Istenem, Zac női ruhában. _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif Ahogy Mitch szívatta Brodyt, az már brutál volt. biggrin.gif Tetszett a "visszanézős" dolog a régi Mitch és az új között. Most már csak eredetibe szeretném megnézni, mert lehet hogy csak szinkronosan volt fura egy picit.
7/10
5 felhasználónak tetszik: Lil98, Selz1992, missdaisy, Alysia, goldman
2017. július 23. 18:19 #13933
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
The Circle

Szögezzük le: bírom Emma Watsont, szerintem egy nagyon intelligens és szép csajszi, viszont színézőnek gyengécske. Persze a Harry Potter-filmekben jó volt és az Egy különc srác feljegyzéseiben sem volt rossz, de egyik filmjében sem nyújtott számomra meggyőzőt. Nah, most itt van ez a film, amiben egyszerűen lubickol a szerepben. De tényleg, vannak ebben a filmben nagy nevek, mindeki jó egyébként, de Emma most nagyon ráérzett a karakterére. Nem látszik rajta, hogy erőlködne, nem affektál, egyszerűen ő lesz Mae Holland. De hogy a filmről is írjak valamit, én anno elkezdtem a könyvet, azután abbahagytam, nem azért, mert rossz volt, csak elvonta a figyelmemet egy másik kötet (gyakran megesik, a bőség zavara blablabla), de szerintem befejezem. A film szerintem tanulságos, nem szájbarágósan, hanem pont jó, talán a Snowdenhez lehetne hasonlítani. Ez a történet viszont kitaláció, ugyanakkor a technika fejlődését látva, ez lesz a közeljövő. Még a zenét kiemelném, Danny Elfman egy nagyon hangulatos ost-t hozott össze, ami sokat dob a film hangulatán. Nézzétek jóféle! beer.gif
10/8
https://68.media.tumblr.com/a94232873bac5236d7107e46a4c8af97/tumblr_inline_oogagfCyGq1ueut6r_500.gif
6 felhasználónak tetszik: Lil98, An_d_a, Alison Lerman, missdaisy, funny18, Bessie
2017. július 27. 11:42 #13934
missdaisy
missdaisy
sérendipité
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.20.
Hozzászólás: 1631
Csatolások: 34831
Azonosító: 249895
Offline offline
Dunkirk (2017) (Spoileres)

Egy csoda ez a film, de tényleg. Nolan ismét kitett magáért. Tetszett, hogy több szálon futott és hogy időben is el volt tolva. Fionn Whitehead játéka tetszett a leginkább, tehetséges a fiú, biztos hogy figyelni fogom a munkásságát ezután. Harry Styles őszintén szólva nem volt sokat a képernyőn, de ennek ellenére ügyes volt. Akik miatt főleg megnéztem - Tom és Cillian - hozták a szokásos színvonalat, de sajnáltam, hogy szinte alig voltak képernyőn. Ami a történelmi vonalat illeti szerintem teljesen rendbe volt a film, érzelemdús, sok az akciójelenet, és persze amikor azt hiszed, hogy minden végre sínen van, akkor jön a csavar. A látvány pedig lélegzetelállító. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

10/10* heart.gif


Wonder Woman (2017)
Számomra az év egyik legjobb filmje. Gal Gadot nagyszerű választás volt a szerepre, keresve se találtak volna jobb színésznőt Diana megformálására. Ha pedig Diana - a karakterfejlődése az egész film alatt fantasztikus, az elején is egy erős női karakter, de a film végére egy még dominánsabb szereplő lesz. Chris Pine-t is csak dícsérni tudom, szerintem ő is nagyon el lett találva, Gallal a kémia nagyon ott volt köztük. Remélem lesz folytatás.

10/10
4 felhasználónak tetszik: Lil98, Christo, baisée, Alysia
2017. július 29. 20:18 #13935
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Valerian and the City of a Thousand Planets / Valerian és az ezer bolygó városa

Lehet elszoktam a 3D-s vetítésektől (nem sok értelmét látom a sima 3D-nek, az IMAX éri meg csak), de ez a film nagyon lefárasztott. Egyszerűen nagyon látványos volt és szédítő, palástolandó, hogy a sztori kicsit katyvasz. Hülye dialógusok, poénosnak szánt jelenetek (van amelyik működik) és két színész (Delevingne-nél túlzok), akik nem valami meggyőzőek a szerepükben. Semmi kémát nem láttam közöttük Valeriannek jobb lett volna egy karizmatikusabb színész, mondjuk egy Sam Claflin. Dane Dehaan tehetséges színész, de semmi köze ehhez a karakterhez. Cara meg egyszerűen idegesítő bármilyen szerepben. Viszont a látvány tényleg ott van és felfedeztem pár utalást is a filmben, amikért vállon veregethetem magam. biggrin.gif A film szemet gyönyörködtető, de semmi kiemelkedő nincs benne. Bessontól még mindig Az ötödik elem a favorit, hát ez van.
10/6
(Zárójelben egy kis reklám: felfedeztem a moziban egy újdonságot, az Ice n' Go-t, hát az valami isteni, próbáljátok ki ezt a fagyasztott csodát. Pont megfelelőnek találtam ehhez a filmhez, mert egy cuki asztronautával reklámozzák és mivel nem sokszor bővítik a mozik kajakínálatát, üdítő volt fogyasztani valami mást.)
https://68.media.tumblr.com/3b72121a90d1ddf97cd6532d3cad65b7/tumblr_otbxktp6yR1tu7563o2_r2_540.gif
3 felhasználónak tetszik: missdaisy, Alison Lerman, Lil98
2017. augusztus 01. 22:49 #13936
- törölt felhasználó -    
Hysteria: A Def Leppard története (2001)
Ezt nem kellett volna megnéznem. cray.gif
Kezdjük ott, hogy a Def Leppard a kedvenc zenekaraim egyike, nagy hatással volt a zenéjük a későbbi stílusom kialakulására. Mindig azt hittem róluk, hogy ez egy olyan zenekar, ami simán vette az akadályokat, ahol a tagok nem drogozták szét az agyukat, mint a többi banda, ahol jobban mentek a dolgok. Igen, még annak ellenére is, hogy a dobosuk elvesztette az egyik karját. Igen, még Steve alkoholizmusa ellenére is. De most itt ez az életrajzi kategóriába sorolt kis filmecske, ami szépen bemutatja a Def Leppard csúcsra jutását. Megmutatja Joe Elliott kis irányításmániás kitöréseit, a Terror Twins (alias Steve Clark és Phil Collen) piálós korszakát, Rick Allen balesetét és felépülését... És Rick Savage-t, aki esküszöm, az egyetlen problémamentes zenész az egész bandában.
Láthattam, hogyan hitték csomószor, hogy összeomlik a banda, láthattam, hogyan örültek a lemezszerződésüknek, hogyan törtek a csúcsra, hogyan olvasták a negatív kritikákat, hogyan találták meg a stílusukat. Volt, hogy vigyorogtam örömkönnyekkel a szememben. Olyankor azt hittem, hogy egy igazi diadalmenetet fogok látni, egy mindent elsöprő száguldást a csúcsra, örültem, mint majom a farkának, meghatódtam, kiugrottam volna a bőrömből. Aztán jött a mély víz, nevezetesen Rick balesete. Nem mondom, hogy olyan hű, de váratlanul ért (nyilvánvaló, miért nem), de ahogy végignéztem, hogy a Ricket alakító színész min megy keresztül, ott elsírtam magam. Aztán szépen javult, megcsinálta, megtanulta használni a speciális dobkészletét és megint örültem. Erre jött itt Steve alkoholizmusa, én pedig újból a padlóra kerültem, mert istenem, Steve Clark a valaha volt legnagyszerűbb gitáros, annyira, de annyira imádom és hiányzik ésésés sírni fogok. Nem tudom, mennyi igazság van a filmben a Steve-vel kapcsolatos dolgokból, de ha a látottak nagy része valós, ha tényleg így érzett, ha tényleg ilyen gondolatai voltak és ilyen dolgokat mondott ki, akkor durván depressziós volt... És ez csak még jobban elkeserít. Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy lehet az, hogy egy (valószínűleg) depressziós, alkoholista ember hogy tudott a színpadon olyan vidámnak tűnni. Hogy lehet az, hogy mindig, minden pillanatban képes lenne vedelni, de ha koncert lesz, akkor nem? Hogy van az, hogy józanon színpadra áll, végigtolja úgy, mintha a világ legboldogabb embere lenne, aztán kocsmázik, hazamegy, túladagolja magát gyógyszerrel és meghal? Én ezt... nem értem. Egyszerűen nem.:'(
10/lövésem sincs, hányat adjak, úgyhogy csak itt hagyom így
2017. augusztus 05. 20:37 #13937
kaliforhnia
kaliforhnia
=
 
Státuszpeople go but how they left always stays.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.09.
Hozzászólás: 1624
Csatolások: 65
Azonosító: 255526
Offline offline
Feed(2017) spoiler lehet
Ma hajnalban néztem meg, és egyáltalán nem csalódtam. Troian hozta a szintjét, hihetetlen tehetséges színésznő és ezt most is megmutatta, és persze Tom Feltont is meg kell említenem, hisz ő is jól alakította a karakterét. A történet hihetetlen jó, nagyon tetszik, ahogy megközelíti ezt a témát. Erős téveszme, hogy csak az az ok egy étkezési zavar mögött, hogy a beteg le akar fogyni és vékony akar lenni és ezt a film is csak alátámasztotta. Egyetlen problémám csak az, hogy elég rövidnek találom. 1,5 órás és szerintem picit össze van csapva. Mint írtam, a történet nagyszerű, a színészi gárda is. De volt egy jó pár olyan jelenet ami nagyon kapkodós lett. Pár hónap volt bemutatva a filmben és kétlem, hogy ekkora trauma után ilyen hamar letudta a betegsége nagy részét. Nem értettem, mi késztette arra hogy csak úgy kiadja magából az egészet, hiszen előtte nagyon erősen tiltakozott Olivia (a főszereplőnk) és hűen követte a hangot a fejében. Ez az, ami zavart benne mert szerintem megérte volna jobban kibontakoztatni a történetet. Meg a vége is, vegyes érzelmeim vannak azzal. Hirtelen egy nagy gyógyulási szakasz következett be ugyebár, de mégse tudjuk meg hogy sikerült-e felépülni vagy sem mert pont úgy fejeződött be az egész, hogy nem tettek pontot a végére. A másik meg, engem nagyon érdekel, hogy mi lett a többi szereplővel. A lánnyal, akit szintúgy megrázott Olivia testvérének a halála, és legfőképpen a szülőkkel mi lett. Nagyon lehetett érezni a feszültséget köztük, főleg az apja felől. Lényeg a lényeg, nekem nagyon tetszett összességében az egész, bár tényleg csak azt sajnálom, hogy ilyen "tinifilm" feelingje van (a kapkodás miatt, meg esetleg a szerelmi szál miatt, ami nekem túl mesébe illőnek tűnik). Csakis ezek miatt adok eggyel kevesebb pontot, mert ez zavart de a történet tényleg nagyon tetszett, érdekes és magát a betegséget elég jól ábrázolja. Ráadásul tiszteletem Troiané, hogy saját emlékeit felelevenítve írta meg és játszotta el a karaktert csodálatosan.
10/erős9
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2017. augusztus 05. 20:47 #13938
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
King Arthur: Legend of The Sword / Arthur király - A kard legendája

Guy Ritchie-nek van egy sajátos rendezési stílusa, amivel egy két órás filmet is pörgősen tud tálalni. Különösebben nem vártam ezt a filmet, gondoltam, meh, majd megnézem, ha kijön DVD-n. Iszonyat tetszett! De tényleg, a színészek is nagyon jók, néhány látványelem annyira pazar a filmben, hogy tátott szájjal néztem, egyes jelenetek olyan szépen vannak komponálva (pölö a Tó hölgye rész a karddal, hát az az, mondom ezmiez, gyönyörű! ohmy.gif ), szóval egyszerűen meglepett ez a film, mert nem számítottam rá, hogy ennyire tetszeni fog. A zene pedig annyira passzolt, nah, tehát minden a helyén volt. biggrin.gif
10/9
https://68.media.tumblr.com/9bd3ed509067a8af865ce093df867651/tumblr_oq3w3hZ8Qv1rh2vpvo4_540.gif
4 felhasználónak tetszik: missdaisy, Bessie, Alison Lerman, goldman
2017. augusztus 05. 21:34 #13939
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Ellentétben Christoval, én iszonyatosan vártam, Charlie és a téma miatt is. Nem csalódtam. Olvastam a kritikákat, nem is nagyon értem miért húzták le ennyire. Erős túlzás. Tényleg sötét, teljesen más, mint amit eddig láttunk. Nagyon bírtam ezt az Arthurt. (Egyedül talán azt fájlaltam, hogy a vikingeket milyen "gyengének" mutatták be. De ha belegondolok, nem lehet mind egy Ragnar Lothbrok, vagy Csonttalan Ivar rohog.gif )
Zenék nagyon ott voltak, pörgősek, erősek, vagy ami épp kellett. Tetszett, hogy ez az Arthur sokkal emberközelibb. Egyetlen negatívumként talán pont azt mondanám, hogy a mágiás részeket túltolták. Sokszor fogom még megnézni. thumbsup.gif
9/10
2 felhasználónak tetszik: goldman, Christo
2017. augusztus 06. 12:18 #13940
- törölt felhasználó -    
A múmia
4/10
Ebben a filmben igazán egy jó dolog volt maga a címszereplő a Múmia akit ezt a Sofia Boutella nevű egzotikus szépség alakított. Egy elég kellemes látvány és nagyon jól nézett ki ezekkel a hieroglifákkal az arcán. Őt legalább jó volt nézni! Az effektek is rendben voltak meg az akciók is megérdemelnek egy okét. Viszont a film és a szereplői valami iszonyat nagy katyvaszba kerültek. Kezdve azzal hogy nincsenek karakterek a filmben van tolvaj vagy inkább Ethan Hunt van régész aki régészkedik és van múmia aki gonosz varázslónő meg van Russel Crowe aki ripacskodik és nem mellesleg Dr Jekyll-nek hívják. A szereplők közt nincs meg a kémia a párbeszédek laposak. Tom Cruise pedig úgy próbálja menteni a film ezen hibáit hogy el kezd vicceskedni de az viszont nem működik mert sajnos nem vicces. A szereplőkről igazán nem tudunk meg semmit emiatt nem is lehet izgulni értük. Meg szerintem Tom Cruise nem jó választás volt erre a szerepre egyszerűen nem illet hozzá. Megpróbáltak a készítők egy ilyen Uncharted-es Nathan Drake-es figurát csinálni belőle de ez nem sikerült. A film legnagyobb problémája ezek mellett főleg az hogy nem tudták eldönteni a készítők hogy most horrort csináljanak vagy kalandfilmet vagy egy könnyed fantasy akcióvígjátékot mint amilyen az 1999-es Múmia volt. Tempójában is azt a filmet próbálták újra idézni. Csak az 1999-es Múmiában remek ritmust alkotott együtt az akció és a humor valamint remekül működött kalandfilmként is ebben a filmben viszont a siető vicceskedő akciós tempó egyszerűen nem működik mert a karakterek nem érdekesek és nem szerethetőek. Pont emiatt a film is totál szétesik és kb. 1 óra után érdektelenné válik. Meg én személyszerint úgy gondolom hogy ezt a történetet nem szerencsés áthelyezni a modernkorba valahogy szerintem nincs meg az a bája és hangulata ebben a formában. Az ilyen kalandos filmeknek jobban áll ez a Indiana Jones-os század eleji látványvilág. Nyílván így ólcsobb leforgatni a filmet hogy nem kell a díszletekkel meg a korhű ruhákkal sminkekkel foglalkozni de ez a 2017-es Múmia egyszerűen nem működött sehogy sem.
http://i.imgur.com/7vkKyPD.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Christo
710 oldal 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!