Starity

The Sims 1| The Sims 2| The Sims 3| The Sims 4

27 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. március 11. 19:54 #1
DisneyFan
DisneyFan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.17.
Hozzászólás: 5301
Csatolások: 17717
Azonosító: 129416
Offline offline
Sziasztok hi.gif
Még nem láttam ilyen témát, úgyhogy gondoltam megnyitom smileeee.gif Talán nem én vagyok egyedül a játék szerelmese laugh.gif Remélem, hogy nem kerül törlésre unsure.gif
Én egyelőre még csak a The Sims™ 2 alapjáték, Nagyvárosi Élet és a Pets kiegészitő büszke tulajdonosa vagyok smileeee.gif 2008-ban kezdtem el játszani a The Sims™ -el, a kettes csak augusztus óta van meg smileeee.gif Tervezem a többi kiegészitőt is, de sajnos eddig még csak ennyire jutott unsure.gif
Várom véleményeiteket a játékkal kapcsolatban, jöhetnek tippek, ötletek, bármi, ami a játékkal kapcsolatos smileeee.gif

Nem tudom, hogy tudjátok-e, de március 24.-én fog megjelenni a The Sims™ különkiadása, a Medieval, ami a középkorról fog szólni, illetve még nem tudni pontosan, mikor de még ebben az évben jön a The Sims™ 3-hoz a Generations kiegészitő (magyarul Nemzedékek, Generációk) smileeee.gif De, amit szerintem mindenki a legjobban vár, az a 2011 októberében megjelenő Unleashed kiegészitő, amelyben már meg fognak jelenni az állatok is yess.gif Úgyhogy ebben az évben sem fogunk Simshiányban szenvedni laugh.gif De mostmár nem untatlak benneteket, mostmár ti jösztök beer.gif


http://kepfeltoltes.hu/090702/2375fn6_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/110311/34099_www.kepfeltoltes.hu_.gif
45 felhasználónak tetszik: ElizaBieber, Ewanon96, SelenaDebbyMiley, Riri,Avrilfan, Twilight6, Bogi13, patrícia4, cukorbogyo, Lisa Veronicas, Adri98, ivonn a demi fan, rebecca, DR.CsajokO.o, MegaLadyGaga, nicol bellox, Emily O., pillecukor3, Vy98, WhiteRosee, Beaaaa, Eszter655, Cascadaa, Enaa, LaGirl9292, Vivienn096, coke., Gbarbii., Darkness, Black Hearth2, Teora, Riley13, June15, Empress, ItsLénaa, Vivi88vivi, Hajni-Twilight, Lizania, Lucky5, MadHatter, Luckie, iannina, TheDanush, kia08, Seherezade1050, sg1992
2011. március 11. 19:57 #2
- törölt felhasználó -    
Én is hatalmas Sims fannak számítok és ezt mi sem bizonyítja jobban,mint hogy megvan a The Sims és a The Sims 2 minden létező kiegészítője. A 3-at pedig most gyűjtögetem,de ahogy magamat ismerem az is meglesz. laugh.gif
Ez a középkoros nem keltette fel túlzottan az érdeklődésemet,valahogy az ilyesmi sosem vonzott,de majd meglátom,talán megveszem. Vagy csak kipróbálom,az nem kerül semmibe. biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: DisneyFan, Riri,Avrilfan, coke., Lucky5, sg1992
2011. március 11. 22:11 #3
DisneyFan
DisneyFan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.17.
Hozzászólás: 5301
Csatolások: 17717
Azonosító: 129416
Offline offline
Itt van két trailer a nemsokára megjelenő két új kiegészitőről w00t.gif Hű, nagyon jónak igérkeznek thumbsup.gif

The Sims™ 3 Generations - Official Trailer




The Sims™ 3 Unleashed - Official Trailer, ááá, máris beleszerettem wub2.gif wub.gif
3 felhasználónak tetszik: Lisa Veronicas, kittykeh.14, coke.
2011. március 12. 01:42 #4
badperfect
badperfect
Stan
 
StátuszDre, we want the Detox!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 2551
Csatolások: 988
Azonosító: 143952
Offline offline
sims2 nagyon sokáig játszottam..összesmegvan..
sims3-mal játszok és imádom *.*

Sims wub.gif
3 felhasználónak tetszik: kittykeh.14, coke., June15
2011. március 12. 08:52 #5
DisneyFan
DisneyFan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.17.
Hozzászólás: 5301
Csatolások: 17717
Azonosító: 129416
Offline offline
Idézet (DisneyFan @ 2011.03.11. 19:54)
Sziasztok hi.gif
Még nem láttam ilyen témát, úgyhogy gondoltam megnyitom smileeee.gif Talán nem én vagyok egyedül a játék szerelmese laugh.gif Remélem, hogy nem kerül törlésre unsure.gif 
Én egyelőre még csak a The Sims™ 2 alapjáték, Nagyvárosi Élet és a Pets kiegészitő büszke tulajdonosa vagyok smileeee.gif 2008-ban kezdtem el játszani a The Sims™ -el, a kettes csak augusztus óta van meg smileeee.gif Tervezem a többi kiegészitőt is, de sajnos eddig még csak ennyire jutott unsure.gif 
Várom véleményeiteket a játékkal kapcsolatban, jöhetnek tippek, ötletek, bármi, ami a játékkal kapcsolatos smileeee.gif 
Nem tudom, hogy tudjátok-e, de március 24.-én fog megjelenni a The Sims™ különkiadása, a Medieval, ami a középkorról fog szólni, illetve még nem tudni pontosan, mikor de még ebben az évben jön a The Sims™ 3-hoz a Generations kiegészitő (magyarul Nemzedékek, Generációk) smileeee.gif De, amit szerintem mindenki a legjobban vár, az a 2011 októberében megjelenő Unleashed kiegészitő, amelyben már meg fognak jelenni az állatok is yess.gif Úgyhogy ebben az évben sem fogunk Simshiányban szenvedni laugh.gif De mostmár nem untatlak benneteket, mostmár ti jösztök beer.gif 
http://kepfeltoltes.hu/090702/2375fn6_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/110311/34099_www.kepfeltoltes.hu_.gif



A Generations állitólag 2011 májusában, vagy júniusában fog érkezni yahoo.gif
2011. március 12. 13:34 #6
DisneyFan
DisneyFan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.17.
Hozzászólás: 5301
Csatolások: 17717
Azonosító: 129416
Offline offline
Idézet (DisneyFan @ 2011.03.11. 22:11)
Itt van két trailer a nemsokára megjelenő két új kiegészitőről w00t.gif Hű, nagyon jónak igérkeznek  thumbsup.gif 
The Sims™ 3 Generations - Official Trailer

The Sims™ 3 Unleashed - Official Trailer, ááá, máris beleszerettem wub2.gif  wub.gif 


Sajnos letiltották ezt a két videót, de itt megtudjátok nézni a trailereket smileeee.gif

The Sims™ 3 Generations Trailer



The Sims™ 3 Unleashed Trailer
1 felhasználónak tetszik: Lisa Veronicas
2011. március 12. 17:02 #7
- törölt felhasználó -    
Én is szeretem. heart.gif Csak az a gond, hogy akkor lehet játszani vele, ha tényleg semmi dolgom nincs, mert észre se veszem, és négy óra úgy elrepül vele, mint a szél. rohog.gif

A Sims 3-mat én nem szeretem... Az egy meg túl gagyi, szóval nálam a 2. rész a kedvenc. smileeee.gif
10 felhasználónak tetszik: bestiak, Riri,Avrilfan, Adri98, WhiteRosee, Emily O., Cascadaa, Musegirl, Riley13, Milesss, Lizania
2011. március 12. 19:51 #8
DisneyFan
DisneyFan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.17.
Hozzászólás: 5301
Csatolások: 17717
Azonosító: 129416
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.03.12. 17:02)
Én is szeretem. heart.gif Csak az a gond, hogy akkor lehet játszani vele, ha tényleg semmi dolgom nincs, mert észre se veszem, és négy óra úgy elrepül vele, mint a szél. rohog.gif 
A Sims 3-mat én nem szeretem... Az egy meg túl gagyi, szóval nálam a 2. rész a kedvenc. smileeee.gif

Ezzel én is vagyok, tényleg nagyon sok időt rá kell szánni, de megéri smileeee.gif Van, hogy hetekig nem játszom vele, a suli miatt, de ha géphez kerülök, van, hogy több, mint hét órát csak játszom laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Adri98
2011. március 15. 20:24 #9
eva tarko
eva tarko
єxpєc†o pα†ronum™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 2150
Csatolások: 7196
Azonosító: 114770
Offline offline
En meg soha nem jatszottam.Engem ez a jatek felidegesitett mert egy ideig az osztalytarsaim csak errol tudtak beszelni tongue.gif tongue.gif
2011. március 17. 17:20 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (DisneyFan @ 2011.03.11. 22:11)
Itt van két trailer a nemsokára megjelenő két új kiegészitőről w00t.gif Hű, nagyon jónak igérkeznek  thumbsup.gif 
The Sims™ 3 Generations - Official Trailer

The Sims™ 3 Unleashed - Official Trailer, ááá, máris beleszerettem wub2.gif  wub.gif 


Alig várom,hogy megjelenjenek. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan
2011. április 05. 19:13 #11
DisneyFan
DisneyFan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.17.
Hozzászólás: 5301
Csatolások: 17717
Azonosító: 129416
Offline offline
A Generations/Nemzedékek kiegészítő 2011. június 2.-án fog a boltok polcaira kerülni. yahoo.gif


Itt van a kiegészitő hivatalos magyar előzetese. smileeee.gif Nekem nagyon-nagyon tetszik. wub2.gif

8 felhasználónak tetszik: Bogi13, Jessy, Adri98, ivonn a demi fan, vampiregomez, csilagoseg, Anna_Toth, Szabii5
2011. április 07. 18:15 #12
- törölt felhasználó -    
Jó ez a trailer,kíváncsi leszek a kiegészítőre. Június 2 még kicsit messze van,de addig legalább lesz időm beszerezni a hiányzó kiegészítőket. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: DisneyFan, ivonn a demi fan
2011. április 08. 19:36 #13
sunnystic
sunnystic
visszatérő vendég
 
Státuszkiss me baby i must be stay here day by day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.10.
Hozzászólás: 242
Csatolások: 413
Azonosító: 145151
Offline offline
Jaaj Sims *,*
Hát én kb. 2 éve fedeztem fel, vagyis kezdtem el vele játszani (a Sims 2-vel), akkoriban azt hiszem akkoriban a Házi kedvencekig lehetett megkapni (? ebben nem vagyok biztos, rég volt már xD), de mindenesetre megszereztem az összes eddig megjelent kiegészítőt és IMÁDTAM! ♥ Egy idő után meguntam ugyan, de aztán rátaláltam az egyedi tartalmakra, újra és újra mindig visszajött a kedvem a játékhoz... Ahogy folyamatosan jelentek meg a kiegészítők, én úgy szereztem meg őket hogy tudjak már játszani, és hát jaj. biggrin.gif Igazán szerelmes lettem. A Sims 2 szériából az Évszakok az örök favorit <3. Ma már nem játszom a Sims 2-vel, de csak azért, mert nincs nálam a telepítőcédéje, ha nálam lenne, valószínűleg azonnal felraknám, mert a Sims 3 sajnos az én gépemen nem műkszik.
Aztán volt egy kb. fél éves kimaradásom, amikor tökre meguntam az egészet, és jött a Sims 3! Először elég fura volt, meg csúnyának tartottam az embereket, viszont a sétálgatós-bejárhatós szomszédságnak rohadtul örültem, már nagyon hiányzott nekem a 2-ből. Ezt azonban hamar meguntam, hiába kaptam meg még a hivatalos megjelenés előtt a játékot... de aztán ide is jöttek a kiegészítők: A világ körül, Álomállások, stb. A világ körült egyszerűen IMÁDTAM, főleg Kínát meg Egyiptomot, szegény Franciaországot mindig az utoljára hagytam xD. A Sims 3-ban azt szeretem a legjobban, hogy RENGETEG a lehetőség a játékban, akár hónapokig is el tudsz játszani egy családdal úgy, hogy nem unod meg (én sem untam, csak hát az a szemét szarakodni kezdett, és állandóan kilépdelt miután egy jó darabig eljutottam, úgyhogy megint "szünetet" tartok. Ám ha kijön a Nemzedékek, újrastartolok, remélem biggrin.gif), szóval nagyon sok mindent lehet csinálni.
Aztán most jött a Medieval. Először elég gáznak találtam, hogy nem volt magyar kiadás, de aztán elkezdtem vele játszani, és kellemes csalódás volt, mert alig kellett szótáraznom biggrin.gif. Ezt is imádom, de sajnos ez is megy a levesbe, mert állandóan újraindul tőle a gépem (mind a kettő, pff... biztos meg vagyok átkozva sleep.gif). Remélem, egyszer majd kijön hozzá valamilyen normális patch ami kiküszöböli ezt a problémát, mert utánaolvasgattam, és nem én vagyok az egyetlen, akinek ez a problémája.
Na hát, hosszú voltam, de egyszerűen muszáj volt Simses 'pályafutásomat' részletezni biggrin.gif biggrin.gif. Köszöntem ^^.

Ja és edit: amit én nagyon hiányolok a 3-ból, az az évszakok. Most két olyan kiegészítő is jön, amiben nincsenek évszakok (ám az az állatos mennyire jó már, istenem! lovak!!! végre!), de ezek után igazán csinálhatnának már évszakos kiegészítőt biggrin.gif.
4 felhasználónak tetszik: DisneyFan, Adri98, WhiteRosee, Cascadaa
2011. április 08. 19:39 #14
Twilight6
Twilight6
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 10637
Csatolások: 13801
Azonosító: 141171
Offline offline
jajj imádok Sims-ezni w00t.gif w00t.gif
igazábol szerintem a legjobb a 3, de a 2 is jó wub.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFan
2011. április 10. 19:17 #15
Kitty Andrews
Kitty Andrews
 
Státusz† I†'s αℓωαуs ωгσηg †σ нα†є, вυ† ι†'s ηєvєг ωгσηg †σ ℓσvє †
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.30.
Hozzászólás: 722
Csatolások: 1778
Azonosító: 51029
Offline offline
Imádok Simsezni. smileeee.gif *-* Most a 3-al nyomom,de a 2 a favorit. smileeee.gif Nagyon sok időt el tudok vele tölteni. smileeee.gif Imádom *-*
2 felhasználónak tetszik: DisneyFan, Adri98
2011. április 10. 19:22 #16
Arvenita
Arvenita
visszatérő vendég
 
StátuszIt's a girl!! #RoyalBaby
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.06.
Hozzászólás: 229
Csatolások: 192
Azonosító: 148769
Offline offline
Szia!
Nagyon jó ötlet volt ilyen fórumot nyitni smileeee.gif
Én is Sims fan vagyok, a 2 a kedvencem.
Órákat el tudok vele játszani biggrin.gif wub.gif
2 felhasználónak tetszik: Twilight6, DisneyFan
2011. április 10. 23:20 #17
Peszti
Peszti
visszatérő vendég
 
StátuszAlice is dead. Kill the rabbit! - "we are the freeky people..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.08.
Hozzászólás: 465
Csatolások: 3
Azonosító: 104407
Offline offline
Hű, nagyon régen játszottam már sims-el...
Az egyet nagyon szerettem, tele volt poénokkal, nagyon eredeti game volt. Pláne ha fenn volt az összes kieg. Valóban rengeteg szabadidőmet felemésztette biggrin.gif
Aztán jött a kettő, ami szintén nem volt rossz csak tele volt hibákkal és egy erőmű kell hozzá dry.gif Ráadásul a régi gépemet még szét is cseszte reklamalo.gif
Ami pedig a harmadikat illeti... szerintem rettenetesen béna lett, egyáltalán nem jött be. Még a grafikája is gagyi, ahogy azok az emberkék néznek kifelé a monitorból hát tiszta hátborzongató...
Szóval sims 1 és talán 2 thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFan
2011. április 15. 14:28 #18
dorcsyful01
dorcsyful01
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 701
Csatolások: 8
Azonosító: 139116
Offline offline
Én még az egyik barátnőmnél láttam a Sims 1-et. Kb. fél évvel rá meg is kaptam a 2. Két évig szépen el voltam vele aztán szülinapomra megkaptam a hármat. Én első látásra beleszerettem bár a gépigénye elég magas volt ezért nagyon lassú így amikor újratelepítettük a gépet már nem került vissza rá. Csak a múlt hónapban tettem vissza és azóta Sims függő vagyok. Úgy láttam sokan nem szeretik a hármat. Igen elismerem az emberek tényleg kicsit gumiszerűek de nem annyira ütnek el a kettőtől. Az ami gazán megfogott a 3-ban az a részletesség. A melírcsíktól egészen a cipő orrának hegyéig mindent megtervezhetsz rajta. A személyiségek és egyszerűen minden. És ez még csak a családszerkesztő. Az hogy egy kattintással töltőképernyő nélkül a városban teremsz. wub.gif Sims wub.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFan
2011. április 15. 21:33 #19
pillecukor3
pillecukor3
without a soul
 
Státusz9/6/14 • 3/8/14 • 17/11/15❤✌
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 4822
Csatolások: 1564
Azonosító: 142371
Offline offline
Jajj annyira imádom ezt a játékot. Megvan mind a három része.. Imádom, minden nap játszok a játékkal.. Sosem tudom megunni heart.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFan
2011. június 03. 20:32 #20
- törölt felhasználó -    
Gyereknapra sikerült beszereznem az Álomállásokat. Nagyon jó kiegészítő,sok érdekes újítás van benne,amik nagyon tetszenek. Kíváncsi lettem volna rájuk a 2-ben is. biggrin.gif
A háziállatos kiegészítő meg már kijöhetne,hiányoznak az állatok. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: DisneyFan, coke.
27 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!