Starity

Szerinted léteznek igaz barátok?

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. november 08. 18:22 #101
- törölt felhasználó -    
Vannak csak nagyon kevesen sajnos..
A lányok többsége (tisztelet a kivételnek) először azt nézi, hogy milyen ruha van a másikon mert ha nem márkás, akkor hogy mer kilépni az utcára? Az ilyeneket nagy ívben kell kerülni mert nem képes elfogadni úgy ahogy vagy és nem érdemli meg a barátságod. Nem a külső teszi az embert. De mindenki megtalálja az igazbarátját, aki elfogadja a lököttségeidet, sőt veled is tart ezekben és szeretni fog úgy ahogy vagy. Megtörténhet ez akár holnap, 1 vagy akár 5 éven belül. A lényeg, hogy ne erőltessük. Az én két legjobb barátomról sem gondoltam volna, hogy ők lesznek azok, sőt az egyik nagyon unszimpatikus volt és utáltuk is egymást. Most a legjobb barátnőmnek hívom már 2 éve. A sors úgyis az utunkba sodorja majd és nem is fogjuk gondolni, hogy pont ő lesz az én legnagyobb bizalmason és a barátom. Nekem 11 évbe telt mire össze hozott minket a sors. Szóval aki még nem találta rá, fel a fejjel eljön az az idő is smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2014. november 08. 18:24 #102
Tom44
Tom44
 
StátuszAnaleigh Tipton és Raina Hein a kedvenc modelljeim.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 668
Csatolások: 97
Azonosító: 202956
Offline offline
persze, hogy léteznek.
2015. július 18. 21:05 #103
Shadygirl
Shadygirl
vajaskenyér
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 3452
Csatolások: 533
Azonosító: 236935
Offline offline
Biztos léteznek. Én még nem találtam meg, de remélem lesz még rá időm. wub3.gif
2015. július 19. 19:35 #104
Ramadaa
Ramadaa
láthatatlan †
 
Státusz'Ameddig van fény, addig van remény. ' - Poe Dameron
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 2383
Csatolások: 307
Azonosító: 229455
Offline offline
Ritkán.Szerintem vannak.
2015. július 19. 20:26 #105
- törölt felhasználó -    
Természetesen léteznek, csak kevesen vannak. Ez nem olyan, mint havert találni, akivel elszórakozol, ha kell. Én úgy gondolom, hogy ez a szerelemhez hasonlítható egy kicsit, nehezen lehet megtalálni, de ha sikerül, lélektársi kapcsolat alakul ki. Sajnos tényleg mintha egyre nehezebb lenne igazi barátokat találni, főleg, hogy az emberek többet lógnak a telefonjukon, mint amennyit másokkal beszélgetnek (tisztelet a kivételnek). Én két igaz barátot tudhatok magamnak, amiért nagyon hálás vagyok.
1 felhasználónak tetszik: Pheebs
2015. augusztus 28. 20:07 #106
- törölt felhasználó -    
Igen, én ismerek többet is heart.gif
2015. augusztus 28. 20:14 #107
- törölt felhasználó -    
Nekem még sosem volt igazi barátom, de hiszek bennük. Igazi barát nagyon ritka és könyen veszíthető. Egyszer szeretném megtudni, milyen egy igazi barát...
2016. január 30. 21:22 #108
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
errefelé még nem találkoztam eggyel sem
2016. április 15. 15:58 #109
- törölt felhasználó -    
Léteznek igaz barátok. Az biztos, hogy nehéz rájuk akadni, de léteznek. És ehhez nem csak neked kell elvárásokat felépítened, hanem neked is úgy kell viselkedned, mint egy normális barátnak. Úgy sosem fogsz igaz barátot találni, hogy nem próbálsz normális lenni. Ez alatt most nem azt értem, hogy ne légy önmagad, hanem, hogy ne bántsd őt... Elég sokáig kerestem igaz barátokat, mindig vártam, hogy mellettem legyenek, segítsenek, elviseljenek, de nem találtam ilyen embert. Most már van. És nagyszerű érzés, hogy van egy ember, aki előtt teljesen önmagam lehetek... Mondjuk néha elég zavaró, mikor egy tumblr-re kitett képből megérti az egész rohadt helyzetet, és rákérdez, de valahol mélyen mégis örülök annak, hogy ő törődik velem (jó, talán nem is olyan mélyen). Szóval igen, léteznek igaz barátok. Nehéz rájuk találni, de vannak. És aki talált, az hihetetlenül szerencsés.
2016. április 29. 11:54 #110
parasitegod
parasitegod
új tag
 
StátuszCalmful peace
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.23.
Hozzászólás: 33
Csatolások: 0
Azonosító: 255857
Offline offline
Ha nem léteznének, megőrülnénk mindannyian.
1 felhasználónak tetszik: Zsuzsy93
2016. április 30. 02:04 #111
- törölt felhasználó -    
Léteznek, tudom igazolni is! hi.gif
2016. május 02. 08:41 #112
Stannis
Stannis
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.02.
Hozzászólás: 34
Csatolások: 9
Azonosító: 256047
Offline offline
Igen léteznek,van 15 és 20 éves barátságom is.

2016. május 07. 18:32 #113
- törölt felhasználó -    
Jó kérdés. Attól függ, mit hívsz igaznak. Akárhogyan is, szerintem a legigazabb barátja az embernek saját maga.
1 felhasználónak tetszik: Elody
2016. május 08. 00:04 #114
- törölt felhasználó -    
Persze. Csak hinni kell bennük. smileeee.gif
2016. május 18. 06:10 #115
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
Még szép,hogy igen. Nekem már óvodás korom óta van egy igaz barátom, aki mindig mellettem áll.
2016. május 20. 19:42 #116
Elleth
Elleth
új tag
 
Státusz~The life is admirable movie.~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.09.
Hozzászólás: 94
Csatolások: 27
Azonosító: 252155
Offline offline
Természetesen vannak smileeee.gif
2017. április 23. 19:12 #117
- törölt felhasználó -    
Léteznek, bizonyítás képpen az én barátaimat tudnám felhozni: Az évek során sok barátot szereztem a neten és a városban, ahol laktam egyaránt. Abból a sok emberből mára 6 ember maradt meg mellettem, ők fontos szerepet játszanak a mindennapjaimban. Ha adódik alkalom, mindannyian összegyűlünk valahol a városban, és nem telik el perc anélkül, hogy ne röhögnénk sz*rrá magunkat. Nem telik el nap, hogy ne beszélgetnénk élőben vagy a neten. Instagramon például évek óta van egy közös csoportunk, oda szoktunk egymásnak meme-ket, és olyan képeket küldözgetni, amiket egymásról csináltunk, és ezek általában nagyon előnytelenek. (Egyébként egy iskolába is járunk, szóval mindennap találkozunk is biggrin.gif ) Ha rossz kedvem van, ők mindig fel tudnak vidítani a random hülyeségükkel. Vannak közös témák, amik folyton felmerülnek, mindenki tud mindenkivel, bármiről beszélgetni, így mindig van miről cseverészni.
Ha nem lennének, nem is tudom, mi lenne velem. Biztosan beleőrülnék a magányba, mivel ahol jelenleg lakok, nincsenek barátaim, és hogy őszinte legyek, még az embereket se szeretem a körnéken... A régi "barátaim" pedig nem kíváncsiak rám.
Az igaz barátok azok, akik jól érzik magukat veled, és te is velük. Az igaz barátok nem sértődnek meg, ha beszólsz nekik, inkább visszaszólnak valami durvábbat röhögve. Azok, akiknek fontos vagy, ott lesznek veled, bármi is történjen, bármilyen messze is vagytok egymástól. Támogatnak, elfogadnak olyannak, amilyen vagy. Az én barátaimra ez nagyon is illik, és nagyon hálás vagyok nekik azért, mert befogadtak maguk közé, és elviselik azt a sok sz*rt ami a számon kijön nap, mint nap laugh.gif
Én innen jöttem rá, hogy igaz barátaim vannak; tudom magamról, hogy rohadt idegesítő vagyok, hangos és egy igazi nyomorult, ők mégis képesek tűrni a f*szságaimat rohog.gif A barátságunk már elég régóta tart, és nagyon remélem, hogy sokáig fog tartani! heart.gif
Na jó, kicsit sokat pofáztam, elnézést sorry.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, LadyAlexa
2017. április 23. 19:13 #118
- törölt felhasználó -    
Természetesen heart.gif Nekem is van, mint rosee., Bontorendo...stb. wub.gif
2017. április 24. 06:40 #119
- törölt felhasználó -    
Biztos vannak, csak én még nem találkoztam velük xd Régen volt egy barátnőm akit talán annak nevezhetek, de mindketten más suliba kerültünk így eltávolodtunk egymástól szóval az se volt épp igaz barátság, nem is beszélünk már. Persze van akivel nagyon jól elvagyok és meg is bízok benne valamilyen szinten, de többször szúrt már ő is hátba.
2017. április 24. 06:49 #120
- törölt felhasználó -    
Idézet (blindie. @ 2017.04.24. 06:40)
Biztos vannak, csak én még nem találkoztam velük xd

Én seXDDD
Most lett vége egy öt éves barátságomnak, mert elárultak. Szóval nem bízok senkiben sem, talán 2-3 kivétel van, de őket is az oldalról ismerem. rolleyes.gif
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!