Starity

21 sztár, aki 35 éves kora előtt halt meg

17 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 26. 01:01 #1
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
A lista természetesen nem teljes, hiszen szinte lehetetlen lenne összegyűjteni minden sztárt, akik idő előtt, nagyon fiatalon távoztak az élők közül.
A teljes cikkhez kattints ide!
17 felhasználónak tetszik: Glamster, Grace Benning, goldman, UnhappyMeals, dóóra, Twilight6, katie993, DiscoDiva, thunderbird, coke., cukorbogyo, janet7, Aalyah, LittleVampire, Bogszics, Luckie, MadHatter
2011. július 26. 01:05 #2
- törölt felhasználó -    
Reap In Peace. sad.gif
Emléküket egy életen át szívünkben hordozzuk!
2011. július 26. 01:08 #3
clydesdale
clydesdale
Mrs. Alvin™
 
Státusz"Vannak még csodák, csak mondd, hogy merre keressem!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.14.
Hozzászólás: 1487
Csatolások: 107
Azonosító: 127128
Offline offline
embertelen, hogy valaki ilyen fiatalon meghaljon sad.gif
2011. július 26. 01:16 #4
Strawberry
Strawberry
visszatérő vendég
 
Státuszsmoking a cigarette is like forgetting.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.19.
Hozzászólás: 228
Csatolások: 207
Azonosító: 129539
Offline offline
Én nem igazán értem mi ennek a cikknek a célja.
Rendben van,hogy most halt meg Amy Winehouse egy rendkívűl tehetséges fiatal énekesnő, de attól még nem értem miért kell felhozni az összes olyan hírességet akik 35 éves koruk előtt haltak meg.(a 27-es klubon kívül) Ez mind szomorú és sajnálatos, de perpillanat jobban sajnálom azokat a fiatalokat akik életüket vesztették Norvégiában egy őrült miatt.
Szóval én nem "fikázni" akarom a cikket, mert szépen össze van gyűjtve, csak nem igazán látom a célját. Azon kívül,hogy majd a fórumozok többsége nyom egy "RIP"-et és közben a felsoroltak felét nem ismeri.
és ezzel nem azt akarom mondani,hogy nem érdekelnek ezek a sztárok,mert nagyon is, tényleg nagyon szomorú,hogy elvesztettünk ennyi tehetséges embert...
1 felhasználónak tetszik: Fedorov
2011. július 26. 01:21 #5
xxangi20xx
xxangi20xx
☆StarDust☆
 
StátuszI lost my mind long ago... down that yellow brick road...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.02.
Hozzászólás: 1890
Csatolások: 247
Azonosító: 124044
Offline offline
Istenem, összeszorul a gyomrom miközben ezt a cikket olvasom. :S
cry.gif
3 felhasználónak tetszik: janet7, Bogszics, emír95
2011. július 26. 01:23 #6
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Idézet (Strawberry @ 2011.07.26. 01:16)
Én nem igazán értem mi ennek a cikknek a célja.
Rendben van,hogy most halt meg Amy Winehouse egy rendkívűl tehetséges fiatal énekesnő, de attól még nem értem miért kell felhozni az összes olyan hírességet akik 35 éves koruk előtt haltak meg.(a 27-es klubon kívül) Ez mind szomorú és sajnálatos, de perpillanat jobban sajnálom azokat a fiatalokat akik életüket vesztették Norvégiában egy őrült miatt. 
Szóval én nem "fikázni" akarom a cikket, mert szépen össze van gyűjtve, csak nem igazán látom a célját. Azon kívül,hogy majd a fórumozok többsége nyom egy "RIP"-et és közben a felsoroltak felét nem ismeri.
és ezzel nem azt akarom mondani,hogy nem érdekelnek ezek a sztárok,mert nagyon is, tényleg nagyon szomorú,hogy elvesztettünk ennyi tehetséges embert...

Köszi. Délután 3-tól kb. fél órával ezelőttig írtam. Nem kevés munkám van benne, de ezzel nem is kell foglalkozni. Látom a 3 mondatos cikkek jobban érdeklik az embereket. Ha nincs hírértéke, akkor az a bajtotok, ha meg értelmes cikket ír nektek az ember, arra meg megkérdezitek, hogy mi célja van vele a cikk írójának... dry.gif
18 felhasználónak tetszik: Holly Keller, Domcicc, DreamerGirl, Coco Selly, Glamster, Grace Benning, goldman, UnhappyMeals, thunderbird, janet7, Cierdurus, Aalyah, DiscoDiva, LittleVampire, Bogszics, Mirjána, Luckie, MadHatter
2011. július 26. 01:25 #7
- törölt felhasználó -    
Hát ez a pl 27-klubja meg ez nagyon felkapott lett amy halála után ;/.
2011. július 26. 01:29 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (szavy @ 2011.07.26. 01:23)
Köszi. Délután 3-tól kb. fél órával ezelőttig írtam. Nem kevés munkám van benne, de ezzel nem is kell foglalkozni. Látom a 3 mondatos cikkek jobban érdeklik az embereket. Ha nincs hírértéke, akkor az a bajtotok, ha meg értelmes cikket ír nektek az ember, arra meg megkérdezitek, hogy mi célja van vele a cikk írójának...  dry.gif

Én pont ezért adtam fel a cikkírást. Ne foglalkozz velük! Nekem nagyon tetszett a cikk és maga a tartalma is. Több ilyet és nyomjuk már el a diznis, bíbörös két soros cikkeket, mert herótom van tőlük!
9 felhasználónak tetszik: szavy, Glamster, goldman, bibicsibi, janet7, Aalyah, DiscoDiva, Bogszics, Luckie
2011. július 26. 01:31 #9
- törölt felhasználó -    
Kurt Cobain <3
Bruce Lee <3
River Phoenix <3

Ők azok kik örökre a szívemben élnek,nyugodjanak békében! sad.gif
2011. július 26. 01:32 #10
yvettedancer
yvettedancer
visszatérő vendég
 
StátuszEomma jeongmallo saranghaeyo .
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.17.
Hozzászólás: 129
Csatolások: 65
Azonosító: 153146
Offline offline
Ezt nem is tudtam Leeről. Istenem. :S Összeszorul a gyomrom. Ahogy olvastam, a legtöbb híresség halálának köze volt valamilyen kábítószerhez. Akkor már miért nem nyúlnak az alkoholhoz? Nem mondom, hogy egészséges, meghogy milyen jó de fele annyira sem ártalmas mint a drog...Valahol megértem őket, de akkor sem értem, hiszen teljesült az álmuk a munkáikkal, egy csomó pénzt kerestek, és még ez sem volt nekik elég... sajnálom őket.
2011. július 26. 01:32 #11
SusanCyrus
SusanCyrus
új tag
 
Státuszvalamiért úgy érzem magam mintha kaméleon lennék :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.18.
Hozzászólás: 29
Csatolások: 0
Azonosító: 155762
Offline offline
Őszintén szólva egyiküket sem ismerem, csak 1-2-ről hallottam már egy jó néhányszor. Nagyon szomorú hogy ennyien ilyen fiatalon meghaltak és mindez a drog miatt. És ők még csak néhány ember a sok közül. sad.gif
2011. július 26. 01:32 #12
Strawberry
Strawberry
visszatérő vendég
 
Státuszsmoking a cigarette is like forgetting.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.19.
Hozzászólás: 228
Csatolások: 207
Azonosító: 129539
Offline offline
Idézet (szavy @ 2011.07.26. 01:23)
Köszi. Délután 3-tól kb. fél órával ezelőttig írtam. Nem kevés munkám van benne, de ezzel nem is kell foglalkozni. Látom a 3 mondatos cikkek jobban érdeklik az embereket. Ha nincs hírértéke, akkor az a bajtotok, ha meg értelmes cikket ír nektek az ember, arra meg megkérdezitek, hogy mi célja van vele a cikk írójának...  dry.gif


Nem, nem magával a cikk minőségével van bajom, mert tényleg remekül ki van dolgozva és nagyon szépen össze van szedve. Csak nem szeretem amikor történik valami (adott esetben meghal valaki) és akkor utána felhoznak mindenkit és előszedik az összes halálesetet,bármit stb. Amy Winehouse meghalt. Őszinte részvétem a családjának,és mindenki emlékezzen meg róla úgy ahogy akar. A többi hírességnek is akik elhunytak ilyen fiatalon mind meg meg van az a nap amikor emlékezhetünk rájuk.
2011. július 26. 01:36 #13
SusanCyrus
SusanCyrus
új tag
 
Státuszvalamiért úgy érzem magam mintha kaméleon lennék :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.18.
Hozzászólás: 29
Csatolások: 0
Azonosító: 155762
Offline offline
Egyébként szavy, engem is érdekelt a cikk. smileeee.gif Strawberry ennek a cikknek az a lényege hogy megemlékezzünk a fiatalon elhunyt sztárokról.
1 felhasználónak tetszik: szavy
2011. július 26. 01:36 #14
Coco Selly
Coco Selly
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.08.22.
Hozzászólás: 5345
Csatolások: 158564
Azonosító: 105880
Offline offline
Ha konkrét célja nincs is, de attól még érdekességként szolgálhat, hiszen rengeteg információt tartalmaz. Ha egy réteg ismerte is ezeket az embereket, a legtöbb, itt kattingató tini még csak nem is hallott róluk, az olvasást már meg sem említem. Szóval, szerintem semmi baj nincs ezzel, sőt, rengeteg magazin boncolgat, és vesz elő ilyen témákat egy-egy eset után (Amy halála, például), így szerintem mi sem követtünk el semmiféle hibát azzal, hogy kitettük, ráadásul a legtöbb cikknek értelme és hírértéke is alig van, mégis megjelenik, mivel igen, erre kíváncsiak az emberek. rolleyes.gif Akkor miért ne férne meg egy megemlékezésről szóló, összeszedett írás, ha a 3-4 bekezdéses cikk 500-1000 kommentet szül?! rolleyes.gif

szavy meghajolo.gif
10 felhasználónak tetszik: szavy, Glamster, Domcicc, Grace Benning, goldman, katie993, bibicsibi, janet7, DiscoDiva, Bogszics
2011. július 26. 01:39 #15
Josh_
Josh_
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.09.
Hozzászólás: 2374
Csatolások: 4774
Azonosító: 21288
Offline offline
Szomorú cikk, de jó volt nosztalgiázni. Miközben olvastam egy-egy személyt, számtalan dal, film, jelenet eszembe jutott. És mindannyiszor ott motoszkált a fejemben, bárcsak a sors több időt adott volna nekik, hogy tovább élvezhessük a munkásságukat.
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, janet7, Bogszics
2011. július 26. 01:41 #16
- törölt felhasználó -    
A képek mellett talán lehetett volna hagyni keretet (margót), mert így elég furán néz ki. A cikk amúgy jó lett, a sajnálatos téma ellenére! Sok emberről én azt hittem még él, Brittany Murphy haláláról például egy az egyben lemaradtam.
2011. július 26. 01:47 #17
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Szavy, hihetetlen nagyot nőttél a szememben! Esküszöm Neked, ennyire szépen összeszedett, jól informált cikket életemben nem olvastam itt!
Rengeteg eset meghatott, tiszteletlenség lenne egyet is kiemelni, mivel ez mind szörnyű. Ebből látszik, hogy még az ikonok is csak emberek. A sztárok sem menekülnek meg a drog következményeitől, az autóbalesettől. Ez mind a sorson múlik - bár néha akarat kérdése.
Gratulálni tudok, és igazán remélem, hogy ehhez a cikkhez nem "tömegkommentek" érkeznek, úgy, hogy nem is olvasták el, amivel annyit dolgoztál.
7 felhasználónak tetszik: Coco Selly, szavy, Domcicc, janet7, Aalyah, DiscoDiva, Bogszics
2011. július 26. 01:51 #18
clydesdale
clydesdale
Mrs. Alvin™
 
Státusz"Vannak még csodák, csak mondd, hogy merre keressem!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.14.
Hozzászólás: 1487
Csatolások: 107
Azonosító: 127128
Offline offline
Én értem, mit akart ezzel mondani Strawberry. Senkit nem leszólt, vagy fikázott, stb. Nekem meg már attól van herótom, hogy bárki bármit mond, ki meri mondani a véleményét, mindenki leszólja... Rendben, nagyon szomorú, és jó, hogy megemlékezünk rájuk, de könyörgök! Meghal valaki, akkor az "elfeledett" (NEM leszólásból mondom, mielőtt még ebből is félreértés lenne, de úgymond az őket körülvevő mánia és sajnálat kezd lejjebb lohadni) sztárokat minek kell felhozni?
2011. július 26. 01:51 #19
- törölt felhasználó -    
Pedig nagyon tehetséges emberek voltak.Az a gond,hogy valaki igazából saját magát tette tönkre.Ilyen pl Sid Vicious is.Igaz ő nincs a listán,de ő is drogtúladagolásban halt meg 21 évesen.
2011. július 26. 01:52 #20
- törölt felhasználó -    
Az egyik legjobb cikk, amit az oldalon olvastam, minden elismerésem! meghajolo.gif

Én is azok közé tartozom, akik a benne szereplő személyek nagy részét nem ismerik. Jó volt elolvasni, nem vagyok ilyen érdekes, jól megszerkesztett igényes írásokhoz szokva. Még több ilyen kellene az oldalra, ha már van lehetőség publikálni!
3 felhasználónak tetszik: szavy, janet7, Bogszics
17 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!