Starity

Zac Efron - Personal Photos (HQ)

40 oldal 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. február 08. 11:40 #541
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Szintén érdekességként hoztam pár képet is amik a forgatáson készültek. blush.gif Ennél jóval több kép volt,de sajnos az oldal amin kirakták őket valamiért megszűnt azóta és bár kutattam,de sehol máshol nem találtam meg őket,én meg nem töltöttem le egyből őket,mert úgy voltam vele elég lesz mikor kirakom őket,szóval...sajnos csak ennyi maradt. sad.gif
Az első két kép 2016.12.07-én készültek,a harmadik pedig 2017.02.02-án New York-ban a hajójavító telepen. wink.gif
Az elveszett képeken az első két képen látható épületről voltak belülről képek.Nagyon szép,kissé csicsás dekorok voltak benne,látszott,hogy nagyon gazdag emberek otthona (a filmben persze),de majd még kutatok hátha valahol megtalálom őket mert olyan jól visszaadták a film hangulatát.Csak ilyen virágok,tárgyak voltak,de akkor is... blush.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2017. február 08. 11:45 #542
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
2017.02.02-án osztotta meg Aubrey Plaza ezt a képet ami még 2015.05.24-én készült Hawaii-n mikor a főszereplők együtt elmentek túrázni és úgymond barátkozni kicsit. wink.gif Ezt írta a képhez:
#tbt to one of the best summers of my life with this prince who forced me to go on adventuressss
Szerintem ez nagyon aranyos volt tőle. laugh.gif
heart.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2017. február 08. 11:54 #543
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Michael Simkin (Zac egyik munkatársa és barátja) tette ki ezt a képet ami 2017.02.06-án este készült amit Zac-el töltött New York-ban.A Blue Hill Farm nevű étterembe mentek. wink.gif
Thanks @bluehillfarm for an absolutely incredible dinner and insanely special night. @ZacEfron the company wasn't bad either
wink.gif



1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2017. február 08. 11:56 #544
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Zac tette ki ezt a képet 2017.02.07-én,kicsit megkésve,mert 6-án volt az öccse,Dylan szülinapja,habár ehhez hozzátartozik,hogy Zac 0:59-kor tette ki ezt a képet,amikor New York-ban ugye már 7-e volt,de Dylan-nél aki Los Angelesben van,nála még 6-a (ilyen ez az időeltolódás... biggrin.gif ) szóval a lényeg,hogy 6-án lett Dylan 25 éves és ez alkalomból Zac ezzel a képpel köszöntötte fel melyhez ezt írta:
This is my brother Dylan- it's his birthday today- I love the crap out of him.
A kép egyébként akkor készült mikor 2016.08.08-án Japánból utaztak haza. wink.gif
heart.gif
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, LDreamP
2017. február 10. 10:56 #545
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
2017.02.08-án tette ki Zac ezt a képet melyen Aubrey Plaza látható,ezzel a kiírással:
@LegionFX finally starts tonight! Judging by Aubrey this show is clearly INSANE tongue.gif heart.gif
A többi emojit ide nem tudom beszúrni.A nyelvöltős is csak hozzávetőleges. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2017. február 10. 10:58 #546
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
2017.02.09-én Zac ezzel a képpel köszöntötte meg Michael B. Jordant annak 30.születésnapja alkalmából. wink.gif Ezt írta hozzá:
Thirty has never looked so fresh! Happy Birthday @michaelb4jordan
A kép egyébként Miamiban készült még 2014.01.24-én. wink.gif
heart.gif

2 felhasználónak tetszik: LDreamP, House Of Wax
2017. február 13. 10:58 #547
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
2017.02.11-én este készült ez a kép Zac-ről és Hugh Jackman-ről New York-ban,a Brooklyn Navy Yard-nál a The Greatest Showman forgatásán melyet másnap egy srác osztott meg a neten ezzel a kiírással:
Last night they were shooting a scene for #thegreatestshowman in front of where my boat is drydocked...this is probably the closest I'll ever get to @thehughjackman and @zacefron in person #brooklyn #nyc #makingmovies #showbiz #hughjackman #zacefron
Ez az első olyan forgatási kép amin ők is látszódnak,szóval ezt a dátumot fel kell írni. rohog.gif Bár örülök neki,hogy nincsenek a paparazzók szemei (vagy kamerái) előtt és nyugodtan tudnak forgatni. wink.gif Mindenesetre ennek a képnek nagyon örülök,főleg,hogy ilyen jó kedvűek rajta. laugh.gif
heart.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2017. február 13. 11:04 #548
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
2017.02.12-én Zac elég jó kedvében volt,így végig kommentelte a Grammy díjátadót amit élő adásban nézett a TV-ben. wink.gif Legalábbis általában akkor kommentel végig mindent mikor nagyon jó kedve van. rohog.gif Úgy gondoltam két külön hozzászólásban teszem ki amiket ő,hogy jobban átlátható legyen. wink.gif
Először magáról tett ki egy képet ezzel a kiírással:
Blessings @chancetherapper at the #Grammys tonight
Egyébként minden hozzászólásnál a Grammy után ott van annak a díjának a jele is,de azt ide nem lehet beszúrni. wink.gif
Szerintem ez a kép nagyon ötletes,nagyon tetszik. laugh.gif
heart.gif


2 felhasználónak tetszik: LDreamP, House Of Wax
2017. február 13. 11:14 #549
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Idézet (SmileyZ @ 2017.02.13. 11:04)
2017.02.12-én Zac elég jó kedvében volt,így végig kommentelte a Grammy díjátadót amit élő adásban nézett a TV-ben. wink.gif Legalábbis általában akkor kommentel végig mindent mikor nagyon jó kedve van.  rohog.gif
heart.gif


Ezután megosztotta ezt a képet amit eredetileg a Recording Academy tett ki ezzel a kiírással:
Congrats Best New Artist winner @chancetherapper #GRAMMYs
Zac ezt írta hozzá:
He did it! No label!!! Can't wait until the end of night too! I'm just so happy haha
Milyen aranyos már,hogy így örül neki... laugh.gif wub3.gif
Később,még ilyeneket írt ki Zac,gondoltam ez alá a kép alá,ez pont illik,hisz lényegében Chance The Rapper-ről van szó,bár van egy külön hozzászólása Ed Sheeran számára is. wink.gif Ezeket egymástól néha 1 órás különbségekre írta ki,szóval mindig akkor mikor ez a díjátadón éppen aktuális volt. wink.gif Én nem néztem szóval gőzöm nincs mikor mi volt. rohog.gif
Szóval ezt a 3-at írta még ki:
.@edsheeran just crushed it! #Grammys
3 Down @chancetherapper #Grammys - ehhez 3 tűz emojit is kitett,de azt ide nem lehet beszúrni. wink.gif
The #Grammys are INSANE right now! @Adele, @edsheeran, @BrunoMars and @chancetherapper...>> Music is all we GOT
Ami Chance The Rappert illeti,Zac amit kiírt a "3 Down"-os kiírásában,ezekben a kategóriákban nyert - Legjobb rap album,Legjobb új előadó és Legjobb rapelőadás. wink.gif Gratulálok neki. wink.gif
Emellett pedig több mindent kedvencnek tett,például egy The Weeknd képet,Tom Holland győzelméről egy képet mikor díjat kapott a BAFTA díjátadón és Zendaya erről írt,1 Chance The Rapper kiírást egy barátjától és Ashley Tisdale kiírását is,hogy milyen jó volt az este Katy Perry előadása. wink.gif Szóval Zac-nek nagyon tetszett az esti díjátadó. smileeee.gif És szerintem nagyon kedves tőle,hogy ennyire örült ezeknek az embereknek. wink.gif heart.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2017. február 13. 11:41 #550
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Idézet (SmileyZ @ 2017.02.13. 11:04)
2017.02.12-én Zac elég jó kedvében volt,így végig kommentelte a Grammy díjátadót amit élő adásban nézett a TV-ben. wink.gif Legalábbis általában akkor kommentel végig mindent mikor nagyon jó kedve van.  rohog.gif Úgy gondoltam két külön hozzászólásban teszem ki amiket ő,hogy jobban átlátható legyen. wink.gif 
Először magáról tett ki egy képet ezzel a kiírással:
Blessings @chancetherapper at the #Grammys tonight
Egyébként minden hozzászólásnál a Grammy után ott van annak a díjának a jele is,de azt ide nem lehet beszúrni. wink.gif 
Szerintem ez a kép nagyon ötletes,nagyon tetszik.  laugh.gif
heart.gif


Ha már ennyi kiírást kitettem,gondoltam ide írom,hogy ezt a magáról készült képet Instagrammon pedig ezzel a szöveggel tette ki:
He did it! No label! Sincerely, I've never been so inspired by an artist/person who's actually younger than me. Congrats and thank you @chancetherapper and to ALL of the performers and winners 2night during the best #Grammys ever.
Ugye Instagrammon sokkal hosszabb szövegeket lehet írni mint Twitteren,ezért osztotta meg a két helyen két különböző kiírással a képet. wink.gif Örülök neki,hogy ennyire tetszett neki a díjátadó és mint már írtam,szerintem nagyon kedves tőle amiket írt és hogy ennyire örült ezeknek az előadóknak. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2017. február 19. 12:24 #551
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
2017.02.16-án tette ki Laquisha Wright a képet,ezzel a kiírással:
Throwback to my latest set visit watching this guy get back to his song and dance roots. Loved every minute!! #tbt #adventuresinsocialmedia
A kép most január végén készült,25-étől 29-éig bármelyik nap készülhetett,bár mivel Zac kezén nincs rajta az a valami ( rohog.gif ) így valószínű,hogy 27. és 29.-e között készült. wink.gif
heart.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2017. február 22. 10:45 #552
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Ezt csak amolyan érdekességként hozom.2017.02.18-án tette ki a GreenLight nevű oldal ezzel a kiírással:
#Baywatch toy truck sample reveal at #NYTF2017 #NYToyFair @ParamountPics @TheRock Greenlight Collectibles @baywatchmovie
wink.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2017. február 22. 10:47 #553
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
2017.02.20-án tette ki Zac,ezzel a kiírással:
Happy birthday @milliebbrown!!
A kislány szülinapja 19-én volt,de Zac 0:41-kor tette ki,az meg már 20-a. biggrin.gif Ez egy tökéletes kép lett. wub3.gif Gyönyörű szemei vannak... air_kiss.gif
heart.gif

1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2017. február 23. 15:30 #554
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
2017.02.22-én Németországban Hugo Boss rendezvény volt,ott készült ez a két kép,amit gondoltam érdekességként kiteszek.Bár személyesen nincs rajta Zac,de gondoltam kiteszem. laugh.gif Annyira várom már a kampány megjelenését. dance.gif thumbsup.gif

1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2017. február 24. 10:26 #555
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
2017.02.23-án Zac az öccsével Dylan-el és pár barátjukkal elmentek horgászni New York-ok távoli,gyönyörű részébe,ott készültek ezek a képek. heart.gif
Az elsőt Zac tette ki ezzel a kiírással:
Fishing with my bro @DylanEfron and the boys. Life's good
A másodikat pedig Dylan,ő pedig ezt írta hozzá:
Road trip! Upstate New York in search of és ide tett egy hal emojit amit éppen kifognak,de azt ide sajnos nem tudom beszúrni. blush.gif
Örülök,hogy kimozdultak kicsit együtt és,hogy ilyen jól érzik magukat. laugh.gif heart.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2017. február 25. 10:52 #556
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
2017.02.24-én tette ki ezt az aznap készült képet Maison de Morgana.Ő tervezte azt a nyakláncot ami Zac nyakában van. wink.gif Ezt írta hozzá:
@zacefron hitting the gym in MDM Killshot Necklace #gettingswoll #mdm #mdmjewelry #improvingonperfection #realmenwearheadbands #killshot
A kiírásban lévő emojikat ide nem tudom beszúrni. blush.gif A képen nem nagyon lehet kivenni hogy is néz ki a nyaklánc,de én rákerestem és szerintem tök jó. laugh.gif
Plusz a kép is nagyon tetszik.. wub3.gif dance.gif
heart.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2017. február 25. 15:50 #557
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
2017.02.25-én tette ki a Hugo Boss hivatalos oldala ezzel a kiírással ezt a tavaly készült BTS felvételt:
Tune in next week for the HUGO Man fragrance video with @zacefron #YourTimeIsNow #fragrance
dance.gif thumbsup.gif
heart.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2017. február 28. 11:11 #558
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Idézet (SmileyZ @ 2017.02.24. 10:26)
2017.02.23-án Zac az öccsével Dylan-el és pár barátjukkal elmentek horgászni New York-ok távoli,gyönyörű részébe,ott készültek ezek a képek. heart.gif
heart.gif


2017.02.25-én Zac tette ki ezeket a képeket melyek valószínű 23-án készültek,de az is lehet,hogy esetleg pár napos kiránduláson voltak. wink.gif Zac ezt írta a képekhez:
Fly fishing with the boys #catchandrelease
A hozzászólásban volt egy halas,egy hópihés és egy hóemberes emoji is,de azokat ide nem tudom beszúrni. blush.gif
wub3.gif heart.gif

1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2017. február 28. 11:14 #559
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
2017.02.26-án tette ki Kyle Schenk ezt a képet ami a horgászáson készült.Ezt írta hozzá:
It was a blast fishing with the Efron bros! @zacefron and @dylanefron
#korkers #findyourwater #getcairn #bsfish #outdoorelement #trouthunting #sageflyfish #heedthecall #gloomisfly #keepgoing #rising3474 #ynotoutdoors #adventurevisuals #wearebend!

De aranyosak laugh.gif wub3.gif
heart.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2017. február 28. 11:16 #560
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Egy kis érdekességként hoztam ezt a képet. blush.gif Szó van róla,hogy esetleg Zac játssza Nightwing-et a szuperhősről készült filmben és ehhez készítettek egy ilyen kis kedvcsináló képet. wink.gif Engem totál megvettek vele (sőt már a kép előtt is az ötlettel) és szívből remélem,hogy Zac fogja játszani. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
40 oldal 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok