Starity

American Horror Story / Amerikai Horror Story (2011-)

23 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 28. 20:56 #1
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
American Horror Story (sorozat, 2011. október 5., FX csatorna)

Ryan Murphy és Brad Falchuk új sorozata, nem Glee-szerű, mielőtt valaki azt hinné a két név alapján, inkább jobban hajaz korábbi közös munkájukra, a Nip/Tuckra (Kés alatt), de ez még attól is eltérőbb lesz.

Történet:
A Harmon családról szól, akik új helyre költöznek, mert családi gondjaik voltak. Az apa pszichiáter. Beköltöznek egy házba, amely előző lakója gyilkosság áldozata lett, megismerkednek a szomszédsággal, próbálják rendbehozni a kapcsolatukat. Lányuk összebarátkozik az apja egyik páciensével, aki talán pszichopata. És itt kezdődnek a gondok...
Pszichoszexuális thriller.

Szereplők:
Dylan McDermott - Ben Harmon
Connie Britton - Vivien Harmon
Taissa Farmiga - Violet Harmon
Jessica Lange - Constance
Frances Conroy - házvezetőnő
Alexandra Breckenridge - Moira O'Hara
Evan Peters - Tate Langdon
Denis O’Hare - Larry
29 felhasználónak tetszik: MadHatter, Bessie, czikoria, xChristine, patrícia4, nightwing, zsofeeh, Nelia, Alison Lerman, Lady Suzy, healy., Kazuo, Lilimooo, justcreatesomething, House Of Wax, Pumpkin, Luckie, iannina, Cintii, CandUs, Alexis_0504, Jody, Genevieve, Jenny Lawliet, TheDanush, Juanita, Toxic, Noora, thundercloud
2011. augusztus 29. 09:32 #2
Joe Pineapples
Joe Pineapples
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.10.
Hozzászólás: 585
Csatolások: 0
Azonosító: 135956
Offline offline
Thank-You Kindly!! thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
2011. augusztus 30. 11:44 #3
mycroft
mycroft
visszatérő vendég
 
Státusz"Tudatában lenni a hülyeségnek és úrrá lenni a hülyeségen két külön dolog."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.26.
Hozzászólás: 171
Csatolások: 112
Azonosító: 121233
Offline offline
Már rendkívül várom, de nem csak azért írok, hogy ezt megosszam. Olvasgattam IMDB-n sorozattal kapcsolatos legújabb híreket és bár nem tudom mennyire megbízhatóak, de úgy fest Zachary Quinto is fog csatlakozni a sorozathoz. Viszont én nem merek csak úgy fordítani a gyér angol nyelvtudásom végett, így bemásolom.

"We already know that Zachary Quinto (Star Trek) can do “creepy” exceedingly well – his first season Sylar on Heroes was absolutely chilling. How perfect, then, that he’ll be joining the cast of American Horror Story. Because they need more scary, creepy, terrifying-ness for this show."


Egy előző hírben pedig ezt írták:

"Quinto will be playing the previous owner of the house, a gay man who becomes friends with Vivien. He’ll make his first appearance during a two-part Halloween episode."

Bár szerintem eleve fogom nézni a sorozatot, de rendkívül jó lenne, ha ZQ is csatlakozna. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Lilimooo
2011. augusztus 30. 17:05 #4
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Köszi a képeket thumbsup.gif
Én is olvastam Zach csatlakozásáról, de azt hiszem csak visszatérő vendégszereplő lesz egyenlőre, de persze ez még változhat idővel, a lényeg, hogy benne lesz w00t.gif
2011. szeptember 01. 20:43 #5
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Jaja, a teaserjeik valami iszonyat hangulatosak és hátborzongató is némelyik, valami iszonyat jó lesz szerintem thumbsup.gif
Köszi, hogy beraktad mindet beer.gif
2011. szeptember 01. 21:04 #6
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2011.09.01. 20:50)
Szivesen beer.gif  A promoképek és a teaserek alapján nekem is nagyon tetszik, tényleg van egy sajátos hangulata. Olyan jó, hogy októberben kezdődik thumbsup.gif  Már nem kell sokat várni rá.

A House-call videókat láttad? Valami eszméletlen rohog.gif És tényleg vannak, akik feliratkoznak arra, hogy jól megijessze őket ez a latexruhás csávó biggrin.gif
2011. szeptember 22. 12:24 #7
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Újabb előzetesek cool.gif
3 felhasználónak tetszik: patrícia4, House Of Wax, Pumpkin
2011. szeptember 23. 03:02 #8
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2011.09.22. 12:40)
2 hét és nézhetjük cool.gif

Már csak 2 hét? ohmy.gif Azta, de gyorsan telik az idő! Woohoo w00t.gif
2011. október 01. 14:33 #9
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Igen, én már meg is néztem, olyan, mint egy hosszabb promó, de baromi jó!! Most már hivatalosan is rajongok biggrin.gif
2011. október 06. 12:10 #10
mycroft
mycroft
visszatérő vendég
 
Státusz"Tudatában lenni a hülyeségnek és úrrá lenni a hülyeségen két külön dolog."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.26.
Hozzászólás: 171
Csatolások: 112
Azonosító: 121233
Offline offline
Hát ez zseniális volt *.* Volt egy-két tényleg ijesztő rész mondjuk, de inkább nem emelnék ki semmit, nem akarok spoilerezni. Na jó, annyit hogy Tate nagyon kemény volt, egyelőre ő a legijesztőbb szereplő. XD Szerintem nagyon egyben volt... ja, és a bejárónő... huh, ott nagyot néztem biggrin.gif Na jó, ennyi, nézzétek meg. Még úgy is meg fogom én is, majd ha lesz felirat, mert azért nem volt minden tiszta a gyér angolommal.
1 felhasználónak tetszik: Lydia
2011. október 06. 22:51 #11
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (mycroft @ 2011.10.06. 17:18)
Azon a mondaton meg, hogy "Don't make me kill you again" kifejezetten elindult a képzelőerőm, de nem bocsátkoznék találgatásokba. Ez még nagyon az eleje.

Ez lett a kedvenc mondatom az első részből, ugyanezzel a reakcióval. laugh.gif
Na, akkor én is leírom a véleményem.
Magasságos egek, én már imádom ezt a sorozatot! Az intró, a karakterek, a történet, a megvalósítás mind bejön, persze néhány fennakadásom nekem is akad, de elmegyek mellettük egyenlőre, mert szerintem néhány dolgon változtatni fognak úgyis időközben, másik meg, hogy tipikus Murphy -> egyedi (igen, még a Glee is egyedi [volt]), és ezért bármit elviselek. Nagyon szépen ki van dolgozva még a legutolsó karakter is, kivéve talán Violetet, de nála is csak kicsit érződik a háttérmentesség, és úgyis ki fog derülni. Mert ezek tényleg Karakterek. Nem klisékre épül az egész, és ez nekem nagyon bejön. A legjobban persze a latexruhás jön be, lazán besétál, várnék egy gyilkossági kísérletet, erre szó nélkül, slicc lehúz, asszony megd*gva. w00t.gif Nem vertek át, mikor pszichoszexuális thrillerként reklámozták. meghajolo.gif Nagyon bírom Moirát, iszonyatosan tetszik, hogy a férfiak (legalábbis Ben) egy istennőnek látják, míg a nők rondának, öregnek. A Tate-es, pincés jelenet meg oltári volt, ám én is hiányoltam a nagyobb vérontást, de sebaj, eljön még az ideje. spiteful.gif Constance azért elég szépen közölte Bennel, hogy még nem jött el az ideje az égetésnek, felteszem, majd évad végén érünk el oda.
Nagyon jól van adagolva minden, nem vitték túlzásba a szexualitást, a horrort se, és a családi dráma szál, valamint a pszicho dolgok is tökéletesen kellő mennyiséggel vesznek részt.
Ja, és srácok, az őrült mosoly Denis O'Hara arcán az utolsó pillanatban haláli volt. w00t.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. október 13. 12:23 #12
mycroft
mycroft
visszatérő vendég
 
Státusz"Tudatában lenni a hülyeségnek és úrrá lenni a hülyeségen két külön dolog."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.26.
Hozzászólás: 171
Csatolások: 112
Azonosító: 121233
Offline offline
A Home Invasion hatalmas volt *.* Bár még meg kell néznem majd felirattal is, ha lesz hozzá, mert Costance kis monológját nem értettem maradéktalanul, de úúúúúúú... hatalmas volt. És imádom, hogy a karakterek reálisan cselekszenek. (Kivéve a félőrült mellékszereplőket XD)

SPOILER - on
Az elején a flashback nagyon tetszett, úgy fest minden rész elején megtudunk valamit az itt elhunytakról. Bár nem lepődtem meg nagyon, amikor a kád jelenetnél visszatértek, így az nem is volt annyira ijesztő számomra.
Viszont eszméletlenül megvolt a hangulata. Azt meg imádom, hogy a főszereplők ennyire reálisak. Viv helyében én sem engedtem volna be a nőt. (Viszont az röhej, hogy kb mindenhol van ajtó, amit rendszeresen elfelejtenek bezárni és boldog-boldogtalan bejöhet. XD) Vivtől meg nagyon megörültem az utolsó mondatnak... hogy ugye eladják a házat. Most már baromira érdekel, hogy sikerül ott tartani őket, a helyükben ezek után én is iszkolnék onnan.
Addy és a tükörszoba... hát én baromira sajnáltam a csajt, szerintem iszonyat édes volt, amikor labdázott a "semmivel". biggrin.gif (Ha az én pincémben csinálta volna, valószínűleg nem így gondolnám, de na. XD)
Kezdem azt hinni, hogy Tate már lepacsizott a házzal, bár már gondoltam arra, hogy ő is a ház tartozéka lehet valahogy. Annak meg örülök, hogy fiatal-Moira nem szerepelt túl sokat, egy idő után unalmas lenne, hogy folyton el akarja csábítani Bent.
Egyedül Ben szála volt unalmas és érdektelen, de hát vele is kellett kezdeni valamit, amíg a védtelen nők egyedül vannak otthon. XD
Amúgy az elején a riasztó... hát annak kb fél percenként meg kéne szólalnia, amilyen forgalom van a házban. Tate, meg Addy, meg anyámkínja... ők már úgy mászkálnak be, mintha kötelező lenne. (Bár tény, hogy engem ez nem zavar, csak mutassák már meg azt az ajtót, amin bejárnak. Bár első részben a vénasszony mondta, hogy Addy mindig megtalálja majd az utat.)

SPOILER - off

Na jó, ennyi, nézzétek meg, szerintem nagyon jó volt. Most már sikerült néha rám is ijeszteniük. Amúgy az első részt sokan ott kritizálták, hogy inkább dráma, vagy thriller, meg unalmas, meg mittomén. Szerintem az unalom,- és drámafaktorból is lefaragtak (nem mintha az első rész nekem nem tetszett volna, de tény, hogy ebben most volt akció rendesen) és vért is láttunk, ami ugyebár kell a horrorhoz, de egy bizonyos határt nem léptek át szerencsére.
2 felhasználónak tetszik: Domcicc, Bessie
2011. október 13. 13:46 #13
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12094
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
HQ Promoshoot beer.gif
5 felhasználónak tetszik: Domcicc, zsofeeh, House Of Wax, Pumpkin, Cintii
2011. október 14. 14:55 #14
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
1x02 - "Home Invasion" hivatalos képek (MQ) thumbsup.gif
6 felhasználónak tetszik: Domcicc, czikoria, zsofeeh, House Of Wax, Pumpkin, Cintii
2011. október 14. 15:05 #15
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
1x03 - "Murder House" hivatalos képek (HQ) thumbsup.gif
6 felhasználónak tetszik: Domcicc, zsofeeh, House Of Wax, Pumpkin, Cintii, mattoficial
2011. október 20. 18:52 #16
mycroft
mycroft
visszatérő vendég
 
Státusz"Tudatában lenni a hülyeségnek és úrrá lenni a hülyeségen két külön dolog."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.26.
Hozzászólás: 171
Csatolások: 112
Azonosító: 121233
Offline offline
Hát ez egy baromi érdekes rész volt. Most inkább a rejtély felgöngyölítésére koncentráltak, mint a vérengzésre, de nekem ez is baromira tetszett. (Bár meg kell majd néznem felirattal is, mert nem minden tiszta.)

Moira-t nagyon sajnáltam, kezd nekem iszonyat szimpatikus lenni a másik énje ellenére. A két flashback is tetszett, egy rakás dolgot megtudtunk végre. Kicsit talán túl sokat is, de gyanítom, hogy azért voltak ilyen bőkezűek az infók terén, mert még vannak petárdáik, amiket eldurrogtathatnak. biggrin.gif
A kiscsaj halála... arra csak annyit tudok mondani, hogy szép volt Larry! XD Állatira ellenszenves volt nekem, de szinte biztos vagyok benne, hogy őt sem utoljára látjuk, ha azt nézzük, hogy ebben a házban a halottak folyton visszapofátlankodnak.
Ott van például az a nő is, aki a doki felesége volt, remélem ő sem utoljára jelenik meg. Viszont következő részben jönnek a Harmonék előtt közvetlenül ott lakók is. Zsúfolt lesz már az a ház. XD


Egyébként kicsit kaotikusnak éreztem néhol, de kezd látszani, hogy jól ki van ez találva, szóval bízok benne, hogy mindenre magyarázatot kapunk.
1 felhasználónak tetszik: Domcicc
2011. október 22. 14:12 #17
czikoria
czikoria
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.17.
Hozzászólás: 114
Csatolások: 40
Azonosító: 34908
Offline offline
Idézet (benyaw93 @ 2011.10.14. 14:55)
1x02 - "Home Invasion" hivatalos képek (MQ) thumbsup.gif


OH DYLAN! ohmy.gif THX! meghajolo.gif

wub.gif jujj ezeket akarom jóóó nagyban! w00t.gif w00t.gif
wub.gif
1 felhasználónak tetszik: mattoficial
2011. október 22. 19:43 #18
mycroft
mycroft
visszatérő vendég
 
Státusz"Tudatában lenni a hülyeségnek és úrrá lenni a hülyeségen két külön dolog."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.26.
Hozzászólás: 171
Csatolások: 112
Azonosító: 121233
Offline offline
***aiden*** (Így írom, mert nem tudom, hogy kell idézni)
Mikor Larry kiásta a gödröt, ott találta Moira csontvázát. Arra lett rátemetve a kiscsaj. Gondolom Moirának az volt a célja azzal, hogy bekábította Bent, hogy majd akkor ő rátalál a "sírjára", de e helyett Larry találta meg és ő is temette vissza. Aztán a betonozás miatt már esély sincs rá, hogy bárki rátalálhasson a sírjára. smileeee.gif De még meg kell néznem felirattal is ugyebár, mert nem tudtam mindent én sem értelmezni, de az tuti, hogy Moria csontváza volt, hiszen ott volt a csipkés kis köténye. Nem véletlenül ásott ott Ben, amikor bedrogozta őt Moira.
2011. október 28. 11:13 #19
mycroft
mycroft
visszatérő vendég
 
Státusz"Tudatában lenni a hülyeségnek és úrrá lenni a hülyeségen két külön dolog."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.26.
Hozzászólás: 171
Csatolások: 112
Azonosító: 121233
Offline offline
Baromi jó volt ez a rész is, Zachary vitte az egészet. biggrin.gif És a vége tényleg kemény volt. Mondjuk számítottam rá, hogy ez lesz, de arra nem, hogy ilyen hamar. XD
2011. október 29. 17:03 #20
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12094
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
beer.gif
4 felhasználónak tetszik: Domcicc, zsofeeh, House Of Wax, Pumpkin
23 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!