Starity

Szolárium

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. szeptember 10. 12:50 #1
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
Manapság egyre több ember megy el szoláriumba, hogy megszerezze a kívánt barnaságot. Nektek mi a véleményetek erről? Van egy csomó féle alapozó, meg minden, ami barnává teszi a bőrt és még védi is. Illetve én a nyáron nagyon gyorsan és egyenletesen barnulok le:)
2011. szeptember 10. 19:14 #2
Esztija
Esztija
Csokimaci.™
 
StátuszOne big room full of bad bitches...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1038
Csatolások: 689
Azonosító: 159207
Offline offline
nem ellenzem de ha nagyon rászoksz olyan leszel mint egy odaégett pirítós. biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: Christinna, Patrisaa, Enaa, thunderbird, Szandi0820
2011. szeptember 16. 21:54 #3
- törölt felhasználó -    
nem járok , de nem is tervezem , nincs vele semmi bajom , de szerintem fölösleges...
1 felhasználónak tetszik: Lady Suzy
2011. szeptember 17. 17:46 #4
- törölt felhasználó -    
Én nem járok és nem is tervezem.A napozástól és az önbarnítótól is ugyanolyan barna bőröm lesz.Ráadásul egyre több helyen írnak arról hogy rákkeltő hatású is.Én még kaulsztofóbiás is vagyok úgyhogy biztos nem feküdnék be önszántamból abba a dobozba!!
2011. szeptember 17. 20:54 #5
Szecsó
Szecsó
visszatérő vendég
 
StátuszNon Timebo Mala.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 293
Csatolások: 827
Azonosító: 155344
Offline offline
Hát még sosem volta, és nem is akarom kipróbálni.
Sokak szerint bőrrákot okoz, de a Nap is szóval nagy baromság.
2011. szeptember 18. 13:21 #6
Perlita
Perlita
Fänni™
 
StátuszKaulitz Zwillinge ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 483
Azonosító: 139171
Offline offline
Szőke vagyok és hozzá nagyon fehér bőrű és nem zavar. Fog a Nap amennyire fog. Napozni nem szeretek, mert inkább egész nap vízben vagyok, ha tehetem. És tulajdonképpen nem zavar, ha fehér vagyok. Szoliba nem megyek és nem is fogok sose. Nagyon mondták a bőrrákot, meg nem zavar a fehérségem, úgyhogy kihagyom.
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, x maite x
2011. szeptember 19. 20:17 #7
dóóra
dóóra
gallavich.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.22.
Hozzászólás: 6279
Csatolások: 1202
Azonosító: 115351
Offline offline
Akinek tetszik meg miden az járjon azt mondom,mindenkinek szíve joga eldönteni. De én nem fogok járni,sosem tetszett,bár nem ellenzem. smileeee.gif
2011. szeptember 30. 18:54 #8
moonprincess94
moonprincess94
Diva
 
StátuszShine bright like a diamond!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 1544
Csatolások: 31
Azonosító: 134163
Offline offline
nem is járhatnék, mert annyira fehér a bőröm, hogy nem engedik... még napon sem tudok lebarnulni. sad.gif
2011. október 01. 14:31 #9
Jebi
Jebi
visszatérő vendég
 
Státusz#SWAGGIE
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.28.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 68
Azonosító: 144266
Offline offline
nem járok és jelenleg nem is tervezem!
2011. október 05. 11:14 #10
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Hát engem személy szerint nem érdekel. mellow.gif Sosem jártam, nem is fogok. Egyrészt mert mondhatni hófehér bőröm van, én nem barnulok, csak pirulok. 110.gif Másrészt meg káros... unsure.gif
Szerintem sokaknak már agyára ment a napbarnított bőrszín és enyhén szólva is túlzásokba esnek. mellow.gif
Engem sosem zavart, hogy fehér a bőröm. Sőt. Inkább büszke vagyok rá. Régen különben is a fehér bőr volt a menő. biggrin.gif (anno a szegényeknek és a kétkezi munkásoknak volt barna bőre a sok napon töltött idő miatt)
A természetesen kreol bőr tetszik, de amikor agyonaszott csajokat látok, a gyomrom fordul fel. mellow.gif És még azt hiszik, hogy szépek és természetesek. omg.gif
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, Black Hearth2, Szandi0820
2011. december 31. 11:59 #11
Sanoma
Sanoma
Oh, wow, lovely ▼
 
Státuszrock & roll heart#
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.03.
Hozzászólás: 997
Csatolások: 1
Azonosító: 137780
Offline offline
Szerintem nagyon káros hatásai vannak blink.gif
2012. január 01. 10:55 #12
pixie1013
pixie1013
cheeky
 
StátuszEverything is OK in the end. If it's not OK, then it's not the end...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.02.
Hozzászólás: 2570
Csatolások: 3842
Azonosító: 154469
Offline offline
Nem szoktam, de nem is szeretnék, plusz láttam a Végső állomás egyik részét, mikor a csajok bennégnek, és ha szoliznék, végig az járna az eszembe unsure.gif rohog.gif
7 felhasználónak tetszik: Enaa, Corby, riri17, KathPierce., thunderbird, Black Hearth2, Szandi0820
2012. január 01. 15:24 #13
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7040
Csatolások: 1424
Azonosító: 147096
Offline offline
Én nem..És nem is fogok..A nap pont jó barnára süti és nem kell szoli. 110.gif
Amúgy meg ismerek egy csajt aki 15 éves és mindik facebookon üzengetik egymásnak, hogy 'akkor most jössz a szoláriumba'? 110.gif mellow.gif laugh.gif
2012. január 01. 15:26 #14
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2453
Csatolások: 352
Azonosító: 166234
Offline offline
Szerintem nem érdemes.Csak azért fizetni,és rákot kapni,hogy barnább legyél?Ezt ingyen is megtudod csinálni valami melegebb helyen rolleyes.gif
2012. január 01. 15:47 #15
- törölt felhasználó -    
A szoláriumért soha sem voltam oda. Sosem értettem az embereket. Miért megy el egy nő nyáron szoláriumba?! Én konkrétan egyelőre erre próbálok választ keresni, mert tök ingyen nem mellékesen egészségesen barnulsz le és nem valami neonfényektől. A tévedések elkerülése végett, a Nap Annyira azért nem bőrrákkeltő hatású! Ki mondta ezt nektek? Ha a nyár minden napján éjt nappallá téve éri sugárzás a bőrödet, akkor igen, elképzelhető, hogy a pigmentáció kritikusra növekedhet, ugyanis az a bőrrák, amikor a melanin túlzott burjánzásba kezd bele. Mivel a Nap sugaraiban található UVB sugárzás, így igen, előfordulhat, hogy kialakul, de ahhoz irdatlan sokat kell napon lenni. Attól, mert kifekszel minden nap egy fél órára napozni, attól nem kapsz bőrrákot. blink.gif De mindezek ellenére az is szól a Nap sugarainak mellett, hogy az aznap bevitt kálciumot a sugarakban található D-vitamin építi be a csontjaidba. A napozás egyáltalán nem káros, sőt egészséges. Mindezek mellett a mai huszonegyedik századi nő július közepén miért fizet a szoláriumért, miközben kint tűz a nap és negyven fok van? Oké, értem én, hogy a szolárium csövek UVA sugárzást bocsátanak ki (ami állítólag nem bőrrák keltő hatású, de szerintem a szolitól előbb kap az ember bőrrákot, mintha kifeküdne napozni), de, aki leég a napon, az lazán leég a szoláriumban is. Régen nem volt olyan, hogy szolárium, és az emberek még szebbek és egészségesebbek is voltak! Párom nővére egyébiránt szoláriumoztattja magát mindig orrvérzésig, és 35 évesen úgy néz ki, mint aki jóval 40 felett van. Nagyon, de nagyon öregít, valamint elősegíti a ráncok kialakulását.

Szoláriumot én is messziről kerülöm. Jó magam is általában olyan vagyok, mint, akit itthon kimostak hipóval. Fehér vagyok és a bőröm nem barnul, hanem ég. Régebben kentem magamat mindenféle kenceficével, de mindig leégtem. Most pár éve találtam egy nagyon magas faktorszámú naptejet, amivel eddig nem sikerült még egy kicsit sem leégnem. Igaz, nem néztem ki úgy, mint aki tengerparton volt nyaralni, de legalább nem visítoztam a rákvörös hát miatt. Én már ennek is örülök, nem kell nekem napbarnított bőr. Bár bevallom, kicsit tetszik is az, amikor valakinek van valami színe és nem hófehér. De hát a párom meg azzal vigasztal, hogy ő imádja, mert régen a földművelő jobbágyoknak volt barna bőrük, fehér pedig az arisztokratáknak, így ez olyan "nemes".
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, Black Hearth2
2012. január 01. 22:18 #16
mis-tola-princess
mis-tola-princess
új tag
 
StátuszSose bánd meg azt ami mosolyt csalt az arcodra mert akkor boldog voltál:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.26.
Hozzászólás: 19
Csatolások: 2
Azonosító: 133919
Offline offline
Nem túl gyakran de szoktam járni, előnyben részesítem az álló szolit, a fekvő nekem nem jött be rolleyes.gif
2012. január 02. 17:46 #17
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Nem szoktam járni és nem is fogok. Utálom az olyan embereket akik már betegesen odavannak érte...
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, Black Hearth2
2012. január 03. 20:11 #18
Anne-Anne
Anne-Anne
Moi...Lolita
 
StátuszEveryone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.31.
Hozzászólás: 1020
Csatolások: 150
Azonosító: 159809
Offline offline
Nem fogok járni az tuti...nem vagyok híve ennek a "mindenáron barna akarok lenni" őrületnek...ha falfehér vagyok,majd várom a nyarat,meg a napot smileeee.gif laugh.gif
2012. január 04. 11:00 #19
eva tarko
eva tarko
єxpєc†o pα†ronum™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 2150
Csatolások: 7196
Azonosító: 114770
Offline offline
Nem járok és nem is szándékozom menni nincs semmi értelme, télen nem várja el senki tőled,hogy barna legyél,nyáron pedig ott erre a nap.
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2012. január 04. 12:05 #20
Gabor28
Gabor28
Mr. Sunshine
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.24.
Hozzászólás: 2116
Csatolások: 18119
Azonosító: 33038
Offline offline
Idézet (Holly Keller @ 2012.01.01. 15:47)
A szoláriumért soha sem voltam oda. Sosem értettem az embereket. Miért megy el egy nő nyáron szoláriumba?! Én konkrétan egyelőre erre próbálok választ keresni, mert tök ingyen nem mellékesen egészségesen barnulsz le és nem valami neonfényektől. A tévedések elkerülése végett, a Nap Annyira azért nem bőrrákkeltő hatású! Ki mondta ezt nektek? Ha a nyár minden napján éjt nappallá téve éri sugárzás a bőrödet, akkor igen, elképzelhető, hogy a pigmentáció kritikusra növekedhet, ugyanis az a bőrrák, amikor a melanin túlzott burjánzásba kezd bele. Mivel a Nap sugaraiban található UVB sugárzás, így igen, előfordulhat, hogy kialakul, de ahhoz irdatlan sokat kell napon lenni. Attól, mert kifekszel minden nap egy fél órára napozni, attól nem kapsz bőrrákot. blink.gif De mindezek ellenére az is szól a Nap sugarainak mellett, hogy az aznap bevitt kálciumot a sugarakban található D-vitamin építi be a csontjaidba. A napozás egyáltalán nem káros, sőt egészséges. Mindezek mellett a mai huszonegyedik századi nő július közepén miért fizet a szoláriumért, miközben kint tűz a nap és negyven fok van? Oké, értem én, hogy a szolárium csövek UVA sugárzást bocsátanak ki (ami állítólag nem bőrrák keltő hatású, de szerintem a szolitól előbb kap az ember bőrrákot, mintha kifeküdne napozni), de, aki leég a napon, az lazán leég a szoláriumban is. Régen nem volt olyan, hogy szolárium, és az emberek még szebbek és egészségesebbek is voltak! Párom nővére egyébiránt szoláriumoztattja magát mindig orrvérzésig, és 35 évesen úgy néz ki, mint aki jóval 40 felett van. Nagyon, de nagyon öregít, valamint elősegíti a ráncok kialakulását.
Szoláriumot én is messziről kerülöm. Jó magam is általában olyan vagyok, mint, akit itthon kimostak hipóval. Fehér vagyok és a bőröm nem barnul, hanem ég. Régebben kentem magamat mindenféle kenceficével, de mindig leégtem. Most pár éve találtam egy nagyon magas faktorszámú naptejet, amivel eddig nem sikerült még egy kicsit sem leégnem. Igaz, nem néztem ki úgy, mint aki tengerparton volt nyaralni, de legalább nem visítoztam a rákvörös hát miatt. Én már ennek is örülök, nem kell nekem napbarnított bőr. Bár bevallom, kicsit tetszik is az, amikor valakinek van valami színe és nem hófehér. De hát a párom meg azzal vigasztal, hogy ő imádja, mert régen a földművelő jobbágyoknak volt barna bőrük, fehér pedig az arisztokratáknak, így ez olyan "nemes".


Akkor úgy látom fiú létemre én töröm meg a sort. Én járok. Ugyan azt hozzá tenném, hogy szeptembertől júniusig szoktam járni, nyáron napozok. Sose értettem a nyáron való szolizást. Illetve de. Azt megértem aki nem tud (idő vagy pénz hiány miatt) elmenni nyaralni az le szalad párszor, hogy ne legyen hullafehér. Ezt aláírom. De nem értem mi ez a nagy utálat a szolisok felé. Mit ártanak nektek? A saját bőrét "égeti". De a kedvencem amikor egy cigiző szól be, hogy rákos leszel. Azért az vicces. Meg amikor ő nem szolizik, mert látszik, hogy mű, de önbarnítót ken magára, na hát azon kétszer annyira látszik, hogy mű, ilyen narancssárgás színbe játszik az arca.
Lehet, hogy régen a fehér bőr volt a szép, de ma már nem. És mielőtt bárki letámad, hogy hú mert divat. Nem, nem azért, mert divat, hanem nekem így tetszik, nem szeretem ha hulla vagyok. Nekem tetszik a barna bőr, a barna és nem a narancssárga!

Ja és azért a te hozzászólásodra válaszoltam, mert ha fél órára kimész napozni akkor nem kapsz bőrrákot az tuti, mert fél óra alatt meg se fog a nap biggrin.gif
Ja meg annyit, hogy azért nyáron se teljesen biztos, hogy ingyen van, mert általában belépős strandok vannak (legalábbis ahol nekünk van nyaralónk), ugyan van olyan szerencsés aki ki tud feküdni a kertbe, de én sajnos ebbe nem tartozok bele. Úgyhogy én nyáron is fizetek a napozásért...
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!