Starity

Hány évesen kezdjék el felfedezni a fiatalok a smink világát?

13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 24. 18:09 #1
PiciPicur
PiciPicur
 
Státuszúj profil=)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 720
Csatolások: 49
Azonosító: 152840
Offline offline
Szerintetek? smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif rolleyes.gif
szerintem 13-14 évesen.az alatt szerintem szánalmas lenne smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Rebarb., cintia71, Nórii. SelFan.
2011. október 24. 18:12 #2
- törölt felhasználó -    
Idézet (PiciPicur @ 2011.10.24. 18:09)
Szerintetek? smileeee.gif  smileeee.gif  smileeee.gif  rolleyes.gif 
szerintem 13-14 évesen.az alatt szerintem szánalmas lenne smileeee.gif

pedig elég sokan sminkelik magukat ezalatt is..
1 felhasználónak tetszik: Rebarb.
2011. október 24. 18:14 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (PiciPicur @ 2011.10.24. 18:09)
Szerintetek? smileeee.gif  smileeee.gif  smileeee.gif  rolleyes.gif 
szerintem 13-14 évesen.az alatt szerintem szánalmas lenne smileeee.gif

Szerintem 13-14 évesen se sminkelje magát, mert még bőven ott van a popsiján a tojáshéj, ráér még nagycsajoskodni. Én kb. 16 évesen kezdtem el magamat sminkelni, és nem maradtam le semmiről sem. blink.gif Bár az utóbbi egy évben is átmentem lusta disznóba, mert csak akkor sminkelek, ha tényleg megyek valahova vagy esetleg a páromnak akarok tetszeni. De tudod, a természetesség a legszebb!smileeee.gif
17 felhasználónak tetszik: PiciPicur, Adri98, Piros0817, WhiteRosee, Lady Suzy, Fanni00, Adrianna, Twilight6, cukicsaj, Darkness, Black Hearth2, Lucky5, kriszta jogia, Lilloka, Luckie, x Lili x, Szandi0820
2011. október 24. 18:16 #4
PiciPicur
PiciPicur
 
Státuszúj profil=)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 720
Csatolások: 49
Azonosító: 152840
Offline offline
Idézet (Holly Keller @ 2011.10.24. 18:14)
Szerintem 13-14 évesen se sminkelje magát, mert még bőven ott van a popsiján a tojáshéj, ráér még nagycsajoskodni. Én kb. 16 évesen kezdtem el magamat sminkelni, és nem maradtam le semmiről sem. blink.gif Bár az utóbbi  egy évben is átmentem lusta disznóba, mert csak akkor sminkelek, ha tényleg megyek valahova vagy esetleg a páromnak akarok tetszeni. De tudod, a természetesség a legszebb!smileeee.gif

hmm..azt hiszem tényleg igazad van smileeee.gif sajnos az én sulimban már 5.-es korukban kezdenek el szájfényezni,szempillaspirálozni..
2011. október 24. 18:21 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (PiciPicur @ 2011.10.24. 18:16)
hmm..azt hiszem tényleg igazad van smileeee.gif sajnos az én sulimban már 5.-es korukban kezdenek el szájfényezni,szempillaspirálozni..

Érdekes szülők lehetnek mostanság, mert anyum nekem max áttetsző szájfényt engedett általános iskolába, más egyéb dolgot nem mondván, hogy az iskola az nem divatbemutató. Igaza is volt. Most is, minek sminkeljem ki magamat suliba? Inkább alszok negyed órával tovább, mert amúgy sem akarok senkinek sem tetszeni. Habár a gimi, ahová járok egybe van ömlesztve az általános iskolásokkal, és csak nézek, hogy némelyik kislány hogy néz ki. Olyankor néha kicsúszik a számon 1-2 sértő megjegyzés.
2 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, Lady Suzy
2011. október 24. 18:22 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (Holly Keller @ 2011.10.24. 18:14)
Szerintem 13-14 évesen se sminkelje magát, mert még bőven ott van a popsiján a tojáshéj, ráér még nagycsajoskodni. Én kb. 16 évesen kezdtem el magamat sminkelni, és nem maradtam le semmiről sem. blink.gif Bár az utóbbi  egy évben is átmentem lusta disznóba, mert csak akkor sminkelek, ha tényleg megyek valahova vagy esetleg a páromnak akarok tetszeni. De tudod, a természetesség a legszebb!smileeee.gif

Na igen, épp ez az...az osztálytársaim háromnegyede (természetesen a lányok rolleyes.gif ) mind sminkelik magukat, de nem az, hogy csak egy kis szájfény meg ilyenek, hanem 5 kg alapozó, egy csomó szemhéjpúder, a szempillájuk meg csak úgy ragad a spirálltól, az öltözködésükről nem is beszélek, és megjegyzem, 13 évesek. Úgy néznek ki, mint a rib@ncok, de még az, hogy a bőrüknek meg nem is tesz jót. Én is még úgy vagyok vele, hogy egy darabig nem fogom sminkelni magam, csak tényleg akkor, ha egy nagyon fontos esemény van (esküvők, bulik stb.) vagy talán még nagyon oda se (mert ez nálam szintén a hangulattól függ) Szerintem simán elég elkezdeni 16-17 éves kortól smileeee.gif
7 felhasználónak tetszik: pixie1013, PiciPicur, WhiteRosee, Lady Suzy, Fanni00, Rihannna, Lucky5
2011. október 24. 18:26 #7
pixie1013
pixie1013
cheeky
 
StátuszEverything is OK in the end. If it's not OK, then it's not the end...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.02.
Hozzászólás: 2570
Csatolások: 3842
Azonosító: 154469
Offline offline
szerintem ha egy 13-14 éves lány pattanásos akkor ESETLEG korrektort használjon bőven ráér 15-16 évesen sminkelni.Bár én se szoktam magam csak nagyon minimálisan.
Meg szerintem az a baj a 12-13 évesekkel hogy átlendülnek a ló túlsó oldalára és mivel még nem igazán tudnak sminkeli közönségesek lesznek... dry.gif
6 felhasználónak tetszik: PiciPicur, WhiteRosee, Fanni00, Twilight6, Carol, Lucky5
2011. október 24. 18:27 #8
Piros0817
Piros0817
gonosz taemint törpe™
 
StátuszHappy Hunger Games and may the odds be ever in your favour.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.06.
Hozzászólás: 1926
Csatolások: 6457
Azonosító: 70950
Offline offline
Személy szerint simán várhatnak vele... Én idén lettem 17 és csak most kezdtem el magam sminkelni, de mivel reggel így is korán kelek csak egy kevés kis alapozót kenek magamra meg kihúzom a szemem (bár nem mindig...) és szempillaspirál és ennyi, nem viszem túlzásba mert az iskola tényleg nem divatbemutató vagy szórakozóhely, szerintem... Minden lány simán ráérne sminkelni 16-17 éves korától, úgysem maradnak le semmiről... Bár a mai fiatalok többsége ezt nem érti meg... mellow.gif
5 felhasználónak tetszik: PiciPicur, WhiteRosee, Adrianna, Twilight6, Lucky5
2011. október 24. 18:31 #9
- törölt felhasználó -    
Az osztályunkból 3 csaj kilószámra festi magát. Dermacol, szemceruza, szempillaspirál, alapozó, púder... A másik hetedikben pedig már a hajukat is festetik, és az arcukat is, mind egytől egyig. Én azok közé tartozom, akik csak korrektort és szempillaspirált használnak. Eléggé pattanásos vagyok, és kizárólag természetes anyagokból készült korrektort használok, mert elég piros szok lenni, és a fiúk meg eléggé tudnak undokoskodni, a spirált meg kizárólag a fenti szempilláimra csak egy kicsit dúsítani. Nem nagyon látszik, mert szemüveges vagyok, de én így érzem jól magam. Szóval, hetedikes vagyok, de negyediktől kilencedikig minden osztályban akad, aki festi magát.
5 felhasználónak tetszik: PiciPicur, WhiteRosee, Rihannna, thunderbird, Lucky5
2011. október 24. 18:39 #10
PiciPicur
PiciPicur
 
Státuszúj profil=)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 720
Csatolások: 49
Azonosító: 152840
Offline offline
Idézet (Ariana @ 2011.10.24. 18:31)
Az osztályunkból 3 csaj kilószámra festi magát. Dermacol, szemceruza, szempillaspirál, alapozó, púder... A másik hetedikben pedig már a hajukat is festetik, és az arcukat is, mind egytől egyig. Én azok közé tartozom, akik csak korrektort és szempillaspirált használnak. Eléggé pattanásos vagyok, és kizárólag természetes anyagokból készült korrektort használok, mert elég piros szok lenni, és a fiúk meg eléggé tudnak undokoskodni, a spirált meg kizárólag a fenti szempilláimra csak egy kicsit dúsítani. Nem nagyon látszik, mert szemüveges vagyok, de én így érzem jól magam. Szóval, hetedikes vagyok, de negyediktől kilencedikig minden osztályban akad, aki festi magát.

Nos igen.Nálunk már a hetedikesek szőke melírokat húznak a hajukba,vagy éppen festik.A nyolcadikról meg ne is beszéljünk.Én még csak 11 (pár nap múlva 12 leszek),de még szájfényt sem használok.csak ha a barátnőim itt alszanak nálam,akkor elhülyéskedek egyet,vagy ha különleges események,ahogy ti is mondtátok..esküvő,...stb.De akkor is CSAK szájfény.és az én anyukám sem engedi... smileeee.gif smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: henike0129
2011. október 24. 18:40 #11
PiciPicur
PiciPicur
 
Státuszúj profil=)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 720
Csatolások: 49
Azonosító: 152840
Offline offline
Idézet (Christinna @ 2011.10.24. 18:12)
pedig elég sokan sminkelik magukat ezalatt is..

hát igen..sajnos.. laugh.gif laugh.gif de csak magukat járattják le..
2 felhasználónak tetszik: pixie1013, henike0129
2011. október 24. 18:46 #12
- törölt felhasználó -    
hát sztem ez határtalan. vagyis ha az ember szeretne sminkelni, akkor nyugodtan sminkeljen jó nem azt mondom h 10 éven alúl ne hanem akkor még kicsit túlzás. hát emlékszem 2.-os voltam mikor úgy mentem suliba h ki voltam rúzsozva és nem tudtuk lemosni, pedig akkor nem is olyan régen mondta az ofi h nem szabad sminkelni se nekünk se nekik XDXD biggrin.gif
2011. október 24. 18:48 #13
- törölt felhasználó -    
de am én már sztam sminkelni de nem rég kezdtem el smileeee.gif
2011. október 24. 18:57 #14
PiciPicur
PiciPicur
 
Státuszúj profil=)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 720
Csatolások: 49
Azonosító: 152840
Offline offline
Idézet (Rékucii67 @ 2011.10.24. 18:48)
de am én már sztam sminkelni de nem rég kezdtem el smileeee.gif

hááát.. mindenki maga dönti el,nem de? laugh.gif laugh.gif laugh.gif
2011. október 24. 19:01 #15
- törölt felhasználó -    
Nálunk a lány osztálytársaim fele úgy festi magát,hogy nézni is rossz. Hetedikesek vagyunk,de némelyik már azt hiszi magáról hogy felnőtt. Ma is egyik szünetben azt beszélték hogy ki milyen sminket használ.És azért festik magukat hogy tetszenek a fiúknak. Én úgy vagyok vele,hogy nem érdekel mit gondolnak mások.Max. korrektort teszek,fel ha megjelenik pár ragya az arcomon, meg télen egy kis ajakápolót hogy ne cserepesedjen ki a szám. Mondjuk az szájfénynek is elmenni,úgy csillog.
Összességében azt gondolom hogy 15-16 éves korig minek sminkelnek?? Semmiről nem maradnak le,majd később bepótolják..
3 felhasználónak tetszik: PiciPicur, Holly Keller, Twilight6
2011. október 24. 19:03 #16
PiciPicur
PiciPicur
 
Státuszúj profil=)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 720
Csatolások: 49
Azonosító: 152840
Offline offline
Idézet (Christinna @ 2011.10.24. 19:01)
Nálunk a lány osztálytársaim fele úgy festi magát,hogy nézni is rossz. Hetedikesek vagyunk,de némelyik már azt hiszi magáról hogy felnőtt. Ma is egyik szünetben azt beszélték hogy ki milyen sminket használ.És azért festik magukat hogy tetszenek a fiúknak. Én úgy vagyok vele,hogy nem érdekel mit gondolnak mások.Max. korrektort teszek,fel ha megjelenik pár ragya az arcomon, meg télen egy kis ajakápolót hogy ne cserepesedjen ki a szám. Mondjuk az szájfénynek is elmenni,úgy csillog.
Összességében azt gondolom hogy 15-16 éves korig minek sminkelnek?? Semmiről nem maradnak le,majd később bepótolják..

Igazad van smileeee.gif
2011. október 24. 19:06 #17
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Valóban én 12 éves vagyok és anyukám,a szájfényt megengedi,de úgy sem szoktam sokszor használni,sőt eléggé ritkán.Szempillaspirálozni is néhaszoktam,sőt csak halloweenkor meg farsangkor.Osztályomba szerencsére csak egy lány van aki sminkeli magát(de feltünően),a többiek eddig a természetesség hívei.
Ha kicsit több sminket adnék magamra azt viszont csak 15 és 16 évesen kezdeném el, előtte semmit sem veszítek.
2011. október 24. 19:06 #18
- törölt felhasználó -    
Ja és nálunk az egyik csaj már asszem ötödikben elkezdte melíroztatni a haját szőkére,megjegyzem hosszú fekete haja van,úgy néz ki mint egy r*banc és még csesznye is mivel azóta a haja annyi hajfestéket látott mint a billentyűzet.. bad.gif szóval elég szörnyen a háta közepéig fekete a haja utána meg ilyen kopott szőke
a másik gyönyörűség hatodikban befestette a haját vibráló vörösre,előtt ilyen szőkés-barnás színű haja volt..és a suliban már az ofő is szóvá tette hogy ilyen korban mág nem kéne..és milyen igaza van
2 felhasználónak tetszik: reni1999, vattacukor7
2011. október 24. 19:24 #19
- törölt felhasználó -    
Idézet (Christinna @ 2011.10.24. 19:01)
Nálunk a lány osztálytársaim fele úgy festi magát,hogy nézni is rossz. Hetedikesek vagyunk,de némelyik már azt hiszi magáról hogy felnőtt. Ma is egyik szünetben azt beszélték hogy ki milyen sminket használ.És azért festik magukat hogy tetszenek a fiúknak. Én úgy vagyok vele,hogy nem érdekel mit gondolnak mások.Max. korrektort teszek,fel ha megjelenik pár ragya az arcomon, meg télen egy kis ajakápolót hogy ne cserepesedjen ki a szám. Mondjuk az szájfénynek is elmenni,úgy csillog.
Összességében azt gondolom hogy 15-16 éves korig minek sminkelnek?? Semmiről nem maradnak le,majd később bepótolják..

Úristen, és akkor az ember elgondolkodik azon, hogy milyenek lesznek a gyerekek tíz év múlva, ha már most születetett "köhömmök"? Komolyan meg kell gondolni, hogy az ember szüljön-e gyereket egy ilyen közösségbe. blink.gif Érdekes, én sosem festettem magamat azért, hogy összejöhessek az adott kiszemelttel. Régen sminkeltem magamat, de csak azért, mert volt időm rá a háromnegyed órás vonat úton és néha el kellett valamivel ütnöm reggelente az időt. Amíg kifestettem magamat, az volt 20 perc és már csak pár megálló volt a végállomásig. Oké, az nem rossz, hogy az ember néha napján kisminkeli magát, mert én is kiszoktam, hogyha a páromnak akarok tetszeni. Bár az meg állandóan azt mondogatja, hogy smink nélkül vagyok a legszebb. Igaz, a természetes szépség a legszebb, de hát én is olyan vagyok, mint a többi lány. A sminktől szebbnek érzem magamat, hiába nem is. Én soha sem használtam korrektort, púdert vagy alapozót. Miért? Gondolj bele egy percre, hogyha ragyás a fejed, és, ha nem lélegzik, akkor milyen lenne már? Jártam három hetente kozmetikushoz és annyi. Nem kentem és most sem kenek a fejemre mindenféle akármit. Habár itt lesz a szalagavató, a tabló fotózás és a ballagás, szóval akkor azért lealapoztatom a fejemet, de egyébként kiráz a hideg tőle. Sosem értettem, hogy a mai gyerek miért sminkeli magát erősen. Tudjátok én is az a szemhéjpúder mániás vagyok, keverem a színeket, árnyalatokat hozok létre, árnyékolok stb. meg ilyenek, mert alapból szeretek sminkelni. De annál gusztustalanabb nincs, amikor valaki kilométeresen kihúzza a szemét tussal és a szempillái valóban ragadnak már. Habár én is sok szempillaspirált kenek magamra, ha arra adom a fejemet, mert nagyon apró és nagyon ritka szempilláim vannak, így hát nekem is tetszenek azok a műszempillák amúgy, amiket a tévében mutogatnak. Ettől eltekintve van egy ízléses smink, amikor látszik, hogy valakin van valamennyi, de szolid és tűrhető kategória. De mostanság, amiket otthon a mai "nagycsaj" magára ken az szélsőséges, undorító és utcalányos. Kérdem én, apuci hogy engedheti el a kicsi lányocskáját így otthonról? Mert megjegyzem nekem is az jön le, hogy arra hívogat "Gyere és szétteszem a lábam!". Meg ugyebár azt a sminket valakinek meg is kell vennie. Vagy a gyerek a zsebpénzét nem értelmes dologra, hanem sminkre költi?! blink.gif
6 felhasználónak tetszik: Adri98, reni1999, Christinna, Piros0817, Twilight6, Black Hearth2
2011. október 24. 19:30 #20
reni1999
reni1999
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.31.
Hozzászólás: 507
Csatolások: 135
Azonosító: 123838
Offline offline
Szerintem 13 - 14 évesen . Úristen blink.gif hallod én leszek fél év múlva 13 de nem smikelem magam pedig 7 -es vagyok csak bulikba még ott se mindig . Hát elég szégyen hogy valaki már 10 évesen sminkeli magát de csak magukat járatják le .. úristen . meg ez a hajfetés is ..nem is értem az embereket hogy mér kell 12 évesen úgy kinézni mind egy k***a ?? Ezzel saját magukat égetik le mer r***cnak nézik öket . blink.gif és Holly egyetértek veledd
1 felhasználónak tetszik: Christinna
13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!