Starity

Hány évesen kezdjék el felfedezni a fiatalok a smink világát?

13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. április 07. 14:51 #141
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lexy15 @ 2013.04.07. 14:41)
hát én mindig jól fogok ki nézni ha meg nem akkor meg ölöm magam ennyi ja és örülök neki h úgy nézek ki mert legalább sok pasi ágyában kötök ki

akkor remélem minél hamarabb leszel ronda.. egyébként meg akinek te az ágyában kikötsz, az nem is igazi pasi, szóval ne dicsekedj vele.. 110.gif
14 felhasználónak tetszik: Beyla, Winnie Sweetie, Charlotte Benning, Misao, iannina, Luckie, MadHatter, riri17, Twilight6, Pöttömke, Éowyn, Adrianna, Vampire Lady, Bella99
2013. április 07. 14:51 #142
- törölt felhasználó -    
Idézet (wiky96 @ 2013.04.07. 14:48)
lehet, hogy csak 13 éves, de látszólag sokkal értelmesebb mint te.. 110.gif

Csak szerintem kamuzik a koráról? Dehogy van ő ennyi. 11-12.
12 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Luckie, Blaze, MadHatter, Winnie Sweetie, Misao, riri17, Twilight6, Adrianna, Vampire Lady, minibogárka, Bella99
2013. április 07. 14:53 #143
- törölt felhasználó -    
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.04.07. 14:51)
Csak szerintem kamuzik a koráról? Dehogy van ő ennyi. 11-12.

hát ja, de az agyi szinten talán még a hármat se éri el XD
6 felhasználónak tetszik: Winnie Sweetie, Judit107, Minimanó94, Adrianna, Vampire Lady, MadHatter
2013. április 07. 14:54 #144
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lexy15 @ 2013.04.07. 14:53)
de legalább jól  néz ki de am nem szoktam csalni a pasimat

hát, nem nehéz megcsalni ha naponta váltogatod őket
14 felhasználónak tetszik: Destiny015, Winnie Sweetie, Charlotte Benning, Blaze, krisztencs99, Luckie, MadHatter, riri17, Twilight6, Minimanó94, Éowyn, Adrianna, Vampire Lady, Bella99
2013. április 07. 15:03 #145
Winnie Sweetie
Winnie Sweetie
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.12.
Hozzászólás: 911
Csatolások: 86
Azonosító: 197706
Offline offline
Idézet (Lexy15 @ 2013.04.07. 14:41)
hát én mindig jól fogok ki nézni ha meg nem akkor meg ölöm magam ennyi ja és örülök neki h úgy nézek ki mert legalább sok pasi ágyában kötök ki

http://www.gifsforum.com/images/gif/facepalm/grand/star-trek-picard-facepalm-eccbc87e4b5ce2fe28308fd9f2a7baf3-1381.gif
Te ilyenkor hallod magadat? Nagyon remélem, hogy ezeket csak viccből írod, és nincsen ilyen alacsonyan az értelmiszinted. rolleyes.gif
Azt csak hiszed, hogy jól (fogsz) kinézni. A szépség mindenkinek más, de amikor én megláttam a fotóidat, akkor nekem nem a szép jutott eszembe. Segítek: k-val kezdődik (azaz közönséges biggrin.gif )
Nos, az ember azt hinné, hogy egy átlagtársának sokkal magasabban van az IQ-szintje a koránál, de bebizonyosodott, hogy ez nem minden esetben van így.
Mondd meg anyucinak meg apucinak, hogy gratulálok nekik!
18 felhasználónak tetszik: Luckie, Blaze, Beyla, MadHatter, Destiny015, Charlotte Benning, Patyó12, Misao, krisztencs99, riri17, Twilight6, Pöttömke, Minimanó94, Éowyn, Adrianna, Bad Girl40, Vampire Lady, Bella99
2013. április 07. 15:05 #146
- törölt felhasználó -    
Emberek, hagyjátok békén. Direkt csinálja, hogy idegesítsen minket, mert ennyire nincsenek neki barátai. pardon.gif
15 felhasználónak tetszik: Winnie Sweetie, Blaze, Beyla, MadHatter, krisztencs99, iannina, Sztár Mániás, riri17, Twilight6, Minimanó94, Éowyn, Adrianna, Vampire Lady, minibogárka, Bella99
2013. április 07. 16:20 #147
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet
hát én mindig jól fogok ki nézni ha meg nem akkor meg ölöm magam ennyi ja és örülök neki h úgy nézek ki mert legalább sok pasi ágyában kötök ki

Én csak próbálom most így gyógyszertan tanulása után agyilag felfogni, hogyan lehet valaki ennyire retardált. Most komolyan, a feljebb idézett mondatot még le is merte írni. Miért gondolja azt egy KISLÁNY azt, hogy minél jobban sminkeli magát, festi a haját, magas sarkút húz és olyan ruhákat vesz fel, amit még maga Anna Nicole Smith is megirigyel az égből lenézve, annál nőiesebb lesz? Az ilyen lányokból lesznek az echte nagy r*bancok, akik bárkivel, bárhol, bármikor képesek bármilynemű menetre csak úgy brahiból vagy szórakozásból. Anyuci vagy apuci nincs ott, hogy úgy nyakon verhesse a gyerekét, hogy a fal adná a másikat? Valószínűleg a szülő is olyan ostoba, mint a kérdéses gyermek, hiszen ő azt veszi fel, amit otthon lát. Nem szidásból jegyzem meg, de valószínűleg anyuci is ilyen feslett közönséges szinten mozog. Az ilyen képződmények miatt szégyenlem azt, hogy nő vagyok. Mindig mindenkinek megpróbálom mutatni azt, hogy attól, mert valaki a gyengébbik nemhez tartozik, igen is lehet független, erős, erkölcsös, akinek elvei vannak. Pontosan az ilyen lányok miatt hiszik azt a férfiak, hogy engem is két szép szóval az ágyukba tudnak varázsolni, mert volt már erre precedens. Lányok, köszönhetitek az ilyen unintelligens csitriknek! good.gif
20 felhasználónak tetszik: Blaze, Bogi13, MadHatter, Destiny015, Winnie Sweetie, Charlotte Benning, Patyó12, Luckie, Misao, Judit107, riri17, Hayley.5, Twilight6, Minimanó94, Éowyn, Adrianna, Vampire Lady, lassie, Bella99, Szandi0820
2013. április 07. 16:43 #148
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lexy15 @ 2013.04.07. 09:05)
hát én 6 éves korom óta sminkelem magam

És még büszke is vagy magadra,csak gratulálni tudok a szüleidnek clapping.gif Egy hatévesnek nem sminkelni kell,hanem megtanulni az abc-t,számolni,olvasni,írni.. és nem azt,hogy kell sminkelni.Láttam a profilodon a profilképed,hát mit szépet nem tudod mondani rólad,csak egy .. vagy.15 éves vagy állítólag,és nem így kéne kinézned.Igen,én 15 vagyok,de nem sminkeltem 6 éves koromba.
On
14-15 vagy 16.Én 13-14 évesen kezdtem,de csak szemceruza,szempillaspirál,szájfény és alapozó.Suliba is sminkelni szoktam,de csak kihúzom a szemem szemceruzával és ennyi
10 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, Winnie Sweetie, Patyó12, Luckie, Misao, Judit107, riri17, Pöttömke, MadHatter, Vampire Lady
2013. április 07. 16:47 #149
- törölt felhasználó -    
Idézet (wiky96 @ 2013.04.07. 14:53)
hát ja, de az agyi szinten talán még a hármat se éri el XD

Vagy még a nullát
4 felhasználónak tetszik: Winnie Sweetie, Luckie, Judit107, Vampire Lady
2013. április 07. 16:49 #150
- törölt felhasználó -    
Idézet (Blaze @ 2013.04.07. 12:51)
Tényleg? És büszke vagy magadra? biggrin.gif Csak gondoltam érdeklődöm egy kicsit. Anyucika meg apucika biztosan büszkék rád, lemerném fogadni. Egyébként ezt kb. úgy írtad, mintha teljesen normális lenne. Én 6 évesen még csak szép távolságból figyelhettem anyukám sminkjeit. blink.gif
Engem amúgy kifejezetten irritálnak azok a 13-14 éves lányok, akik úgy lépnek be az iskolába mintha mittudoménhollennének.. Alapozó, szempillaspirál, tus, rúzs vagy szájfény, menő cuccok és persze a 6-7 cm-es magassarkúk nem maradhatnak el! acute.gif Persze azért olyan sötétek mint az éjszaka, de ez nem zavarja őket, csak jól nézzünk ki. Én ezzel most nem azt mondom, hogy nem kell sminkelni magad (idén novemberben leszek 14 éves, és csak néhanapján használok egy kis spirált, ennél több nincs rajtam) csak hát ez már ne is haragudjatok, de szégyen. Gratulálok. clapping.gif


Én hat évesen kipróbáltam játékból anyu rúzsát, arcpirosítóját, de sosem sminkeltem ki magam komolyan. Egy hat évesnek minek smink? Még 12-13-14 évesen sem kéne. Az ideális kor mondom a 16-17 év. Aztán majd a kislányok csak lesnek, ha 20 évesen úgy néznek ki mint egy 45 éves.
9 felhasználónak tetszik: Patyó12, Luckie, Blaze, Beyla, MadHatter, Winnie Sweetie, Twilight6, Adrianna, Vampire Lady
2013. április 07. 16:50 #151
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lexy15 @ 2013.04.07. 09:05)
hát én 6 éves korom óta sminkelem magam


Gratulálok anykádnak. -.-"
7 felhasználónak tetszik: Blaze, Beyla, Luckie, MadHatter, Winnie Sweetie, Éowyn, Vampire Lady
2013. április 07. 16:54 #152
- törölt felhasználó -    
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.04.07. 16:49)
Én hat évesen kipróbáltam játékból anyu rúzsát, arcpirosítóját, de sosem sminkeltem ki magam komolyan. Egy hat évesnek minek smink? Még 12-13-14 évesen sem kéne. Az ideális kor mondom a 16-17 év. Aztán majd a kislányok csak lesnek, ha 20 évesen úgy néznek ki mint egy 45 éves.

Az a baj,hogy nálunk a suliba a hatodikosok már sminkelik magukat.Minek?A szülei ezt tudják?Gondolom nem szólnak semmit csak veszik neki a sminkcuccokat.. dry.gif Na meg az öltözködés (tudom,nem ide való téma) rolleyes.gif
5 felhasználónak tetszik: Beyla, Luckie, Winnie Sweetie, MadHatter, Vampire Lady
2013. április 07. 16:57 #153
- törölt felhasználó -    
Idézet
hát én mindig jól fogok ki nézni ha meg nem akkor meg ölöm magam ennyi ja és örülök neki h úgy nézek ki mert legalább sok pasi ágyában kötök ki

Hajrá! clapping.gif Nem sokáig tart,hogy 16 vagy 17 évesen fogsz dolgozni az utcán.. rolleyes.gif Mert ha ezt írtad "legalább sok pasi ágyában kötök ki" Hajrá
4 felhasználónak tetszik: Luckie, Winnie Sweetie, Éowyn, Vampire Lady
2013. április 07. 17:00 #154
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nessa123 @ 2013.04.07. 16:54)
Az a baj,hogy nálunk a suliba a hatodikosok már sminkelik magukat.Minek?A szülei ezt tudják?Gondolom nem szólnak semmit csak veszik neki a sminkcuccokat..  dry.gif Na meg az öltözködés (tudom,nem ide való téma)  rolleyes.gif


Nem biztos, hogy veszik. Megveszik ők maguknak a zsebpénzükből, amit anyucitól sírnak ki.
2013. április 07. 17:02 #155
- törölt felhasználó -    
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.04.07. 17:00)
Nem biztos, hogy veszik. Megveszik ők maguknak a zsebpénzükből, amit anyucitól sírnak ki.

Az igaz.De még valamit lophatnak vagy eladja a szendvicsét,füzetét vagy valami mást rolleyes.gif
2013. április 07. 21:32 #156
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3017
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Hátast dobok, hogy milyen hozzászólások vannak itt. blink.gif Én 20 évesen szinte sosem sminkelem magam, maximum különlegesebb alkalmakkor. Nagyon gyakran kérdezik, hogy miért nem. Nem érzem szükségét annak, hogy iskolában ki legyen kenve. Nem azért járok oda, hogy a sminkemet csodálják. Ráadásul egyenesen rosszul vagyok mikor már 15 évesen úgy ki vannak kenve egyesek, hogy nap végén úgy kell lehúzni a vakolatot az arcukról.
Ezen felül nagyon jókat szoktam mulatni mikor csodálkoznak, hogy én miért nem vagyok sosem "ragyás". Hát azért kérem szépen mert hagyom lélegezni a bőröm. blink.gif
12 felhasználónak tetszik: Beyla, Misao, Luckie, MadHatter, Winnie Sweetie, Minimanó94, Éowyn, emilinda, Vampire Lady, minibogárka, Bella99, Szandi0820
2013. április 08. 07:11 #157
- törölt felhasználó -    
Nekem anno még középsuliban mindig jöttek azzal, hogy én sminkelem magam, meg hogy használok szempillaspirált, mert olyan szép hosszú a szemöldököm, meg szép a bőröm. Mondtam, nem, nekem természetesen ilyen.

Most is, felnőtt vagyok, és maximum ilyen alkalmakkor sminkelek mint állásinterjú - most már van melóm, szóval nyugodt vagyok -, húgom, öcsém, stb. családtagom ballagása/szalagavatója, stb. Bulizni nem nagyon járok, maximum néha fel Conra, vagy ilyen Jrock-buliba, de oda se szoktam. Van ott rajtam kívül elég fura emberke. XD
4 felhasználónak tetszik: Luckie, Beyla, MadHatter, minibogárka
2013. április 08. 18:55 #158
- törölt felhasználó -    
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.04.08. 07:11)
Nekem anno még középsuliban mindig jöttek azzal, hogy én sminkelem magam, meg hogy használok szempillaspirált, mert olyan szép hosszú a szemöldököm, meg szép a bőröm. Mondtam, nem, nekem természetesen ilyen. 
Most is, felnőtt vagyok, és maximum ilyen alkalmakkor sminkelek mint állásinterjú - most már van melóm, szóval nyugodt vagyok -, húgom, öcsém, stb. családtagom ballagása/szalagavatója, stb. Bulizni nem nagyon járok, maximum néha fel Conra, vagy ilyen Jrock-buliba, de oda se szoktam. Van ott rajtam kívül elég fura emberke. XD


Én csak röhögök azon,hogy hogy lehet ilyen szánalmas valaki aki még ki is írja ,hogy ő már 6 éves korától sminkeli magát. rohog.gif Majd 30 évesen úgy fog kinézni,mint egy 50 éves .Amúgy ,hogy lehet ilyet kiírni egy adatlapra,hogy ő piál meg bulizik és még én 12 éves vagyok ,de az arcomat egy fikarcnyi smink se látta.Ohh ,de lehet,hogy csak azért ,mert velem foglalkoznak a szüleim !Amúgy meg a szüleid tudják ,hogy piálsz és bulizol? Amúgy amikor olvastam a hozzászólásokat majdnem leestem a székről. 110.gif
7 felhasználónak tetszik: Beyla, Blaze, MadHatter, Luckie, Charlotte Benning, Éowyn, Vampire Lady
2013. április 08. 19:34 #159
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Sztár Mániás @ 2013.04.08. 18:55)
Én csak röhögök azon,hogy hogy lehet ilyen szánalmas valaki aki még ki is írja ,hogy ő már 6 éves korától sminkeli magát. rohog.gif Majd 30 évesen úgy fog kinézni,mint egy 50 éves .Amúgy ,hogy lehet ilyet kiírni egy adatlapra,hogy ő piál meg bulizik és még én 12 éves vagyok ,de az arcomat egy fikarcnyi smink se látta.Ohh ,de lehet,hogy csak azért ,mert velem foglalkoznak a szüleim !Amúgy meg a szüleid tudják ,hogy piálsz és bulizol? Amúgy amikor olvastam a hozzászólásokat majdnem leestem a székről. 110.gif

Az a baj, hogy itt első sorban nem a gyerek az ostoba, hanem a szülő. Az én szüleim hat évesen plüss állatokkal, társasjátékokkal és babákkal halmoztak el, nem pedig sminkkészletekkel. Persze, ilyen-olyan Barbie-s újságban lévő szájfényem mindig volt, meg a cseresznyés Labelloval mindig azt játszottam, hogy az a rúzsom, de az én szüleim ilyesmit még a bolt polcairól sem vettek volna le. Nem tudom, biztos én voltam kis retardált, de hat évesen a játékos polcokat közelítettem meg, hisz azt sem tudtam, hogy a smink mire való! Azaz ostoba első sorban, aki képes ezeket a kencéket megvenni a gyerekének, és adagolni neki azt, hogy "Igen, fesd magadat, mert csak úgy lehetsz szép!". Az ilyen szülőt verném nyakon egy lapáttal! Az meg már más tészta, hogy közben a gyerek is elhülyül, és azt hiszi, hogy az embert a külső teszi. Undorodom az ilyen emberektől! Buták, üresek és visszataszítóak.

Nekem tizennégy évesen engedték meg először a szüleim a kis szempillaspirált, aztán tizenhat évesen (tizedikesen) böktem ki, hogy szeretnék a névnapomra az Avonból egy pár szemhéjárnyalót meg egy szempillaspirált. Évekkel ezelőtt sokat sminkeltem magamat, de mióta a párommal vagyok, azóta nem szorulok erre. Néha napján, ha hozzá átmegyek és tetszeni akarok neki, akkor feldobok egy kis színes sminket, de most inkább alszom húsz perccel tovább - amúgy is kemény a suli, rámfér. Számomra felfoghatatlan az, hogy anyuci, apuci egyáltalán hogyan engedheti el így a lányát otthonról. Tizenkét-tizennégy évesen tutira nyakon csűrtek volna, ha reggel előállok egy "panda sminkkel", amit azt követően le is vakartattak volna velem. Igazuk is lett volna. Miért kell egy gyereknek festenie magát? Miért kel tizenpár évesen úgy ki nézni, mint egy húsz éves? Ez egyszerűen elborzaszt, és majd én ebbe a "társadalomba" szeretnék egy pár év múlva gyereket szülni... blink.gif
9 felhasználónak tetszik: Blaze, MadHatter, Sztár Mániás, Luckie, Charlotte Benning, Éowyn, Adrianna, Vampire Lady, Bella99
2013. április 09. 15:35 #160
- törölt felhasználó -    
Nem te vagy a hülye. Gyerekként én is inkább a plüssöket szerettem, meg lány létemre matchboxoztam - apám marha büszke volt rá, hogy "fiúsabb" lánya van XD -, anyum sminkjét meg csak messziről néztem, max néha játszottam vele. Persze szigorúan FELÜGYELET mellett.

Amúgy én sem fogok venni a gyerekemnek - ha lány lesz persze - kiskorában sminket. Ráér, ha 16-17 éves lesz. Nem kell idejekorán úgy kinéznie mint egy felnőtt. A gyerekkor úgyis olyan rövid.
4 felhasználónak tetszik: Sztár Mániás, Éowyn, Vampire Lady, minibogárka
13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!