Starity

Hány évesen kezdjék el felfedezni a fiatalok a smink világát?

13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. április 12. 19:18 #161
Winnie Sweetie
Winnie Sweetie
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.12.
Hozzászólás: 911
Csatolások: 86
Azonosító: 197706
Offline offline
Várjatok csak! Lehet, hogy kamuzik?
Ha rákerestek a Google webkeresőn a Natalia Hlbočanová névre, akkor kiadja egy szemmel láthatóan teljesen ugyanolyan lány képeit/facebook adatlapját. Nos, ez egy szlovák fiatal 'hölgyemény', aki mára már internetes sztárrá nőtte ki magát, sok fiatal rajongóval 'büszkélkedhet'.
Tehát, ha feltevéseim nem csalnak, Lexy/Alexandra nem a saját képeit állítja be úgy, mintha saját maga által kreálta volna, ráadásul még büszkélkedik is azzal, hogy olyan, mint az a 'hölgy' a képeken. Tudtommal ezt pedig a felhasználási feltételek tiltják.
11 felhasználónak tetszik: Beyla, Minimanó94, Luckie, Charlotte Benning, krisztencs99, Nórii. SelFan., Adrianna, Misao, Bad Girl40, Vampire Lady, Bella99
2013. április 12. 19:24 #162
- törölt felhasználó -    
Idézet (Winnie Sweetie @ 2013.04.12. 19:18)
Várjatok csak! Lehet, hogy kamuzik?
Ha rákerestek a Google webkeresőn a Natalia Hlbočanová névre, akkor kiadja egy szemmel láthatóan teljesen ugyanolyan lány képeit/facebook adatlapját. Nos, ez egy szlovák fiatal 'hölgyemény', aki mára már internetes sztárrá nőtte ki magát, sok fiatal rajongóval 'büszkélkedhet'.
Tehát, ha feltevéseim nem csalnak, Lexy/Alexandra nem a saját képeit állítja be úgy, mintha saját maga által kreálta volna, ráadásul még büszkélkedik is azzal, hogy olyan, mint az a 'hölgy' a képeken. Tudtommal ezt pedig a felhasználási feltételek tiltják.

ohmy.gif Meg is van az avatar képe... tényleg az a Natalia Hlbočanová.
Szánalmas rolleyes.gif
7 felhasználónak tetszik: Beyla, Winnie Sweetie, Minimanó94, Luckie, Charlotte Benning, Vampire Lady, Nórii. SelFan.
2013. április 12. 19:33 #163
Bettuska
Bettuska
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.31.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 185208
Offline offline
Idézet (,2011.10.24. 18:14~2588026)
Szerintem 13-14 évesen se sminkelje magát, mert még bőven ott van a popsiján a tojáshéj, ráér még nagycsajoskodni. Én kb. 16 évesen kezdtem el magamat sminkelni, és nem maradtam le semmiről sem. blink.gif Bár az utóbbi  egy évben is átmentem lusta disznóba, mert csak akkor sminkelek, ha tényleg megyek valahova vagy esetleg a páromnak akarok tetszeni. De tudod, a természetesség a legszebb!smileeee.gif

én 14 vagyok és még mindig nem sminkelem magamat smileeee.gif smileeee.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
2013. április 13. 13:27 #164
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Winnie Sweetie @ 2013.04.12. 19:18)
Várjatok csak! Lehet, hogy kamuzik?
Ha rákerestek a Google webkeresőn a Natalia Hlbočanová névre, akkor kiadja egy szemmel láthatóan teljesen ugyanolyan lány képeit/facebook adatlapját. Nos, ez egy szlovák fiatal 'hölgyemény', aki mára már internetes sztárrá nőtte ki magát, sok fiatal rajongóval 'büszkélkedhet'.
Tehát, ha feltevéseim nem csalnak, Lexy/Alexandra nem a saját képeit állítja be úgy, mintha saját maga által kreálta volna, ráadásul még büszkélkedik is azzal, hogy olyan, mint az a 'hölgy' a képeken. Tudtommal ezt pedig a felhasználási feltételek tiltják.

Ez kezd egyre szánalmasabb lenni... 110.gif Feltünési viszketettség level 999. Biztos a való életben kevés figyelmet és reflektorfényt kap...
8 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Winnie Sweetie, Minimanó94, Luckie, Charlotte Benning, Twilight6, Adrianna, Nórii. SelFan.
2013. április 13. 19:11 #165
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Tyűha, visszaolvastam egy-két üzenetet, hát nagyon jó ez a topik. rohog.gif Na jó, hát tényleg azért vannak is nagy arcok. Most komolyan elkezdtem gondolkozni azon, hogy én mit csináltam hat évesen, hát tutira nem sminkeltem, na jó előfordul, hogy belekontárkodtam egy icike-picikét anyu neszesszerébe, de nem több. Sőt be kell vallanom, hogy én a mai napig sem nagyon sminkeleme magamat. Egyszer kétszer feldobok magamra egy kicsit, de tényleg nem viszem túlzásba, alapozót például egyáltalán nem használok, nem szeretem. A smink nekem egy egyszerű szájfényből és egy kis szempillaspirálból és/vagy szemhéjfestékből áll. blush.gif
Szerintem mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mikor kezdi el magát sminkelni, de azért könyörgöm, nem hat évesen. Milyen szülő az, aki elnézi azt, hogy a gyerek már 6 évesen ki van kenve? Szerintem a kis csaj csak ki akarta verni a biztosítékot, látom sikerült. Bennem is felment a pumpa, hát tipikusan a "nagy az isten állatkertje", mondásra gondoltam és sajnos tényleg tágul, mint az univerzum. rohog.gif Az, hogy a szóban forgó lányző meg "lopkodja" mások képeit, az meg szánalom. rohog.gif

ON:
Mivel a smink nem egészséges, ezért minél később annál jobb, szerintem. laugh.gif
10 felhasználónak tetszik: Winnie Sweetie, Beyla, Luckie, Charlotte Benning, Éowyn, emilinda, Adrianna, Vampire Lady, Nórii. SelFan., Bella99
2013. április 14. 13:18 #166
- törölt felhasználó -    
Idézet (Winnie Sweetie @ 2013.04.12. 19:18)
Várjatok csak! Lehet, hogy kamuzik?
Ha rákerestek a Google webkeresőn a Natalia Hlbočanová névre, akkor kiadja egy szemmel láthatóan teljesen ugyanolyan lány képeit/facebook adatlapját. Nos, ez egy szlovák fiatal 'hölgyemény', aki mára már internetes sztárrá nőtte ki magát, sok fiatal rajongóval 'büszkélkedhet'.
Tehát, ha feltevéseim nem csalnak, Lexy/Alexandra nem a saját képeit állítja be úgy, mintha saját maga által kreálta volna, ráadásul még büszkélkedik is azzal, hogy olyan, mint az a 'hölgy' a képeken. Tudtommal ezt pedig a felhasználási feltételek tiltják.


Igazad van. Ez enyhén szólva is... inkább nem írom le mi, de gondolom mindenki sejti, mire gondolok. De ez tipikusan a más tollával ékeskedünk esete. És még finom voltam.
2 felhasználónak tetszik: Winnie Sweetie, Nórii. SelFan.
2013. április 14. 18:00 #167
- törölt felhasználó -    
6 évesen? Na mindegy, nem is mondok rólad semmit, legyél magadra mérhetetlenül büszke.
ON:. Szerintem egy 13 évesnek (én is az vagyok) semmiképen nem kell még sminkelni, max egy kis szájfényt, vagy szempillaspirált rakni magára. Némely osztálytársamat látnátok... Szemceruza, alapozó, szemfesték, minden, amit csak eltudsz képzelni. Annyira szánalmasak, de komolyan. De hát sajnos ilyen a mai fiatalság..
4 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, Winnie Sweetie, burberrykataria, Adrianna
2013. április 15. 19:57 #168
Wiktóriiaa
Wiktóriiaa
új tag
 
StátuszFelejsd el azt, ami bántott a múltban, de soha ne feledd hogy mire tanított...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.13.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 200068
Offline offline
mikor megyek a sulifolyosón, és látom hogy takony 4-5.esek több kerát tesznek magukra mind én 15 évesen agyf@szt kapok.. a smink jó dolog..ha elég idős vagy hozzá, és MÉRTÉKKEL használod wink.gif
7 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, Éowyn, Winnie Sweetie, Beyla, Nórii. SelFan., burberrykataria, Adrianna
2013. április 16. 18:08 #169
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3017
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Idézet (Winnie Sweetie @ 2013.04.12. 19:18)
Várjatok csak! Lehet, hogy kamuzik?
Ha rákerestek a Google webkeresőn a Natalia Hlbočanová névre, akkor kiadja egy szemmel láthatóan teljesen ugyanolyan lány képeit/facebook adatlapját. Nos, ez egy szlovák fiatal 'hölgyemény', aki mára már internetes sztárrá nőtte ki magát, sok fiatal rajongóval 'büszkélkedhet'.
Tehát, ha feltevéseim nem csalnak, Lexy/Alexandra nem a saját képeit állítja be úgy, mintha saját maga által kreálta volna, ráadásul még büszkélkedik is azzal, hogy olyan, mint az a 'hölgy' a képeken. Tudtommal ezt pedig a felhasználási feltételek tiltják.


Elég szomorú, ha az a menő, hogy ilyen buta libának adják ki magukat az emberek. Mert elnézegetve a képeit nem ő lehet a legfényesebb elme a családban...
7 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, Winnie Sweetie, Beyla, burberrykataria, Adrianna, krisztencs99, Nórii. SelFan.
2013. április 27. 10:04 #170
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Hát elolvastam a topikot amióta nem jártam itt. És hát érdekes kis viták voltak néhány héttel ezelőtt. Annak a 15 éves csitrinek üzenem, hogy ne büszkélkedjen, főleg úgy, hogy nem is ő van rajta képeken ,de azért teszi a fejét. Fogadjunk nem is meri feltenni a valódi képeket magáról, mert attól fél, hogy nem olyan szép. Amiket írt az viszont bebizonyítja, hogy IQ szintje egyelő a 0-val. És még neki áll följebb. 110.gif
Ha én beszéltem volna valakivel olyan módon, ahogy ő és elolvasta volna az anyám, akkor szép nyakon is vágott volna engem. Annyira büszke arra, hogy már a ,,nagy lányok" csoportjába került, hogy egy cseppnyi tisztelettudás sincs benne. Tényleg vannak itt olyanok, akik fiatalabbak nála még is sokkal értelmesebb véleményeket írnak, mint ő.
Idézet (Winnie Sweetie @ 2013.04.12. 19:18)
Várjatok csak! Lehet, hogy kamuzik?
Ha rákerestek a Google webkeresőn a Natalia Hlbočanová névre, akkor kiadja egy szemmel láthatóan teljesen ugyanolyan lány képeit/facebook adatlapját. Nos, ez egy szlovák fiatal 'hölgyemény', aki mára már internetes sztárrá nőtte ki magát, sok fiatal rajongóval 'büszkélkedhet'.
Tehát, ha feltevéseim nem csalnak, Lexy/Alexandra nem a saját képeit állítja be úgy, mintha saját maga által kreálta volna, ráadásul még büszkélkedik is azzal, hogy olyan, mint az a 'hölgy' a képeken. Tudtommal ezt pedig a felhasználási feltételek tiltják.

Szép. Őszintén ez még csak undorítóbbá teszi a fejleményeket.
Őszintén mikor megnéztem a képeit mielőtt ezt a kommentet elolvastam nekem is feltűnt, hogy szlovák címer van a falon. Közben Csongrád megyébe lakik, ami a másik részébe van az országnak távol Szlovákitól. Szépen lebuktatta így magát. Ha lett volna egy kis csöpp esze, akkor talán ez sem tűnt volna föl nekünk és el is hittük volna, hogy tényleg ő van a képeken.
Ilyenekre mondom ,hogy szánalmasak. pardon.gif
5 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, Beyla, Nórii. SelFan., burberrykataria, Adrianna
2013. május 04. 15:01 #171
- törölt felhasználó -    
hát szerintem 15 alatt semmi képen se,sőt lehet hogy még 15 évesen se kéne..
1 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan.
2013. május 04. 19:34 #172
- törölt felhasználó -    
Idézet (Katherinesexypierce @ 2013.03.24. 10:16)
engem anyum már 2 évesen körmöshöz vitt és olyan négy évesen sminkeltem magam aztán 9 évesen jobban el keztem

Gratulálok anyádnak! taps.gif
6 felhasználónak tetszik: Beyla, burberrykataria, Adrianna, Charlotte Benning, Nórii. SelFan., krisztencs99
2013. május 07. 19:13 #173
- törölt felhasználó -    
minél később, annál jobb. a sminkek tulajdonképpen erős vegyszerek, szóval nem jó ötlet full sminkben parádézni állandóan- még felnőtteknek sem.
2 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, Nórii. SelFan.
2013. május 10. 06:30 #174
burberrykataria
burberrykataria
új tag
 
Státusznéz magadra nézd meg ki lettél lehet állati jó de te mbrenek születtél
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.10.
Hozzászólás: 69
Csatolások: 2
Azonosító: 201704
Offline offline
Idézet (Lexy15 @ 2013.04.07. 13:09)
ha nem tetszik valami nem kell a komment!!nekem 12-13 éves kis csajok ne mondják meg h mit csináljak

ne ide figyelj kis anyám nem tudom h te kinek képzeled itt magad de jobb lesz h vissza veszel a pofádból mert bajok lesznek csak két év van köztetek álítólga de am meg ennyi erővel te is egy sz..ros vagy nekem oké??
2 felhasználónak tetszik: davidsomerhalder, Charlotte Benning
2013. május 10. 07:59 #175
paula18
paula18
visszatérő vendég
 
StátuszFlegma duma,szuper cucc apuci pénzével sokra jutsz!
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.12.27.
Hozzászólás: 242
Csatolások: 33
Azonosító: 192418
Offline offline
Idézet (Lexy15 @ 2013.04.07. 13:09)
ha nem tetszik valami nem kell a komment!!nekem 12-13 éves kis csajok ne mondják meg h mit csináljak

még neked áll feljebb ??? nem szégyenled el magad ?? vegyél vissza mert bajok lesznek!! még te oltogatsz itt másokat?? te én úgy beoltalak gépen keresztül h el sírod magad!!!Am ne menőzél avval h te avagy a képeken mert nem te vagy a képen hanem https://www.google.hu/search?hl=hu&gs_rn=8&gs_ri=psy-ab&pq=google&cp=9&gs_id=cb&xhr=t&q=natalia%20hlbo%...XCcmSswaWhIHABQ aki kivácsi az meg nézi.Amúgy is tatsad magad távol a géptő mert az AIDS gépen át is terjed !!Ri...banc szagod van
3 felhasználónak tetszik: burberrykataria, davidsomerhalder, Charlotte Benning
2013. május 12. 18:17 #176
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (burberrykataria @ 2013.05.10. 06:30)
ne ide figyelj kis anyám nem tudom h te kinek képzeled itt magad de jobb lesz h vissza veszel a pofádból mert bajok lesznek csak két év van köztetek álítólga de am meg ennyi erővel te is egy sz..ros vagy nekem oké??

Ómájgád, ez a stílus... Te sem vagy tőle jobb csak mondom... 110.gif
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. május 13. 11:43 #177
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
én kb 13-14 éves korom óta festem magam és ez az egyik kedvenc elfoglaltságom, mármint értem ezt úgy, hogy új trükköket, praktikákat tanulni, viszont tegyük hozzá, hogy a bőrnek egyáltalán nem tesz jót...ha valaki nem mossa le teljesen a sminket, az a bőr korai ráncosodásához vezethet, melyre sokan nem ügyelnek, mondván, hogy "fiatal vagyok\ velem ilyesmi nem történik", DE igenis bárkivel előfordul...szóval csajok nem szabad túlzásba vinni! emellett pedig szerintem nem áll jól, ha egy lány úgy kikeni magát, mint egy prostituált, mivel az egyáltalán nem szexi... a kevesebb olykor több (itt is) smileeee.gif

nézzétek meg Taylor Momsent! sokkal bájosabb és szebb volt, míg kevesebb festéket használt smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: krisztencs99
2013. május 13. 16:19 #178
LaciR
LaciR
♫RL♫
 
StátuszÁtmentem a vizsgán!
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.12.30.
Hozzászólás: 982
Csatolások: 58
Azonosító: 192821
Offline offline
az, megmonhatatlak van aki minossze 12 és 15 nézz ki
2013. május 18. 21:42 #179
cuppycake99
cuppycake99
új tag
 
Státusz“Just because your prince hasn't come doesn't mean you're not a princess.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.18.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 1
Azonosító: 169498
Offline offline
Én 14 vagyok, tavaly óta sminkelem magam, de a smink alatt alapozót,púdert,szempillaspirált és szemceruzát kell érteni,néha rúzst,nemhiszem hogy ezzel bármiféle probléma lenne wink.gif
2013. május 19. 10:02 #180
Bereniké
Bereniké
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.19.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 202205
Offline offline
atol füg ha ugy sminkeled ki magad 13-14 évesen magad mint egy ribi az szánalmas kis szájfény szemspirál az jöhet !!! thumbsup.gif biggrin.gif
13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!