Starity

One Direction

970 oldal 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. július 31. 21:44 #14221
- törölt felhasználó -    
Idézet (Blackett @ 2015.07.31. 20:43)
Talán befagyyott a rendszer a sok like miatt rohog.gif Egyébként még le akartam írni egy régebbo posztban,na mindegy,hogy nektek melyik srác a kedvenc,és miért? wub.gif (dórikkka ne merészelj írni,mert akkoe tuti bömbölni fogok biggrin.gif heart.gif )

Rendben , most én is bőgnék az írása közben ... heart.gif De csak annyit írok , hogy Niall megtanította nekem azt ,hogy az életbe sokkal több lehetőség vár rám és ragadjak meg belőle egyet legalább amit végig tudok csinálni tele kalandokkal , izgalommal na meg szenvedéllyel is és ne adjam fel SOHA , Én is nagyon nagyon remélem és azt is , hogy igazán boldog leszek és biztosíthatom magamat és az önbizalmam is megjön hiszen nincsen mit szégyeljek , mert ha álarc mögé bujok akkor nem ismerhetem meg magamat és a világot . Nyíljak ki azoknak akiket szeretek és ne taszísam el őket , higgyem el történnek csodák , de az az igazi győztes aki talpra áll és megoldja a problémákat ... Ő mind ezt adta nekem vagyis a szívemben érzem és Blackett tudom , hogy neked is rengeteget jelent ( ez csak egy tört része , regényt is írhatnék a bébinkről blush.gif )wub.gif heart.gif
3 felhasználónak tetszik: Klauflau, Rory gilmore 12, LDreamP
2015. augusztus 01. 13:49 #14222
- törölt felhasználó -    
Stage
https://36.media.tumblr.com/212947f9b58ef464b2f2a7cf079c996c/tumblr_nse1d8vxEK1uylay7o1_1280.jpg
5 felhasználónak tetszik: Klauflau, Rory gilmore 12, Kyra1999, LDreamP, Dorina1024
2015. augusztus 01. 15:41 #14223
- törölt felhasználó -    
Oké wub.gif heart.gif
http://www.bopandtigerbeat.com/wp-content/uploads/2014/01/niall-horan-dancing-6.gif
http://38.media.tumblr.com/1519ce6856192be4066792193a3e89af/tumblr_n8471wX4QO1rj0t7eo1_500.gif
6 felhasználónak tetszik: miss_areo, Rory gilmore 12, Klauflau, Kyra1999, LDreamP, Dorina1024
2015. augusztus 01. 18:28 #14224
- törölt felhasználó -    
Idézet (Blackett @ 2015.07.31. 20:43)
Talán befagyyott a rendszer a sok like miatt rohog.gif Egyébként még le akartam írni egy régebbo posztban,na mindegy,hogy nektek melyik srác a kedvenc,és miért? wub.gif (dórikkka ne merészelj írni,mert akkoe tuti bömbölni fogok biggrin.gif heart.gif )

Én már annyira nem követem a srácokat, vagyis így tumblin látok képeket róluk, meg a fésztyúkon maradt azért belájkolva pár oldal, régen imádtam őket, meg hát na, ez úgy bennem maradt. Na mindegy, nekem kezdettől fogva Harold uraság volt az, akihez a legjobban kötődtem és kötődök, nem tudom megmagyarázni, miért. Ahogy teltek az évek, úgy lett egyre férfiasabb, de a belseje mindig is ugyan az maradt, nem szállt el magától, baromira szimpatikus, kedves, érzékeny srác, aki sokat bolondozik, jó a humora (ezt egyébként a másik három delikvensre is el lehet mondani biggrin.gif ), és mégis, ha ránézek, a halál szélén állok. XD Szóval annyira tud rosszfiúsan kinézni, tényleg baromira kinőtte az aranyos kis göndör srác szerepet, de tényleg, ahogy bánik a rajongókkal, az emberekkel, a barátaival, a lányokkal, na meg a gyerekekkel... Eléggé szavakba önthetetlen ez a dolog. XD És a legnagyobb poén az egészben, hogy a zenei stílusom nem éppen az One Direction, bár pár számukat még most is nagyon szeretem, de alapvetően Lana Del Rey -t, meg inkább rockzenét hallgatok, de valahogy ezekhez a srácokhoz, és főleg Harryhez még mindig kötődöm. Érdekes ez. Mindenesetre nem sikerült normálisan megfogalmaznom, hogy miért, de nézzétek el nekem rohog.gif (És azt is, hogy túl sokszor írtam, azt, hogy tényleg.)
3 felhasználónak tetszik: LDreamP, Klauflau, Rory gilmore 12
2015. augusztus 01. 20:34 #14225
Rory gilmore 12
Rory gilmore 12
Supportive
 
StátuszTry to Choose love every single day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.22.
Hozzászólás: 4430
Csatolások: 35
Azonosító: 223039
Offline offline
Idézet (Hugii 570 @ 2015.08.01. 18:28)
Én már annyira nem követem a srácokat, vagyis így tumblin látok képeket róluk, meg a fésztyúkon maradt azért belájkolva pár oldal, régen imádtam őket, meg hát na, ez úgy bennem maradt. Na mindegy, nekem kezdettől fogva Harold uraság volt az, akihez a legjobban kötődtem és kötődök, nem tudom megmagyarázni, miért. Ahogy teltek az évek, úgy lett egyre férfiasabb, de a belseje mindig is ugyan az maradt, nem szállt el magától, baromira szimpatikus, kedves, érzékeny srác, aki sokat bolondozik, jó a humora (ezt egyébként a másik három delikvensre is el lehet mondani biggrin.gif ), és mégis, ha ránézek, a halál szélén állok. XD Szóval annyira tud rosszfiúsan kinézni, tényleg baromira kinőtte az aranyos kis göndör srác szerepet, de tényleg, ahogy bánik a rajongókkal, az emberekkel, a barátaival, a lányokkal, na meg a gyerekekkel... Eléggé szavakba önthetetlen ez a dolog. XD És a legnagyobb poén az egészben, hogy a zenei stílusom nem éppen az One Direction, bár pár számukat még most is nagyon szeretem, de alapvetően Lana Del Rey -t, meg inkább rockzenét hallgatok, de valahogy ezekhez a srácokhoz, és főleg Harryhez még mindig kötődöm. Érdekes ez. Mindenesetre nem sikerült normálisan megfogalmaznom, hogy miért, de nézzétek el nekem  rohog.gif (És azt is, hogy túl sokszor írtam, azt, hogy tényleg.)


Azt hiszem valami ilyesmit írnék én is csak egyszerűen nem tudok,még a profilban le tudtam írni röviden és tömören,de itt wá.. heart.gif XD Egyszerűen nem tudom szavakban leírni,de ha kíváncsiak vagytok lessetek be a fejembe.. blush.gif rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: LDreamP, Klauflau
2015. augusztus 01. 21:47 #14226
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rory gilmore 12 @ 2015.08.01. 20:34)
Azt hiszem valami ilyesmit írnék én is csak egyszerűen nem tudok,még a profilban le tudtam írni röviden és tömören,de itt wá.. heart.gif XD Egyszerűen nem tudom szavakban leírni,de ha kíváncsiak vagytok lessetek be a fejembe.. blush.gif  rohog.gif

Amúgy nem tudom, szerintem ha valaki nagyon szeret valamit vagy valakit, nem igazán tudja megmagyarázni, hogy miért. Vagyis de, mindenért, ami ő maga. De az a lényeg, hogy értjük egymás érzéseit, mert ugyanazokat szeretjük laugh.gif
4 felhasználónak tetszik: LDreamP, Klauflau, Rory gilmore 12, twilightgirl0910
2015. augusztus 02. 12:37 #14227
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!A következő sorokban nagyon bizalmas témáról szeretnék írni egy kicsit...egyetlenegy barátnőm tud az egészről,de még ő sem látta.Nos,arról lenne szó,hogy már nagyon régóta írok fanfictiont,de nem nyilvánosan,csak magamnak,mert félek feltölteni.Ez egy Louis fanfiction volt,aminek csütörtökön fejeztem be a 80. részét,ami az utolsó rész lett,így lezártam.Arra szeretnék kitérni,hogy egy újabb ötlet jutott az eszembe,témával kapcsolatban,és úgy gondoltam,elkezdem írni.Ez főként egy Niall blog lenne,de az összes srác szerepelne benne.Nem sablonos a történet,és nem olyan rajongó vagyok,és terhes lettem xy-tól dolog...Egyenlőre nem osztanám meg a gondolataimat a történettel kapcsolatban,csak azt szeretném kérdezni,érdekelne-e valakit innen a csoportból smileeee.gif Illetve lenne valaki,aki olvasná esetleg blush.gif Ha lenne,akit érdekel,akkor esetleg 2 év után rászánom magam,hogy nyilvánossá tegyem az írásomat rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Klauflau, Rory gilmore 12
2015. augusztus 02. 18:41 #14228
- törölt felhasználó -    
Idézet (Blackett @ 2015.08.02. 12:37)
Sziasztok!A következő sorokban nagyon bizalmas témáról szeretnék írni egy kicsit...egyetlenegy barátnőm tud az egészről,de még ő sem látta.Nos,arról lenne szó,hogy már nagyon régóta írok fanfictiont,de nem nyilvánosan,csak magamnak,mert félek feltölteni.Ez egy Louis fanfiction volt,aminek csütörtökön fejeztem be a 80. részét,ami az utolsó rész lett,így lezártam.Arra szeretnék kitérni,hogy egy újabb ötlet jutott az eszembe,témával kapcsolatban,és úgy gondoltam,elkezdem írni.Ez főként egy Niall blog lenne,de az összes srác szerepelne benne.Nem sablonos a történet,és nem olyan rajongó vagyok,és terhes lettem xy-tól dolog...Egyenlőre nem osztanám meg a gondolataimat a történettel kapcsolatban,csak azt szeretném kérdezni,érdekelne-e valakit innen a csoportból smileeee.gif Illetve lenne valaki,aki olvasná esetleg blush.gif Ha lenne,akit érdekel,akkor esetleg 2 év után rászánom magam,hogy nyilvánossá tegyem az írásomat rolleyes.gif

Még szép , hogy érdekel wub.gif Alapból szerettem volna kérni , hogy mutass pár fejezetet blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Klauflau, Rory gilmore 12
2015. augusztus 02. 19:59 #14229
Rory gilmore 12
Rory gilmore 12
Supportive
 
StátuszTry to Choose love every single day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.22.
Hozzászólás: 4430
Csatolások: 35
Azonosító: 223039
Offline offline
Idézet (Blackett @ 2015.08.02. 12:37)
Sziasztok!A következő sorokban nagyon bizalmas témáról szeretnék írni egy kicsit...egyetlenegy barátnőm tud az egészről,de még ő sem látta.Nos,arról lenne szó,hogy már nagyon régóta írok fanfictiont,de nem nyilvánosan,csak magamnak,mert félek feltölteni.Ez egy Louis fanfiction volt,aminek csütörtökön fejeztem be a 80. részét,ami az utolsó rész lett,így lezártam.Arra szeretnék kitérni,hogy egy újabb ötlet jutott az eszembe,témával kapcsolatban,és úgy gondoltam,elkezdem írni.Ez főként egy Niall blog lenne,de az összes srác szerepelne benne.Nem sablonos a történet,és nem olyan rajongó vagyok,és terhes lettem xy-tól dolog...Egyenlőre nem osztanám meg a gondolataimat a történettel kapcsolatban,csak azt szeretném kérdezni,érdekelne-e valakit innen a csoportból smileeee.gif Illetve lenne valaki,aki olvasná esetleg blush.gif Ha lenne,akit érdekel,akkor esetleg 2 év után rászánom magam,hogy nyilvánossá tegyem az írásomat rolleyes.gif


Még persze,hogy érdekel minden jöhet ami a fiúkról szól.. wub.gif Szívesen belekukkantanék.. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Klauflau
2015. augusztus 03. 13:14 #14230
LDreamP
LDreamP
♓︎
 
Státusz"Baby, this is gonna be some movie shit we'll never forget"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.22.
Hozzászólás: 2112
Csatolások: 38901
Azonosító: 190192
Offline offline
2 felhasználónak tetszik: Rory gilmore 12, Klauflau
2015. augusztus 03. 13:14 #14231
LDreamP
LDreamP
♓︎
 
Státusz"Baby, this is gonna be some movie shit we'll never forget"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.22.
Hozzászólás: 2112
Csatolások: 38901
Azonosító: 190192
Offline offline
Idézet (Blackett @ 2015.08.02. 12:37)
Sziasztok!A következő sorokban nagyon bizalmas témáról szeretnék írni egy kicsit...egyetlenegy barátnőm tud az egészről,de még ő sem látta.Nos,arról lenne szó,hogy már nagyon régóta írok fanfictiont,de nem nyilvánosan,csak magamnak,mert félek feltölteni.Ez egy Louis fanfiction volt,aminek csütörtökön fejeztem be a 80. részét,ami az utolsó rész lett,így lezártam.Arra szeretnék kitérni,hogy egy újabb ötlet jutott az eszembe,témával kapcsolatban,és úgy gondoltam,elkezdem írni.Ez főként egy Niall blog lenne,de az összes srác szerepelne benne.Nem sablonos a történet,és nem olyan rajongó vagyok,és terhes lettem xy-tól dolog...Egyenlőre nem osztanám meg a gondolataimat a történettel kapcsolatban,csak azt szeretném kérdezni,érdekelne-e valakit innen a csoportból smileeee.gif Illetve lenne valaki,aki olvasná esetleg blush.gif Ha lenne,akit érdekel,akkor esetleg 2 év után rászánom magam,hogy nyilvánossá tegyem az írásomat rolleyes.gif

Engem is érdekelne! smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Rory gilmore 12, Klauflau
2015. augusztus 03. 17:38 #14232
Rory gilmore 12
Rory gilmore 12
Supportive
 
StátuszTry to Choose love every single day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.22.
Hozzászólás: 4430
Csatolások: 35
Azonosító: 223039
Offline offline
Idézet (LDreamP @ 2015.08.03. 13:14)


Woah ez kész... _nevet.gif wub.gif
2 felhasználónak tetszik: LDreamP, Klauflau
2015. augusztus 04. 15:25 #14233
twilightgirl0910
twilightgirl0910
firefly
 
StátuszErős testbe bújt gyenge lélek.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.11.
Hozzászólás: 4803
Csatolások: 412
Azonosító: 131011
Offline offline
Ma reggel voltak a srácok a Good Morning America-ban, nem rég lett vége és máris itt az egész interjú, amiben többek között beszélnek a hamarosan érkező 5. albumról, ami 86 (!) országban máris első helyen áll, Zayn kilépéséről, és hogy nélküle is erősek maradnak, az action1D nevű jótékonysági alapítványukról, valamint Louis megerősíti azt is, hogy igenis apuka lesz... Csupán 'csak' ennyi. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: LDreamP, Klauflau
2015. augusztus 04. 15:45 #14234
Klauflau
Klauflau
Cinderella♥
 
StátuszAz igazi élet első szabálya... tedd meg azt, amitől a legjobban félsz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.13.
Hozzászólás: 4445
Csatolások: 248
Azonosító: 226010
Offline offline
Idézet (twilightgirl0910 @ 2015.08.04. 15:25)
Ma reggel voltak a srácok a Good Morning America-ban, nem rég lett vége és máris itt az egész interjú, amiben többek között beszélnek a hamarosan érkező 5. albumról, ami 86 (!) országban máris első helyen áll, Zayn kilépéséről, és hogy nélküle is erősek maradnak, az action1D nevű jótékonysági alapítványukról, valamint Louis megerősíti azt is, hogy igenis apuka lesz... Csupán 'csak' ennyi.  smileeee.gif 

Ez az interjú egyszerűen fantasztikus volt, látszik hogy milyen boldogok és pár kérdésünkre meg is kaptuk a választ blush.gif Tudjátok először sokkolt a hír, mikor itt starityn meg jelent az a cikk hogy Louis apa lesz és tisztára hihetetlenek tünt, de most ahogy néztem ezt a videót és örömmel bolíntott...hát szóval már olyan normálisnak veszem hogy tényleg lesz gyereke és örülök is neki wub.gif Az érdekes az hogy én már tisztáztam magamban rég azt hogy nem lesz gyereke és le is voltam nyugodvan, nem érdekeltek a pletykák, de most pedig semmi ledöbenés nélkül fogadtam a hírt ahogy Louis is megerősíti......Egyszerűen olyan fantasztikusak a fiúk, még ha csak ülnek és kiejtenek pár szót wub.gif Nem lehet őket nem szeretni heart.gif
2 felhasználónak tetszik: Rory gilmore 12, LDreamP
2015. augusztus 04. 17:04 #14235
- törölt felhasználó -    
Idézet (Klauflau @ 2015.08.04. 15:45)
Ez az interjú egyszerűen fantasztikus volt, látszik hogy milyen boldogok és pár kérdésünkre meg is kaptuk a választ blush.gif Tudjátok először sokkolt a hír, mikor itt starityn meg jelent az a cikk hogy Louis apa lesz és tisztára hihetetlenek tünt, de most ahogy néztem ezt a videót és örömmel bolíntott...hát szóval már olyan normálisnak veszem hogy tényleg lesz gyereke és örülök is neki wub.gif Az érdekes az hogy én már tisztáztam magamban rég azt hogy nem lesz gyereke és le is voltam nyugodvan, nem érdekeltek a pletykák, de most pedig semmi ledöbenés nélkül fogadtam a hírt ahogy Louis is megerősíti......Egyszerűen olyan fantasztikusak a fiúk, még ha csak ülnek és kiejtenek pár szót wub.gif Nem lehet őket nem szeretni heart.gif

Számból vetted ki a szót wub.gif Mérhetetlenül büszke vagyok rájuk heart.gif Nincsenek rá szavak heart.gif Louis apa lesz , hihetetlen milyen gyorsan felnőttek laugh.gif Izgalmas lesz az elkövetkező pár hónap heart.gif
3 felhasználónak tetszik: Rory gilmore 12, Klauflau, LDreamP
2015. augusztus 04. 20:28 #14236
Rory gilmore 12
Rory gilmore 12
Supportive
 
StátuszTry to Choose love every single day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.22.
Hozzászólás: 4430
Csatolások: 35
Azonosító: 223039
Offline offline
Idézet (Klauflau @ 2015.08.04. 15:45)
Ez az interjú egyszerűen fantasztikus volt, látszik hogy milyen boldogok és pár kérdésünkre meg is kaptuk a választ blush.gif Tudjátok először sokkolt a hír, mikor itt starityn meg jelent az a cikk hogy Louis apa lesz és tisztára hihetetlenek tünt, de most ahogy néztem ezt a videót és örömmel bolíntott...hát szóval már olyan normálisnak veszem hogy tényleg lesz gyereke és örülök is neki wub.gif Az érdekes az hogy én már tisztáztam magamban rég azt hogy nem lesz gyereke és le is voltam nyugodvan, nem érdekeltek a pletykák, de most pedig semmi ledöbenés nélkül fogadtam a hírt ahogy Louis is megerősíti......Egyszerűen olyan fantasztikusak a fiúk, még ha csak ülnek és kiejtenek pár szót wub.gif Nem lehet őket nem szeretni heart.gif


Olyan igazad van barátosném...kicsit sokkolt ugyan a hír Louisról,de aztán felfogtam,hogy miért ne örülnék neki..hisz ha ő is örül akkor én is,így hát gratulálok neki..ugyan az interjút nem tudtam megnézni,mert eltávolították,de anélkül is tusom,hogy a fiúk magukat adták,és remekek voltak.. heart.gif És az,hogy ennyire támogatkják egymást egyszerűen fantasztikus dolog..az utálok ezért utálják őket..mert tudnak szívből szeretni...
2 felhasználónak tetszik: Klauflau, LDreamP
2015. augusztus 04. 20:58 #14237
twilightgirl0910
twilightgirl0910
firefly
 
StátuszErős testbe bújt gyenge lélek.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.11.
Hozzászólás: 4803
Csatolások: 412
Azonosító: 131011
Offline offline

Itt van ismét a videó, remélhetőleg ezt már nem fogják törölni. Egyébként lehet én vagyok az egyetlen, aki még mindig nem látja azt a mérhetetlen boldogságot Louis arcán, amit elvileg látni kellene. Mármint most megnézve ezt az interjút, nekem az a mosoly inkább kényszeredettnek mintsem őszintének tűnik. Végül is ha azt vesszük gyakorlatilag bele is lett kényszerítve, hogy elmondja, ha már a pasi úgy kezdte, hogy gratulál neki, mint egyik apuka a másiknak... Nekem akárhogy is nézzük még mindig furcsa ez az egész és lehet, hogy csak nem akarom elhinni és elfogadni, de szerintem akkor sem stimmel itt valami.
3 felhasználónak tetszik: Klauflau, Rory gilmore 12, LDreamP
2015. augusztus 04. 21:15 #14238
Klauflau
Klauflau
Cinderella♥
 
StátuszAz igazi élet első szabálya... tedd meg azt, amitől a legjobban félsz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.13.
Hozzászólás: 4445
Csatolások: 248
Azonosító: 226010
Offline offline

DRAG ME DOWN heart.gif
2 felhasználónak tetszik: Rory gilmore 12, LDreamP
2015. augusztus 04. 21:21 #14239
- törölt felhasználó -    
Idézet (Klauflau @ 2015.08.04. 21:15)

DRAG ME DOWN heart.gif

NOBODY , NOBODY CAN DRAG ME DOWN heart.gif
2 felhasználónak tetszik: Klauflau, LDreamP
2015. augusztus 04. 22:14 #14240
Rory gilmore 12
Rory gilmore 12
Supportive
 
StátuszTry to Choose love every single day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.22.
Hozzászólás: 4430
Csatolások: 35
Azonosító: 223039
Offline offline
Idézet (dórikkka @ 2015.08.04. 21:21)
NOBODY , NOBODY CAN DRAG ME DOWN heart.gif


Végre meg tudom hallgatni ez már biztos az.. wub.gif
2 felhasználónak tetszik: Klauflau, LDreamP
970 oldal 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok