Starity

One Direction

970 oldal 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. augusztus 25. 10:36 #14301
- törölt felhasználó -    
Emberek, had fejtsem ki a véleményem erről a szünetről.
Szerintem ideje volt. Ne, ne vessetek meg, nem örülök neki, de gondoljunk bele. Louis apa lesz, és ha még csak nem is szerelemből, a gyereket nyílván szeretni fogja, és foglalkozni akar majd vele. A többiek sem pihentek, Liam nyílván Sophia - val akar több időt tölteni, Niall hazautazik Írországba, és Harry is a családjával lesz. Kiadtak 4, nemsokára 5 albumot, minden évben turnéztak, és közben Zayn is kilépett. Ja, és ott van a 2 film is. És ha azt mondták a srácok, hogy 1 év múlva újra összeállnak, akkor összeállnak. Ilyenben nem hazudnának, meg hát a világ legnépszerűbb bandája, hülyék lennének feloszlani. A One Directionnak még nincs vége. Még nem lehet vége. De most, ha úgy érzik, nem bírják, akkor tessék, menjenek el szünetelni. Nekünk támogatnunk kell őket, és nem a saját érdekünket nézni, hogy jaj, mi lesz egy évig. smileeee.gif wink.gif heart.gif
3 felhasználónak tetszik: Rory gilmore 12, LDreamP, Klauflau
2015. augusztus 25. 10:42 #14302
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Idézet (Klauflau @ 2015.08.24. 11:46)
Most hogy Zayn-ről van szó...valaki már hallotta ezt a számot? Nem tudom nem szertem az ilyen lassú zenéket, de nekem ez most nagyon bejön. Jó Zayn hangja külön, kelemes a hagnja, de nem hiányolom az 1D-be. 

Természetesen a hangja még mindig csodálatos, de ez a zenei műfaj nem igazán az ő stílusa.
2 felhasználónak tetszik: Rory gilmore 12, Klauflau
2015. augusztus 25. 10:47 #14303
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Idézet (One Direction 2015 @ 2015.08.25. 10:36)
Emberek, had fejtsem ki a véleményem erről a szünetről.
Szerintem ideje volt. Ne, ne vessetek meg, nem örülök neki, de gondoljunk bele. Louis apa lesz, és ha még csak nem is szerelemből, a gyereket nyílván szeretni fogja, és foglalkozni akar majd vele. A többiek sem pihentek, Liam nyílván Sophia - val akar több időt tölteni, Niall hazautazik Írországba, és Harry is a családjával lesz. Kiadtak 4, nemsokára 5 albumot, minden évben turnéztak, és közben Zayn is kilépett. Ja, és ott van a 2 film is. És ha azt mondták a srácok, hogy 1 év múlva újra összeállnak, akkor összeállnak. Ilyenben nem hazudnának, meg hát a világ legnépszerűbb bandája, hülyék lennének feloszlani. A One Directionnak még nincs vége. Még nem lehet vége. De most, ha úgy érzik, nem bírják, akkor tessék, menjenek el szünetelni. Nekünk támogatnunk kell őket, és nem a saját érdekünket nézni, hogy jaj, mi lesz egy évig.  smileeee.gif  wink.gif  heart.gif

Egyetértek, csak gondolkozzunk reálisan. 1 év szünet alatt elég sok minden kihűlhet, nem akarok vész madárkodni, de nem minden rajongó olyan lojális és hűséges, mint ahogy annak tűnnek. Tehát, ha egy év kihagyás után újra itt vannak, nem biztos, hogy a visszatérés híre elég nagy lesz, hogy továbbra is olyan sikeresek legyenek. Félek, hogy ez lesz az utolsó éve az együttesnek.
3 felhasználónak tetszik: Rory gilmore 12, LDreamP, Klauflau
2015. augusztus 25. 10:48 #14304
- törölt felhasználó -    
Idézet (One Direction 2015 @ 2015.08.25. 10:36)
Emberek, had fejtsem ki a véleményem erről a szünetről.
Szerintem ideje volt. Ne, ne vessetek meg, nem örülök neki, de gondoljunk bele. Louis apa lesz, és ha még csak nem is szerelemből, a gyereket nyílván szeretni fogja, és foglalkozni akar majd vele. A többiek sem pihentek, Liam nyílván Sophia - val akar több időt tölteni, Niall hazautazik Írországba, és Harry is a családjával lesz. Kiadtak 4, nemsokára 5 albumot, minden évben turnéztak, és közben Zayn is kilépett. Ja, és ott van a 2 film is. És ha azt mondták a srácok, hogy 1 év múlva újra összeállnak, akkor összeállnak. Ilyenben nem hazudnának, meg hát a világ legnépszerűbb bandája, hülyék lennének feloszlani. A One Directionnak még nincs vége. Még nem lehet vége. De most, ha úgy érzik, nem bírják, akkor tessék, menjenek el szünetelni. Nekünk támogatnunk kell őket, és nem a saját érdekünket nézni, hogy jaj, mi lesz egy évig.  smileeee.gif  wink.gif  heart.gif

Én nem rég kezdtem hallgatni őket. És amikor olvastam a cikket, hogy egy év szünet, akkor nagyon megijedtem. És a kommentek között egy csomó olyat olvastam, amelyik azt írta, hogy végleg vége. És most, hogy ezt elolvastam, egy kis reményt is sikerült belém öntened. És szerintem nem csak én vagyok vele így, szóval köszönöm mindannyiunk nevében heart.gif
2 felhasználónak tetszik: Rory gilmore 12, Klauflau
2015. augusztus 25. 10:52 #14305
- törölt felhasználó -    
Idézet (TheDanush @ 2015.08.19. 20:36)

Azt hiszem még így is szívdöglesztő. angel.gif wub3.gif
https://33.media.tumblr.com/015f01b78158a2868448c8bd45f5e15f/tumblr_nt6e2k91SB1urz3bto1_500.gif

******************************************

Egyébként ti, hogy vagytok megbarátkozva azzal a ténnyel, hogy már ilyen hosszú a haja? Nem áll rosszul neki, de a középhosszú, szolid nekem jobban bejött. Egyébként egy interjúban hallottam, hogy Liam mesélte Harrynek, hogy egy rajongó egy kartonból ollót vágott ki és rá írta, hogy "Harry, vágd le a hajad!". Harry erre ki volt akadva Liamre, hogy miért nem kérte el, ő erre csak azt felelte: "Hát neki nem tetszik a hajad, nekem bejövős." Hát végem volt.blush.gif 

Nekem mindenhogy tetszik a haja. Sőt, így még jobb is egy kicsit, de ez csak az én véleményem. És lehet, hogy azért gondolom így mert neki is tetszik így... rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: Rory gilmore 12, LDreamP, Klauflau
2015. augusztus 25. 10:58 #14306
- törölt felhasználó -    
Idézet (Dorina1024 @ 2015.08.23. 14:31)
a számból vetted ki a szavakat  rohog.gif amúgy nekem jobban tetszik ez az egész, hogy Zayn nincs benne...elnézést de ezt én így gondolom. Nem tudtam volna beleképzelni sem a dalba, sem a klipbe pardon.gif

Pontosan ez a véleményem.
1 felhasználónak tetszik: Rory gilmore 12
2015. augusztus 25. 16:11 #14307
Klauflau
Klauflau
Cinderella♥
 
StátuszAz igazi élet első szabálya... tedd meg azt, amitől a legjobban félsz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.13.
Hozzászólás: 4445
Csatolások: 248
Azonosító: 226010
Offline offline
Mikor előszőr megláttam hogy szünetre ménn a banda, azt gondoltam hogy nem fog nagyon meg viselni ugyanis csak szünet, aztán mikor tovább olvastam a részleteket valahogy meg fájdult a szívem és leg inkább sírtam volna, de nem tettem mert hittem a fiúknak hogy csak tényleg szünetre mennek. Bár be valóm tényleg tartok/tartottam hogy végleg fel oszlik. Most azonban láttam hogy Niall twitteren ki írta hogy nem kell pánikolni mert visszatérnek és alig várják hogy meg mutasák az új szerzeményeiket, ugyanis még sok mindent meg akarnak majd mutatni, csak most ki pihenik magukat, de az is csak jövőre lesz. smileeee.gif wink.gif
Imádom őket és egy kis szünet miatt nem pártolok el! wub.gif heart.gif
2 felhasználónak tetszik: Rory gilmore 12, TheDanush
2015. augusztus 25. 17:20 #14308
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Régóta olvasgatom ezt a topicot, de eddig nem szóltam hozzá. smileeee.gif Most belefutottam ebbe a 2 képbe amit itt még nem láttam így gondoltam épp itt az ideje írni valamit. smileeee.gif
http://kepfeltoltes.hu/thumb/150825/123237431hs_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
http://kepfeltoltes.hu/thumb/150825/od_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
2015. augusztus 25. 19:47 #14309
TianaBlack
TianaBlack
 
StátuszYou'll only win if you don't give up. Cause love is war and war is love.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.28.
Hozzászólás: 672
Csatolások: 36
Azonosító: 212599
Offline offline
Idézet (TheDanush @ 2015.08.25. 10:42)
Természetesen a hangja még mindig csodálatos, de ez a zenei műfaj nem igazán az ő stílusa.


Zayn hangja valóban a toppon van (még mindig), és az is igaz, hogy szokatlan ez a hangzás tőle, de ha jobban belegondolunk, nem tudhatjuk, milyen valójában az igazi stílusa. smileeee.gif A Modest! eléggé visszafogta mind zenei, mind személyiségi téren, így most eléggé el vagyok bizonytalanodva a valós 'stílusát' illetően. /szerintem nem csak én/

Bár ha választanom kellene, inkább amellett voksolnék, hogy most kezd a saját lábára állni és igazán megmutatni a valódi énjét (ami valljuk be, nem minden tekintetből a legelőnyösebb).. Meg aztán, Ő is nagyon belejött ebbe az #igazizene dologba.

http://i.imgur.com/MyLQKFb.png


BTW Elég sok negatív kritika érte Őt az utóbbi időkben, és valójában engem tényleg elkeserít, hogy még azok is ellene fordultak, akik a kilépése előtt a legjobban pártolták. Könyörgöm, ha azt mondja valaki, hogy kiáll mellette a végsőkig, az tegye is meg. Mert ez nem a vég, sőt, tulajdonképpen számára egy új kezdet.

A Perrie-ügy pedig az Ő dolga, a saját magánszférájába nem kéne belemásznunk, vagy pártot foglalnuk, hiszen fogalmunk sincs, hogy mi a valós indítéka a szakításnak.

Röviden-tömören annyit akartam mondani, hogy Zayn ugyanaz, aki a bandában is volt, így támogatnunk kellene Őt, ha törik, ha szakad - ha már egyszer megígértük. smileeee.gif

3 felhasználónak tetszik: Rory gilmore 12, TheDanush, Klauflau
2015. augusztus 25. 20:38 #14310
Klauflau
Klauflau
Cinderella♥
 
StátuszAz igazi élet első szabálya... tedd meg azt, amitől a legjobban félsz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.13.
Hozzászólás: 4445
Csatolások: 248
Azonosító: 226010
Offline offline
Idézet (TianaBlack @ 2015.08.25. 19:47)
Zayn hangja valóban a toppon van (még mindig), és az is igaz, hogy szokatlan ez a hangzás tőle, de ha jobban belegondolunk, nem tudhatjuk, milyen valójában az igazi stílusa. smileeee.gif A Modest! eléggé visszafogta mind zenei, mind személyiségi téren, így most eléggé el vagyok bizonytalanodva a valós 'stílusát' illetően. /szerintem nem csak én/
Bár ha választanom kellene, inkább amellett voksolnék, hogy most kezd a saját lábára állni és igazán megmutatni a valódi énjét (ami valljuk be, nem minden tekintetből a legelőnyösebb).. Meg aztán, Ő is nagyon belejött ebbe az #igazizene dologba. 
http://i.imgur.com/MyLQKFb.png

BTW Elég sok negatív kritika érte Őt az utóbbi időkben, és valójában engem tényleg elkeserít, hogy még azok is ellene fordultak, akik a kilépése előtt a legjobban pártolták. Könyörgöm, ha azt mondja valaki, hogy kiáll mellette a végsőkig, az tegye is meg. Mert ez nem a vég, sőt, tulajdonképpen számára egy új kezdet. 
A Perrie-ügy pedig az Ő dolga, a saját magánszférájába nem kéne belemásznunk, vagy pártot foglalnuk, hiszen fogalmunk sincs, hogy mi a valós indítéka a szakításnak. 
Röviden-tömören annyit akartam mondani, hogy Zayn ugyanaz, aki a bandában is volt, így támogatnunk kellene Őt, ha törik, ha szakad - ha már egyszer megígértük. smileeee.gif

Én mondjuk nem olyan rég óta vagyok rajongóka a One Direction-nak kb. pár nappal az elött lettem rajongója hogy bejelenteték Zayn távozik a badából, szóval annyira nem rázot meg a dolog mint másokat, de nagyon sajnáltam és még most is sajnálom, mert rá jöttem hogy Zany-n remek ember (legalább is az volt, mostani botrányai más téma). Szóval attól hogy nincs benne a bandában, még elégé meg kedveltem és tisztelem a döntéseit (pedig nem vagyok olyan nagy rajongója). Persze vannak dolgok amik nem tetszenek vele kapcsolatban, de meg tudom érteni és nem itélem el, mert nem érdemli meg (senki sem érdemli meg hogy el ítéljék). Mi csak az internetről ismerjük a sztárokat, nem tudhasuk mi a valóság, még mikor ők is meg erősítenek valamit nem biztos hogy igaz.
1 felhasználónak tetszik: Rory gilmore 12
2015. augusztus 26. 09:57 #14311
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Idézet (TianaBlack @ 2015.08.25. 19:47)
Zayn hangja valóban a toppon van (még mindig), és az is igaz, hogy szokatlan ez a hangzás tőle, de ha jobban belegondolunk, nem tudhatjuk, milyen valójában az igazi stílusa. smileeee.gif A Modest! eléggé visszafogta mind zenei, mind személyiségi téren, így most eléggé el vagyok bizonytalanodva a valós 'stílusát' illetően. /szerintem nem csak én/

Igaz, de azért lehet hallani, hogy a hangjához mi passzol, és ami nagyjából illik hozzá talán az lehet az ő stílusa. Csak tippelgethetünk, de azt nagyon.
A főmegkötések pedig a viselkedésre szóltak szerintem, mintsem zeneileg - persze arra is kaptak, mert hát valahogy meg kell nyerni a népséget.
2 felhasználónak tetszik: Rory gilmore 12, Klauflau
2015. augusztus 26. 13:16 #14312
- törölt felhasználó -    


Én erre nem találtam szavakat.
2 felhasználónak tetszik: Rory gilmore 12, Klauflau
2015. augusztus 26. 13:54 #14313
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Idézet (popcoorn @ 2015.08.26. 13:16)

Én erre nem találtam szavakat.

Egy Michael Jackson alaptól mi más lenne a reakciója, az embernek. cray.gif Egy év nélkülük cray.gif
3 felhasználónak tetszik: Rory gilmore 12, Klauflau, LDreamP
2015. augusztus 26. 19:01 #14314
Klauflau
Klauflau
Cinderella♥
 
StátuszAz igazi élet első szabálya... tedd meg azt, amitől a legjobban félsz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.13.
Hozzászólás: 4445
Csatolások: 248
Azonosító: 226010
Offline offline
One Direction - Drag Me Down

http://1.bp.blogspot.com/-_-UtItp_rmU/VcU-N_mLuZI/AAAAAAAAIFo/hB2c_u3VjRA/s320/2AFBDD5100000578-0-Good_news_One_Direction_surprised_fans_with_the_unexpected_relea-a-2_1438901364302.jpg


Tűz lobbant a szívemben,
így már nem félek a sötétségtől
Sosem láthattad még ennyire egyszerűnek
Szabadon áramlik lelkem, és te ülsz a hajóban
Bébi, te vagy az egyetlenem

Ha nem lennél nekem, semmim nem maradna
Egy férfi nehezen lehet a legjobb, ha csak a külseje van meg
Ha nem lennél nekem, sose látnám a Napot
Megtanítottad, hogyan legyek valaki

Egész életemben mellettem álltál,
akkor is, amikor még senki nem volt mögöttem
A vakuk nem vakítanak el
A szerelmed segítségével senki nem tud legyőzni

Egész életemben mellettem álltál,
akkor is, amikor még senki nem volt mögöttem
A vakuk nem vakítanak el
A szerelmed segítségével senki nem tud legyőzni

Tűz lobbant a szívemben,
így már nem félek a sötétségtől
Sosem láthattad még ennyire egyszerűnek
Szabadon áramlik lelkem, és te ülsz a hajóban
Bébi, te vagy az egyetlenem

Ha nem lennél nekem, semmim nem maradna
Egy férfi nehezen lehet a legjobb, ha csak a külseje van meg
Ha nem lennél nekem, sose látnám a Napot
Megtanítottad, hogyan legyek valaki

Egész életemben mellettem álltál,
akkor is, amikor még senki nem volt mögöttem
A vakuk nem vakítanak el
A szerelmed segítségével senki nem tud legyőzni

Senki, senki
Senki nem tud legyőzni
Senki, senki
Senki nem tud legyőzni

Egész életemben mellettem álltál,
akkor is, amikor még senki nem volt mögöttem
A vakuk nem vakítanak el
A szerelmed segítségével senki nem tud legyőzni

Egész életemben mellettem álltál,
akkor is, amikor még senki nem volt mögöttem
A vakuk nem vakítanak el
A szerelmed segítségével senki nem tud legyőzni

Senki, senki
Senki nem tud legyőzni
Senki, senki
Senki nem tud legyőzni
2 felhasználónak tetszik: Rory gilmore 12, LDreamP
2015. augusztus 26. 19:10 #14315
Dorina1024
Dorina1024
høgh
 
Státuszmood: fuck everybody
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.18.
Hozzászólás: 3781
Csatolások: 1047
Azonosító: 191824
Offline offline
Idézet (TheDanush @ 2015.08.23. 16:47)
Óóó, ez egy kicsit erős volt. Bár egyrészt egyetértek veled. Ahogy mostanában viselkedik.. Azért a régi, cuki Zaynt szívesen látnám és hallanám köztük ismét. De tudom, hogy ez a vágyam nem fog beteljesülni, hiszen az nem az igazi Zayn Malik volt, most már nincs megkötve a keze, most mutatja igazából meg, hogy ki.

a régi Zayn, aki nem cigizett meg minden, tényleg nagyon hiányzik. kíváncsi vagyok, hogy meddig lesz a köztudatban, most hogy kilépett, és összeomlóban van...de ő akarta ezt! hét kellett neki kilépnie...
1 felhasználónak tetszik: Rory gilmore 12
2015. augusztus 27. 11:19 #14316
Klauflau
Klauflau
Cinderella♥
 
StátuszAz igazi élet első szabálya... tedd meg azt, amitől a legjobban félsz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.13.
Hozzászólás: 4445
Csatolások: 248
Azonosító: 226010
Offline offline
Idézet (Dorina1024 @ 2015.08.26. 19:10)
a régi Zayn, aki nem cigizett meg minden, tényleg nagyon hiányzik. kíváncsi vagyok, hogy meddig lesz a köztudatban, most hogy kilépett, és összeomlóban van...de ő akarta ezt! hét kellett neki kilépnie...

Ha jól tudom Zayn régebben is cigizet és festette a haját. A mostani Zany aki levágata a haját, na az a botrányos.. Szerintem nem kéne el itélni, az ő élete az ő döntése és ki tudja mi áll a dolgok hátterében. Bár tény hogy meg változot, de akkor is..
2 felhasználónak tetszik: Rory gilmore 12, TheDanush
2015. augusztus 27. 18:05 #14317
- törölt felhasználó -    
Nem tudom, láttátok - e, de a srácok elkezdtek egy turné naplót. blush.gif biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: LDreamP, TheDanush, Klauflau
2015. augusztus 27. 18:41 #14318
itsChanel
itsChanel
visszatérő vendég
 
Státuszall for love
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.25.
Hozzászólás: 158
Csatolások: 4
Azonosító: 207195
Offline offline
Hú, milyen régen jártam a topikban, elég sok minden változott azóta. Ha nem gond, leírnám a véleményemet Zayn kilépéséről és az egész helyzetről, ami mostanában teremtődött a fiúk körül. biggrin.gif
Én úgy voltam vele, hogy mikor felröppent Zayn kilépésének híre és meg is győzödtem róla, hogy a hír igaz, akkor picit háttérbe szorítottam a srácokat. Magam sem tudom miért, szerintem ha titkon is, de rettenetesen haragudtam Zaynre - még ha próbáltam is megérteni - és nem voltam képes végighallgatni úgy egy számukat, hogy ne a kilépésére gondoltam volna - annak ellenére, hogy bár évek óta Directioner vagyok, azért a rajongásom már kevésbé beteges, mint 2011-ben. rohog.gif Most viszont nem tudtam ellenállni és muszáj volt megnéznem a Drag Me Down klipjét. És nem csalódtam. Hiába voltam oda-vissza Zayn hangjáért, szerintem sokkal ütősebb lett és teljesen más mint mondjuk a FOUR album kislemezei vagy dalai. Imádom, hogy sosem adják fel és nekem ez amolyan lélekerősítőként is tökéletesen működött, a szeretetem meg csak megnőtt a srácok iránt. Bebizonyították a hatereknek, hogy Ők tudnak négyen is tökéleteset alkotni, hiába hittem én is azt, hogy Zayn távozásával lehúzhatják a rolót. De nem, sőt! Nekem speciel ez lett a kedvenc dalom tőlük, sokkal színvonalasabb mint akármelyik, amit öten vettek fel. A klipjét pedig egyenesen imádom, mert azért nem mondhatja el mindenki magáról, hogy a NASA-nal forgatott. Egy szó, mint száz, le a kalappal a srácok előtt. meghajolo.gif

Louis apaságát nem kommentálnám, szerintem az Ő felelőssége és gondja lesz a későbbiekben a turné és a hírnév mellett egy kisgyerek, akinek rengeteg szeretet kell. Én támogatom Őt, de remélem azért felfogja, mekkora felelősség egy kisbaba.

Idézet (Klauflau @ 2015.08.24. 11:46)
Most hogy Zayn-ről van szó...valaki már hallotta ezt a számot? Nem tudom nem szertem az ilyen lassú zenéket, de nekem ez most nagyon bejön. Jó Zayn hangja külön, kelemes a hagnja, de nem hiányolom az 1D-be. 

Hallottam már, de ez egyébként nem Zayn száma, hanem a Rae Sremmurd No Type-jának feldolgozása. Hallatszik is, hogy ez abszolút nem az Ő stílusa. Nem tudom, mi van Zaynnel mostanság, de komolyan kezdek aggódni érte..
4 felhasználónak tetszik: Rory gilmore 12, miss_areo, TheDanush, Klauflau
2015. augusztus 27. 23:51 #14319
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Idézet (Dorina1024 @ 2015.08.26. 19:10)
a régi Zayn, aki nem cigizett meg minden, tényleg nagyon hiányzik. kíváncsi vagyok, hogy meddig lesz a köztudatban, most hogy kilépett, és összeomlóban van...de ő akarta ezt! hét kellett neki kilépnie...

Figyelj Zayn lelkileg labilis.. látszott rajta. Nem bírta tovább elnyomni magát, nem érezte jól magát már az együttesben. Te se érzed magad kellemesen, ha valami olyat csinálsz olyan stílusban, ami a legmesszebb áll tőled - ő pont ezt élte át. A srácoknak kikötés, hogy merre-mikor-mit csinálhatnak. A daluk témáját is megszabják. Úgy látszik ő tényleg komolyan veszi a zenét, mint művészeti ágat, magát akarja megtestesíteni a dalokban.
Egyébként botrányokból lehet a legeslegjobban fent maradni és milliókat bezsebelni - vegyük példának Miley Cyrus-t. Tudom, hogy nagyszerű énekesnő, de tudja, hogy mit kell mondani a kameráknak, hogy ő kerüljön középpontba.
3 felhasználónak tetszik: Klauflau, Rory gilmore 12, LDreamP
2015. augusztus 28. 09:06 #14320
- törölt felhasználó -    
Az a röhögés a végén rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Klauflau, Rory gilmore 12
970 oldal 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok