Starity

Tarolt A némafilmes a Brit Filmakadémiánál

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. február 13. 09:22 #1
tya04
tya04
Schrödinger macskája
 
Státuszzöldfülűspagettiszörny
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.05.
Hozzászólás: 6658
Csatolások: 1286
Azonosító: 68245
Offline offline
A mai est folyamán Stephen Fry vezetésével megtartotta éves díjátadóját a Brit Filmakadémia. Kisebb meglepetésekkel zárult a gála, amelynek igazi nyertese A némafilmes.
A teljes cikkhez kattints ide!
5 felhasználónak tetszik: CandUs, ophely88, kriszti145, susurrus, bibicsibi
2012. február 13. 09:38 #2
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Szegény Gary Oldman, már megint mellőzték sad.gif Nem lepődem meg a díjazottakon, teljesen erre számítottam. Azért örülök, hogy legalább a legjobb speciális effekt díját elvittük smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: ophely88, susurrus
2012. február 13. 09:56 #3
Hannuusshh
Hannuusshh
Patley
 
StátuszMockingjay
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.30.
Hozzászólás: 1670
Csatolások: 193
Azonosító: 150324
Offline offline
A Hp is nyert +___*
2012. február 13. 10:01 #4
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Eddigis rühelltem a BAFTA-t de mostmár Oscar bácsi szintjére süllyedt ez is a szememben. A BAFTA is beállt a sorba, megy a csorda után és annak adja a díjakat, akik már ezret kaptak. Lehet a véleményemért rohadt paradicsommal dobálni, de hogy őszinte legyek, felháborítónak találom a The Artist elsöprő sikerét. Valóban nem rossz film, jó és valóban érdemel nem egy, nem kettő díjat, de hogy szinte mindent, azt nem hiszem el. Követjük a jenkiket és azt díjazzuk amiket ők? Erre ott van minden más díjkiosztó. Végre egy esemény, amin jelölik Gary Oldmant, azt hittem, a föld alá süllyedek, mikor Gary Oldman nem nyert. Mélységesen felháborító kérem szépen. Jön az Artist főszereplője, aki még annyit nem tett le az asztalra és az alakítása bár jó, de nem ér fel azzal, amit Gary alkotott a Tinker Tailor Spy című filmben. Az ember azt hinné, hogy legalább a saját hazájában nem hitegetik az embert hiába. Sem Alan Rickman, sem Gary Oldman. Biztos voltam viszont Meryl győzelmében és a Drive lehetett volna a Legjobb film de az Artist lett azis, ugyebár.

Én élőben néztem a vörös szőnyeges bevonulást és a díjátadó műsort is, egyedül Stephen Fry miatt volt érdemes nézni plusz mert láthattam a kedvenc színészeimet. Szegény Meryl lábáról leesett a cipő és Stephen Fry elsütött egy Hófehérkés, Hamupipőkés poént, amikor 'Colin, the Firth' felhúzta Meryl lábára a cipőt rohog.gif Jól beszólt George Clooneynak meg Brad Pittnek is, kedvencem viszont az volt, mikor azt mondta, hogy Meryl Tratcher az egyetlen brit politikusnő, akit valaha BAFTA-ra jelöltek. rohog.gif

A nyerteseket illetően voltak tippjeim, nem igazán jöttek be. Több mint felháborító, hogy nem Chris O'Dowd vagy Eddie Redmayne nyerte a Rising Star díjat a Némafilmes Ledgjobb szkript kategória pedig abszolút nem lepett meg. Volt egy olyan sejtésem, hogy itt még az is nyerhet, helyénvalónak találom. Persze akkor sem riányáltam volna, ha más nyer de a britek megint megmutatták, hogy lehet értékelni azt a filmet is, amiben alig beszélnek, sőt, az néha többet is mond, mint amiben sokat beszélnek. Okos népek, valóban, de úgy tűnik nem eléggé 110.gif
3 felhasználónak tetszik: tya04, susurrus, CandUs
2012. február 13. 11:31 #5
- törölt felhasználó -    
Először is gratulálok a cikkedhez Lexi. beer.gif
Mint általában most is igényes és nem elfogult, pusztán a tények.
A díjazottaknak pedig örülök. Ki tudnék békülni vele még inkább, ha az Oscaron is hasonló lenne a helyzet. Csodálkozom a BAFTA-n, hogy most mert hazárdírozni és nem briteket jutalmazott, bár Meryl "Thatcher"-je azért brit vonatkozású. De szerintem nem sokan vitatják, hogy a méltó helyére került a díj. Ennek ellenére még mindig tartok tőle, hogy az amcsi Akadémia mégis Viola Davis-nek fogja szánni azt az Oscar szobrot. Dujardin zabálnivaló a kevéske angoltudásával és a francia akcentusával, ezért (talán) kizáró ok, hogy övé lesz az Oscar. Clooneyt tartják rá az esélyesebbnek. Christopher Plummer pedig már rég megérdemelne egy Oscart, ezért neki is örülök, hogy megkapta a BAFTA-díjat. A többieket sajnálom. Szerintem már a jelölés is nagy szó.
1 felhasználónak tetszik: tya04
2012. február 13. 17:29 #6
tya04
tya04
Schrödinger macskája
 
Státuszzöldfülűspagettiszörny
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.05.
Hozzászólás: 6658
Csatolások: 1286
Azonosító: 68245
Offline offline
Idézet (Norah @ 2012.02.13. 11:31)
Először is gratulálok a cikkedhez Lexi.  beer.gif 
Mint általában most is igényes és nem elfogult, pusztán a tények.
A díjazottaknak pedig örülök. Ki tudnék békülni vele még inkább, ha az Oscaron is hasonló lenne a helyzet. Csodálkozom a BAFTA-n, hogy most mert hazárdírozni és nem briteket jutalmazott, bár Meryl "Thatcher"-je azért brit vonatkozású. De szerintem nem sokan vitatják, hogy a méltó helyére került a díj. Ennek ellenére még mindig tartok tőle, hogy az amcsi Akadémia mégis Viola Davis-nek fogja szánni azt az Oscar szobrot. Dujardin zabálnivaló a kevéske angoltudásával és a francia akcentusával, ezért (talán) kizáró ok, hogy övé lesz az Oscar. Clooneyt tartják rá az esélyesebbnek. Christopher Plummer pedig már rég megérdemelne egy Oscart, ezért neki is örülök, hogy megkapta a BAFTA-díjat. A többieket sajnálom. Szerintem már a jelölés is nagy szó.

Köszönöm szépen, szivem'. meghajolo.gif
Most pedig jön a véleményem róla. Nekem is pont az tetszett, hogy idén nem csak briteket díjazták, BAFTA-nak ez igencsak szokása. Azonban pont ezért el szoktak térni a "slágerformulától", ami idén nem következett be. Remek film az Artist, örülök a győzelmének, persze vannak filmek, amik közelebb állnak a szívemhez. A Shame állandó mellőzését például felháborítónak tartom, a Drive-al együtt. Christopher Plummernél érdemesebb már nem is nyerhetett volna, legkedvesebb meglepetésem pedig egyértelműen John Hurt volt. Osztozom a Viola Davis elleni félelmen, az Oscarosokból bármilyen húzást kinézek. Igazából a jelöltek közül Davisen kívül senkire se lennék mérges, ha nyerne, de ez az év bizony Streepé. Sima.
2 felhasználónak tetszik: ophely88, CandUs
2012. február 13. 17:34 #7
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (tya04 @ 2012.02.13. 17:29)
Köszönöm szépen, szivem'. meghajolo.gif
Most pedig jön a véleményem róla. Nekem is pont az tetszett, hogy idén nem csak briteket díjazták, BAFTA-nak ez igencsak szokása. Azonban pont ezért el szoktak térni a "slágerformulától", ami idén nem következett be. Remek film az Artist, örülök a győzelmének, persze vannak filmek, amik közelebb állnak a szívemhez. A Shame állandó mellőzését például felháborítónak tartom, a Drive-al együtt. Christopher Plummernél érdemesebb már nem is nyerhetett volna, legkedvesebb meglepetésem pedig egyértelműen John Hurt volt. Osztozom a Viola Davis elleni félelmen, az Oscarosokból bármilyen húzást kinézek. Igazából a jelöltek közül Davisen kívül senkire se lennék mérges, ha nyerne, de ez az év bizony Streepé. Sima.


Úgy tűnik, hogy a Shame nehezen emészthető műfajú film mellow.gif
2012. február 13. 17:45 #8
tya04
tya04
Schrödinger macskája
 
Státuszzöldfülűspagettiszörny
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.05.
Hozzászólás: 6658
Csatolások: 1286
Azonosító: 68245
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2012.02.13. 17:34)
Úgy tűnik, hogy a Shame nehezen emészthető műfajú film  mellow.gif

Az átlag ember csak a szexet és a meztelenséget látja, pedig erős társadalomkritika és ideák csúfos rekvieme húzódik meg a durvább jelenetek mögött. pardon.gif
2 felhasználónak tetszik: ophely88, CandUs
2012. február 13. 18:01 #9
- törölt felhasználó -    
A némafilmes tényleg nagyon jó én már láttam (Taps)xDxD
2012. február 13. 18:10 #10
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (tya04 @ 2012.02.13. 17:45)
Az átlag ember csak a szexet és a meztelenséget látja, pedig erős társadalomkritika és ideák csúfos rekvieme húzódik meg a durvább jelenetek mögött. pardon.gif


Ez itt a nagy baj, kérem szépen de szerintem ez a téma tabu díjátadókon, ezér nem nyernek szinte soha sem. A Legjobb filmnek egyértelműnek nem az Artistnak kellett volna lennie, ahogyan a főszereplő sem érdemelte meg a díjat. Egyszerűen nem értem, hogy miért aratott ekkora sikert ez a film, énis láttam de nekem senki se mondja, hogy jobb, mint a Shame, Tinker, Tailor, Spy meg a Drive mert azt nem hiszem el, senkinek sem. Dühös vagyok rájuk, nagyon. Ryan Gosling felett is miért néz át mindenki? Sem Ryan sem Gary sem Michael? Megáll az ész. Amúgyis kezd elegem lenni abból, hogy mindenhol az Artist vezet. Remek film de gondoljunk csak bele, a főszereplőnek nem volt könnyű dolga. Milyen lehetett akkor Michaelnek a Shameben? Itt kellett volna a tisztelt zsűrinek elgondolkodni dry.gif ( De ugyanez Garyre vagy Ryanre is elmondható). mellow.gif Úgy gondolom, hogy az Artist nyakra főre nyer és ezért kaptak díjat itt is. Kizsákmányolásnak találok néhány díjat persze párat helyeslek is, nagyon. Tudom, persze díjkiosztó, soha nem lesz olyan, hogy mindenkinek megfelel de talán itt az ideje stopot mondani. Nem muszáj minden díjat Viola-nak meg az Artistnak elvinni, van más járható út is, kérem szépen.
2 felhasználónak tetszik: tya04, CandUs
2012. február 13. 18:27 #11
- törölt felhasználó -    
Pedig az eddig látott színészjelöltek közül nálam egyértelműen Dujardin a befutó. mellow.gif Az a szerep kívánt a legnagyobb kihívást. Én is sajnálom, hogy nem lett jelölve Fassy és Ryan, de szerintem mostanság egyre jobban megosztja az embereket véleményét a jelöltek listája. Viola is óriásit alakít a Help-ben, de nem igazán szímpatikus.
2 felhasználónak tetszik: tya04, ophely88
2012. február 13. 19:28 #12
tya04
tya04
Schrödinger macskája
 
Státuszzöldfülűspagettiszörny
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.05.
Hozzászólás: 6658
Csatolások: 1286
Azonosító: 68245
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2012.02.13. 18:10)
Ez itt a nagy baj, kérem szépen de szerintem ez a téma tabu díjátadókon, ezér nem nyernek szinte soha sem. A Legjobb filmnek egyértelműnek nem az Artistnak kellett volna lennie, ahogyan a főszereplő sem érdemelte meg a díjat. Egyszerűen nem értem, hogy miért aratott ekkora sikert ez a film, énis láttam de nekem senki se mondja, hogy jobb, mint a Shame, Tinker, Tailor, Spy meg a Drive mert azt nem hiszem el, senkinek sem. Dühös vagyok rájuk, nagyon. Ryan Gosling felett is miért néz át mindenki? Sem Ryan sem Gary sem Michael? Megáll az ész. Amúgyis kezd elegem lenni abból, hogy mindenhol az Artist vezet. Remek film de gondoljunk csak bele, a főszereplőnek nem volt könnyű dolga. Milyen lehetett akkor Michaelnek a Shameben? Itt kellett volna a tisztelt zsűrinek elgondolkodni  dry.gif ( De ugyanez Garyre vagy Ryanre is elmondható).  mellow.gif Úgy gondolom, hogy az Artist nyakra főre nyer és ezért kaptak díjat itt is. Kizsákmányolásnak találok néhány díjat persze párat helyeslek is, nagyon. Tudom, persze díjkiosztó, soha nem lesz olyan, hogy mindenkinek megfelel de talán itt az ideje stopot mondani. Nem muszáj minden díjat Viola-nak meg az Artistnak elvinni, van más járható út is, kérem szépen.

Hű, részben egyetértek a szavaiddal. Igazából szívből mindig Fassbendernek szurkoltam, mert egy hihetetlen lelki megpróbáltatás volt számára a szerep - bár fizikai is, érezni az egész filmen, hogy átlényegült és egy kész apokalipszist teremt az atmoszférája. Nem kötök bele, ha ez lesz a lista az Oscaron, az Artist az idén, mint A király beszéde tavaly, azzal a különbséggel, hogy személy szerint engem az előbbi rendesen megfogott. Persze, még történhet csoda, de nagy valószínűséggel mindent a némafilm fog vinni az Oscaron. Egyik szemem örül, mert végre egy igazán különleges és nem jenki alkotást kaptak fel, másik pedig sír, hogy olyan *sarkon álló nő*-jó filmeket kihagynak, mint a Drive vagy a Shame.
Idézet (Norah @ 2012.02.13. 18:27)
Pedig az eddig látott színészjelöltek közül nálam egyértelműen Dujardin a befutó. mellow.gif Az a szerep kívánt a legnagyobb kihívást. Én is sajnálom, hogy nem lett jelölve Fassy és Ryan, de szerintem mostanság egyre jobban megosztja az embereket véleményét a jelöltek listája. Viola is óriásit alakít a Help-ben, de nem igazán szímpatikus.

Dujardin hatalmasat alakít és bírom is a fickót. smileeee.gif Mivel a két másik favoritomat nem jelölték, Gary Oldman pedig túlságosan különc az Akadémiának, nálam is ő befutó. Meg kell hagyni, a többiek is rendben vannak, egyre erősebb a mezőny.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. február 13. 19:49 #13
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (tya04 @ 2012.02.13. 19:28)
Hű, részben egyetértek a szavaiddal. Igazából szívből mindig Fassbendernek szurkoltam, mert egy hihetetlen lelki megpróbáltatás volt számára a szerep - bár fizikai is, érezni az egész filmen, hogy átlényegült és egy kész apokalipszist teremt az atmoszférája. Nem kötök bele, ha ez lesz a lista az Oscaron, az Artist az idén, mint A király beszéde tavaly, azzal a különbséggel, hogy személy szerint engem az előbbi rendesen megfogott. Persze, még történhet csoda, de nagy valószínűséggel mindent a némafilm fog vinni az Oscaron. Egyik szemem örül, mert végre egy igazán különleges és nem jenki alkotást kaptak fel, másik pedig sír, hogy olyan *sarkon álló nő*-jó filmeket kihagynak, mint a Drive vagy a Shame. 


Igen, ebben igazat adok neked barátném, hogy végre nem valami jenki baromságot nyomatnak a csapból is, ez jó, nagyon jó, rájöttek, hogy van más járható út is, így is lehet nézni a dolgokat ebből a szemszögből én csak kicsit elkeserítőnek találom, hogy mindent ez a film nyer, mikor más emberek is megérdemelnék, bizonyos kategóriákban talán jobban mint Artisték. Most megnéztem, hogy a filmnek 10 Oscar jelölése van, 59 díja és 70 egyéb jelölése ( blink.gif ) amiből a Cannesi Filmfesztiválon csak kettőt jelölést kapott ... de csak egyet nyert rolleyes.gif Ez egy remek film, nagyszerű alakítás, de valamiért mintha túlzásba vinnék a dolgot, ha egyszer a Cannesi Filmfesztiválon csak egyet nyert. Most ne menjünk bele abba, hogy ők mi alapján döntenek, annyi díjat kapott amennyit, az a lényeg.

Viszont Meryl alakítását BAFTA-val jutalmazták, amire számítottam. Michelle Williams győzelmének is örültem volna, szegény nő folytatja az újdondült geek hagyományt és végig a kezében tartott egy könyvet rohog.gif Úgy gondolom, hogy túl sok különbség nem lesz az Oscar nyertesekben sem abból a szempontból, hogy Viola nyer majd, erre nyakamat teszem, ahogyan arra is, hogy az Artist elvisz minden díjat, amiben jelölték. rolleyes.gif Ma, mikor vége lett a BAFTA-nak, azon gondolkodtam, hogy én kiket választottam volna a kategóriákban, nos, nem könnyű. Rögtön ott nem tudtam volna dönteni, hogy mi legyen a jobb film, Drive vagy Shame. Lexi, rendezzünk egy saját Oscart és mi döntsük el hogy ki nyerjen, szavazzunk cserépszavazással _nevet.gif _nevet.gif sokkal eredetibb, mint a ki tud vastagabb borítékot beletenni a kabátomba féle szavazás. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: tya04
2012. február 13. 22:28 #14
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2012.02.13. 19:49)
Úgy gondolom, hogy túl sok különbség nem lesz az Oscar nyertesekben sem abból a szempontból, hogy Viola nyer majd, erre nyakamat teszem,


Akkor bizony papucsdobálás lesz a TV-hez, számítógéphez, bármihez, ahol csak meglátom azt a muflonképű nőt. rohog.gif
Majd úgy jár, mint Mo'Nique, Sidibe vagy Jennifer Hudson. Egy kiugró alakítás, majd szépen a homályba vész hírnevük. (gyenge évben mennyivel könnyebb Oscar-t bezsebelni)
Viola nagyon jó színésznő (A kételyben bebizonyította), de Meryl közel 40 éve bizonyítja, hogy több, mint színésznő. Nem szokásom ilyet kérni, de az Akadémia ezt figyelembe vehetné. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: ophely88, tya04
2012. február 13. 22:47 #15
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Norah @ 2012.02.13. 22:28)
Akkor bizony papucsdobálás lesz a TV-hez, számítógéphez, bármihez, ahol csak meglátom azt a muflonképű nőt.  rohog.gif 
Majd úgy jár, mint Mo'Nique, Sidibe vagy Jennifer Hudson. Egy kiugró alakítás, majd szépen a homályba vész hírnevük. (gyenge évben mennyivel könnyebb Oscar-t bezsebelni)
Viola nagyon jó színésznő (A kételyben bebizonyította), de Meryl közel 40 éve bizonyítja, hogy több, mint színésznő. Nem szokásom ilyet kérni, de az Akadémia ezt figyelembe vehetné.  rolleyes.gif


A tegnap este folyamán megfogalmazódott bennem egy rövid, tömör ám célratörő gondolat ami így szól: Gary Oldman doesn't deserve an award, awards deserve Gary Oldman, he's too cool for awards anyway.

Ha Meryl nem nyer, átköltöm. Meryl Streep doesn't deserve an award, awards deserve Meryl Streep, she's too cool for awards anyway.

Nem akarok vészjósló lenni de egyre biztosabb vagyok abban, hogy Viola nyer, ahogyan azt is gondolom, hogy az Artist nyeri meg az összes díjat, amire jelölték. Nem baj, bánja Isten, legyen úgy. rohog.gif Egy oldalon a Tinker Tailor Spy könyvváltozatáért szálltam harcba az Oscar TOTO-val, most már nyerjen is meg 10-ből legalább 8 díjat, mert annyi x-et beírtam nekik rohog.gif Nekem kell az a könyv úgyhogy tessék megnyerni, amúgy sincs szükségem Oscar bácsira hogy tudjam, ki a jobb színész smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: tya04
2012. február 13. 23:06 #16
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2012.02.13. 22:47)
A tegnap este folyamán megfogalmazódott bennem egy rövid, tömör ám célratörő gondolat ami így szól: Gary Oldman doesn't deserve an award, awards deserve Gary Oldman, he's too cool for awards anyway.
Ha Meryl nem nyer, átköltöm. Meryl Streep doesn't deserve an award, awards deserve Meryl Streep, she's too cool for awards anyway.
Nem akarok vészjósló lenni de egyre biztosabb vagyok abban, hogy Viola nyer, ahogyan azt is gondolom, hogy az Artist nyeri meg az összes díjat, amire jelölték. Nem baj, bánja Isten, legyen úgy.  rohog.gif Egy oldalon a Tinker Tailor Spy könyvváltozatáért szálltam harcba az Oscar TOTO-val, most már nyerjen is meg 10-ből legalább 8 díjat, mert annyi x-et beírtam nekik  rohog.gif Nekem kell az a könyv úgyhogy tessék megnyerni, amúgy sincs szükségem Oscar bácsira hogy tudjam, ki a jobb színész  smileeee.gif


Na igen, Gary sem most kezdte a pályát. A filmről vegyes kritikákat hallottam, de ha majd megnézem, eldöntöm, hogy tetszett-e vagy sem. Gary is nagyon megérdemelné már azt a díjat. Nagyon sokoldalú és tehetséges színész.
Áhhh:) már értem, így külön van miért izgulnod. Szerintem a Némafilmes jó, ha 5 kategóriában fog győzni. Clooney úgyis elviszi Dujardin orra elől. A film pedig eleve 8 díjra van csak jelölve. Pasiknál igazság szerint bárkivel kibékülnék, akihez kerülne a díj, csak Demián Bichirral nem:) Róla eddig nem is hallottam és csak ezért az egyért:)
1 felhasználónak tetszik: tya04
2012. február 14. 13:34 #17
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline


rofl.gif rofl.gif
1 felhasználónak tetszik: tya04
2012. február 15. 18:59 #18
kovi2
kovi2
Cosima
 
StátuszEnchantée <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.06.
Hozzászólás: 1806
Csatolások: 852
Azonosító: 144885
Offline offline
a némafilmes szerintem is egy nagyon zseniális film lehet,de szerintem Merlynek nyernie kellene.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!