Starity

Hírszerkesztők topikja

77 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. április 19. 16:15 #41
- törölt felhasználó -    
Kérem szépen ide csatolni Alyssa Campanella adatlapját.
meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Coco Selly
2012. április 20. 21:49 #42
- törölt felhasználó -    
Ehhez a cikkemhez kérem visszacsatolni Redfoo, Sky Blu és Aubrey Drake Graham lapját meghajolo.gif
2012. április 21. 13:01 #43
Bogi13
Bogi13
陽炎
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.27.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 50928
Azonosító: 62047
Offline offline
Kedves Hírszerkesztők!
Kérem ezt a cikkemet csatolni az alábbi lapokhoz:
http://starity.hu/sztarok/baris-falay/
http://starity.hu/sztarok/yigit-ozsener/
http://starity.hu/sztarok/kenan-imirzalioglu/
http://starity.hu/sztarok/bade-scil/
Köszönöm! meghajolo.gif
2012. április 21. 15:22 #44
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3171
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Ebben a cikkben az alábbit kellene kijavítani:
Idézet
7. A film mellékszereplőinek többsége fiktív figura – köztük Rose és a hős szerelmes potyautas, Jack Dawson –, ám vannak olyan alakok is, amelyek a valóságban is éltek: ilyen például a hajó tervezője, vagy az az idős házaspár, akik a hajó süllyedésekor a kanibjukban fekve, egymást átölelve várják a halált. Ők Ida és Isidor Strauss, akik a valóságban híres New York-i Macy's áruház tulajdonosai voltak.

*Kabinjukban. Előre is köszönöm:
Lizania
2012. április 23. 17:35 #45
- törölt felhasználó -    
Ehhez a cikkhez hozzá kéne csatolni Torri Webster adatlapját.
2012. április 24. 13:50 #46
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Ehhez a cikkhez kéne csatolni Camille, Rachel, Daniel, Ron és Jesse adatlapját!

A cikkemnél meg kérném törölni a 10-es számú hozzászólást!
Köszönöm! meghajolo.gif beer.gif
2012. április 24. 18:04 #47
- törölt felhasználó -    
Egy kérdéssel fordulnék hozzátok Kedves Hírszerkesztők!smileeee.gif

Lassan egy hónapja küldtem be egy olyan cikket, hogy "Mennyit tudsz a drogokról?". Azóta se kép, se hang róla. Az adott nem publikált cikket elmentettem a könyvjelzőmben, de csak annyit ír, hogy még egyelőre nincsen publikálva, és csak akkor lesz látható mások számára, hogyha ti azt elfogadjátok. Mi a helyzet vele? Ha ennyire nem mennek az ilyen típusú cikkek, akkor nem töröm magamat vele. Nem azért, csak elég nagy meló volt megírni, és, ha ennyire nem kajálható a dolog, akkor a szabadidőmet mással töltöm el. Nem lenne rossz tudni, hogy kikerülhet vagy sem. Ráadásul próbáltam egy olyan témát megfogni, ami a fiatalabb korosztályt érinthet, és eléggé precízen kidolgozott, megfogalmazott cikk kerekedett ki belőle. Úgy, hogy, ha valaki tudja, hogy mi van vele, akkor ossza meg velem!
Ezer köszönettel,
Holly
2012. április 24. 20:32 #48
- törölt felhasználó -    
Idézet (Holly Keller @ 2012.04.24. 18:04)
Egy kérdéssel fordulnék hozzátok Kedves Hírszerkesztők!smileeee.gif
Lassan egy hónapja küldtem be egy olyan cikket, hogy "Mennyit tudsz a drogokról?". Azóta se kép, se hang róla. Az adott nem publikált cikket elmentettem a könyvjelzőmben, de csak annyit ír, hogy még egyelőre nincsen publikálva, és csak akkor lesz látható mások számára, hogyha ti azt elfogadjátok. Mi a helyzet vele? Ha ennyire nem mennek az ilyen típusú cikkek, akkor nem töröm magamat vele. Nem azért, csak elég nagy meló volt megírni, és, ha ennyire nem kajálható a dolog, akkor a szabadidőmet mással töltöm el. Nem lenne rossz tudni, hogy kikerülhet vagy sem. Ráadásul próbáltam egy olyan témát megfogni, ami a fiatalabb korosztályt érinthet, és eléggé precízen kidolgozott, megfogalmazott cikk kerekedett ki belőle. Úgy, hogy, ha valaki tudja, hogy mi van vele, akkor ossza meg velem!
Ezer köszönettel,
Holly

Szia!
Freeze mindkettőre azt írta, (a másik is bent van: Tökéletes énekhang élőben: az igazi tehetségek kiváltsága II.)
hogy majd ő átnézi, de úgy tűnik, azóta se volt rá ideje mellow.gif Majd ráírok, megkérdezem, mikor tudja átfutni, ha nagyon elfoglalt, majd kiteszem én beer.gif
2012. április 24. 20:45 #49
- törölt felhasználó -    
Idézet (Courtneyy @ 2012.04.24. 20:32)
Szia!
Freeze mindkettőre azt írta, (a másik is bent van: Tökéletes énekhang élőben: az igazi tehetségek kiváltsága II.)
hogy majd ő átnézi, de úgy tűnik, azóta se volt rá ideje  mellow.gif Majd ráírok, megkérdezem, mikor tudja átfutni, ha nagyon elfoglalt, majd kiteszem én  beer.gif

Ja, oké, rendben, nagyon köszönöm!smileeee.gif De igazából a drogokról szóló cikkemért izgulok nagyon, hogy őszinte legyek.XD Csak áll, elutasítva sincs, és most cikknek sem merek neki állni, hogy most lehet vagy nem. Mindenesetre nagyon köszönöm szépen még egyszer!smileeee.gif
2012. április 26. 14:18 #50
brigicyy
brigicyy
Кp0p Pяiŋ¢єss
 
StátuszToo fast to live, too young to die <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.23.
Hozzászólás: 2223
Csatolások: 13090
Azonosító: 110738
Offline offline
ide kellene John Cho-t is csatolni
2012. április 27. 17:10 #51
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Két napja írtam egy cikket Tabrett Bethellről, ami azóta sem került ki. Pedig az legalább értelmes hírről szól, nem arról, ki hová pisil éppen...

Annyit lehetne szerkeszteni rajta, hogy a szavazásra való felkérést kiveszitek, mert ugye az már csak arra a napra volt érvényes, de a többi maradhat.

Vagy nem akarjátok kirakni? unsure.gif
2012. április 28. 12:28 #52
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (Necros @ 2012.04.27. 17:10)
Két napja írtam egy cikket Tabrett Bethellről, ami azóta sem került ki. Pedig az legalább értelmes hírről szól, nem arról, ki hová pisil éppen...

Vagy nem akarjátok kirakni?  unsure.gif


Bocsi, hogy beleszólok, de talán egy kicsit meg tudlak nyugtatni. Az utolsó cikkemet nekem is csak a beküldéstől számított egy hétre rá tették ki, mert nagyon sok cikk volt. Gondolom talán most is ez lehet a helyzet. Szóval nem biztos, hogy elutasították, valószínűbb, hogy majd egy kicsit később kerül sorra.
1 felhasználónak tetszik: Necros
2012. április 28. 23:13 #53
duracell
duracell
mockingjay™
 
StátuszA lapjaimért NEM lehet csomagot vállalni, köszönöm az érdeklődést!
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 2085
Csatolások: 34566
Azonosító: 133509
Offline offline
Tudom, hogy apróság, de lenne egy kérésem. blush.gif Ebben a cikkben, a kép alatti második bekezdés második sorában át tudnátok írni a "Millennium Falcon"-t Ezeréves Sólyomra? blush.gif Ha már a Birodalmi lépegető magyarul szerepel, akkor szerintem az Ezeréves Sólyom is lehetne magyarul. blush.gif
Előre is köszi! meghajolo.gif
2012. április 29. 18:57 #54
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2012.04.28. 12:28)
Bocsi, hogy beleszólok, de talán egy kicsit meg tudlak nyugtatni. Az utolsó cikkemet nekem is csak a beküldéstől számított egy hétre rá tették ki, mert nagyon sok cikk volt. Gondolom talán most is ez lehet a helyzet. Szóval nem biztos, hogy elutasították, valószínűbb, hogy majd egy kicsit később kerül sorra.

beer.gif Köszi, igen, valószínűleg most is csak el vannak csúszva. Csak bosszant egy kicsit, mert talán pár szavazatot tudtam volna még neki szerezni, ha aznap megjelenik. Azt hittem, itt már korábban született erről cikk.
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2012. április 30. 10:42 #55
Selly 13
Selly 13
bellathorne.♥
 
StátuszCandice Accola.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.24.
Hozzászólás: 1170
Csatolások: 698
Azonosító: 133827
Offline offline
Ide kapcs. Katy Perryt. smileeee.gif
2012. április 30. 11:45 #56
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3171
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Ha már az író érdekes tematika szerint kapcsolta a sztárokat a cikkhez, akkor ehhez kapcsolni kellene Nailea Norvind, Saraí Meza, Ana Patricia Rojo és Jorge de Silva adatlapját. Minimum. Előre is köszönöm:
Lizania
2012. május 01. 10:34 #57
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Ezt át kéne tenni a Zenei hírekhez, mert ez inkább odavaló, nem pedig a Sztárhírekhez blush.gif
Köszönöm! beer.gif
2012. május 01. 12:11 #58
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Köszönöm, h megjelent a a cikkembeer.gif
Van egy kis hiba azonban benne: nem ez lesz az első BSB-baba, hanem az újabb BSB-baba lesz, amit jeleztem is, de a megjelent cikkben át lett írva! Ezt kérlek javítsátok! (a második sorban van)
Köszönöm szépen meghajolo.gif
2012. május 01. 14:47 #59
- törölt felhasználó -    
Üdv. Moderátorok!
Ehhez a cikkhez hozzá kell kapcsolni Se Hun-t, Baek Hyun-t,Chan Yeol-t és Kai-t meghajolo.gif
2012. május 01. 18:51 #60
- törölt felhasználó -    
Közérdekű közlemény:

Ezentúl judy91 is a hírszerkesztők táborát erősíti (egyelőre mint helyesírási hiba biztos), tehát immár az ő "lájkjai" is számítanak. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
77 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!