Starity

Farkas-Jenser Balázs csúszott le a dobogóról

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 12. 07:32 #1
SugarGirl
SugarGirl
 
Státusz"Fashions fade, style is eternal." - Yves Saint Laurent
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.10.
Hozzászólás: 688
Csatolások: 0
Azonosító: 138434
Offline offline
Vészesen fogynak a Megasztár versenyzői. Ezen a héten Farkas-Jenser Balázsnak kellett távoznia, így már csak hárman küzdenek a fődíjért.
A teljes cikkhez kattints ide!
2012. május 12. 07:33 #2
Astore
Astore
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.19.
Hozzászólás: 183
Csatolások: 34
Azonosító: 173801
Offline offline
Persze már, most akkor kinek szurkolok?
2012. május 12. 07:40 #3
linna
linna
♥ Brian&Justin ♥
 
Státusz~Oberyn was dead, but I never forget him!~ ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.03.
Hozzászólás: 4901
Csatolások: 0
Azonosító: 164721
Offline offline
Pedig én neki szurkoltam! biggrin.gif Hát véghülis nagykevencem nemvolt a versenyben! biggrin.gif
2012. május 12. 07:43 #4
- törölt felhasználó -    
"Mester Tamás azzal indokolta... énekhangilag Balázs a fejlettebb, Attila sokkal nagyobb sztáralkat."

Ez az indoklás egy műsorban, ahol a hangé a főszerep teljességgel elfogadhatatlan. Dilettáns zsűri, nézzék már meg milyen vacak mezőnyt válogattak össze, csak azért mert sztáralkatokat favorizálnak. Az első valahány széria fényévekkel jobb volt, fényévvekkel jobb énekesekkel. Senkit nem érdekelt, hogy Tóth Vera nem sztár alkat, gyönyörű tiszta hibátlan hanggal még jó hogy ő nyert és nem mondjuk Galambos Dorina vagy Dér Heni. Ami ebben a műsorban folyik nem szól másról csakhogy a TV2 minél több emelt díjas SMS-t begyűjtsön. Kullai Timit már a legelején "elengedték" gondolván Bozontra több szavazat fog majd a későbbiekben érkezni. Siralmas.
1 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan
2012. május 12. 07:48 #5
Scarlet
Scarlet
visszatérő vendég
 
Státusz" replacing who i am with who i’d rather be "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.21.
Hozzászólás: 407
Csatolások: 403
Azonosító: 171706
Offline offline
Szerintem inkább Attilának kellett volna kiesnie..
Balázs nagyon jó volt..smileeee.gif
2012. május 12. 07:54 #6
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7040
Csatolások: 1424
Azonosító: 147096
Offline offline
Tényleg neki kellett volna mennie, mert rossz volt, de ő is esett ki..
2012. május 12. 08:06 #7
Eszter655
Eszter655
asylum
 
Státuszfilozofálok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.29.
Hozzászólás: 6256
Csatolások: 679
Azonosító: 134102
Offline offline
Sejtettem, hogy elsőként Gigi jut tovább, majd Andrea. Borzasztóan izgultam, hogy nehogy Attila essen ki, mert neki a döntőben a helye. Az este fantasztikus előadásokat nyújtott... igen erőteljes hangja van, amit tud is használni és ezért imádom én. air_kiss.gif De ebben a négyes mezőnyben már mindenki tehetséges, és elég nehéz már a választás, de nem tudok belekötni abba, hogy Balázsnak kellett távozni.
2 felhasználónak tetszik: janet7, selena_taylor_fan
2012. május 12. 08:21 #8
missyanikó7
missyanikó7
Huncutka™
 
StátuszCranilla:Körülötted mindenki hülye csak te vagy okos :D :D :D
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.06.08.
Hozzászólás: 1234
Csatolások: 42
Azonosító: 152541
Offline offline
A jók mind kiesnek a akik meg sz@rok bent maradnak dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Vivyy22
2012. május 12. 08:29 #9
- törölt felhasználó -    
Attilának kellet volna kiesnie..Szomoru hogy nem az énekhangot nézik..Am Mester Tamás láttátok hogy mindig kacsingat Attilára ás elkezd vigyorogni ha megjelen??Csak nem tetszik neki Ati ?Ó a homi zsüritag hát persze!
Szerintem Gigi fogja megnyerni de Andinak szurkolok mivel ugyanolyan tehetséges!
2012. május 12. 08:31 #10
pookins
pookins
 
Státuszafter a hurricane comes a rainbow
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.14.
Hozzászólás: 832
Csatolások: 946
Azonosító: 140772
Offline offline
én tegnap este majdnem sírtam, szörnyű volt nézni, hogy Attila megy tovább.... de hát, ez a média, itt már nem is az ember hangját és tehetségét figyelik, hanem, hogy kiből lesz majd nagyobb sztár..
bár így sem értem a zsűri véleményét, mivel Balázsból is lehet ugyanakkora sztár, mint Attilából.. sőt még szerintem nagyobb is..
2012. május 12. 08:37 #11
- törölt felhasználó -    
attilának kellett volna kiesnie! nem is értem hogy juthatott el egyáltalán idáig! :/
2012. május 12. 08:46 #12
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Na hát én minden évben megfogadom, hogy a magyar tehetségkutatókat nem nézem mert olyanok nyerik mint Vastag Csaba... Mivel a válogatókon szeretek röhögni elkezdtem nézni idén is és én hülye valahogy minden este bekapcsoltam a tv-t Balázs és Roland miatt. Rolandot mindenki tudja miért ejtették ki: utálta a zsűri, ez egyértelmű volt. De ez a tegnapi!!!! Ez az indoklás, hiába énekel Balázs jobban, Attila sztáralkat, kérdem én: miféle? Mint Mester Tamás? Mert aztán ő rohadtul bent maradt a köztudatban... Hallgatni is ciki volt a bemutatkozását, hogy mennyi lemezt adott el. De én vagyok a hülye, hogy nekiálltam nézni!!!!!! Hiszen a magyarok úgyis csak pár hónapig sztárok! Azért hajrá Balázs, nagyon tehetséges fiú. Sajna mindenki tudja, hogy a kisebbséget képviselő lány javára már el van döntve a verseny.
1 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan
2012. május 12. 08:48 #13
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Igazából bárki esett volna ki,sajnáltam volna.Balázzsal én úgy voltam,hogy volt,amikor tetszett és volt,amikor nem annyira.Nagyon jó hangja van a srácnak,de a színpadi előadását még fejlesztenie kell,és a dalválasztás sem mindig volt jó.Igazából itt már nem annyira számít,hogy ki hanyadik helyen végez,max az 1. elmondhatja magáról,hogy ő nyerte meg.Szerintem amúgy Attila fogja megnyerni,mert idén fiú fog nyerni.

Nekem tegnap este legjobban Szakos Andi és Bereczki Zoltán duettje tetszett.Akármekkora divat is lett utálni Bereczkit,azt el kell ismerni,hogy nagyon jó hangja van,és azért tudja,hogy mit miért mond,azt pedig nem lehet kétségbe vonni,hogy igenis ért ahhoz,amiért ott ül.Jó,lehet,hogy szigorú,de ez sokkal inkább előre viszi a versenyzőket,mint az,ha agyon vannak ajnározva.

Gigiről változatlan a véleményem.Nagyon tehetséges láy és tényleg fantasztikus hangja van,annak ellenére,hogy mégcsak 15 éves.De túl van sztárolva.Szerintem az lesz vele,ami Muri Enikővel volt az X-faktorban:ott lesz a döntőben,de nem fogja megnyerni.

Mester meg az "Balázsnak jobb hangja van,de Attila inkább sztáralkat" indoklásával elárulta,hogy ez az egész egyáltalán nem arra megy,hogy ki mennyire tehetséges,hanem,hogy ki eladhatóbb.Félre ne értsétek,szeretem Attilát,a 2. számú kedvencem,és neki is jó hangja van.Ja,és nem azért tetszik mert cuki,stb. az ilyenek nem szoktak érdekleni,sőt általában nem bírom az ilyen tehetségkutatós szépfiúkat,én azt nézem,hogy tud e énekelni,és Attilának igenis jó hangja van.
2012. május 12. 08:58 #14
- törölt felhasználó -    
Attinak és Bazsinak szurkoltam, erre persze, hogy a két agyonsztárolt tyúk megy tovább. Úgyis Gigi nyeri, minek húzni, adják oda neki a nyereményt, aztán annyi. Ezek után muszáj Attilának a döntőbe jutnia, mert nem állok jót magamért, ha a telefonomat-is-eladtam bőgőmasina és nárcisztikus parasztlány kerül legjobbak közé.
2012. május 12. 09:04 #15
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Kit érdekel mit adott el? A telefon nem élet halál kérdése... biggrin.gif
2012. május 12. 09:05 #16
Fanni0325
Fanni0325
Miss Anonymus
 
StátuszA hit segít, hogy mindent más színben láss...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 1695
Csatolások: 7
Azonosító: 138041
Offline offline
Szegény Balázs. Nekem ő volt a kedvencem . Amúgy meg lehet hogy Attila sokkal nagyobb sztáralkat, de Balázsnak valóban sokkal jobb a hangja, neki kellett tovább jutnia, mivel szerintem ez egy énekverseny, tehetségkutató. szánalmas, utálom az Attilát első pillanattól kezdve most mg mégjobban...
1 felhasználónak tetszik: Vivyy22
2012. május 12. 09:11 #17
- törölt felhasználó -    
Nagyon sokan mondjátok egyébként (meg az adás után néztem a MegaBackstage -t, és arra is sok kritika érkezett az eredménnyel kapcsolatban), hogy Attila egy ordibáló barom, és hogy a zsűri is idióta, és nincs fülük.
Hagy ne mutassam be a zsűritagokat, mind elismert emberek zenei téren is, még Bochi is (aki látta az Atival készített kisfilmjét, az némi betekintést nyerhetett ebbe a dologba), úgyhogy ők már csak tudják, milyen egy igazi sztár (erről különösen akkor győződtem meg, amikor megnéztem a Jack Jack című filmet, és kijelenthettem, hogy nekik Amerikában lett volna a helyük, annyira fantasztikus zenekar voltak, Tomival az élen), és milyen az igazi sztáralkat.
Ha megnézzük, én például Balázsnál semmiféle egyéniséget, stílust nem fedeztem fel, nem igazán mozgott, csak állt és énekelt. Fantasztikus hangja van, az tény, és az utóbbi négy adásban olyan számokat énekelt, amiket speciel imádok, de nem csinál semmit a színpadon. Ezzel szemben Attila állandóan ugrál, ugyan elkapja a hév, és ilyenkor hamis, de egyértelműen fejlődik, mint azt ahogy Tomi kifejtette, ő az a versenyző, aki a legtöbbet fejlődött a verseny során, és végül is ez a cél. Rengetegen írták, hogy ez ÉNEK verseny, de nem véletlenül a neve MegaSZTÁR. Itt nem csak azt nézik, ki hogy énekel, hanem ki mennyire színpadra termett.
Még egyszer mondom, szerintem Tomi, meg a többi zsűritag tehetségét és hozzáértését senki ne kérdőjelezze meg, nyilván ők értenek jobban hozzá, nem ti.

Ami pedig Radics Gigit illeti, biztos vagyok benne, hogy nem ő nyer, mert nem képes ellátni azokat a feladatokat, amiket a nyertesnek el kell. Nagyon fiatal még ahhoz. (Emlékeztek, a Tóth Lüszit is az utolsó előtti adásban ejtették ki.) Lehet, hogy döntős lesz, de szinte biztos, hogy nem ő fog nyerni.

Az viszont tény, hogy a régebbi szériákban sokkal jobb énekesek voltak, de ez sem a zsűri hibája, megpróbálták ebből a mezőnyből a legjobb versenyzőket kiválasztani, magyarán a sz*rból a kevésbé sz*rt.

A műsor pedig nagyon jó volt, nekem legjobban Tomi meg Gigi, és Bochi meg Ati tetszett. Bereczki Zoli és Szakos Andi is nagyon jók voltak, nekem a Mariann meg a Balázs produkciója nem nagyon tetszett.

A szóló produkciókból Atié volt a kedvencem, meg a Balázsé.

Amúgy, Demilena, tudod, nem mindenki gazdag, nem mindenkinek van annyi pénze, hogy megvalósítsa az álmait, és nem látnám, hogy Gigi parasztlány lenne - szép, szerény, kedves, nem hiszem, hogy árad belőle az alkoholszag, parasztosan beszél. Nem kell valakit utálni csak azért, mert szegény vagy mert a kisebbség csoportjából érkezett. wink.gif
2 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan, janet7
2012. május 12. 09:15 #18
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
"Azzal indokolta, hogy bár énekhangilag Balázs a fejlettebb, Attila sokkal nagyobb sztáralkat."
vagy inkább azzal, hogy Attilára több szavazatot fognak küldeni, mert olyan kis cukcsi -.-
2012. május 12. 09:22 #19
Edeee...
Edeee...
visszatérő vendég
 
StátuszA Beutiful lie : I Never Die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.31.
Hozzászólás: 497
Csatolások: 0
Azonosító: 166310
Offline offline
Csodálkozok, hogy nem Attilát ejtették ki,mert bár semmi bajom nincs vele , egyértelmű , hogy gyengébb a másik 3 versenyzőnél... Viszont azis egyértelmű, hogy Attila nemfog nyerni , túl sokszor volt az utolsók közt , és egy hét alatt nem éri utol a másik kettő versenyzőt... Személy szerint úgy vagyok ,hogy reálisan Giginek kéne nyernie... Hangilag is sokkal erősebb , mint Andi , Attiláról pedig nemis beszélve, és azis egyértemű, hogy neki van a legnagyobb kialakult rajongútábora... Ezeken kívül pedig van esélye, hogy tényleg sztár váljon belőle ...
2012. május 12. 09:23 #20
- törölt felhasználó -    
Nem nézem a Megasztárt,de néha néha odakapcsolok hogy BALÁZS mikor következik. Csak miatta néztem, sajnálom hogy kiesett.
Nekem itt fejeződött be a Megasztár.Ezek után már csak azt remélem nem Gigike nyeri. glare.gif
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!