Starity

PC játék - soundtrack

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. január 07. 22:32 #21
- törölt felhasználó -    
meghajolo.gif

2015. január 08. 02:27 #22
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Na akkor én is beteszem a kedvenc játék soundtrackjeimet!! biggrin.gif

Age Of Empires 2. Zseniálisan hangulatos, színes, dallamos, élettel teli zene rendkívül poénos számcímekkel. XDDD (Pork Parts... XDDD)


Diablo 1. Nem mindegyik zenéjét szeretem annyira, de a Tristram téma mára már klasszikusnak számít az idegtépő többszólamú gitárjával. Aztán az ember lemegy a katedrálisba és a pokol kórusa kezd zengedezni, miközben kegyetlenül döngetik a falakat/ajtókat. Úristen. :'DDD Ijesztő zene.


Age Of Empires 1. A gyerekkorom egyik fő soundtrackje. XDDD Sokkal ősibb hangzású, mint a 2-es játék zenéje (és ez így van jól), és eszméletlen nyers, vad hangulata van. Rogan? biggrin.gif


Drakan. Amilyen epikus és erőteljes, olyan szomorú is valahogy ennek a játéknak a zenéje. De a kedvencem a menüben játszódó dal. biggrin.gif


The Witcher. Igazán egyedi, valahogy mindegyik számról meg lehet ismerni, hogy igen, ez bizony a Witcher zenéje! o_O Valószínűleg a népies beütése miatt. A lassú, elmélázó számok a kedvenceim benne. Mikor hallom őket, szinte látom magam előtt, ahogy Geralt fut a mezőn és körülötte támolyog egy-két kósza vándor meg falusi. XDDD


Dragon Age: Origins. Szintén nagyon felismerhető és olyan zajos, erőteljes, olykor hátborzongató hatása van. Mikor hallgatom, sok-sok kemény, keserves csata (és elvétett csapás dry.gif ) emléke idéződik fel bennem X'DDDD


A Skyrim zenéi közül két legnagyobb kedvencet tudok mondani, a fő témát, illetve a Masser című darabot. Gyönyörű, kiráz tőle a hideg. x___x


Red Alert 2. Kell hozzáfűznöm valamit? Nem hiszem. biggrin.gif Királyság úgy, ahogy van. biggrin.gif


Diablo 2. Azt szeretem benne, hogy mindegyik régiónak megvan a maga hozzáillő zenéje és mindegyik megadja a kellő sötét alaphangulatot. A legjobb mikor hallgatod a zenét és beugranak mellé a szörnyikék hangjai. :'D (Rakanishu!! XDD)


És végül az első Sims játék zenéje. biggrin.gif Abszolút eltalálták a zenéjét, nemes egyszerűséggel mindegyik kiegészítőnek eszméletlen fülbemászó és táncra perdülősen király muzsikái vannak. Az alapjáték vagány jazz-zongorás zenéi, a Vacation őrült reggae-dalai (jó, nem csak reggae van abban XD), a Hot Date jazzkompozíciói, a Superstar ritmusos eurodance csodái, a Makin' Magic beteg, cirkuszokat idéző harmonikás nótái, de még a rádióból szóló egyéni zenék is addiktívak és mindnek megvan a maga bája. biggrin.gif
2015. január 08. 11:29 #23
- törölt felhasználó -    
ha már Dragon Age! biggrin.gif


de az új Witcher-nek sem lesz rossz soundtrack-je!
1 felhasználónak tetszik: hirosi
2015. január 08. 11:47 #24
- törölt felhasználó -    
Ami még nagy kedvencem! meghajolo.gif eszméletlen jó zenéje van!

2015. január 08. 13:06 #25
- törölt felhasználó -    
Az egész soundtrack zseniális, de ez a szám az, ami különösen belopta magát a szívembe már az első perctől kezdve ahogy meghallottam. meghajolo.gif

1 felhasználónak tetszik: hirosi
2015. január 08. 13:25 #26
- törölt felhasználó -    
meghajolo.gif

2015. január 08. 22:50 #27
- törölt felhasználó -    
egy akkor és most verzió bár az Anniversary kiadással nem játszottam és valószínű nem is fogok mivel nem hiszem hogy valaha is lesz Xbox one-om! smileeee.gif
meghajolo.gif
2015. január 10. 19:58 #28
- törölt felhasználó -    
Hans Zimmer még sosem okozott csalódást. meghajolo.gif

2015. január 10. 20:07 #29
- törölt felhasználó -    
de nem ám! meghajolo.gif Zimmer itt is oda tette magát!
2015. január 10. 20:17 #30
- törölt felhasználó -    
ennél jobb választást trailer zenének nem nagyon lehetett választani! meghajolo.gif


még a Witcher 2-nek nagyon jó!

2015. január 11. 11:43 #31
- törölt felhasználó -    
hááá ez gyönyörű! meghajolo.gif
2015. január 11. 18:54 #32
- törölt felhasználó -    
Két kedvenc az új DMC-ból. thumbsup.gif


2015. január 13. 19:43 #33
hirosi
hirosi
visszatérő vendég
 
StátuszDoyle Wolfgang Von Frankenstein
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.04.
Hozzászólás: 445
Csatolások: 5
Azonosító: 132555
Offline offline
A két kedvenc tételem(legalábbis az első részben)


Lone Survivor:
2015. január 13. 20:27 #34
- törölt felhasználó -    
meghajolo.gif
2015. január 19. 21:15 #35
- törölt felhasználó -    
2015. január 21. 03:06 #36
- törölt felhasználó -    
ezt a játékot nagyon jó ketten tolni! biggrin.gif iszonyat jó a coop-ja! meghajolo.gif főleg a vége! áááá én sikítottam a társam szintén de törtünk zúztunk előre!! rohog.gif
2015. január 25. 12:38 #37
- törölt felhasználó -    
valahányszor meghallom ezt a zenét libabőrös leszek! a valaha készült legjobb játék! meghajolo.gif
2015. január 29. 19:41 #38
- törölt felhasználó -    
2015. január 30. 19:05 #39
- törölt felhasználó -    
2016. február 24. 23:24 #40
- törölt felhasználó -    
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!