Starity

29 napos kihívás

150 oldal 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. április 24. 19:12 #2581
Ketseyah
Ketseyah
új tag
 
StátuszVálságos helyzet: tudom, hogy boldog vagyok, csak épp nem érzem.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.25.
Hozzászólás: 97
Csatolások: 3
Azonosító: 251002
Offline offline
1. nap: Írj néhány alapinformációt magadról.
A becses nevem Virág, amit tizenpár éve kaptam a szüleimtől ajándékba (vagy csak előre meg akartak szívatni ezzel a dudvás névvel, fura humoruk van)
Tizenegyedikes vagyok.Ez szomorú.Nagyon.Nem mintha hiányolnám a gimnáziumot meg az osztályomat, csak hát kinek van kedve egész nap a tankönyvek felett gubbasztani, ráadásul szorgalomból is kevés jutott nekem *1 perces zokogás kezdete*
Orvos szeretnék lenni.Ezért cirka 10 évig az élet sötét oldalát fogom megélni, de szeretek az embereken segíteni, mégha ez álszentesnek is hangzik.
Kedvelem az irodalmat, modern költészetet (slam poetryt is), a klasszikusokat (vers és könyv egyaránt), művészetet, múzeumokat (jó, talán a párizsi Csatornamúzeumot nem szívesen keresném fel)
Modern fizikát újabban megkedveltem a biosz és a kémia mellett.
Utazás...főleg Skandináviába, de szinte minden ország a szívem egyik csücske (jó sok van belőle)
Mint a nevem is mutatja,a növényekkel nagy spanságban vagyok.Itthon is szívesen tartanék sok orchideát (főleg), de mindig elfelejtem őket (csak 2 van) meglocsolni...szerencsére anya megszánja őket.

2017. április 25. 00:53 #2582
Dwaejitokki
Dwaejitokki
구름 공주님 ☁
 
Státusz8 makes, 1 team
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.11.
Hozzászólás: 1320
Csatolások: 62
Azonosító: 208978
Offline offline
8. nap: Négy dolog, amit el szeretnél mondani különböző embereknek.
x Sajnálom az egészet.
x Imádom a szó vicceid...annyira szarok hogy már jók.:D
x Szükségem van rád.
x Köszönöm hogy mindig mellettem vagy.

9. nap: Mutasd be a legjobb barátod!
Szóval ő Oppa/Férjuram/Lu/Hercegem és egyéb nevekre hallgat.
Büszke '01-es line tag..igaz alig vannak innen akik lényegesek lennének de semmi gond, őt ez nem gátolja meg. :D
Ő egy elég fura gyermek. Vicces,szép, okozs és perverz is. Egész jól megértjük egymást a korkülönbség ellenére is. Ő a pelyhet szereti, és az alpakákat. Szépen gyűjtögeti is őket, hogy egy egész családja lehessen belőlük. Ha már gyűjtögetés az ingeket is előszeretettel gyűjti. Kitűnő az EXO szóviccek gyártásában, és bármikor képes úgy megnevettetni, hogy már az ember könnye folyik. Legyen szó hajnali 5kor vagy délután 3kor, bármikor képes az embert felvidítani. Minden hülyeségben benne van, még az utcán való táncolásban, a titkos kézjel kitalálásában is etc. Nagyon nagy ChanHunHan ub-s és BaekYeol-HunHan shipper.
A hangja mikor énekel...arra nincsenek szavak. Ellenben amikor rajzol. Hihetetlen tehetsége van, hiába mondja hogy erre a szintre bárki eltud jutni, számomra akkor is lehengerlő a tudása.
Amikor az ember éhes, képes ráment készíteni vagy épp egy tál pelyhet eléd helyezni. Nem mellesleg kimondja amit gondol, és nem kertel ha valami nem tetszik neki. Ha fotózza magát 1000 személyiséget tud magából kihozni, úgy hogy ne hasonlítson egy kép se egymásra, amin olykor meglepődtünk.Mikor idegesítő vagyok, akkor sem hagy ott max körbe röhög, elviseli minden hülyeségem, még az se zavarja ha elkezdem harapdálni, és előszeretettel nézet velem horror filmeket.
Egy igazán remek ember ez a huncut legény....illetve lány.
Őszintén ő nem a legjobb barátom(mert olyanom nincs), sokkal több annál. Az a kifejezés nem megfelelő a mi kapcsolatunkra. Mi sose lelkizünk,sosem terheljük a másikat a bajunkkal számunkra jobb eltölteni az időt retardáltan és boldogan. Igaz, hogy tudjuk mikor van a másiknak szar kedve, de inkább ezeket félre dobva röhögünk minden hülyeségen. És ez így van jól nálunk. Viszont tudom, hogy ha arról lenne szó bármikor mehetnék hozzá meghallgatna, és persze én is őt.
(Ahh mennyit mindent összehordtam...kiolvassa ezt el.x"D)
2017. április 25. 12:14 #2583
Ketseyah
Ketseyah
új tag
 
StátuszVálságos helyzet: tudom, hogy boldog vagyok, csak épp nem érzem.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.25.
Hozzászólás: 97
Csatolások: 3
Azonosító: 251002
Offline offline
2. nap: 10 dolog amit kedvelsz, 10 amit nem.
Amit kedvelek:nyelvtanulás,utazás,slam poetry,haiku,konyhaművészet(szinte minden országé, illetve érdekel továbbá a veganizmus,vegetarianizmus (még egyik sem vagyok, de szívesen próbálok ki ilyen recepteket), természet,Skandinávia,frissen nyírt fű illata,piros szín,állatos videók (jó, ez furán hangzik)
Amit nem:fáradtság,homofóbia,rasszizmus,beképzeltség,szexizmus,hímsovinizmus,a modern feministák nagy része, akik túlzásokba esnek (a normális értékrenddel rendelkezőkkel nincs bajom), amikor a sorozatomból nem készítenek több évadot, amikor apa megeszi az eldugott sütimet,elcsépelt lenne azt mondani utolsónak, hogy iskola?
2017. április 25. 14:52 #2584
- törölt felhasználó -    
20. nap: Ki tette a legnagyobb hatást az életedben, és miért?
Barátom & Cameron Monaghan
2017. április 25. 15:35 #2585
- törölt felhasználó -    
20. nap: Ki tette a legnagyobb hatást az életedben, és miért?
Blair Cornelia Walford. Bár nem valós személy, mindössze egy kitalált karakter, mégis mióta először belekezdtem a Gossip Girlbe (ami már jó pár éve volt) ő az egyetlen, akit példaképként emlegethetek.
2017. április 25. 18:27 #2586
- törölt felhasználó -    
8. nap: Négy dolog, amit el szeretnél mondani különböző embereknek.
- Te is tudod, hogy nincs jogod rám haragudni.
- Csak kérned kell! Én tényleg szeretnék neked segíteni.
- Szerintem csodálatos vagy!!
- Az egyetlen ok, amiért még eltűrlek, az a közbéke.
2017. április 25. 20:31 #2587
- törölt felhasználó -    
15. nap: Álompasid / csajod.
ha konkrét személyeket kéne megnevezni, akkor Martin Wallström, Rami Malek és Mads Mikkelsen, nők közül Jennifer Lawrence.
de amúgy nincsenek elvárásaim/kikötéseim, minden eddigi „áldozatomban" valami más fogott meg.
2017. április 26. 00:44 #2588
Dwaejitokki
Dwaejitokki
구름 공주님 ☁
 
Státusz8 makes, 1 team
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.11.
Hozzászólás: 1320
Csatolások: 62
Azonosító: 208978
Offline offline
10. nap: Mi a kedvenc idézeted?
" Egy idős indián törzsfőnök így szólt az unokájához:
- Fiam, mindannyiunk szívében két farkas lakozik.
Az egyik farkas rossz. Ő a harag, az irigység, a féltékenység,
a gőg és a kisebbrendűségi érzés.
A másik egy jó farkas. Ő vele vannak: az öröm, a béke, a szeretet, a remény és a hit. Ez a két farkas örök csatát vív a szívünkben.
Az unoka a nagyapához fordult:Nagyapó, akkor melyik farkas győz?
Az indián törzsfőnök válaszolt: Az, amelyiket eteted. "
~ I remember you
2017. április 26. 14:55 #2589
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
28. nap: Hiszel a szerelemben első látásra? Miért?
a szerelem nem tud első látásra kifejlődni, szóval ebben nem hiszek, viszont abban igen, hogy első látásra megtetszik a két ember egymásnak.

29. nap: 4 mód, ahogy el lehet nyerni a szíved.
- nézzen velem horrort az az xy személy
- ne minden második szava csúnya legyen, hanem tudjon normálisan, választékosan beszélni, értelmeset
- ne legyen kétszázhuszonkilencezer méter hosszú haja, oldalt meg semmi. komolyan, ez egy áldás, amikor nem ilyen fiúkat látok az utcán
- legyen egyedi
2017. április 26. 15:40 #2590
- törölt felhasználó -    
21. nap: Öntsd ki a szíved!
utálom az osztályfőnökömet, komolyan nem hiszem el, hogy nincs jobb dolga annál, hogy engem piszkáljon és a legjobb barátnőmet. rolleyes.gif
2017. április 26. 16:42 #2591
- törölt felhasználó -    
21. nap: Öntsd ki a szíved!
szóval ma én és a crushom nagyon jól meg voltunk, de tényleg annyira jó volt...sokszor érzem magam feszélyezve, ha vele beszélek, pedig alapjáraton mindenkivel szívesen társalgok, viszont ma úgy éreztem, hogy tényleg elengedtem magam mellette. és ez jó volt. wub.gif
2017. április 26. 19:35 #2592
- törölt felhasználó -    
23. nap: Egy levél bárkinek. Akárkinek.

Nem sok időnk van már. Egy hónap. Ennyi idő alatt hogyan tegyek meg mindent, amit az elmúlt évben fél évben elszalasztottam? Tudnod kell, hogy egy remek ember vagy. Nem azért mondom ezt, mert menthetetlenül beléd vagyok habarodva, hanem azért, mert tényleg az vagy. Sosem bántanál szándékosan. Csak nem érted, tudom én. Én sem érteném.


24. nap: Hét dolog, ami gyakran megfordul a fejedben.

"Oda kéne mennem hozzá."
"Most akkor miért bámul?"
"Most meg miért nem nézett rám?"
"Úristen de hülye vagy."
"Már megint rosszul döntöttem. Rosszul döntöttem?"
"Miről is van szó?"
"Vajon most mit csinálhat?"
2017. április 26. 20:53 #2593
Mysticroden
Mysticroden
Mrs. Wood
 
StátuszYou'll never be alone, I'll be with you from dusk till dawn
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.16.
Hozzászólás: 1276
Csatolások: 131
Azonosító: 253224
Offline offline
11. nap: Mi az a 3 szó, amit minden nap említesz?
-istenem
-de felkúr
-éhes vagyok
12. nap: Kedvenc focicsapatod.
Nem nagyon nézek focit, max ha a magyar válogatott játszik:D
2017. április 27. 08:33 #2594
- törölt felhasználó -    
13. nap: Három vallomás, választásod szerint.
?
14. nap: Terveim a jövőre nézve.
Iskolába járok jóóóóó sokáig amíg meg nem tanulok mindent aztán álllást kapok valami kávézóban aztán kapok valami jóó állást, még nem tudom mi akarok lenni, de majd adddigra eldöntöm és aztán családom lesz meg kutyám laugh.gif
15. nap: Álompasid / csajod.
Brandon Flynn
16. nap: Ha holnap vége lenne a világnak, mit csinálnál a földi életed hátralévő idejében?
Nem gondolkodtam ezen..
2017. április 27. 15:43 #2595
- törölt felhasználó -    
22. nap: A legrosszabb dolog, ami valaha történt veled.
amikor megtudtam, hogy az egyik nagymamám rákos
2017. április 27. 16:46 #2596
- törölt felhasználó -    
25. nap: Olyasvalakivel randiznál, aki egyszerű és lenyűgöző személyiségű, vagy olyannal aki híres és egyszerű személyiségű?

Olyannal, aki egyszerű és lenyűgöző személyiségű.
2017. április 27. 17:26 #2597
- törölt felhasználó -    
16. nap: Ha holnap vége lenne a világnak, mit csinálnál a földi életed hátralévő idejében?
nem tudom, lerészegednék?

17. nap: Mi szeretnél lenni, ha idősebb leszel?
sajnos/nem sajnos túl sok ötletem van jelenleg, úgyhogy inkább nem állok neki felsorolni őket.
2017. április 27. 18:49 #2598
- törölt felhasználó -    
22. nap: A legrosszabb dolog, ami valaha történt veled. A 2014-es évem úgy ahogy van borzasztó volt, de szerencsére sikerült magam mögött hagyni minden szörnyűséget.
2017. április 27. 19:46 #2599
Mysticroden
Mysticroden
Mrs. Wood
 
StátuszYou'll never be alone, I'll be with you from dusk till dawn
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.16.
Hozzászólás: 1276
Csatolások: 131
Azonosító: 253224
Offline offline
13. nap: Három vallomás, választásod szerint.
-Nagyon össze akarok jönni vele.
-Nagyon utálom hogy néha milyen rosszindulatú vagyok
-Nagyon sok baratsagot megbantam, nem kellett volna hagynom tönkremenni
2017. április 27. 21:20 #2600
- törölt felhasználó -    
9. nap: Mutasd be a legjobb barátod!
fantasztikus embereket ismerek és nevezhetek barátomnak, de nem hinném, hogy lenne legjobb barátom.
(khm, mostantól keresem az örök-legjobb-barátom, jelentkezéseket üzenetben várom) (nem viccelek) (olvassa ezt egyáltalán valaki?) (szia anya)

10. nap: Mi a kedvenc idézeted?
Senki sem lehet olyan gazdag, hogy visszavásárolhassa a múltját.

11. nap: Mi az a 3 szó, amit minden nap említesz?
nyilván, remek, hüpp-hüpp
150 oldal 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!