Starity

Avenged Sevenfold IV.

23 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 11. 02:58 #41
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2012.08.10. 17:56)
Jó szórakozást :D
A stb mit takar? XD És összeszedhetjük... :$ :D

Nem tom ami szerintetek èrdekel engem :DD
2012. augusztus 11. 11:09 #42
Beth Rose Darkness
Beth Rose Darkness
visszatérő vendég
 
Státuszfuck the system
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.24.
Hozzászólás: 118
Csatolások: 153
Azonosító: 171910
Offline offline
Idézet (Lilimooo @ 2012.08.09. 00:07)
Lányok! 
Emlékeztek Lenora Like a Scream történetére? Nos, azt mondta, hogy el tudná képzelni a folytatást, de még nem igazán tudja, hogy hogyan és egyedül nem sikerült meggyőznöm, pedig gondolom ti is szívesen olvasnátok tovább a történetet. biggrin.gif Szóval, lécci segítsetek meggyőzni biggrin.gif Hátha több emberre hallgat. biggrin.gif

Én szívesen olvasnám, jó történetnek indult. Hol tudnám győzködni?? smileeee.gif
Ha kell, hat oldalas kérvényt nyújtok be, aláírva, dátumozva, és még cigánykereket (kisebbségi forgót) is fogok hányni. Na jó, azt mégsem biggrin.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Lilimooo
2012. augusztus 11. 11:11 #43
Beth Rose Darkness
Beth Rose Darkness
visszatérő vendég
 
Státuszfuck the system
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.24.
Hozzászólás: 118
Csatolások: 153
Azonosító: 171910
Offline offline
http://www.avengedsevenfoldrorever.eoldal.hu/
Nem régiben indítottam egy, Avengeddel foglalkozó lapot, légyszi, küldjetek A7X - es fanficek linkjét, köszi smileeee.gif smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Lilimooo
2012. augusztus 11. 11:26 #44
Beth Rose Darkness
Beth Rose Darkness
visszatérő vendég
 
Státuszfuck the system
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.24.
Hozzászólás: 118
Csatolások: 153
Azonosító: 171910
Offline offline
Még pár kép biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Lilimooo, Devil93
2012. augusztus 11. 12:48 #45
- törölt felhasználó -    
Na, sziasztok!! smileeee.gif
Először is: Owen James Sanders az egyik legcukibb bébi a földön!! w00t.gif heart.gif Annyira aranyos ez a név, Rev biztosan nagyon-nagyon örülne neki, mi is örülünk ennek. beer.gif cray.gif Másrészt pedig a cikkben, amit a Seize the Day-ről írtak: teljesen igaz és jogos. Szuper, hogy a srácok ezt felismerték és hirdetik is, mert a mai emberek rohannak, nem azokkal foglalkoznak, akikkel kellene!! dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Lilimooo
2012. augusztus 11. 15:14 #46
- törölt felhasználó -    
Köszi ezt a rengeteg, szuper képet w00t.gif w00t.gif Van köztük pár kincs is biggrin.gif
Oh, jut eszembe: egy bizonyos Teora nevű felhasználó tegnap hozott pár Synyminis hátteret! biggrin.gif

Idézet (Beth Rose Darkness @ 2012.08.11. 11:26)
Még pár kép biggrin.gif
2012. augusztus 12. 15:33 #47
- törölt felhasználó -    
Nyah ma indulok este haza ^^ :D
1 felhasználónak tetszik: Lilimooo
2012. augusztus 13. 17:11 #48
- törölt felhasználó -    
na haza értem. ^^
bármi hír a fiúkról vagy vmi?? ://
amúgy nagyon jó volt Zamárdin. ^^ csak az első estére nem igazán emlékszem. >.< :'D
2012. augusztus 13. 17:41 #49
- törölt felhasználó -    
Ejnye-bejnye... biggrin.gif rohog.gif
Ha lett volna hír, megosztottuk volna, de mint látod, a topic meghalt kicsit sad.gif Sehol semmi infó sad.gif

Idézet (Eszti181 @ 2012.08.13. 17:11)
na haza értem. ^^
bármi hír a fiúkról vagy vmi?? ://
amúgy nagyon jó volt Zamárdin. ^^ csak az első estére nem igazán emlékszem. >.< :'D
2012. augusztus 13. 17:57 #50
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2012.08.13. 17:41)
Ejnye-bejnye... :D :rohog: 
Ha lett volna hír, megosztottuk volna, de mint látod, a topic meghalt kicsit :( Sehol semmi infó :(


egyszer élünk ;D
hát gondoltam megvárjátok, hogy haza érjek :'D
káááár :///
2012. augusztus 13. 17:57 #51
- törölt felhasználó -    
A fiúk se lettek még mindig csatolva, pedig már én is szóltam a moderátoroknak sad.gif Így kissé üres a topic, nem?

Idézet (Eszti181 @ 2012.08.13. 17:57)
egyszer élünk ;D
hát gondoltam megvárjátok, hogy haza érjek :'D
káááár :///
2012. augusztus 13. 18:02 #52
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2012.08.13. 17:57)
A fiúk se lettek még mindig csatolva, pedig már én is szóltam a moderátoroknak :( Így kissé üres a topic, nem?


azt hittem mire haza érek megcsinálják... ://
2012. augusztus 14. 20:00 #53
- törölt felhasználó -    
A baba elvileg megszületett... akkor miért nem írják már ki a deathbatnewson? -.-" Vagy azt gondolják, elég az, hogy a neten kósza hírek keringenek? :/
2012. augusztus 14. 21:20 #54
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2012.08.14. 20:00)
A baba elvileg megszületett... akkor miért nem írják már ki a deathbatnewson? -.-" Vagy azt gondolják, elég az, hogy a neten kósza hírek keringenek? :/


nem hiszem, hogy nagy felhajtást akarnak a baba körül. azért te se örülnél annak, hogyha híres lennél megszülnéd az első gyereked még azt se tudod mi merre meddig, de már mindenki utána koslat. egy perc nyugtod se lehetne... :// nézd csak meg a többi hírességet, mindegyik gyerekéről már szinte másnap felkerültek lesifotós képek a netre.
meg az, hogy csak kósza hírek keringenek, lehet tényleg jobb. gondolj bele, nem kívánom ezt fúú, de nem kívánom, de te is hallottál már olyat, hogy a csecsemők főleg a fiúk meghalnak, nem nagy számban, de van rá esély. most gondolj bele, kinyilatkoztatják, hogy megszületett a baba aztán nem sokkal rá meg meghal, azért ez sem lenne egyszerű. bocsi, hogy ilyeneket írok csak azért ilyenekbe is bele kell gondolni.
és nem hiszem, hogy lenne jogunk felháborodni azon, hogy nem közlik velünk minden egyes kis lépésüket, mint a legtöbb kis celeb a mai világban.
1 felhasználónak tetszik: Lilimooo
2012. augusztus 15. 16:43 #55
- törölt felhasználó -    
Persze, ez is egy eshetőség, de a mai világban már szerencsére nagyon ritka az, hogy egy kisbaba meghal. Ezt nem kívánom senkinek, mert tényleg szörnyű tragédia.
Azt nem hiszem, hogy pont utánuk mászkálnának a paparazzik, végül is nem közszereplőkről van szó. Nem nagyon készült még lesifotó a fiúkról (vagy csak nem lettek feltöltve), meg én úgy gondolom, hogy ha már a gyerek két hónapja megszületett - mert már ezt is olvastam valami rajongó twitter oldalán -, akkor legalább egy három soros hírben közölhetnék, mert szerintem ennyit megérdemlünk, hiszen mi is velünk izgultunk, és drukkoltunk, és sokan örülnének neki, ha elmondanák, mi van a babával.
Lehet, hogy az a kép, amit mutattál, nem is Owen, csak valaki feltette. Sajnos nem ez lenne az első eset, mikor valaki kamuképeket dob a netre. Sőt, ha jobban belegondoltok, senki nem erősítette meg, hogy Valary terhes, csak azt az egy képet láttuk, amin nagy a hasa. Vagy rosszul tudom?


Idézet (Eszti181 @ 2012.08.14. 21:20)
nem hiszem, hogy nagy felhajtást akarnak a baba körül. azért te se örülnél annak, hogyha híres lennél megszülnéd az első gyereked még azt se tudod mi merre meddig, de már mindenki utána koslat. egy perc nyugtod se lehetne... :// nézd csak meg a többi hírességet, mindegyik gyerekéről már szinte másnap felkerültek lesifotós képek a netre.
meg az, hogy csak kósza hírek keringenek, lehet tényleg jobb. gondolj bele, nem kívánom ezt fúú, de nem kívánom, de te is hallottál már olyat, hogy a csecsemők főleg a fiúk meghalnak, nem nagy számban, de van rá esély. most gondolj bele, kinyilatkoztatják, hogy megszületett a baba aztán nem sokkal rá meg meghal, azért ez sem lenne egyszerű. bocsi, hogy ilyeneket írok csak azért ilyenekbe is bele kell gondolni.
és nem hiszem, hogy lenne jogunk felháborodni azon, hogy nem közlik velünk minden egyes kis lépésüket, mint a legtöbb kis celeb a mai világban.
2012. augusztus 15. 17:03 #56
Lilimooo
Lilimooo
rebelrockstar.
 
Státuszmy patronus is a direwolf
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 3509
Csatolások: 158
Azonosító: 135293
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2012.08.15. 16:43)
Persze, ez is egy eshetőség, de a mai világban már szerencsére nagyon ritka az, hogy egy kisbaba meghal. Ezt nem kívánom senkinek, mert tényleg szörnyű tragédia. 
Azt nem hiszem, hogy pont utánuk mászkálnának a paparazzik, végül is nem közszereplőkről van szó. Nem nagyon készült még lesifotó a fiúkról (vagy csak nem lettek feltöltve), meg én úgy gondolom, hogy ha már a gyerek két hónapja megszületett - mert már ezt is olvastam valami rajongó twitter oldalán -, akkor legalább egy három soros hírben közölhetnék, mert szerintem ennyit megérdemlünk, hiszen mi is velünk izgultunk, és drukkoltunk, és sokan örülnének neki, ha elmondanák, mi van a babával. 
Lehet, hogy az a kép, amit mutattál, nem is Owen, csak valaki feltette. Sajnos nem ez lenne az első eset, mikor valaki kamuképeket dob a netre. Sőt, ha jobban belegondoltok, senki nem erősítette meg, hogy Valary terhes, csak azt az egy képet láttuk, amin nagy a hasa. Vagy rosszul tudom?



Az igaz, hogy csak azt az egy képet láttuk Valaryról terhesen, de babaváró bulit is tartottak nem? Vagy csak valamelyik rajongó nevezte annak?
2012. augusztus 15. 17:06 #57
- törölt felhasználó -    
Elvileg tartottak, de gyakorlatilag ki tudja? A csajok twitterét nem követem, a fiúk meg nem igazán írnak.

Idézet (Lilimooo @ 2012.08.15. 17:03)
Az igaz, hogy csak azt az egy képet láttuk Valaryról terhesen, de babaváró bulit is tartottak nem? Vagy csak valamelyik rajongó nevezte annak?
1 felhasználónak tetszik: Lilimooo
2012. augusztus 15. 18:09 #58
Lilimooo
Lilimooo
rebelrockstar.
 
Státuszmy patronus is a direwolf
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 3509
Csatolások: 158
Azonosító: 135293
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2012.08.15. 17:06)
Elvileg tartottak, de gyakorlatilag ki tudja? A csajok twitterét nem követem, a fiúk meg nem igazán írnak.


Hát én képeket láttam, ebből gondoltam. biggrin.gif
2012. augusztus 15. 19:38 #59
- törölt felhasználó -    
ezen az oldalon voltak fent képek a babaváró buliról és több kép is került fel a netre ahol Valary terhes. az meg, hogy nem akarják közölni velünk, hogy megszületett a baba az az ő dolguk. igen lehetséges, hogy csak egy kamukép volt a babáról, nem tudom. de majd ők eldöntik, hogy mikor akarják közölni a rajongókkal a hírt. szerintem előbb még ismerkednének a babával, hogy még is, hogy merre meddig, és csak utána. vagy akkor sem. lehet majd egy jövőbeni koncerten véletlen elszólja magát Matt a babáról és csak akkor tudjuk meg. de attól, hogy nem közlik mi tudjuk, hogy van a baba és szerintem ezt ők is tudják és már feleslegesnek tartják bejelenteni mert már mindenki tudja. ez is lehet egy eshetőség.
de szerintem k*rvára nincs jogunk felháborodni azon, hogy nem jelentik be, hogy megszületett a baba.
SZERK: találtam az oldalon egy ilyet
és itt a babavárós bejegyzés is
1 felhasználónak tetszik: Lilimooo
2012. augusztus 15. 19:51 #60
- törölt felhasználó -    
Nem is háborodtam fel, csak elmondtam a véleményemet. Legközelebb majd nem fogom! Nyilván rosszul fejeztem ki magam, ami néha előfordul. De hát ez van.

Idézet (Eszti181 @ 2012.08.15. 19:38)
ezen az oldalon voltak fent képek a babaváró buliról és több kép is került fel a netre ahol Valary terhes. az meg, hogy nem akarják közölni velünk, hogy megszületett a baba az az ő dolguk. igen lehetséges, hogy csak egy kamukép volt a babáról, nem tudom. de majd ők eldöntik, hogy mikor akarják közölni a rajongókkal a hírt. szerintem előbb még ismerkednének a babával, hogy még is, hogy merre meddig, és csak utána. vagy akkor sem. lehet majd egy jövőbeni koncerten véletlen elszólja magát Matt a babáról és csak akkor tudjuk meg. de attól, hogy nem közlik mi tudjuk, hogy van a baba és szerintem ezt ők is tudják és már feleslegesnek tartják bejelenteni mert már mindenki tudja. ez is lehet egy eshetőség. 
de szerintem k*rvára nincs jogunk felháborodni azon, hogy nem jelentik be, hogy megszületett a baba.
SZERK: találtam az oldalon egy ilyet
és itt a babavárós bejegyzés is
23 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

The Rev The Rev 1824.