Starity

Cikkek: miről szeretnél olvasni az Életvitel kategóriában?

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. február 06. 00:25 #1
- törölt felhasználó -    
Egészség/szerelem/tippek/stb..
Adjatok ötleteket, milyen kategóriákban és témákban mozogjunk! wink.gif
4 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, TheDanush, Luckie, Lizania
2013. február 06. 12:12 #2
Luna0124
Luna0124
visszatérő vendég
 
StátuszHappy Hunger Games and may the odds be ever in your favor. <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.04.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 0
Azonosító: 195405
Offline offline
Idézet (Courtneyy @ 2013.02.06. 00:25)
Egészség/szerelem/tippek/stb..
Adjatok ötleteket, milyen kategóriákban és témákban mozogjunk!  wink.gif

Sztárpárok 110.gif
2013. február 06. 12:22 #3
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
népcsoportok, kultúrák...
4 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Beckie, Bessie, WhiteRosee
2013. február 06. 20:14 #4
- törölt felhasználó -    
sztárpárok, ennek-meg ennek a hírességnek a legnagyobb botrányai
2013. február 06. 20:18 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (matita @ 2013.02.06. 20:14)
sztárpárok, ennek-meg ennek a hírességnek a legnagyobb botrányai

Pont az a lényege ennek a kategóriának, hogy nem a sztárokról szól. smileeee.gif
9 felhasználónak tetszik: Darkness, Sally Sparrow, Im a SlaveForBritney, Rékakroki72, Kyra99, Sugarbabes, Fanni00, WhiteRosee, Luckie
2013. február 06. 20:22 #6
- törölt felhasználó -    
akkor mondjuk, hogy miért jó egy bizonyos sport.
2013. február 07. 07:28 #7
- törölt felhasználó -    
Párkapcsolat/házasság/gyerekek...
Háztartás/Dekorálás...
5 felhasználónak tetszik: Darkness, Kyra99, Sugarbabes, Bessie, Arcee23
2013. február 07. 08:31 #8
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Az a baj, hogy amiről én olvasnék, azt többségében meg sem engednék jelentetni. rohog.gif Komoly társadalmi problémákra gondolok egyébként.

Személy szerint picit tudományosabbra, mint tinilaposra venném a figurát. Néhol ez a rovat is átcsapott már egy bizonyos színvonal alá... mellow.gif

Esetleg lehetnének nyelvészetes cikkek is. Egy-egy nyelv eredete, kialakulása, alakváltozásai... Kik beszélték, hányan, ma kik beszélik, hányan... Ez is lehetne egy sorozat. Az oly populáris nyelvről, az angolról is lehetne írni igazi csemegéket. Nemrég olvastam például, hogy az angol tulajdonképpen nem is mindenkit tegez, hanem magáz. Mert annak idején náluk is volt tegező forma, csak kikopott, stb. Vannak ám itt izgalmas dolgok. smileeee.gif

Aztán a világ csodáiról / világörökség részeiről is lehetne egy sorozat például. Kevésbé ismert állatfajtákról, vagy védett állatokról, esetleg növényekről...

Híres kísérletekről és azok eredményeiről. (Pavlov és társai rohog.gif ) Márkák története. (csoki, kóla, hambilánc, akármicsoda)

Hirtelen ennyi. De majd még agyalok. biggrin.gif
11 felhasználónak tetszik: Darkness, Bessie, Beckie, Kyra99, Stephie, Fanni00, rolllllleee, WhiteRosee, FruzShina., lola97122, Arcee23
2013. február 07. 10:20 #9
- törölt felhasználó -    
Olyan sportokról, amelyek egyes országokban nagyon is híresek, de itt Európában nem annyira közkedveltek vagy egyáltalán nem hallott még róluk senki.
Például: ausztrál foci, curling, hurling, rögbi, lacrosse, ultimate, stb.
Erre szerintem sokan felfigyelnének, mert olyan sportokat lehetne bemutatni, ami valóban a játék öröméről és a csapatszellemről szól, nem pedig arról, hogy ki a jobb (akár csapaton belül is)
2013. február 07. 12:15 #10
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Első körben hobbikra, foglalkozásokra gondoltam. Esetleg megemlíteni az olyan híres embereket, akik ezeket űzik. És ha már foglalkozás, esetleg lehetne egy cikksorozat a pályát választó fiataloknak is. smileeee.gif

Gondoltam még arra is, hogy lehetne egy cikksorozat a táplálkozásról is.

Nekem nagyon tetszene még egy cikksorozat különböző országokról, a bennük található nevezetességekről, városokról is. (Mint Sally Sparrow csinált régebben Londonról. meghajolo.gif )

Plusz jó lenne ha néhány sporthíreket is le lehetne közölni. Nemcsak úgy, hogy egy-kettő ember legyen a középpontban, hanem maga a sport, és az általuk elért eredmény. Valahogy jó lenne ezt is megbeszélni Freeze-el, és valami szabályt hozni.



Nagy hirtelen ezek jutottak eszembe. biggrin.gif
8 felhasználónak tetszik: Darkness, mayaa., Sally Sparrow, Kazuo, Stephie, Fanni00, rolllllleee, FruzShina.
2013. február 07. 12:28 #11
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2013.02.07. 12:15)
És ha már foglalkozás, esetleg lehetne egy cikksorozat a pályát választó fiataloknak is. smileeee.gif


Ez már tervben van, legalábbis valami hasonló, Cynthiával beszéltünk arról, hogy a nyárhoz közeledve majd írunk bizonyos foglalkozásokról - diákmunka, nyári munka -, hol keressenek és milyen valójában, aztán majd meglátjuk, mi lesz. Arra gondoltam, főleg az esélyeket lehetne itt vitatni, minek van jövője, melyik a legnépszerűbb, stb. Csak ezt kicsit bonyolult összeegyeztetni.
Idézet

Nekem nagyon tetszene még egy cikksorozat különböző országokról, a bennük található nevezetességekről, városokról is. (Mint Sally Sparrow csinált régebben Londonról. meghajolo.gif )

Nekem is nagyon tetszett, ilyenek jöhetnek simán! wink.gif
6 felhasználónak tetszik: Bessie, Darkness, TheDanush, Snowkiss, Kazuo, rolllllleee
2013. február 09. 14:04 #12
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Courtneyy @ 2013.02.07. 12:28)
Ez már tervben van, legalábbis valami hasonló, Cynthiával beszéltünk arról, hogy a nyárhoz közeledve majd írunk bizonyos foglalkozásokról - diákmunka, nyári munka -, hol keressenek és milyen valójában, aztán majd meglátjuk, mi lesz. Arra gondoltam, főleg az esélyeket lehetne itt vitatni, minek van jövője, melyik a legnépszerűbb, stb. Csak ezt kicsit bonyolult összeegyeztetni.
Nekem is nagyon tetszett, ilyenek jöhetnek simán!  wink.gif


A pályaválasztós az nagyon tetszik, lehetne az a címe, hogy "Mi leszek, ha nagy leszek?" és akkor mindig egy-egy szakot elemzünk ki. smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: Darkness, Kyra99, FruzShina., Beyla
2013. február 09. 14:28 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kazuo @ 2013.02.09. 14:04)
A pályaválasztós az nagyon tetszik, lehetne az a címe, hogy "Mi leszek, ha nagy leszek?" és akkor mindig egy-egy szakot elemzünk ki. smileeee.gif

Úgy ám. Szóval nem olyanokra gondolok momentán, hogy pincér, pultos, hanem Mi leszek, ha nagy leszek? - vendéglátás/idegenforgalom, stb.
4 felhasználónak tetszik: Darkness, Kazuo, rolllllleee, Beyla
2013. február 09. 15:16 #14
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Courtneyy @ 2013.02.09. 14:28)
Úgy ám. Szóval nem olyanokra gondolok momentán, hogy pincér, pultos, hanem Mi leszek, ha nagy leszek? - vendéglátás/idegenforgalom, stb.

Detto, én is erre gondoltam smileeee.gif
Le lehetne írni, hogy mik az előnyei, mik kellenek hozzá (miből kell érettségi, nyelvvizsga stb.), mely iskolákba lehetne menni, stb. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2013. február 12. 18:39 #15
- törölt felhasználó -    
Nekem jelenleg egy nagyon hiányzik:
Kultúra - Más etnikai csoportok/kisebbségek életét/múltját/örökségét bemutató tartalmas cikkek.
Lenne még egy, csak az nem inkább Életvitelbe tartozik. rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: Darkness, Bessie, WhiteRosee
2013. február 12. 18:48 #16
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Mivel szeretem az ezoterikus témákat, most főleg ezekre gondoltam:

- gyógynövények és hatásai a szervezetre
- ásványok és drágakövekről és jótékony hatásaikról a szervezetre


Nem tudom ezeket mennyire lehetne elfogadni, vagy kiket érdekelne? smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: Darkness, Kazuo, WhiteRosee, FruzShina.
2013. február 13. 15:30 #17
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2013.02.12. 18:48)
Mivel szeretem az ezoterikus témákat, most főleg ezekre gondoltam:
- gyógynövények és hatásai a szervezetre
- ásványok és drágakövekről és jótékony hatásaikról a szervezetre

Nem tudom ezeket mennyire lehetne elfogadni, vagy kiket érdekelne? smileeee.gif

Nekem mindkettő nagyon tetszik. smileeee.gif Szívesen olvasgatnék erről is cikkeket. smileeee.gif
2013. február 14. 16:29 #18
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Nos nagyon sok témát fel tudnék sorolni. smileeee.gif Persze most csak azokat fogom amik valójában eszembe jutnak.

1.A sztárrá válás. Itt nem arra gondolok, hogy bizonyos hírességek, hogyan törtek be az iparba. Hanem arra, hogy milyen érzés lehet a hirtelen jött hírnév és a fotósok nagy tömege, az első interjú, koncertek, vagy filmfelkérések. Engem mindig is érdekelt, hogyan él egy sztár akit szinte az egész világ ismer. Mégis hogyan bírta elfogadni a paparazzik tömegét és a sok felkérést??
2.Kultúrák és más országokban való élet. Szívesen érdekel az, hogy a korombeliek, hogyan töltik el az időt pl. Ausztráliában. Meg természetesen a világ csodálatos tájairól írni cikkeket, de különösebben a szellemházakról, ami nagyon vonzó számomra.
3.Nagyvárosok, a valódi életben. A hely előnyei és hátrányai. Az emberek többségét vonzza a Nagy Alma, valójában olyan csodás lenne? Minden helyben van valami ami negatív. Emellett még számos nagy város van Európában és a világ más tájain is.
4.Emberek, azaz hogyan találjuk meg önmagunkat. Hogyan ismerjük meg az erényeinket és hátrányainkat. Hogyan találjuk meg a valódi személyiségünket! Eléggé nehéz dolog ez, főleg a kamasz korban és biztosan sok mindenkit érdekelnének az ilyen típusú cikkek.
2 felhasználónak tetszik: Destiny015, Blaze
2013. február 14. 16:32 #19
- törölt felhasználó -    
1.A sztárrá válás. Itt nem arra gondolok, hogy bizonyos hírességek, hogyan törtek be az iparba. Hanem arra, hogy milyen érzés lehet a hirtelen jött hírnév és a fotósok nagy tömege, az első interjú, koncertek, vagy filmfelkérések. Engem mindig is érdekelt, hogyan él egy sztár akit szinte az egész világ él. Mégis hogyan bírta elfogadni a paparazzik tömegét és a sok felkérést.


Forrás: http://starity.hu/forum/topik/371105-cikkek-mirol-szeretnel-olvasni-az-eletvitel-kategoriaban/oldal/1/...7#ixzz2Kt78bATA

Ez nagyon jó ötlet, engem is érdekelne!
1 felhasználónak tetszik: WhiteRosee
2013. március 04. 14:38 #20
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Híres festők élete / munkássága.
Művészeti irányzatok, azok jellemzői.

A sztárrá válás nem ide való szerintem. 110.gif (meg engem nem is érdekel tongue.gif )
3 felhasználónak tetszik: Darkness, Kazuo, Bessie
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!