Starity

Próbáltátok a Flabélost? Mi a véleményetek róla?

Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2013. május 31. 12:15 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A kérdés egyszerű: az érdekel, hogy kinek mi a véleménye és tapasztalata az új szenzációról. Én egyszer próbáltam, nekem nagyon tetszett, de érdekelne, hogy hosszú távon is beváltja ígéreteit... smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: ONE DIRECTION20, Minimanó94, lily9889
2014. június 26. 14:33 #2
- törölt felhasználó -    
ÉN már próbáltam tavaly, a barátnőmmel. Nekem meghozta az eredményt.^^ 2 hónap után lement 5 kg.^^ Bár először kételkedtem a hatásában, szerintem működik. De ne flabélosozz, ha fogyni akarsz vagy fitt maradni, akkor inkább sportolj én azt javasolnám wink.gif
2014. június 26. 14:37 #3
ONE DIRECTION20
ONE DIRECTION20
morsa
 
Státuszte quiero más que nunca
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.29.
Hozzászólás: 1999
Csatolások: 8
Azonosító: 210787
Offline offline
én csak egyszer próbáltam.egyébként még nem vagyok hozzá olyan idős(nem vagyok 18+),de az ismerőseink akkor nyitottak meg egy szoli és flabélosos termet(vagy mittudomén mi az) és nyitás előtt 1-2 nappal még nem volt teljesen kész az a "bolt" vagy nemtom hogy hhívják ezt.na mindegy,szóval megengedték,hogy kipróbáljam,és nekem nagyon tetszett!annyi a titka,hogy behajlított térddel kell rajta állni,és akkor nem fog fájni a lábad wink.gif
2014. június 29. 19:43 #4
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (ONE DIRECTION20 @ 2014.06.26. 14:37)
én csak egyszer próbáltam.egyébként még nem vagyok hozzá olyan idős(nem vagyok 18+)


Szerintem nem korhatáros a Flabi. blush.gif Szóval bárki használhatja. Én is használom. Mondjuk én azért, mert fogyni szeretnék. blush.gif Nekem tetszik. Elsőre érdekes volt, de azóta már többször is volt. Egész jó érzés. laugh.gif Amúgy a behajlított térd sem kötelező, csak akkor ha nem tudsz rajta állni. De simán el lehet viselni a 10 percet, legalábbis én 10 percet vagyok.

Azt mondják akkor lesz eredménye, ha heti 3-szor használod.
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!