Starity

Mivel, hogyan? (avatarok)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. január 11. 13:23 #1
mirjam333333
mirjam333333
 
Státusz♬♪ Az élet nem egy főpróba, ez már maga az előadás! : ) ♬♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.16.
Hozzászólás: 1549
Csatolások: 439
Azonosító: 198007
Offline offline
Talán ez a topik is hasznos lesz smileeee.gif

Nem tudom, hogy hol töltsem le az FLV Player-t és a Youtube downloader-t, amik segítségével mozgó avatarokat lehet csinálni. Olyantól szeretnék segítséget kérni, aki használja is ezeket a programokat, mert nem szeretném szeméttel telerakni a gépemet smileeee.gif

Ja és hogy hogyan kell lementeni a képeket az FLV Player-rel? Régen használtam és nem tudom, hogy hol és miket kell beállítani.

Köszönöm a válaszokat! smileeee.gif heart.gif
1 felhasználónak tetszik: LDreamP
2014. január 11. 14:46 #2
- törölt felhasználó -    
Idézet (mirjam33 @ 2014.01.11. 13:23)
Talán ez a topik is hasznos lesz smileeee.gif
Nem tudom, hogy hol töltsem le az FLV Player-t és a Youtube downloader-t, amik segítségével mozgó avatarokat lehet csinálni. Olyantól szeretnék segítséget kérni, aki használja is ezeket a programokat, mert nem szeretném szeméttel telerakni a gépemet smileeee.gif
Ja és hogy hogyan kell lementeni a képeket az FLV Player-rel? Régen használtam és nem tudom, hogy hol és miket kell beállítani.
Köszönöm a válaszokat! smileeee.gif heart.gif

Szia! smileeee.gif
Avatarokat más programmal is egyszerűbben meg tudod csinálni és letölteni.
Ha animációkat akarsz átméretezni avatarrá a photoscape nevű programmal lehet ,pontosan 100x100-asra kell méretezni.Ha youtube videóból szeretnél akkor a KMPlayer-t ajánlom. smileeee.gif Remélem tudtam segíteni.
2014. január 11. 16:20 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (mirjam33 @ 2014.01.11. 13:23)
Talán ez a topik is hasznos lesz smileeee.gif
Nem tudom, hogy hol töltsem le az FLV Player-t és a Youtube downloader-t, amik segítségével mozgó avatarokat lehet csinálni. Olyantól szeretnék segítséget kérni, aki használja is ezeket a programokat, mert nem szeretném szeméttel telerakni a gépemet smileeee.gif
Ja és hogy hogyan kell lementeni a képeket az FLV Player-rel? Régen használtam és nem tudom, hogy hol és miket kell beállítani.
Köszönöm a válaszokat! smileeee.gif heart.gif

itt letudod tölteni a Youtube Downloadert meg a KMPlayert ajánlom még, én ezt a kettőt használom smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: mirjam333333
2014. január 11. 16:24 #4
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8745
Csatolások: 214364
Azonosító: 59785
Offline offline
Az animáció/mozgó avatar elkészítését én is Photoscape-pel szoktam megcsinálni, amihez a képeket a KMPlayerrel mentem le. Ha nem akarsz feltétlenül programot letölteni, akkor ezen az oldalon le tudod őket konvertálni (bár ha jól emlékszem, 10 percnél hosszabb videót nem lehet). smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: mirjam333333
2014. január 17. 19:17 #5
Dorina1024
Dorina1024
høgh
 
Státuszmood: fuck everybody
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.18.
Hozzászólás: 3781
Csatolások: 1047
Azonosító: 191824
Offline offline
Hatalmas segítségre lenne szükségem! Avatarokat szeretnékcsinálni videókból. Tudom hogy Rékakroki72 már leírta de nekem a KMPlayer Windows 7-re van telepítve és ott nem úgy van ahogy Réka a képeket csinálta. Valaki tudna nekem segíteni? Ha lehet minél hamarabb! Nagyon szépen köszönöm.
2014. január 17. 20:17 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (Dorina1024 @ 2014.01.17. 19:17)
Hatalmas segítségre lenne szükségem! Avatarokat szeretnékcsinálni videókból. Tudom hogy Rékakroki72 már leírta de nekem  a KMPlayer Windows 7-re van telepítve és ott nem úgy van ahogy Réka a képeket csinálta. Valaki tudna nekem segíteni? Ha lehet minél hamarabb! Nagyon szépen köszönöm.

Nekem is Win7 van, és a KMPlayert használom. Neked mi más, hogy érted ezt? smileeee.gif Mert az övé is Win7, ahogy nézem. smileeee.gif
2014. január 17. 20:51 #7
Dorina1024
Dorina1024
høgh
 
Státuszmood: fuck everybody
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.18.
Hozzászólás: 3781
Csatolások: 1047
Azonosító: 191824
Offline offline
Idézet (LittleWalker @ 2014.01.17. 20:17)
Nekem is Win7 van, és a KMPlayert használom. Neked mi más, hogy érted ezt? smileeee.gif Mert az övé is Win7, ahogy nézem. smileeee.gif

Azt kéne hogy hogyan CSINÁLOK videóból avikat. Egyszerűen mindehogy próbáltam (BFF-el is) de sehogysem sikerül. sad.gif Ezt írja ki: Ez a fukció nem működik szupergyors módban,vagy ez nem KMP transzformáció szűrő. Apumat is megkérdeztem hogy ez mi de nem tudta ő sem. sad.gif sad.gif
2014. január 18. 12:41 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (Dorina1024 @ 2014.01.17. 20:51)
Azt kéne hogy hogyan CSINÁLOK videóból avikat.  Egyszerűen mindehogy próbáltam (BFF-el is) de sehogysem sikerül. sad.gif Ezt írja ki: Ez a fukció nem működik szupergyors módban,vagy ez nem KMP transzformáció szűrő. Apumat is megkérdeztem hogy ez mi de nem tudta ő sem. sad.gif sad.gif

Nekem is ezt szokta kiírni,és nekem is Win 7-em van. sad.gif
2014. január 18. 13:49 #9
shary
shary
visszatérő vendég
 
StátuszTavaszi profil kész :))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.30.
Hozzászólás: 253
Csatolások: 0
Azonosító: 216083
Offline offline
én gifsouppal szoktam készíteni és egy online szerkesztő segítségével levágom a gifról a gifsoup feliratot én evvel dolgozok de volt KMPlayerem is de azt nemszerettem mert túl nehezen jöttem rá a használatára de ha valakinek gif kell szívesen elkészítem csak írjon rám privát üzenetbe.
2014. január 20. 09:57 #10
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Nem véletlenül ajánlják a KMPlayert, hisz abban beépített képlopkodó van. Annyit kell tenned, hogy mikor megy a videó az jobb egérrel klikkelsz, látsz egy lenyíló menüt. Rámész a felvételre, majd a videó indexkép rögzítésére.
Az ottani menüben kiválaszthatod hova mentse a képeket, a videón legyen szöveg, vagy sem, milyen formátumra mentsen (jpg, bmp, png), hogy csak pár kockát mentsen, vagy folyamatosan rögzítsen (ezt hagyd úgy beállítva, azt ajánlom wink.gif ), és a frame vagyis a képrögzítést is beállíthatod. Videót elindítod és az indexkép rögzítését, majd leállítod amikor gondolod. beer.gif
3 felhasználónak tetszik: kurrek, idone, sziv55
2014. február 03. 09:51 #11
krisztucsá
krisztucsá
visszatérő vendég
 
Státusz"If you love me right, we fuck for life."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.22.
Hozzászólás: 354
Csatolások: 12
Azonosító: 192108
Offline offline
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. A bemutatkozásba hogy kell berakni a képet, hogy látszódjon, és ne csak ha rányomok vigyen a hivatkozásra? Köszi előre is. smileeee.gif
2014. július 27. 15:04 #12
Csillagoség
Csillagoség
visszatérő vendég
 
StátuszAll You Need Is Love~Beatles
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.23.
Hozzászólás: 272
Csatolások: 0
Azonosító: 217280
Offline offline
Sziasztok! Segítség kéne! Hogyan kell gif-ből avit csinálni PhotoScape-ből lépésről lépésre? Köszönöm aki segít! smileeee.gif
2014. július 27. 15:21 #13
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Idézet (Csillagoség @ 2014.07.27. 15:04)
Sziasztok! Segítség kéne! Hogyan kell gif-ből avit csinálni PhotoScape-ből lépésről lépésre? Köszönöm aki segít! smileeee.gif


Megnyitod a progit, gif fül, majd ott van jobb oldalon, hogy vászon méret beállítás, beállítod 100x100-ra, majd bal oldalon megkeresed az avit és behúzod, majd elmented.
2014. augusztus 24. 15:02 #14
Majomka03
Majomka03
pull the trigger
 
Státuszüres
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.17.
Hozzászólás: 1397
Csatolások: 0
Azonosító: 202119
Offline offline
Sziasztok. Van-e olyan program, amit nem kell letölteni, és hasznos, tiszta avatarokat készít(mozgó) Kérlek, segítsetek! blink.gif
Ha tudtok...el tdnátok magyarázni, hogy hogyan használhatom? smileeee.gif laugh.gif
2014. szeptember 01. 21:12 #15
Csillagoség
Csillagoség
visszatérő vendég
 
StátuszAll You Need Is Love~Beatles
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.23.
Hozzászólás: 272
Csatolások: 0
Azonosító: 217280
Offline offline
Idézet (kurrek @ 2014.07.27. 15:21)
Megnyitod a progit, gif fül, majd ott van jobb oldalon, hogy vászon méret beállítás, beállítod 100x100-ra, majd bal oldalon megkeresed az avit és behúzod, majd elmented.

Köszönöm már rájöttem! beer.gif
2014. szeptember 18. 19:56 #16
- törölt felhasználó -    
Idézet (mirjam33 @ 2014.01.11. 13:23)
Talán ez a topik is hasznos lesz smileeee.gif
Nem tudom, hogy hol töltsem le az FLV Player-t és a Youtube downloader-t, amik segítségével mozgó avatarokat lehet csinálni. Olyantól szeretnék segítséget kérni, aki használja is ezeket a programokat, mert nem szeretném szeméttel telerakni a gépemet smileeee.gif
Ja és hogy hogyan kell lementeni a képeket az FLV Player-rel? Régen használtam és nem tudom, hogy hol és miket kell beállítani.
Köszönöm a válaszokat! smileeee.gif heart.gif

A youtoube downoladert nyugodtan letöltheted,az nem „szemét" biggrin.gif Szerintem nagyon jó,én már régebben használtam és tetszett.Csak az a gond,hogy már nem használom,és nem is tudom,hogyan kell.Viszont ajánlom neked smileeee.gif Írd be,hogy youtube downloader, és ott lesz hogy download.De amúgy a neten is találsz mozgó avatarokat.Írd be, hogy mozgó avatarok. De ha mindenk3ppen saját magad akarod csinálni,a youtube downloader az jó sztem biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kurrek
2014. szeptember 28. 17:28 #17
- törölt felhasználó -    
Nemrég jöttem rá egy nagyon egyszerű letöltés nélküli avatar készítésre. Először is: kiválasztjuk a megfelelő videót amiből avatart szeretnénk, majd itt elkészítjük a gif-et a videóból, és végül itt levágjuk a feliratot amit a makeagif program hagyott az elkészített gif-en és ugyan ezzel a programmal le is kicsinyítjük 100x100 méretűre a már elkészült gif-et. Remélem tudtam segíteni smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!