Starity

VV6: Dávid taktikája elbukott

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. február 17. 10:17 #1
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Dávid 16 nap után nem tudta elnyerni a nézők kegyeit, így nem ő, hanem Viki térhetett vissza a luxusbörtönbe.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. február 17. 11:09 #2
- törölt felhasználó -    
Tegnap kíváncsiságból az online streamen keresztül belekukkantottam de ekkora kamutól felfordult a gyomrom. Úgy tolták ezt a gonosz, minden hájjal megkent, nőnek aligha nevezhető teremtményt hogy az egyenesen gusztustalan. Úgy àllították be mint valami cukiságot, azt a Dávid gyereket meg próbálták megalázni, összezavarni. Hiába nagyképű hiába ünnepeltette magát, ő még legalább valamennyire intelligens volt és nem olyan szemét és aljas mint ez a Viki. A drága műsorvezetők részrehajlása is förtelmes volt, vicc, mennyire megbundázták ezt a műsort. Ezzel a vv applikációval az idősebbek meg pl szavazni sem tudnak, ergo a csalás is könnyebben ment. Felháborító ez a szenny műsor de most hogy az utolsó számomra elviselhető karaktert is kihajították, véget is ért a részemről a vv6 nézése, de ezúttal komolyan.
2 felhasználónak tetszik: janet7, Pöttömke
2014. február 17. 11:17 #3
- törölt felhasználó -    
Haylee és Jenna8 egyetértek veletek
2014. február 17. 11:27 #4
mogyeszka
mogyeszka
 
Státusz''A titok olyan halmazállapotú anyag,amely alkoholban oldódik...'' :D ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 1693
Csatolások: 0
Azonosító: 217986
Offline offline
Idézem: "Ő Vikit szeretné kivinni,mert bár tőle mindenki fél,ő kiáll ellene..." Mi az hogy tőle mindenki fél? Egyszer valamikor muszáj lesz belenéznem a Vv-be,csakhogy megnézzem ki ez az istenített Viki,akitől annyira félnek! Akkor jó puhányok lehetnek bent,ha félnek egy olyantól aki megmondja keményen a véleményét! Csupán még nem tették őt jól helyre...
2014. február 17. 11:31 #5
Ignacia
Ignacia
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.09.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 205696
Offline offline
Ez a nő maga az undor már mit ne mondjak
2014. február 17. 11:39 #6
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
mindkettőnek egyszerre kellett volna kiesni
2014. február 17. 11:56 #7
rocknroller
rocknroller
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.07.05.
Hozzászólás: 1787
Csatolások: 0
Azonosító: 17168
Offline offline
Mangalica visszatérhetett, mindenki tudja, azt is, hogy a retek klub tologatja a százalékokat, a pár szerencsétlen szavazókra meg ráterelik, hogy ők szavazták ki az adott illetőt!
2014. február 17. 12:01 #8
- törölt felhasználó -    
Én is befejeztem a VV-t, először kidobták Simont, most Dávidot, az állandó sírás-rívást meg nyomon tudom követni valami argentin szappanoperában is.
4 felhasználónak tetszik: Bessie, janet7, Pöttömke, TheDanush
2014. február 17. 12:25 #9
LEE JOUNG MIN
LEE JOUNG MIN
új tag
 
StátuszElfelejtettem facebookon a jelszavam és azzal szórakozok :/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.04.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 205194
Offline offline
miért nem Aureliót szavazzák ki folyamatossan bóg bár nem nézem de a reklámban látom eddig a legjobb a pók volt oda kell vinni 1 tarantulát!!! biggrin.gif
2014. február 17. 12:25 #10
- törölt felhasználó -    
Sajnos megint nem a nézők döntöttek így. Mindenkit hazaküld az rtl, akivel szimpatizálok. Már csak egy valaki maradt, akit kedveled, de miatta sem fogom már továbbnézni ezt a "valóság show-t".
Szánalmas agyatlan bagázs, Vikivel az élen.
2014. február 17. 12:29 #11
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Ez egyértelmű volt. biggrin.gif Szerencsétlen..xD Amúgy nézi még valaki ezt a szerencsétlenséget?
2014. február 17. 13:16 #12
- törölt felhasználó -    
Én egyiket se bírom
2014. február 17. 14:18 #13
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Az utóbbi napokban trash hiányom volt, úgyhogy néztem biggrin.gif Na jó, meg mert tetszett Dávid biggrin.gif
Dávid nem a legszimpatikusabb személyiség (a világon, mert a villában igen, de az meg nem nehéz), és hazudott ő is, mint a vízfolyás, de röhejes, amit az Rtl csinált már megint... Mindenkinek feltűnt, hogy mennyire manipulatívak voltak egyrészt az összefoglalók, teljesen arra mentek, hogy Vikinek a szimpatikus, Dávidnak meg a genya oldalát mutassák, másrészt (még durvábban) a műsorvezetők. Az, hogy Béci amatőr, meg amúgy is béna műsorvezető létére nem tudott pártatlan lenni (de egy adás után már ő is visszavett) a Belevalóban, az egy dolog, de amit Lilu csinált a rendes adásokban, tapasztalt műsorvezető létére az egyenesen nevetséges. Pont ezt csinálta anno Bécivel is egyébként biggrin.gif
A párbajnál Dávidot olyan g.ci, sarokba szorítós, számonkérő kérdésekkel bombázták, ráadásul ugyanazt a kérdést kétszázszor kérdezték különféle verziókban, hogy el sem hittem. Az utolsó összefoglalóban még engem is sikerült manipulálni, mert Viki kezdett szimpibb lenni, de amit a párbajon leművelt, olyat még egy nyomoréktól sem láttam az összes szériában. Le a kalappal Dávid előtt, hogy így ignorálni tudta, mert én biztos, hogy lecsaptam volna. Szimpatikusan viselkedett a párbajon, meg amúgy is minden hülyesége ellenére értelmes volt, úgyhogy sajnáltam, asszem. Meg most nincs kire csorgatni a nyálamat, úgyhogy nem is fogom nézni többet, HÖ biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2014. február 17. 15:15 #14
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17241
Csatolások: 17972
Azonosító: 168141
Offline offline
Simon után Dávid volt a legszimpibb karakter. Vikit már akkor is utáltam, amikor beköltözött, s az, hogy Simonnak végül is miatta kellett távoznia végleg megutáltatta velem a csajt. Nagyképű, mint állat, csak azt nem tudom mire. think.gif Én személy szerint Dávidot szerettem volna viszontlátni a Villában, és most azzal, hogy kiesett nincs miért néznem. Ha jól belegondolok még hálás is lehetek, mert így legalább nem pusztulnak tovább az agysejtjeim. pardon.gif Amúgy egyetértek janet7-tel, undorító az, amit az RTL művel...
2014. február 17. 15:32 #15
Samantha
Samantha
visszatérő vendég
 
StátuszEngem csak Isten bírálhat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.25.
Hozzászólás: 443
Csatolások: 0
Azonosító: 200812
Offline offline
Elején még szerettem is Dávidot de a vége fele már utáltam. Vikinél meg már az elején utáltam most meg megszerettem. Tényleg ha ő kiesne unalmas lenni a Villa. Nem kellett volna ennyire elbíznia magát és akkor még bent lehetne. Ez egy sz*r taktika volt. Örülök neki, hogy Viki ment vissza smileeee.gif
2014. február 17. 15:39 #16
Detta
Detta
Queen♛
 
StátuszTired AF.... but succesful
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.07.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 689
Azonosító: 128947
Offline offline
Hála a magasságos Úr Istennek!! Annyira undorító ez a gyerek hogy az félelmetes. Egyik szavával ütötte a másokat, mindenkit tök hülyének nézett. Kamuzott jobbra-balra. Olyan jó manipulátor hogy ezt a címet nálam elnyerte. Auréliót is teljesen meghülyítette.. dry.gif
2014. február 17. 15:59 #17
SweetyAngel
SweetyAngel
visszatérő vendég
 
StátuszWith dragons, wizards and adventures... our childhood was made. <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.10.
Hozzászólás: 193
Csatolások: 0
Azonosító: 218937
Offline offline
Nem akarom a homoszexuálisokat bántani, de... ez a paprika jancsi úgy néz ki, mint valami jött-ment meleg divattervező... az volt a baj ennek az idiótának a "taktikájával", hogy ő már eldöntötte, hogy akármi talál ki, nyerni fog. Hááát... megnyerte Number Two kiszavazott (vagyis lehet Number Three vagy Number Four) balkuki díjat! wink.gif #HajráViki
2014. február 17. 16:02 #18
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Viki messze az egyik legantipatikusabb. Egy alattomos nőszemély. Simont is addig provokálta, amíg szegény srácot ki nem túrta a villából. Kb. addig néha belenéztem az adásokba amíg az az ominózus eset történt... Undorító az egész.
2014. február 17. 16:07 #19
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Még egy ilyen bunkó trampli nőszemélyt keresve sem lehetne találni. Volt szerencsém este belenézni. Amikor a csávót kérdezték, hogy miért rá szavazzanak, 1 percben mondja el, ez a debella abba is állandóan belepofázott. 110.gif Szerintem azt hitte magáról, hogy vicces.
1 felhasználónak tetszik: janet7
2014. február 17. 16:21 #20
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Pont nem őt kellett volna. Ellenszenves egy nő, az első percben kirúgtak volna azért mert nekimentem volna...
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!