Starity

Pankráció V.

130 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 15. 03:09 #1
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Újranyitás kikötéssel!

Viszont úgy látom, ebbe a topikba is be kell vezetnünk néhány szabályt, mert már kezd nagyon tele lenni a hócipőm azzal, hogy oldalnyi hozzászólásokat vagyunk kénytelenek törölni/elrejteni, mert másból sem állnak a hozzászólások, mint veszekedésből.

Éppen ezért mostantól a következő szabályok lépnek életbe:

1; Bárki, bármikor kedve szerint csatlakozhat ehhez a topikhoz, mindenféle megkötés nélkül. Ez nem egy zárt közösség, hanem egy fórum, így kiközösítésnek helye nincs.

2; Az önjelölt moderálást, kiközösítést elsőre 10-30 nap közötti kitiltással szankcionáljuk, második alkalommal véglegesen.

3; Ha valakinek a viselkedése nem megfelelő, akkor írjatok a Moderátorok topikjába, vagy bármelyik moderátornak egy privit, és majd mi rendezzük a problémás tagot. Ti ne is foglalkozzatok vele, mert csak veszekedés lesz a vége.

4; Az újonnan csatlakozni kívánók az udvarias viselkedés jegyében röviden mutatkozzanak be. Két-három mondat bőven elég.
Például: kedvenc pankrátorod; mióta követed figyelemmel a pankrációt; hol hallottál először a pankrációról; stb.

5; Pankrációs topik, tehát a téma szóljon is arról! Ne pedig magánéleti dolgokról. Ilyen témára ott van az Offtopik reborn.

6; Egy-két képet csatolhattok, de ha lehet inkább a képes részleghez töltsétek őket. wink.gif (Minden sztárnak meg van az adatlapja, vagy ha nincs, létre lehet hozni. Képfeltöltés szabályairól itt is olvashattok. Sokkal átláthatóbb lesz így a topik.)

A szabályok ezzel a hozzászólással élesednek, aki nem szeretne idő előtt távozni, az lesz szíves mérlegelni, mielőtt egy sort is ír ide. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Adan21
2014. június 15. 09:39 #2
- törölt felhasználó -    
Köszönjük a topikot Bessie. smileeee.gif heart.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
2014. június 15. 09:54 #3
- törölt felhasználó -    
Köszönjük a topikot Bessie!! meghajolo.gif meghajolo.gif
2014. június 15. 10:13 #4
- törölt felhasználó -    
imádom őket!!! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. június 15. 10:17 #5
- törölt felhasználó -    
Rusev!! CRUUSSSHHH!! meghajolo.gif thumbsup.gif
2014. június 15. 10:26 #6
- törölt felhasználó -    
Kim smileeee.gif heart.gif

(Eat Defeat)
2014. június 15. 10:52 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (saint7 @ 2014.06.15. 10:17)
Rusev!! CRUUSSSHHH!!  meghajolo.gif  thumbsup.gif 

Szia!Ivett vagyok...
Amúgy én nem ismerem ezt a csajt.. unsure.gif ,hogy hívják??
2014. június 15. 11:08 #8
- törölt felhasználó -    
Sziasztok beer.gif
Végre megnyitott újra a Topik!De örülök! meghajolo.gif

Kirúgták Evant cray.gif
2014. június 15. 11:11 #9
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Beautygirl7 @ 2014.06.15. 10:52)
Szia!Ivett vagyok...
Amúgy én nem ismerem ezt a csajt..  unsure.gif ,hogy hívják??

C.J. Perry


Idézet (saint7 @ 2014.06.15. 10:13)
imádom őket!!! meghajolo.gif
nekem mondod? Van ebben a Rusevben valami nagyon hideg és állatias, engem rögtön "elvarázsolt" biggrin.gif De ideje hogy keményebb ellenfeleket kapjon, ne csak építsék a pusztító karakterét biggrin.gif
2014. június 15. 11:12 #10
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Csak egy megjegyzés: képet nem idézünk hozzászólásban!!!
2014. június 15. 11:18 #11
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beautygirl7 @ 2014.06.15. 10:52)
Szia!Ivett vagyok...
Amúgy én nem ismerem ezt a csajt..  unsure.gif ,hogy hívják??


C.J. Perry de a ring neve az Lana! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. június 15. 11:19 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2014.06.15. 11:11)
C.J. Perry
nekem mondod? Van ebben a Rusevben valami nagyon hideg és állatias, engem rögtön "elvarázsolt" biggrin.gif De ideje hogy keményebb ellenfeleket kapjon, ne csak építsék a pusztító karakterét biggrin.gif


Big E Langston jó volt ellene de nem nagyon hagyták őket! sad.gif
2014. június 15. 11:19 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet (saint7 @ 2014.06.15. 11:18)
C.J. Perry de a ring neve az Lana!  smileeee.gif


Nekem nagyon szimpatikusak, főleg Lana:D
2014. június 15. 11:21 #14
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
azért ezeken a kirúgásokon meglepődtem. Sokan meg még mindig CM Punkban bíznak. Én nem nagyon. Ha eddig nem jött vissza, kétlem, hogy a végére visszatérne. persze nagy durranás lenne, de valahogy kétlem, hogy bekövetkezik. Na és mi a véleményetek az "új" Evolution tagról? _nevet.gif Csórikámat már halállal fenyegetik. rolleyes.gif
2014. június 15. 11:23 #15
- törölt felhasználó -    
Idézet (orangeRKO @ 2014.06.15. 11:19)
Nekem nagyon szimpatikusak, főleg  Lana:D


jaja! biggrin.gif én egyszerűen sírok a nevetéstől rajtuk amikor mindig bejön Lana és elkezdi oltogatni az Egyesült államokat meg a közönséget és magasztalja a nagy vezetőt Vlagyimir Puutiiint! rohog.gif és azok az arckifejezések tőle zseniális a csaj! Rusev meg rusev kellenek ezek a brutál izom állatok! biggrin.gif
én nemtom hogy hol találtak rá erre a párosra de nagyon jó húzás volt a WWE-től hogy szerződtete őket! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. június 15. 11:24 #16
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2014.06.15. 11:21)
azért ezeken a kirúgásokon meglepődtem. Sokan meg még mindig CM Punkban bíznak. Én nem nagyon. Ha eddig nem jött vissza, kétlem, hogy a végére visszatérne. persze nagy durranás lenne, de valahogy kétlem, hogy bekövetkezik. Na és mi a véleményetek az "új" Evolution tagról? _nevet.gif Csórikámat már halállal fenyegetik. rolleyes.gif


Szerintem se fog Punk visszatérni.. cray.gif
Én nem hittem a szememnek amikor olvastam, hogy ennyi embert kirúgtak... Éreztem, hogy Evan nem tér már vissza :/
2014. június 15. 11:24 #17
- törölt felhasználó -    
Idézet (saint7 @ 2014.06.15. 11:23)
jaja! biggrin.gif  én egyszerűen sírok a nevetéstől rajtuk amikor mindig bejön Lana és elkezdi oltogatni az Egyesült államokat meg a közönséget és magasztalja a nagy vezetőt Vlagyimir Puutiiint! rohog.gif  zseniális és azok az arckifejezések tőle zseniális a csaj! Rusev meg rusev kellenek ezek a brutál izom állatok! biggrin.gif


Én mindig nevetek rajtuk:D
Rusev kemény ember rohog.gif biggrin.gif
2014. június 15. 11:26 #18
- törölt felhasználó -    
Idézet (orangeRKO @ 2014.06.15. 11:24)
Szerintem se fog Punk visszatérni..  cray.gif 
Én nem hittem a szememnek amikor olvastam, hogy ennyi embert kirúgtak... Éreztem, hogy Evan nem tér már vissza :/


Punk mostanában tuti nem jön láttam egy képet róla olyan sör hasa van hogy azzal nem igen fog itt ugrálgatni a ringben! formán kívül van! smileeee.gif
2014. június 15. 11:30 #19
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2014.06.15. 11:21)
azért ezeken a kirúgásokon meglepődtem. Sokan meg még mindig CM Punkban bíznak. Én nem nagyon. Ha eddig nem jött vissza, kétlem, hogy a végére visszatérne. persze nagy durranás lenne, de valahogy kétlem, hogy bekövetkezik. Na és mi a véleményetek az "új" Evolution tagról? _nevet.gif Csórikámat már halállal fenyegetik. rolleyes.gif


Seth Rollins a legjobb hármojuk közül! én örültem hogy végre kiszállt és építi a szóló karrierjét! smileeee.gif olvastam valami olyasmit hogy azon megy a vita a wwe-ben hogyí milyen ruhában tólja!
2014. június 15. 11:36 #20
- törölt felhasználó -    
Idézet (orangeRKO @ 2014.06.15. 11:24)
Szerintem se fog Punk visszatérni..  cray.gif 
Én nem hittem a szememnek amikor olvastam, hogy ennyi embert kirúgtak... Éreztem, hogy Evan nem tér már vissza :/

Igen, mostanság sok tehetséges embert kitettek, kezdhetném a sort Kelly Kelly-vel, vagy akár Kharma-val, bár most csak nőket említettem.
A WWE a díváknál ma már nem a tehetségre, hanem a szépségre mennek, ez sajnos a szervezet minőségéből von le (A nők körében). Én személy szerint jobban szeretem a TNA lányait, sokkal tehetségesebbek.. smileeee.gif
Vélemény? smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: MrVelvetSky, sziv55
130 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!