Starity

Ismerd meg önmagad! (teszt)

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. július 04. 10:19 #21
- törölt felhasználó -    
INFP - ismerem a tesztet, szinte mindet megcsináltam és mindig ez jött ki smileeee.gif
2014. július 04. 10:45 #22
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
ENFP
Lelkes és élénk a fantáziája. Az életet lehetőségek sorának tartja. Könnyen átlátja az összefüggéseket, ezért önbizalommal cselekszik. Szüksége van mások támogatására, ám ezt ő is megadja a környezetének. Jó nyelvérzékére támaszkodik, és sikeresen improvizál.

Hááát. Félig-meddig igaz biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: exoverdose, Bátor Ventillátor, mangalover43
2014. július 04. 12:12 #23
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
ENTJ
Nyílt, határozott, született vezető. Könnyen felismeri a logikátlanságot, és azonnal kitalálja, hogyan tegyen hatékonyabbá egy rendszert. Hosszú távon gondolkodik. Többnyire művelt, tájékozott, szeret tanulni, és szereti továbbadni a tudását. Kitart az elvei mellett.
Nagyon tetszik ez a teszt, annyira én vagyok amiket leírtak! biggrin.gif http://lelektanitipusok.net/tipusok/nt/entj/jellemzes
2014. július 04. 12:32 #24
Éberli Tamara
Éberli Tamara
új tag
 
StátuszMár alig várom az ősszel megjelenő KISS-filmet!!!!!! :D *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.03.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 3
Azonosító: 228724
Offline offline
ISFJ:
Csendes, barátságos, felelősségteljes és öntudatos. Elhivatott, a munkáját alaposan végzi. Pontos, olykor szőrszálhasogató. Hűséges, megfontolt, az emberekkel kapcsolatban pedig észrevesz és megjegyez sok apró részletet. Érdekli, mások mit gondolnak róla. Rendre és harmóniára törekszik mind otthonában, mind munkahelyén.
2014. július 07. 17:59 #25
- törölt felhasználó -    
ENFP
"Lelkes és élénk a fantáziája. Az életet lehetőségek sorának tartja. Könnyen átlátja az összefüggéseket, ezért önbizalommal cselekszik. Szüksége van mások támogatására, ám ezt ő is megadja a környezetének. Jó nyelvérzékére támaszkodik, és sikeresen improvizál."

Kitöltöttem már máshol is egy ilyen tesztet, ott is ez jött ki, szerintem teljesen igazak rám a leírtak.
1 felhasználónak tetszik: mangalover43
2014. július 07. 18:47 #26
- törölt felhasználó -    
ESFJ

Idézet
Lágy szívű, öntudatos, igazi csapatjátékos. Környezetével egyensúlyra törekszik. Szeret másokkal együtt dolgozni, és igyekszik betartani a határidőket. Hűséges, és ad a részletekre. Észreveszi az emberek mindennapi igényeit, és megpróbálja azokat kielégíteni. Szereti, ha elismerik a jelleméért, és ha értékelik munkáját.

Igen.Pontosan igaz rám. smileeee.gif
2014. július 07. 19:44 #27
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
ISFJ

Csendes, barátságos, felelősségteljes és öntudatos. Elhivatott, a munkáját alaposan végzi. Pontos, olykor szőrszálhasogató. Hűséges, megfontolt, az emberekkel kapcsolatban pedig észrevesz és megjegyez sok apró részletet. Érdekli, mások mit gondolnak róla. Rendre és harmóniára törekszik mind otthonában, mind munkahelyén
2014. július 08. 09:00 #28
- törölt felhasználó -    
ISTJ jött ki.Mondjuk én már ismertem ezt a tesztet és mindig ez jôtt ki.
2014. július 08. 10:53 #29
bitchina
bitchina
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.25.
Hozzászólás: 2464
Csatolások: 13048
Azonosító: 210361
Offline offline
ISFJ
Csendes, barátságos, felelősségteljes és öntudatos. Elhivatott, a munkáját alaposan végzi. Pontos, olykor szőrszálhasogató. Hűséges, megfontolt, az emberekkel kapcsolatban pedig észrevesz és megjegyez sok apró részletet. Érdekli, mások mit gondolnak róla. Rendre és harmóniára törekszik mind otthonában, mind munkahelyén.
2014. július 08. 15:07 #30
ONE DIRECTION20
ONE DIRECTION20
morsa
 
Státuszte quiero más que nunca
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.29.
Hozzászólás: 1999
Csatolások: 8
Azonosító: 210787
Offline offline
elgondolkodtató teszt volt...egy csomó kérdésnél hosszasan gondolkodtam biggrin.gif
ESTP
Idézet
Toleráns és rugalmas, gyakorlatias, gyors megoldásokra törekszik. Az elmélet untatja. Az itt és most érdekli, ezért spontán, jó társasági alkat. Élvezi a kényelmet, jó az ízlése. Tanulni cselekedve tud a legjobban.
2014. július 08. 15:13 #31
- törölt felhasználó -    
Idézet (SmileyZ @ 2014.07.02. 12:47)
Az enyém:INFJ
"Kapcsolatokat és értelmet keres a gondolatokban, barátságaiban és a dolgaiban. Jó emberismerő, az foglalkoztatja, hogy mi hajtja embertársait. Értékrendje biztos alapokon nyugszik. Tisztán látja, hogyan tevékenykedhet a leghatékonyabban a közjó érdekében. Szervezetten és határozottan hajtja végre elképzeléseit."
Röviden ennyi,de amúgy jó hosszú az értékelés.Le megy majd a nap mire végig olvasom,de tuti megéri. smileeee.gif



nekem,ugyanez lett w00t.gif
2014. július 08. 15:15 #32
ApusztákBoszorkánya
ApusztákBoszorkánya
♥Alexandra♥xD
 
StátuszNézd meg mama a sminkem,szép lettem,éljen!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.22.
Hozzászólás: 5000
Csatolások: 0
Azonosító: 228068
Offline offline
Legtöbbször az INFJ jött ki.Néha az INTJ.

"Az INFJ-k gyengéd, törődő, összetett és nagyon intuitív egyének. Művésziek és kreatívak, a rejtett jelentések és lehetőségek világában élnek. A népességnek mindössze 1%-át teszi ki az INFJ személyiség típus, ami azt jelenti, hogy ez a legritkább típus az összes közül."
2014. július 08. 15:51 #33
Pinky Lili
Pinky Lili
mythical beast
 
Státusz(^.^ Y)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1562
Csatolások: 44
Azonosító: 208704
Offline offline
INTJ
Eredeti gondolkodásmódú, és mindent megtesz elképzelései megvalósításáért. Könnyen felfedezi a külvilágban az összefüggéseket, mintázatokat, és messzemenő magyarázatokkal áll elő. Ha elhatározza, a munkáját alaposan megszervezi és végrehajtja. Kételkedő és független. Magasak az elvárásai, mind másokkal, mind saját magával szemben.
Teljesen igaz smileeee.gif
2014. július 08. 20:16 #34
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
az enyém INTP
Mindenre logikus magyarázatot keres, ami érdekli. Elméleti beállítottságú. Az absztrakt fogalmak jobban érdeklik, mint a társas viszonyok. Csendes, kiegyensúlyozott, ugyanakkor rugalmas. Rendkívüli módon képes egy problémára összpontosítani. Kételkedő, olykor kritizál, viszont mindig elemző hozzáállású.
ez kb. igaz is smileeee.gif
2014. július 31. 00:15 #35
- törölt felhasználó -    
ENFP jött ki, és nagyjából passzol is. ^^
http://lelektanitipusok.net/tipusok/nf/enfp/jellemzes
1 felhasználónak tetszik: mangalover43
2014. augusztus 01. 13:49 #36
- törölt felhasználó -    
Nekem az ESTJ jött ki.
Idézet
Gyakorlatias, két lábbal jár a földön. Határozott, döntéseit pedig igyekszik mihamarabb megvalósítani. Jó szervező, és az eredményre összpontosít. Figyel a részletekre. Olykor makacsnak tűnhet, mivel másoktól is elvrja, hogy logikus terveihez alkalmazkodjanak.

igaz rám.
2014. augusztus 02. 23:37 #37
Fehér Nikolett Niki
Fehér Nikolett Niki
visszatérő vendég
 
StátuszBAYERN !! <3 :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.01.
Hozzászólás: 356
Csatolások: 87
Azonosító: 225241
Offline offline
Lágy szívű, öntudatos, igazi csapatjátékos. Környezetével egyensúlyra törekszik. Szeret másokkal együtt dolgozni, és igyekszik betartani a határidőket. Hűséges, és ad a részletekre. Észreveszi az emberek mindennapi igényeit, és megpróbálja azokat kielégíteni. Szereti, ha elismerik a jelleméért, és ha értékelik munkáját.
2014. augusztus 03. 00:00 #38
vivi100
vivi100
 
StátuszMiért csinálod ezt velem??!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.21.
Hozzászólás: 799
Csatolások: 74
Azonosító: 219671
Offline offline
én:esfj vagyok! smileeee.gif
2014. augusztus 03. 21:30 #39
MarkHoffmanlives
MarkHoffmanlives
schadenfreude
 
StátuszAnd who are you, the proud lord said, that I must bow so low?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.22.
Hozzászólás: 1004
Csatolások: 62
Azonosító: 217259
Offline offline
INTP smileeee.gif
Mindenre logikus magyarázatot keres, ami érdekli. Elméleti beállítottságú. Az absztrakt fogalmak jobban érdeklik, mint a társas viszonyok. Csendes, kiegyensúlyozott, ugyanakkor rugalmas. Rendkívüli módon képes egy problémára összpontosítani. Kételkedő, olykor kritizál, viszont mindig elemző hozzáállású.
2014. augusztus 15. 10:09 #40
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
ISTJ

"Csendes, komoly; alapossága és megbízhatósága sikerre viszi. Gyakorlatias, két lábbal jár a földön és felelősségteljes. Döntéseit a logikára bízza, tervei megvalósításában pedig következetes. Örömét leli a dolgok megszervezésében: otthonát, munkáját, egész életét rendben szereti tudni. Nagyra értékeli a hagyományokat és a hűséget."
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!