Starity

Ismerd meg önmagad! (teszt)

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 15. 10:14 #41
taylex
taylex
Galaxis
 
StátuszWhy can't i just be free from the thoughts that keep controlling me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.31.
Hozzászólás: 8660
Csatolások: 328
Azonosító: 230544
Offline offline
INTJ: Eredeti gondolkodásmódú, és mindent megtesz elképzelései megvalósításáért. Könnyen felfedezi a külvilágban az összefüggéseket, mintázatokat, és messzemenő magyarázatokkal áll elő. Ha elhatározza, a munkáját alaposan megszervezi és végrehajtja. Kételkedő és független. Magasak az elvárásai, mind másokkal, mind saját magával szemben.
2014. augusztus 15. 10:51 #42
nikkibella1
nikkibella1
♥"You will never lace up my Chuck Taylors" ♥
 
Státusz"A szerelem fáj,de megis kell küzdened érte" ♥
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 14.06.30.
Hozzászólás: 1016
Csatolások: 422
Azonosító: 228531
Offline offline
Az enyém ISFJ biggrin.gif thumbsup.gif
2014. augusztus 15. 10:59 #43
- törölt felhasználó -    
Az én eredményem: ESTJ
Idézet
Gyakorlatias, két lábbal jár a földön. Határozott, döntéseit pedig igyekszik mihamarabb megvalósítani. Jó szervező, és az eredményre összpontosít. Figyel a részletekre. Olykor makacsnak tűnhet, mivel másoktól is elvrja, hogy logikus terveihez alkalmazkodjanak.

Teljesen igaz rám!
2014. augusztus 15. 11:06 #44
Becca26
Becca26
visszatérő vendég
 
StátuszMost mutasd meg, mit tudsz!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.16.
Hozzászólás: 393
Csatolások: 1
Azonosító: 209447
Offline offline
E S F J
67% 55% 55% 88%

Lágy szívű, öntudatos, igazi csapatjátékos. Környezetével egyensúlyra törekszik. Szeret másokkal együtt dolgozni, és igyekszik betartani a határidőket. Hűséges, és ad a részletekre. Észreveszi az emberek mindennapi igényeit, és megpróbálja azokat kielégíteni. Szereti, ha elismerik a jelleméért, és ha értékelik munkáját.
2014. augusztus 15. 11:19 #45
Seherezade1050
Seherezade1050
Straw Hat Pirate
 
Státusz"I'm the man who'll become the Pirate King!" - Monkey D. Luffy♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.28.
Hozzászólás: 26821
Csatolások: 137061
Azonosító: 170292
Offline offline
ISTJ: Csendes, komoly; alapossága és megbízhatósága sikerre viszi. Gyakorlatias, két lábbal jár a földön és felelősségteljes. Döntéseit a logikára bízza, tervei megvalósításában pedig következetes. Örömét leli a dolgok megszervezésében: otthonát, munkáját, egész életét rendben szereti tudni. Nagyra értékeli a hagyományokat és a hűséget.
2014. augusztus 15. 17:53 #46
iceskatergirl
iceskatergirl
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.14.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 231523
Offline offline
Csendes, barátságos, felelősségteljes és öntudatos. Elhivatott, a munkáját alaposan végzi. Pontos, olykor szőrszálhasogató. Hűséges, megfontolt, az emberekkel kapcsolatban pedig észrevesz és megjegyez sok apró részletet. Érdekli, mások mit gondolnak róla. Rendre és harmóniára törekszik mind otthonában, mind munkahelyén.
ISFJ
thumbsup.gif
2014. augusztus 16. 22:25 #47
Beby99
Beby99
Tinkerbell™
 
Státusz"I don't want him in my heart. I want him here with me!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.20.
Hozzászólás: 2300
Csatolások: 163
Azonosító: 147664
Offline offline
INTP
Mindenre logikus magyarázatot keres, ami érdekli. Elméleti beállítottságú. Az absztrakt fogalmak jobban érdeklik, mint a társas viszonyok. Csendes, kiegyensúlyozott, ugyanakkor rugalmas. Rendkívüli módon képes egy problémára összpontosítani. Kételkedő, olykor kritizál, viszont mindig elemző hozzáállású.
1 felhasználónak tetszik: Phaedra
2014. szeptember 05. 18:35 #48
- törölt felhasználó -    
ISFJ vagyok. smileeee.gif

Csendes, barátságos, felelősségteljes és öntudatos. Elhivatott, a munkáját alaposan végzi. Pontos, olykor szőrszálhasogató. Hűséges, megfontolt, az emberekkel kapcsolatban pedig észrevesz és megjegyez sok apró részletet. Érdekli, mások mit gondolnak róla. Rendre és harmóniára törekszik mind otthonában, mind munkahelyén.
2014. október 03. 18:03 #49
- törölt felhasználó -    
ISTP biggrin.gif
"Rugalmas, toleráns természet. Amíg nincs probléma, csendben megfigyel, ha pedig felbukkan egy, gyorsan talál rá megoldást. A dolgok működése érdekli, és hamar felfedezi az adatok tömkelegében a kulcsfontosságú információkat. Az okok és okozatok foglalkoztatják, nagyra becsüli a logikus szervezést, és értékeli a jó hatásfokot."
Nagyjából igaz rám smileeee.gif
2014. október 03. 19:07 #50
- törölt felhasználó -    
INTJ: Eredeti gondolkodásmódú, és mindent megtesz elképzelései megvalósításáért. Könnyen felfedezi a külvilágban az összefüggéseket, mintázatokat, és messzemenő magyarázatokkal áll elő. Ha elhatározza, a munkáját alaposan megszervezi és végrehajtja. Kételkedő és független. Magasak az elvárásai, mind másokkal, mind saját magával szemben.
2014. október 03. 19:20 #51
- törölt felhasználó -    
INFP: Idealista, kitart az értékrendje és a számára fontos személyek mellett. Mindennapjait az értékrendjéhez igyekszik igazítani. Kíváncsi, találékony, és megtermékenyítően hat egy feladat kivitelezésekor. Törekszik az emberek megértésére, és jó segítség önmaguk megvalósításában. Alkalmazkodó, hacsak ez nem fenyegeti saját értékrendjét.
2014. október 03. 21:01 #52
Récy98
Récy98
 
StátuszWake me up when September ends
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2574
Csatolások: 99
Azonosító: 175977
Offline offline
ISFP smileeee.gif)
Csendes, barátságos, kedves és érzékeny. A jelenben él, és a környezete érdekli. Szeretik, ha tevékenységéhez tér és idő áll a rendelkezésére. Kitart értékei és azok mellett a személyek mellett, akik fontosak számára. Nem kedveli a nézeteltéréseket, ezért nem erőlteti rá másokra a véleményét.
2014. október 05. 22:34 #53
- törölt felhasználó -    
INFP. smileeee.gif Már be lett másolva ennek a jellemzése, én lusta vagyok.
J.R.R. Tolkien, John Lennon, Jim Morrison, Kurt Cobain, Tim Burton és Johnny Depp is az.
Tiszta királynak érzem magam. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: menthol
2014. október 19. 21:45 #54
Pheebs
Pheebs
ʕ ᵔᴥᵔ ʔ
 
Státuszold keys won't unlock new doors
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.16.
Hozzászólás: 4630
Csatolások: 300
Azonosító: 233447
Offline offline
ISTJ:
Idézet
Csendes, komoly; alapossága és megbízhatósága sikerre viszi. Gyakorlatias, két lábbal jár a földön és felelősségteljes. Döntéseit a logikára bízza, tervei megvalósításában pedig következetes. Örömét leli a dolgok megszervezésében: otthonát, munkáját, egész életét rendben szereti tudni. Nagyra értékeli a hagyományokat és a hűséget.
ohmy.gif Komoly?! Unalmas?? ÉN??!! dry.gif Van benne igazság..(de, akkor sem vagyok unalmas, és komoly, meg földhözragadt.. igen, a humor résznél egész 'kedves' volt )
2014. október 19. 21:51 #55
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
Újracsináltam és INFP-t kaptam
2014. október 19. 22:00 #56
- törölt felhasználó -    
Az enyém ESFJ biggrin.gif És van benne igazság biggrin.gif Gondviselő vagyok biggrin.gif
2014. október 19. 22:46 #57
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
INTJ - "Lángelmék"
[ Racionalisták ]
Népesség 1,5 %-a _nevet.gif

Eredeti gondolkodásmódú, és mindent megtesz elképzelései megvalósításáért. Könnyen felfedezi a külvilágban az összefüggéseket, mintázatokat, és messzemenő magyarázatokkal áll elő. Ha elhatározza, a munkáját alaposan megszervezi és végrehajtja. Kételkedő és független. Magasak az elvárásai, mind másokkal, mind saját magával szemben.
2014. október 28. 12:20 #58
- törölt felhasználó -    
Eddig mindig INFP jött ki, most azonban megcsináltam a 72 kérdéssel, és az eredmény: ENFJ - ,,Tanítók". smileeee.gif
2014. november 15. 13:14 #59
- törölt felhasználó -    
ISFP. Csendes, barátságos, kedves és érzékeny. A jelenben él, és a környezete érdekli. Szeretik, ha tevékenységéhez tér és idő áll a rendelkezésére. Kitart értékei és azok mellett a személyek mellett, akik fontosak számára. Nem kedveli a nézeteltéréseket, ezért nem erőlteti rá másokra a véleményét.
2014. november 16. 00:38 #60
Earth Song
Earth Song
 
StátuszB2 vagyok muhahaaaaa
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.01.
Hozzászólás: 869
Csatolások: 0
Azonosító: 214568
Offline offline
ENFP:
Lelkes és élénk a fantáziája. Az életet lehetőségek sorának tartja. Könnyen átlátja az összefüggéseket, ezért önbizalommal cselekszik. Szüksége van mások támogatására, ám ezt ő is megadja a környezetének. Jó nyelvérzékére támaszkodik, és sikeresen improvizál.

Szinte minden igaz belőle, egy-két kivétellel smileeee.gif A nem ajánlott foglalkozások-nál mosolyognom kellett, ugyanis ezek közül tényleg egyikhez sincs sok közöm:DD
Nem ajánlott foglalkozások:
adatokat elemző, tudós, kutató, pénzügyi tanácsadó, üzleti elemző, irodavezető, matematikus, bankár, irodai dolgozó, informatikus, hálózati mérnök, stratéga

Charlotte Bronte, Charles Dickens, Sandra Bullock és Joseph Haydn is ENFP-k biggrin.gif jó nekem biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: mangalover43
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!