Starity

Darren Shan

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. július 28. 10:27 #1
- törölt felhasználó -    
Gondoltam létrehozok neki egy témát, mert láttam, hogy nincs.
Szerintem egy fantasztikus író, nekem ő a kedvencem. Irtó jó könyvei vannak. laugh.gif
Retwittelt. laugh.gif
2014. augusztus 07. 22:36 #2
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
Én is nagyon szeretem a könyveit (most olvasom a Város-trilógiát, de amúgy minden más, magyarra lefordított könyvét olvastam, sőt a Zom-B-t megpróbáltam angolul [nem sikerült biggrin.gif])
Voltam nemrég a dedikálásán is, 3-4 órát álltunk sorba, de megérte, van közös fotóm, aláírt Crepsley-sagám (a világ legjobb szereplője :3) és aláírt Rémségek Cirkusz poszterem smileeee.gif Szerintem nagyon jó író, habár otthon az egész család utálja laugh.gif
2014. augusztus 09. 10:49 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pocok2001 @ 2014.08.07. 22:36)

Voltam nemrég a dedikálásán is, 3-4 órát álltunk sorba, de megérte, van közös fotóm, aláírt Crepsley-sagám (a világ legjobb szereplője :3) és aláírt Rémségek Cirkusz poszterem smileeee.gif Szerintem nagyon jó író, habár otthon az egész család utálja laugh.gif

Jaj, de szerencsés vagy, hallod. laugh.gif
Egyetértek, tényleg Larten Crepsley a világ legjobb szereplője. biggrin.gif Mutatsz képet az aláírásról? blush.gif
2014. augusztus 31. 12:46 #4
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
Idézet (VastagCsabiFaan @ 2014.08.09. 10:49)
Jaj, de szerencsés vagy, hallod. laugh.gif 
Egyetértek, tényleg Larten Crepsley a világ legjobb szereplője. biggrin.gif Mutatsz képet az aláírásról? blush.gif

Egy kicsit későn írok, nem néztem sokáig a topikot blush.gif
Szóval képek:

[img]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10394470_653966871360824_2549188905892228988_n.jpg?oh=8058074f0bab922f17d9a72086706ffe&oe=547E7894[/img]
<- A barátaim, Darren Shan és én smileeee.gif Lehetett tőle kérdezni és én azt kérdeztem, hogy ismeri-e a Nightwisht ( rolleyes.gif ), de nem ismerte, viszont megígérte, hogy utánanéz biggrin.gif
És az aláírás:
A Gyilkos születiket dedikáltattam:
http://m.blog.hu/no/nobodyscare/postimage/dsc02011_1409481926.JPG
És csak az aláírás:
http://m.blog.hu/no/nobodyscare/postimage/dsc02012_1409481886.JPG
2014. szeptember 01. 18:25 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pocok2001 @ 2014.08.31. 12:46)
Egy kicsit későn írok, nem néztem sokáig a topikot blush.gif 
Szóval képek:

<- A barátaim, Darren Shan és én smileeee.gif Lehetett tőle kérdezni és én azt kérdeztem, hogy ismeri-e a Nightwisht ( rolleyes.gif ), de nem ismerte, viszont megígérte, hogy utánanéz biggrin.gif
És az aláírás:
A Gyilkos születiket dedikáltattam:

És csak az aláírás:

Óó, hát ezek nagyon jók, szerencsés vagy nagyon. laugh.gif A kép pedig irtó jóra sikerült.smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Pocok2001
2014. szeptember 01. 18:42 #6
- törölt felhasználó -    
Pont a minap írtam vele kapcsolatban, hogy olvastam a Holtak vonulását, és lám másnap már egy szűk körben aktív topikot találok. ^^
Nem is olyan régen olvastam tőle a Város - trilógia első részét és bár volt némi kivetnivalóm vele kapcsolatban, vagyis inkább csak a besorolásával miszerint horror/triller egyveleg, és az erős idegzetű embereket is próbára teszi, hát vagy nekem vannak mentális problémáim, hogy nem találtam vérfagyasztónak, vagy tényleg nem volt az? Érdemes elolvasni a folytatást is? unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Pocok2001
2014. szeptember 01. 19:12 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (twodollarbillie @ 2014.09.01. 18:42)
Pont a minap írtam vele kapcsolatban, hogy olvastam a Holtak vonulását, és lám másnap már egy szűk körben aktív topikot találok. ^^
Nem is olyan régen olvastam tőle a Város - trilógia első részét és bár volt némi kivetnivalóm vele kapcsolatban, vagyis inkább csak a besorolásával miszerint horror/triller egyveleg, és az erős idegzetű embereket is próbára teszi, hát vagy nekem vannak mentális problémáim, hogy nem találtam vérfagyasztónak, vagy tényleg nem volt az? Érdemes elolvasni a folytatást is? unsure.gif

Én úgy gondolom, érdemes elolvasni, mert elég meglepő dolgok vannak benne, szóval szerintem mindenképpen megéri akkor is, ha nem találtad vérfagyasztónak.smileeee.gif De igazából a te döntésed, ha úgy érzed, megéri, akkor olvasd el! wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Pocok2001
2014. szeptember 01. 19:20 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (VastagCsabiFaan @ 2014.09.01. 19:12)
Én úgy gondolom, érdemes elolvasni, mert elég meglepő dolgok vannak benne, szóval szerintem mindenképpen megéri akkor is, ha nem találtad vérfagyasztónak.smileeee.gif De igazából a te döntésed, ha úgy érzed, megéri, akkor olvasd el! wink.gif

Nekem az első is nagyon tetszett, teljesen bele tudtam élni magam, és Shan kegyetlenül elhintette a tökeletes karakter/élet porát, aztán meg mint egy féltégla a végén mindes sötét, morbid dolgot belerakott, ami csak megfordult a fejében, szóval teljesen illett hozzám a könyv, így csak egy megerősítés kellett, hogy nekivágjak a folytatásnak. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Pocok2001
2014. szeptember 01. 19:32 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (twodollarbillie @ 2014.09.01. 19:20)
Nekem az első is nagyon tetszett, teljesen bele tudtam élni magam, és Shan kegyetlenül elhintette a tökeletes karakter/élet porát, aztán meg mint egy féltégla a végén mindes sötét, morbid dolgot belerakott, ami csak megfordult a fejében, szóval teljesen illett hozzám a könyv, így csak egy megerősítés kellett, hogy nekivágjak a folytatásnak.  laugh.gif

Ennek igazán örülök, jó szórakozást a folytatáshoz! Hidd el, nem fogsz csalódni. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Pocok2001
2016. szeptember 25. 09:40 #10
- törölt felhasználó -    
Vicces, hogy ezt a topikot az előző felhasználómmal hoztam létre, és két évig ide sem bagóztam. rohog.gif
Emberek, nemrég olvastam el a Zom-B első három részét, és azt kell mondjam, hogy valami fantasztikusak. Nem tudom, olvasta-e már valaki, aki véletlenül idetéved a topikba, de ha nem, hát mindenképp ajánlom. Én jelenleg egy sarokban ülve zokogok, amiért a folytatását nem képesek lefordítani végre. rohog.gif
2016. december 28. 00:08 #11
kassidy
kassidy
visszatérő vendég
 
Státusz~ Covido ergo zoom ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.28.
Hozzászólás: 347
Csatolások: 10
Azonosító: 176704
Offline offline
Nekem imádig még csak a Vámpír illetve Démonvilág könyveket, a Crepsley - saga-t, meg az Árnyak asszonyát sikerült elolvasnom.
Gyerekkorom óta kedvenc írom, angol csoda.
Nem tudom, hogy a felnőtteknek szánt könyvei közül olvastatok-e valamit, de az Árnyak asszonya után csak fél órát ültem a laptopom előtt, és néztem ki a fejemből, hogy ez most mi volt ohmy.gif persze jó értelemben.
(+ Larten Crepsley a világ legjobb karaktere, és sírtam amikor meghalt.)
2017. június 24. 20:38 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet (kassidy @ 2016.12.28. 00:08)
Nekem imádig még csak a Vámpír illetve Démonvilág könyveket, a Crepsley - saga-t, meg az Árnyak asszonyát sikerült elolvasnom.
Gyerekkorom óta kedvenc írom, angol csoda.
Nem tudom, hogy a felnőtteknek szánt könyvei közül olvastatok-e valamit, de az Árnyak asszonya után csak fél órát ültem a laptopom előtt, és néztem ki a fejemből, hogy ez most mi volt  ohmy.gif persze jó értelemben.
(+ Larten Crepsley a világ legjobb karaktere, és sírtam amikor meghalt.)

Uhh, az Árnyak asszonya nagyon wtf jellegű könyv (jó értelemben). Ahogy a Város-trilógia részei is, de azokat is imádom. laugh.gif
2017. augusztus 01. 21:30 #13
Adan21
Adan21
visszatérő vendég
 
Státuszsemmi
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 121
Csatolások: 0
Azonosító: 265585
Offline offline
imádom Darrent kva jó könyvei vannak w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok