Starity

Haladékot kérek! (Adatlap)

18 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. október 02. 09:58 #1
- törölt felhasználó -    
Sokan kérnek haladékot lapjaik rendbeszedésére. Gondoltam nyitok ennek inkább egy külön topikot, hogy ne keveredjenek el a kérések és ne adjuk oda a lejárt lapokat ha már egyszer haladékot kértetek rájuk.

Teszem hozzá nagyon indokolt esetben kérjetek haladékot. Pl. hosszabb időre elutazol és a lapjaid a lejárás szélén állnak vagy vizsgára készülsz, esetleg nincs net lehetőséged jó darabig vagy beteg vagy. Pittyre-puttyra ne írjatok haladék kérelmet.

Amennyiben nem írtok egy hozzávetőleges időpontot, hogy mennyi időre szeretnétek haladékot, akkor a haladék időpontja 1 hónap lesz. Meghosszabbításért ide írjatok vissza.

Nyomok egy tetszik gombot, amikor elolvastam, és tudomásul vettem: Bessie wink.gif
21 felhasználónak tetszik: Glamster, lucymharding, Bessie, Ildikócska10, Angel, Szandi0820, FruFruChan, Lilla06, Beyla, Starlover5000, joe_r, kurrek, Sally Sparrow, idone, Shenayla, Lizania, LaTasha, imadomacsoki, Bogiboszi, Lindsay019, LovelyBarbaraPalvin
2014. október 09. 21:15 #2
- törölt felhasználó -    
Cynthia art Fb-on:
Sziasztok!
Egy kis enyhítést szeretnék kérni az adatlapjaimmal kapcsolatban, mert másfél hete kipurcant a gépem, és így kb. eléggé leredukálódott a netes tevékenységem, kölcsön géppel pedig inkább nem állnék neki szerkesztgetni. Elvileg van pár lapom, amik októberben járnak le, azokat igyekszem frissíteni, amint visszajön a gépem hozzám, csak hát még azt sem tudom, hogy gyógyítható-e, vagy béke poraira.
Köszi a megértést
7 felhasználónak tetszik: joe_r, Lindsay019, Misuzu86, kurrek, Bessie, Angel, idone
2014. október 24. 11:14 #3
TommyScans
TommyScans
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.29.
Hozzászólás: 830
Csatolások: 10295
Azonosító: 28189
Offline offline
Sziasztok! Haladékot kérek , mert haldoklik a gépem ( kb percenként lekapcsol). Ebből szervíz vagy új gép lesz.
2 felhasználónak tetszik: Bessie, idone
2014. október 24. 12:36 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (TommyScans @ 2014.10.24. 11:14)
Sziasztok! Haladékot kérek , mert haldoklik a gépem ( kb percenként lekapcsol). Ebből szervíz vagy új gép lesz.

Egy hónap alatt megoldódik a probléma? Ha utána is baj lenne, akkor jelezd és hosszabbítunk! meghajolo.gif
2014. november 09. 15:22 #5
TommyScans
TommyScans
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.29.
Hozzászólás: 830
Csatolások: 10295
Azonosító: 28189
Offline offline
Na , lett egy új gépem! Remélem ez a nyugdíjig nem fog elromlani. biggrin.gif Még annyi haladékot kérnék , hogy mivel már néhány lapom lejárt naponta kettőt frissítenék , amíg utol nem érem magam. (Mert az se lenne jó , ha 6 hónap múlva 10 lapot kellene egyszerre frissíteni.)
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Shenayla
2014. november 10. 07:34 #6
Lilla06
Lilla06
The Supreme
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 2852
Csatolások: 100
Azonosító: 176629
Offline offline
Sziasztok!
A tegnapi nap folyamán egy sporteseményen lesérültem, a bokám elég durván feldagadt. Voltam vele orvosnál, szerencsére semmi komoly, de néhány hétig pihentetnem kell, ami ugye sok fekvéssel jár. Asztali gépem van, így csak telefonról tudok fent lenni, amivel nem tudok sztáradatlapot szerkeszteni. Nagyon megköszönném, ha adnátok, kedves moderátorok, egy kis haladékot, utána megpróbálok mindent bepótolni, megcsinálni a csomagom az X-faktoros lapért. smileeee.gif
Előre is köszönöm.

Ui.:Lehet, hogy néhány dolgot tudok frissíteni telefonról is, de nem ígérek semmit.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. november 24. 22:54 #7
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Van néhány lejárt lapom, ezekre szeretnék haladékot kérni téli szünetig. meghajolo.gif
4 felhasználónak tetszik: _ToTo_, Angel, Bessie, kurrek
2014. december 04. 22:06 #8
idone
idone
Timmy Tim
 
Státusz#retiredpersonality
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.20.
Hozzászólás: 24939
Csatolások: 2315611
Azonosító: 180890
Offline offline
Hali. Haldékot szertnék kérni az újonnan kapott lapjaimra. Mivel napi 12 órát és heti 6 napot robotolok, ezért nem nagyon jutok gép közelben és ha igen is akkor hulla vagyok, hogy oldalakat írjak. Ha lehetne, akkor 2-3 hetet szeretnék kérni. Köszönöm meghajolo.gif
4 felhasználónak tetszik: Angel, Bessie, Shenayla, kurrek
2014. december 06. 21:31 #9
LoveNessa
LoveNessa
 
StátuszHelló, Nyugat.hu! ;)
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.06.17.
Hozzászólás: 1483
Csatolások: 10859
Azonosító: 153158
Offline offline
Halihó!
Szeretnék haladékot kérni, mivel jön a vizsgaidőszak: jövő héten 4 zh-m is lesz, utána héten pedig két vizsgám, úgyhogy nem igazán lesz időm a lapjaimmal foglalkozni (főleg a cikkek moderálása mellett). Egyelőre ennyit tudok, de lesz még több is, viszont majd megpróbálok közben szerkesztgetni rajtuk smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, idone
2014. december 11. 01:07 #10
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Sziasztok!

Sosem kértem még ilyet, most viszont szükségesnek érzem, mivel időhiányban szenvedek, viszont a lapjaimat sem szeretném, hogy elkallódjanak, akiket már több éve gondozok. A mostani és a következő hetem eléggé mozgalmas lesz, rengeteg vizsgám és zhm is van még, így csupán a karácsonyi szünetig szeretnék haladékot kérni a lapjaimra, mindegyiket frissíteni fogom még, legkésőbb december 31.ig.
Előre is köszönöm!
Britta
3 felhasználónak tetszik: Bessie, idone, Lindsay019
2014. december 11. 20:11 #11
- törölt felhasználó -    
Sziasztok.Mostanság kértem el Stromae lapját,kis haladékot szeretnék kérni mert az elmúlt pár hetem annyira telepakolták(többek között ott volt a szalagavatóm is) hogy az életrajzát már nem volt időm összetenni de most vagy leghamarabb a következő hétvégén már mindenképp megírnám. Idén érettségizem,most a legnagyobb a hajtás(főleg így hogy közel a téli szünet,szinte jellemző),nem egyszerű bírni ezt az iramot. laugh.gif.
Előre is köszönöm. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. december 13. 21:57 #12
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4956
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Sziasztok!

Sosem gondoltam volna, hogy velem is előfordul majd, hogy nem lesz időm a lapjaimra, de hát a tantárgyaim (és főleg a vizsgáim) szeretnek közbeszólni. blush.gif
Ősszel több lap is hozzám került, elsősorban ezekre szeretnék haladékot kérni, valamint arra a pár lapra, ami december során jár(t) le. Szeretném ezeket (valamint a korábban elvállalt csomagot) még decemberben, de legkésőbb január végéig rendbe tenni, így addig kérnék haladékot.

Előre is köszönöm szépen! meghajolo.gif
5 felhasználónak tetszik: kurrek, idone, Bessie, duracell, AmyVie
2014. december 15. 17:00 #13
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Shenayla facebookon kért meg, hogy írjak a nevében, ugyanis elromlott a gépe és nem tud hozzászólást írni. Nincs lejárt lapja, de van olyan, amelyiknek kevés az életrajza, illetve egy csomagja is van még, amit elvállalt. Egyenlőre nem tudja, hogy mikor javul meg, ezért szeretne egy kis haladékot kapni! smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Shenayla
2014. december 17. 20:06 #14
- törölt felhasználó -    
Mindig nagyon igyekeztem, hogy egy ilyenre ne legyen szükség és most mégis. Sokak mondhatják ezt, köztük én is, hogy a tanárjaim így téli szünet felé nagyon akarnak íratni és feleltetni. Ezért sok is a tanulnivalóm, valamint elvállaltam egy csomagot is, amivel szintén kellene haladnom. unsure.gif
Ezért is szeretnék a saját lapjaimra haladékot kérni. Igyekszem azért figyelni, de ha nem venném észre kérlek ne vegyétek el tőlem! unsure.gif Előre is köszönöm! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. december 25. 18:05 #15
Shenayla
Shenayla
Sheyka
 
Státusz365 Nap...365 új esély
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 3667
Csatolások: 40063
Azonosító: 158683
Offline offline
Szeretnem megkoszonni ezuton is kurreknek; hogy kisegitett es kert haladekot a nevemben. A laptopunk sajnos "meghalt" remelhetoleg a hetvegere vagy a jovoheten mar lesz gepunk meg addig kernek idot; ha megsem lesz gep mindenkeppen jelzem! (Es elnezest az ekezet hianyaert engem nagxon zavar; de ninincs ekezet sajnos)

Idézet (kurrek @ 2014.12.15. 17:00)
Shenayla facebookon kért meg, hogy írjak a nevében, ugyanis elromlott a gépe és nem tud hozzászólást írni. Nincs lejárt lapja, de van olyan, amelyiknek kevés az életrajza, illetve egy csomagja is van még, amit elvállalt. Egyenlőre nem tudja, hogy mikor javul meg, ezért szeretne egy kis haladékot kapni!  smileeee.gif

2 felhasználónak tetszik: kurrek, Bessie
2014. december 29. 14:02 #16
Sarah Martin
Sarah Martin
♥ BATB ♥
 
StátuszSoha ne adj fel semmit, mert az álmaid eléréséhez kitartás kell!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.24.
Hozzászólás: 36995
Csatolások: 16184
Azonosító: 204352
Offline offline
Sziasztok!
Bár még nem kaptuk meg a cserét,de Daniel Arenas lapjára szeretnék majd haladékot kérni,mert egy hétre elutazunk és csak utána tudom elkezdeni szerkeszteni a lapját.. Jövőhét hétvégéig szertnék haladékot kérni..
Előre is nagyon köszönöm.. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Shenayla, Bessie, kurrek
2014. december 30. 14:11 #17
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Kedves fórumozó tagok és moderátorok!

Mint ahogyan sokan másoknak, sajnos nekem sincsen időm arra, hogy naphosszat a számítógép előtt ücsörögjek. Idén fogom letenni a szakmámat, és bár hiába szakmáról van szó, nagyon komolyan veszik a vizsgáztatásokat. Állandóan tanulok, tételeket dolgozok ki, hétfőn suliban vagyok, a hét többi napján pedig beosztás szerint 8-12 órás műszakokban vagyok gyakorlaton a lakhelyemtől igen csak messze. Szeretnék haladékot kérni az adatlapjaimra, igyekszem őket rendbe tenni és frissíteni!

Ezer köszönet!
4 felhasználónak tetszik: idone, kurrek, Bessie, Shenayla
2015. január 03. 17:02 #18
niiikiii
niiikiii
little queen. :*
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.04.
Hozzászólás: 866
Csatolások: 540
Azonosító: 128790
Offline offline
Sziasztok!
Tudom hogy a lapjaim nincsenek a legjobb formában, de a kisfiam mellett nem sok időm van. Idén már kicsit több időm lesz de a gépem jelenleg szerelőnél van, de a jövő héten kész lesz és látok is neki a lapok szerkesztésének. Kb 2-3 hét haladékot szeretnék kérni, ennyi idő alatt szerintem kész leszek velük. Előre is nagyon köszönöm!
2 felhasználónak tetszik: kurrek, Bessie
2015. január 04. 17:16 #19
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!

Ha nem nagy kérés szeretnék haladékot kérni a lapjaimra január hónapra, ugyanis nagyon el vagyok havazva a rengeteg tanulnivalóm miatt a vizsgaidőszaknak hála. Amire a hétvégén volt időm és energiám azt frissítettem, de így is vannak hiányosságok a lapokon. Előre is köszönöm.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2015. február 01. 12:33 #20
Gurs
Gurs
 
Státusz10 years ago
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.02.
Hozzászólás: 942
Csatolások: 8137
Azonosító: 193043
Offline offline
Szeretnék haladékot kérni egy-két lapomnál.
Köszönöm,
G.
meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
18 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!