Starity

Véget ért egy álom Ilyés Jenifer számára

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. október 25. 23:32 #1
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Ma este Szikora Róbert mentoráltját nem szerették eléggé a nézők. Ilyés Jenifer búcsúzott az X-Faktortól.
A teljes cikkhez kattints ide!
2014. október 25. 23:35 #2
- törölt felhasználó -    
Sajnálom Jennifert sad.gif
2014. október 25. 23:37 #3
rocknroller
rocknroller
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.07.05.
Hozzászólás: 1787
Csatolások: 0
Azonosító: 17168
Offline offline
Hála Égnek a Kanalakat kéne kiszórni még!
2014. október 25. 23:38 #4
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Örülök, hogy ő esett ki, nagyon nem volt szimpatikus, és nem is volt nagy szám a hangja, ma pedig kimondottan rossz volt. Viszont azt nem értem, hogy miért pont Jonathan-al párbajozott, amikor szerintem neki van az egyik legjobb hangja az idei mezőnyben blink.gif
2014. október 25. 23:51 #5
RocketQueen98
RocketQueen98
visszatérő vendég
 
StátuszSokkal könnyebb lenne eladni a lelkem, ha meg tudnám találni.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.28.
Hozzászólás: 130
Csatolások: 29
Azonosító: 225057
Offline offline
Jenifer nem is az hogy nem volt szimpatikus hanem olyan eröltetett volt ahogy próbàlt énekelni na meg kissé hiteltelen.
De szerintem ez a legtöbb versenyzőre is igaz :/
Maga a műsor pedig elég unalmas lett legalàbbis szàmomra :/ túl sok volt a melankolikus dal főleg multkor.
2014. október 26. 00:03 #6
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Hogy merte a zsűri azt mondani, hogy nem volt jó a Kapitány hangja ebben a dalban, az anyjuk úristenit rohog.gif illetve reklamalo.gif
De legalább kivételesen tudomást vettek arról, hogy egy banda nem csak az énekesből áll és méltatták a többieket is. De akkor is, AZ A HANG!!! Ez a banda egyszerűen... obtohjhbjkfovkrohj9jtibfdovmohjzojkhgofvkdpsdlpeiz6öijönkbtpvlsőspfhlphtphj. meghajolo.gif Nem érdekel semmi, amíg ők bent vannak, ISTENEK, imádom, a Kapitányba pedig így zölden is beleszerettem, mert AAAAAZZZZ AAAA HAAAAANG!!!!!!!
Na fangirling vége.
Juli és Zsófi is nagyon jók voltak, megint. Magasan vernek mindenkit, kivéve a Tha Shudrast haha laugh.gif Király volt mindkét dalválasztás.

Andi jó volt, de miért kell 25 évest csinálni belőle? Ricsi bácsi dalának a második fele volt jó, de visszatérhetne az, ami a válogatón volt vele. Nagy Ricsit még mindig nem sikerül utálnom, nem szimpatikus, de brutál hangja van, egyáltalán nem olyan, amit kinéznék belőle és nagyon jól állt neki ez a dal, hiteles volt.
Izabella hangja egyenesen bizarr volt ebben a dalban, nagyon rossz volt hallgatni.

A barbifiúk sz arok, Jonatánnál megint elővették a k urvajódal-kártyát, emiatt volt értékelhető, mert amúgy egy nagy nulla a hangja, Benji gyenge, Borbély Ricsin nem bírom megérteni, hogy mit szeretnek, számomra hiteltelen és átlagos, ezt a dal meg végigordította.

Jennifer nekem tetszett, de tényleg nem nagy cucc, sok ilyen van. A kiesést viszont MÉG nem érdemelte meg.
2014. október 26. 00:12 #7
Sarah96
Sarah96
 
StátuszCélozz magasra és üss övön alul.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.05.
Hozzászólás: 937
Csatolások: 0
Azonosító: 189178
Offline offline
Nem volt nagy meglepetés. A 12 közül neki van a legsemmilyenebb, legátlagosabb hangja.
2014. október 26. 00:24 #8
dia05.16
dia05.16
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.01.
Hozzászólás: 93
Csatolások: 0
Azonosító: 128649
Offline offline
Kár... Pedig tehetséges de még mennyire, viszont most ez nem úgy jött össze. sad.gif
2014. október 26. 01:15 #9
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Nézzük megint sorban. Szabó Ricsi. Na, nem is emlékszem már, hogy mit énekelt, csak arra, hogy sajnáltam, amiért ráerőltették a macsócsávó szerepet, közben meg... na mindegy. Jenifer... na végre kiesett! Borzasztó volt. Lehet, hogy volt benne lélek, de a hangja még a szokottnál is rosszabban hangzott. Spoon. Hát igen, jól néznek ki, előadják a szerelmes, tinilányoknak szóló dalokat, de amúgy semmi különleges nincs bennük. Jonathan, nekem olyan semmilyen ő is, viszont legalább nem futnék ki a világból tőle.
Tha Shudras. Na igen, ez valami! Ezzel az előadással teljesen levettek a lábamról, és lehet, hogy rossz a fülem, de nekem pont ennél a számnál tetszett az énekes hangja, múltkor valahogy nem jött át, hogy milyen rohadt jó hangszíne van.
Julit még mindig nem szeretem, még mindig a falat tudnám tőle kaparni, de most egy fokkal jobb volt nekem, mint múlthéten. Akkor túl mézesmázos volt az egész. Borbély Ricsiért még mindig nem rajongok túlságosan, de a dalválasztás tetszett.
Andit sajnálom, hogy ilyen hülyepicsát akarnak belőle csinálni, és úgy öltöztetik fel, mintha nem is tizenöt, hanem huszonöt lenne. Tényleg az ölte meg az egész produkciót, hogy felnőttebbé akarták tenni (és ő magát is), annál ami. Pedig ő úgy jó, ahogy van (vagy volt eddig), és sajnálnám, ha végleg elvinnék abba az irányba, ahová tart.
Benji jó, de nem több, még mindig nem sikerült megérintenie. Várok valami katarzisra nála.
Izabella nekem borzalmas volt, sokkal rosszabb, mint múltkor. Azok a pofavágásai egyenesen ijesztőnek hatottak, a dalválasztással is vannak gondjaim, a mozgással pláne. Ha rajtam múlott volna, megint ő párbajozik.
Ricsi. Róla tényleg nem tudok egy rossz szót szólni (csak a dzsekije volt nagyon gány), még mindig imádom a hangszínét, az előadásmódját, tényleg mindent.
Zsófit meg annyira le akarom szólni, mert annyira antipatikus, de nem tehetem, mert teljesen korrekt az előadása és a hangja. Tényleg nem tudom "utálni", mert nem fair belekötni az énektudásába, csak azért, mert nem szimpatikus nekem.
Legalább most az távozott, akit szerettem volna, innentől kezdve meg komollyá válik a dolog, mert van, akiért szorítok, és a kedvencem, de van olyan is, akit bár nem szeretek, de nem eshet ki, mert egyszerűen jó a hangja (Zsófi, Juli). Mondjuk Szabó Ricsi vagy Jonathan kihullhat, értük nem fájna a szívem.
1 felhasználónak tetszik: janet7
2014. október 26. 01:44 #10
Janka7
Janka7
visszatérő vendég
 
StátuszFuck you you fucking fuck.-Lip Gallagher
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.24.
Hozzászólás: 348
Csatolások: 0
Azonosító: 210317
Offline offline
Nagyon örülök hogy kiesett.Az elejétől kezdve nem volt szimpatikus.Tényleg ma este ő volt a leggyengébb.Egyáltalán nem illett a hangjához a dal amit énekelt.Ráadásul még hamisan is énekelt.A döntősök közül neki volt tényleg a leggyengébb és hamisabb hangja.Egyáltalán nem sajnálom.Ráadásul nagyon-nagy arca volt az elejétől fogva.Úgy jött ebbe a műsorba mintha ő lenne az Úristen.Most végre pofára ejtették. thumbsup.gif rohog.gif
2014. október 26. 01:54 #11
SzimónaDrága
SzimónaDrága
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://www.soundofjapan.hu/a-boys-republic-budapesten/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.28.
Hozzászólás: 400
Csatolások: 1
Azonosító: 204649
Offline offline
Már az elején nem volt szimpatikus, de nem is értem, hogy ha a mentorok se csipázták, akkor már a legelején mért nem dobták ki?!
2014. október 26. 06:53 #12
- törölt felhasználó -    
Őszintén szólva nem nézem a műsort, viszont a lány szimpatikus. rolleyes.gif
2014. október 26. 07:15 #13
Arvil fan
Arvil fan
Photographer
 
Státusz"Do something today that your future self will thank you for."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.29.
Hozzászólás: 1424
Csatolások: 38
Azonosító: 216037
Offline offline
Sajnálom hogy kiesett én szerettem
2014. október 26. 07:22 #14
- törölt felhasználó -    
Hát most Jenifer előadása tényleg nem volt annyira jó,de akkor se őt kellett volna kiejteni.Például szerintem Tóth Gabika nyálgép csapata a Spoon sokkalta gyengébb volt. rolleyes.gif Andinak örültem,hogy most egy lassabb számot adott elő nagyon szép volt,de igaza volt Alföldinek,hogy túl felnőttesre sikeredett ez az egész! Zsófi szerintem jól vezette a műsort nekem legalább is tetszett. happy.gif
2014. október 26. 07:33 #15
kissangela2003
kissangela2003
Queen of Sarcasm
 
StátuszFangirling is not a hobby. It is a life style.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.30.
Hozzászólás: 2075
Csatolások: 0
Azonosító: 225173
Offline offline
Én őt pedig szerettem. Hajrá BELLA.
2014. október 26. 08:05 #16
- törölt felhasználó -    
Teljesen egyet értek Janka7!!!
2014. október 26. 08:06 #17
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2558
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
En mar olyat is hallottam hogy az egesz x faktor megvan jatszva, elore eldontik h kinyer stb . De amugy szerintem is eleg gyenge volt:/
2014. október 26. 08:17 #18
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Hát, ez van...
2014. október 26. 08:22 #19
Mercédesz Márton
Mercédesz Márton
visszatérő vendég
 
StátuszSelenator,Lovatic,Belieber!Iggy Azalea,Becky G,Charli XCX,Cher Lloyd!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.06.
Hozzászólás: 193
Csatolások: 0
Azonosító: 195507
Offline offline
Igen...én úgy gondoltam/gondolom h nagy tehetség van benne,de sajnos ezt nem tudja közölni érzésekkel! sad.gif smileeee.gif
Mindenesetre jó volt,csak nem tegnap biggrin.gif
2014. október 26. 08:31 #20
Cute girl 998
Cute girl 998
suicide blonde
 
StátuszImprovement is a battle that must be fought anew each day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 11981
Csatolások: 4586
Azonosító: 158722
Offline offline
Annyira sajnálom! Ő volt a kedvencem.
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!