Starity

Segítség kéne tumblr-höz!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. december 29. 23:58 #1
Heidi98
Heidi98
 
Státusz'15, jan 6: Kelly Clarkson a nap sztárja # Norman Reedus's birthday. ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.20.
Hozzászólás: 779
Csatolások: 31
Azonosító: 236244
Offline offline
Szép estét mindenkinek!illetve napot...

A minap regisztráltam a Tumblr-re, és most kivételesen nem tudom alkalmazni az angoltudásomat. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet megszerkeszteni az egész adatlapot, illetve az avatart, és a fejlécet? Egyébként a nevem omgerheidi98, akit érdekel. Olyan szép profilokat láttam. drool.gif nekem is olyan köll'. laugh.gif
2014. december 30. 00:03 #2
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Idézet (Heidi98 @ 2014.12.29. 23:58)
Szép estét mindenkinek!illetve napot...

A minap regisztráltam a Tumblr-re, és most kivételesen nem tudom alkalmazni az angoltudásomat. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet megszerkeszteni az egész adatlapot, illetve az avatart, és a fejlécet? Egyébként a nevem omgerheidi98, akit érdekel. Olyan szép profilokat láttam. drool.gif nekem is olyan köll'.  laugh.gif

Ha megnyitod az oldalt, a jobb felső sarokba húzva az egeret ott lesz, hogy Customize vagy Edit és Dashboard. Ha az elsőre kattintasz, oldalt betölti a szerkesztőfelületet. A HTML résznél lehet lecserélni a sablont (theme-hunter.tumblr.com -ot ajánlom), a többi beállítás meg adja magát. smileeee.gif Ha esetleg lenne valami kérdésed, írj egy üzenetet, ott bővebben le tudom írni. biggrin.gif
2014. december 31. 18:18 #3
Heidi98
Heidi98
 
Státusz'15, jan 6: Kelly Clarkson a nap sztárja # Norman Reedus's birthday. ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.20.
Hozzászólás: 779
Csatolások: 31
Azonosító: 236244
Offline offline
Én tudom, hogy hogyan kéne - köszönöm a segítségedet... : )) -, működne is ez az egész, de nem enged rákattintani, mert már vagy ezerszer megnyomtam, és semmi nem történik. ( az avatart és a header image - t nyomtam meg vagy ezerszer, de semmi sem történik... unsure.gif )
2014. december 31. 20:20 #4
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Idézet (Heidi98 @ 2014.12.31. 18:18)
Én tudom, hogy hogyan kéne - köszönöm a segítségedet... : )) -, működne is ez az egész, de nem enged rákattintani, mert már vagy ezerszer megnyomtam, és semmi nem történik. ( az avatart és a header image - t nyomtam meg vagy ezerszer, de semmi sem történik... unsure.gif )

Lehet, hogy a kinézetet kell leváltani, írtam vissza, ha pedig úgy sem jó, akkor valamit kiötlünk. Tumblr-ös lapokat imádok szerkesztgetni, mert elég sokféle módszer van rá, lehet, hogy valami elkerülte a figyelmünket biggrin.gif
2015. augusztus 12. 21:09 #5
- törölt felhasználó -    
Valaki megtudná mondani hogy hogy lehet a saját oldalam ilyesmi?
Mert az enyém ilyen és olyasmit szeretnék mint ez (mint az első oldal)
Előre is köszönöm a válaszokat! meghajolo.gif
2015. augusztus 13. 10:26 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (PezzLady @ 2015.08.12. 21:09)
Valaki megtudná mondani hogy hogy lehet a saját oldalam ilyesmi?
Mert az enyém ilyen és olyasmit szeretnék mint ez (mint az első oldal)
Előre is köszönöm a válaszokat! meghajolo.gif

Elrontotam a linket. Az enyém ilyen alap,az mikor regisztrálok és olyan.
2015. augusztus 13. 10:29 #7
biush123
biush123
QueenOfDisaster
 
StátuszThis world will never be, what I expected. . .
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1073
Csatolások: 26
Azonosító: 200857
Offline offline
Idézet (PezzLady @ 2015.08.13. 10:26)
Elrontotam a linket. Az enyém ilyen alap,az mikor regisztrálok és olyan.

Szia én is nemrég regisztráltam oda és vannak ilyen témák csak keresgetni kell köztük és beállítani azthiszem max még pár másik beállítás ha valamin változtatni szeretnél smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: ArianaGrandeforever, AriG.Fan
2015. augusztus 13. 10:44 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (biush123 @ 2015.08.13. 10:29)
Szia én is nemrég regisztráltam oda és vannak ilyen témák csak keresgetni kell köztük és beállítani azthiszem max még pár másik beállítás ha valamin változtatni szeretnél  smileeee.gif

Szia! Én már régebben regisztráltam csak olyan alap az oldalam és én hasónlot szeretnék mint amit linkeltem. Az tudod hogy kell?smileeee.gif
2015. augusztus 14. 21:38 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (PezzLady @ 2015.08.13. 10:44)
Szia! Én már régebben regisztráltam csak olyan alap az oldalam és én hasónlot szeretnék mint amit linkeltem. Az tudod hogy kell?smileeee.gif

Beírod a Google-ba, hogy "Tumblr themes", rámész egy linkre, választasz egy neked tetsző témát, aminek ott van a kódja (ami egy szép hosszú szöveg). Azt kimásolod, majd a Tumblrön a beállításokra mész, majd az Edit theme-re, azon belül pedig az Edit HTML-re, és oda beilleszted az imént kimásolt kódot. A hátteret, a színeket stb. természetesen közben tudod módosítani. smileeee.gif Remélem, hogy tudtam segíteni.
1 felhasználónak tetszik: AriG.Fan
2015. augusztus 15. 15:13 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (heyitshanna @ 2015.08.14. 21:38)
Beírod a Google-ba, hogy "Tumblr themes", rámész egy linkre, választasz egy neked tetsző témát, aminek ott van a kódja (ami egy szép hosszú szöveg). Azt kimásolod, majd a Tumblrön a beállításokra mész, majd az Edit theme-re, azon belül pedig az Edit HTML-re, és oda beilleszted az imént kimásolt kódot. A hátteret, a színeket stb. természetesen közben tudod módosítani. smileeee.gif Remélem, hogy tudtam segíteni.

Köszönöm,de már kaptatam segítséget
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!