Starity

Hitman: Agent 47 (2015)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. április 06. 12:02 #1
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
A 47-es ügynököt még senki sem látta. Aki látta, nem ismeri fel. Aki felismerte, nem élte túl. Tökéletes fegyver, tökéletes katona. Gyors, kegyetlen, embertelen. Nem is ember igazán: egy génlaboratóriumban született, és minden tulajdonságát úgy alakították ki, hogy megfeleljen a célnak, és kétely nélkül, halálos pontossággal teljesítsen bármilyen parancsot. Ám úgy látszik, nincs tökéletes gyilkológép. A 47-es szembekerül a legendás bérgyilkossal, John Smithszel: mindketten egy bajba került nőn próbálnak segíteni. Ám a játszma sokkal bonyolultabb ennél: a kialakuló háromszög-történetben mindenki egyszerre áruló és áldozat. Valaki mégis győzni fog.

Bemutató: Augusztus
3 felhasználónak tetszik: jasztelek, baisée, standoffan
2015. április 08. 19:17 #2
LaDySmIth
LaDySmIth
wardinator
 
StátuszHow much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.16.
Hozzászólás: 4412
Csatolások: 15107
Azonosító: 112374
Offline offline
Oh lord, mikor megláttam, ki fogja játszani, ismét elkeseredtem. Timothy Olyphant se passzolt 47 karakteréhez (a film meg egyenesen ultrafos volt), na még Rupert Friend. Elhiszem, hogy remek színész, de akkor sem egy érzéketlen, hidegszívű, kegyetlen bérgyilkos érzetét kelti. Én még mindig azt mondom, hogy Jason Statham lenne az egyik tökéletes Hitman, nem hiszem el, hogy ne lenne az a pénz, amiért eljátszaná, és hogy a filmeseknek se jutott még eszükbe.
A másik tökély, meg, ha már nem is Statham, az eredeti, "igazi" Hitman, David Bateson; azért igazi, mert nem csak hangját adta a játékhoz, de a karaktert is róla mintázták. Egy interjúban elmondta, hogy Hollywood sosem fogja felkarolni, mivel nem ismert, így 47-et se fogja eljátszani. Pedig nála jobban senki nem ismeri őt :)
Mindenesetre előfordulhat, hogy elvonszolom magam egy moziba megnézni, sokat jelent nekem a játék, mondhatni kitöltötte a gyerekkoromat :D Legutóbb az 5-tel játszottam, hihetetlen a grafikája, nagyon tetszettek az újítások (röntgenszem, ellenség útvonalának ábrázolása), de tény hogy olyan, mintha összecsapták volna a sztorit.. nem akartam elhinni, hogy vége lett, amikor vége lett.
Ui. remélem Bateson a későbbiekben is hangját adja a játékoknak, olvastam hogy nézeteltérései voltak a munkáltatókkal, és a legutóbbit se akarta már elvállalni.
2015. április 08. 21:30 #3
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
Idézet (LaDySmIth @ 2015.04.08. 19:17)
Oh lord, mikor megláttam, ki fogja játszani, ismét elkeseredtem. Timothy Olyphant se passzolt 47 karakteréhez (a film meg egyenesen ultrafos volt), na még Rupert Friend. Elhiszem, hogy remek színész, de akkor sem egy érzéketlen, hidegszívű, kegyetlen bérgyilkos érzetét kelti. Én még mindig azt mondom, hogy Jason Statham lenne az egyik tökéletes Hitman, nem hiszem el, hogy ne lenne az a pénz, amiért eljátszaná, és hogy a filmeseknek se jutott még eszükbe.
A másik tökély, meg, ha már nem is Statham, az eredeti, "igazi" Hitman, David Bateson; azért igazi, mert nem csak hangját adta a játékhoz, de a karaktert is róla mintázták. Egy interjúban elmondta, hogy Hollywood sosem fogja felkarolni, mivel nem ismert, így 47-et se fogja eljátszani. Pedig nála jobban senki nem ismeri őt smileeee.gif
Mindenesetre előfordulhat, hogy elvonszolom magam egy moziba megnézni, sokat jelent nekem a játék, mondhatni kitöltötte a gyerekkoromat biggrin.gif Legutóbb az 5-tel játszottam, hihetetlen a grafikája, nagyon tetszettek az újítások (röntgenszem, ellenség útvonalának ábrázolása), de tény hogy olyan, mintha összecsapták volna a sztorit.. nem akartam elhinni, hogy vége lett, amikor vége lett.
Ui. remélem Bateson a későbbiekben is hangját adja a játékoknak, olvastam hogy nézeteltérései voltak a munkáltatókkal, és a legutóbbit se akarta már elvállalni.



Én a Max Paynenel és a Prince of Persiával voltam így és már látom előre ,hogy az Assasins Creedel így lesz. rohog.gif
Bár szerintem az ilyen filmeket csak azok élvezhetik akik nincsenek benne a játék világban.De amúgy igazad van az ilyen filmekhez az "IGAZI" hős kell, már ha jó esetben valós emberről mintázták.

Én adni fogok egy esélyt neki, bemutató alapján nekem bejövős.Mondjuk nem ismerem a játékot (de amint lemegy az érettségi kiszeretném próbálni, mert már régóta szemezgetek vele).Az előző része (film) is tetszett bár már annyit tudok ,hogy ez a gyilkos érzelem mentes de azért örültem ,hogy raktak bele egy icipici "romantikus jelenetet".
2015. április 08. 21:39 #4
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
Mozibemutató (USA): 2015. augusztus 28.

+ ajándék egy kép
3 felhasználónak tetszik: jasztelek, baisée, standoffan
2015. április 09. 17:13 #5
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
Agent 47 wub3.gif
3 felhasználónak tetszik: jasztelek, baisée, standoffan
2015. április 11. 16:51 #6
LaDySmIth
LaDySmIth
wardinator
 
StátuszHow much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.16.
Hozzászólás: 4412
Csatolások: 15107
Azonosító: 112374
Offline offline
Idézet (Empress @ 2015.04.09. 17:13)
Agent 47  wub3.gif

Eddig nem is szántam rá figyelmet, mi az a borosta a fejtetőn??! Látszik hogy ezek egy percet nem voltak érdekeltek a játék eredetiségének megőrzésében. Sírok. Remélem vonalkód se lesz a fején, minek az. 110.gif
2015. április 11. 20:15 #7
Solarian
Solarian
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.16.
Hozzászólás: 1401
Csatolások: 149
Azonosító: 32386
Offline offline
Ez valami röhejesen bóvlinak ígérkezik
2015. június 25. 19:22 #8
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline


Új
2 felhasználónak tetszik: baisée, jasztelek
2015. október 18. 13:49 #9
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12094
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
1 felhasználónak tetszik: standoffan
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Hannah Ware Hannah Ware 14946.