Starity

Vendégül látnál egy mexikói démont?

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. május 28. 22:35 #1
- törölt felhasználó -    
Az Ice Bucket Challenge ideje lejárt és Kylie Jenner ajkaira sem feni már a fogait senki – megjelent egy új twitteres hóbort, mely legalább olyan ragályos, mint az eddigi trendek.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2015. május 28. 22:55 #2
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Nem az a poénos, aki kitalálja, hanem aki elhiszi. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2015. május 28. 23:29 #3
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Hiszek a spiritualitásban, szerintem van a halál után élet és bár a reinkarnációt tartom a legvalószínűbbnek, mégis úgy gondolom, hogy vannak olyan lelkek akik röghöz vannak kötve. A szeánszokban sem hisznek sokan, viszont véleményem szerint simán lehet nyitni általa egy átjárót a gonosz lelkek világa és a mi világunk között. Na, de ez! rohog.gif Ez ugyanaz, mint a Bloody Mary legenda, amivel a gyerekek és a tinédzserek egymást ijesztgetik. A csaj úgy elkezdett visítozni, mintha nyúznák, pedig én a saját házamban ezeknél sokkal durvább paranormális jelenségeket észleltem éjszakánként az elmúlt öt évben, mégsem visítozok úgy, mintha ölnének éppen. A hit egy dolog, viszont a hülyeség már más tészta. Tényleg elég buta lehet az, aki ilyeneket csak úgy elhisz. Szvsz a ceruza szerintem a környezeti mozgolódások (járkálás, leülés, felülés stb.) hatására mozdult meg. Mindig én voltam a vesztes a marokkóban a fészkelődés miatt. Húúú, van itt még egyáltalán olyan ember, aki ismeri ezt a játékot? laugh.gif Biztos akkor is mexikói démonok akadályozták meg azt, hogy nyerjek. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, LeerdammerGirl, Bessie
2015. május 29. 07:09 #4
Miss.Elizabeth
Miss.Elizabeth
✨Focus✨
 
StátuszPink fluffy unicorn dancing on rainbow.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.14.
Hozzászólás: 1304
Csatolások: 9
Azonosító: 226085
Offline offline
Ez igen! Kiptobalnam de nem fogom. De hiszek a spiritualitásban.
2015. május 29. 08:18 #5
mangalover43
mangalover43
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.27.
Hozzászólás: 1117
Csatolások: 111
Azonosító: 236525
Offline offline
nem hiszek a spiritualitásban de a szellemekkel és más ilyen lényekkel úgy vagyok hogy még nem találkoztam velük de attól függettlen lehetnek..
2015. május 29. 08:45 #6
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Sosem hittem a szellemekben, meg az ilyenekben, persze, úgy vagyok vele, hogy 'hiszem, ha látom.' De az Ice bucket is kudarcba fulladt, és ez megint egy oltári nagy baromság. A fiatalok, ill. az emberiség egy része már nem tudja mihez kezdjen magával az internet világában. Kitalálnak ilyeneket feltöltik a netre, és népszerűek lesznek. Marha poénos. De ha valaki hisz is ezekben, és megcsinálja bele is őrülhet. Egyébként is irtóznék ilyeneket csinálni, mert volt egy ismerősöm, aki ez miatt egy ideig zárt osztályra került... Véleményem szerint, most ezt elkezdik, és ha tényleg 'szellemeket fognak megidézni' hamar lesz egy baleset...persze ha 2 ceruzával menni fog... Nem értem, miért nem szórakoznak valami értelmesebb dologgal...

megj.: ha már annyira szellemet akarnak idézni, akkor használjanak Ouija táblát... akkor biztos sikerül 'Charlie-t' vagy akár Boogie-man-t is megidézniük... beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2015. május 29. 08:57 #7
AFCfan
AFCfan
 
StátuszÚj profil:http://starity.hu/profil/244797-wyrd/
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 2782
Csatolások: 219
Azonosító: 195661
Offline offline
Én azért nem próbálkoznék ilyenekkel, ki tudja, mi, vagy inkább ki van a házukban, és ilyen ostoba játékokkal milyen átjárókat lehet nyitni akár véletlenül is... Aztán ott van az ember teljesen védtelenül...
2015. május 29. 09:14 #8
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Már az ilyen örültségek meg sem lepnek. Aki elhsizi, hogy egy szellem tényleg válaszol, az meg is érdemli, hogy féljen. Én nem nagyon hiszek az ilyesmikben, persze lehetnek kivételek, de nem hiszem, hogy ez a Bizonyos Charlie szelleme a világ össze pontján ott lenne, akár az USÁban akár itthon idézik meg.
2015. május 29. 10:07 #9
ibbi427
ibbi427
 
Státusz,,Wer kämpft, kann verlieren, aber wer nicht kämpft, hat schon verloren!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.09.
Hozzászólás: 889
Csatolások: 0
Azonosító: 233100
Offline offline
Én ezt nem értem meg nagyon uncsi sad.gif Ice Bucket jobb volt
2015. május 29. 10:11 #10
Bátor Ventillátor
Bátor Ventillátor
level 90-es procrastinator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 2771
Csatolások: 6
Azonosító: 233680
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2015.05.28. 23:29)
Hiszek a spiritualitásban, szerintem van a halál után élet és bár a reinkarnációt tartom a legvalószínűbbnek, mégis úgy gondolom, hogy vannak olyan lelkek akik röghöz vannak kötve. A szeánszokban sem hisznek sokan, viszont véleményem szerint simán lehet nyitni általa egy átjárót a gonosz lelkek világa és a mi világunk között. Na, de ez! rohog.gif Ez ugyanaz, mint a Bloody Mary legenda, amivel a gyerekek és a tinédzserek egymást ijesztgetik. A csaj úgy elkezdett visítozni, mintha nyúznák, pedig én a saját házamban ezeknél sokkal durvább paranormális jelenségeket észleltem éjszakánként az elmúlt öt évben, mégsem visítozok úgy, mintha ölnének éppen. A hit egy dolog, viszont a hülyeség már más tészta. Tényleg elég buta lehet az, aki ilyeneket csak úgy elhisz. Szvsz a ceruza szerintem a környezeti mozgolódások (járkálás, leülés, felülés stb.) hatására mozdult meg. Mindig én voltam a vesztes a marokkóban a fészkelődés miatt. Húúú, van itt még egyáltalán olyan ember, aki ismeri ezt a játékot? laugh.gif Biztos akkor is mexikói démonok akadályozták meg azt, hogy nyerjek. rohog.gif

A pasas volt a legnagyobb biggrin.gif Mexikói démon úgy megijedt, hogy egyből megmutatta magát rohog.gif
miket észleltél amúgy a házadban?
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2015. május 29. 10:14 #11
Bátor Ventillátor
Bátor Ventillátor
level 90-es procrastinator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 2771
Csatolások: 6
Azonosító: 233680
Offline offline
Idézet (Angel @ 2015.05.29. 08:45)

megj.: ha már annyira szellemet akarnak idézni, akkor használjanak  Ouija táblát... akkor biztos sikerül 'Charlie-t' vagy akár Boogie-man-t is megidézniük...  beer.gif

Egy Hasbro által gyártott játék miért lenne komolyabb felszerelés 2 ceruzánál?
1 felhasználónak tetszik: mangalover43
2015. május 29. 10:15 #12
Bátor Ventillátor
Bátor Ventillátor
level 90-es procrastinator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 2771
Csatolások: 6
Azonosító: 233680
Offline offline
Nem is tudtam amúgy, hogy már ilyen is van. Egyszer kipróbáljuk majd biggrin.gif
2015. május 29. 10:25 #13
- törölt felhasználó -    
Én, személy szerint hiszek a szellemekben és a többi 'természetfeletti lényben'. Kipróbáltam én is már barátaimmal, de az ég világon semmi sem történt.
2015. május 29. 10:28 #14
Cassie3
Cassie3
leebit♡
 
Státusz"life is too short to focus on things that you don't like" - pewdiepie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.13.
Hozzászólás: 1867
Csatolások: 1452
Azonosító: 124987
Offline offline
Én hiszek a szellemekben és emiatt is úgy gondolom, hogy ez több szempontból hülyeség. Először is - ahogy a cikk végén le van írva - légmozgás és gravitáció. Másrészt pedig - bocsi előre a blabláért, de - nem lehet ilyen könnyen megidézni egy szellemet, vagy ha mégis meghallja az egyik szellem, hogy ilyennel szórakoznak az emberek, nem hinném, hogy jó vége lesz. Undorító ez az egész. A szellemidézés nem játék. Szegény lelket ne zaklassuk már! Vagy aki mégis megteszi, az ne csodálkozzon, hogy utána lesz egy olyan, amelyik bedühödik, hogy nem hagyják őt békén, mert ez "milyen jó muri". Ne próbálja ki senki! Nem az emberek miatt mondom ezt, akik ezzel szórakoznak. Azok megérdemelnék, hogy elátkozzák magukat, ha ezt olyan jó viccként vélik felfogni. Az elhunyt lelkeket sajnálom. Jobb esetben tényleg az jön el, akit hívnak és még jóindulatú is... rosszabb esetben... ki tudja. wink.gif Ha ez a Charlie-s pedig igaz, akkor én nem nevetgélnék és szórakoznék azon, hogy milyen jó poén megidézni egy kisgyerek szellemét, aki kiskorában öngyilkos lett. Hát igen... BORZASZTÓAN poénos.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2015. május 29. 11:04 #15
Bertina
Bertina
porg
 
Státuszsweet lies
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.17.
Hozzászólás: 1217
Csatolások: 102
Azonosító: 219449
Offline offline
Én biztos nem mernék ilyeneket csinálni, pedig nem hiszek benne. rohog.gif Utoljára kiskoromban csináltunk valami szellemidézés félét, de aztán elszaladtunk visítva. rofl.gif
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2015. május 29. 12:32 #16
unbroken_reka
unbroken_reka
visszatérő vendég
 
StátuszSaját magunk démonai vagyunk...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.21.
Hozzászólás: 367
Csatolások: 12
Azonosító: 239296
Offline offline
Ok.
Pont ez megy az iskolámban.
"Charlie, Charlie, are you here?"
2 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, mangalover43
2015. május 29. 13:54 #17
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Akkor ebben most mi a fantasztikus? Ilyet bármelyik h*lyegyerek ki tudna találni, pláne, hogy csak rá kell fújni a ceruzára. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: mangalover43
2015. május 29. 13:55 #18
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5265
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
Az IBC jobb volt....
1 felhasználónak tetszik: mangalover43
2015. május 29. 14:07 #19
- törölt felhasználó -    
ez annyira idétlen!!!!
2015. május 29. 14:08 #20
MissTiniStoessel
MissTiniStoessel
smoke & mirrors
 
Státusz"Your body is looking good tonight, I'm thinking we should cross the line..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.25.
Hozzászólás: 1562
Csatolások: 70
Azonosító: 219904
Offline offline
Idézet (Cassie3 @ 2015.05.29. 10:28)
Én hiszek a szellemekben és emiatt is úgy gondolom, hogy ez több szempontból hülyeség. Először is - ahogy a cikk végén le van írva - légmozgás és gravitáció. Másrészt pedig - bocsi előre a blabláért, de - nem lehet ilyen könnyen megidézni egy szellemet, vagy ha mégis meghallja az egyik szellem, hogy ilyennel szórakoznak az emberek, nem hinném, hogy jó vége lesz. Undorító ez az egész. A szellemidézés nem játék. Szegény lelket ne zaklassuk már! Vagy aki mégis megteszi, az ne csodálkozzon, hogy utána lesz egy olyan, amelyik bedühödik, hogy nem hagyják őt békén, mert ez "milyen jó muri". Ne próbálja ki senki! Nem az emberek miatt mondom ezt, akik ezzel szórakoznak. Azok megérdemelnék, hogy elátkozzák magukat, ha ezt olyan jó viccként vélik felfogni. Az elhunyt lelkeket sajnálom. Jobb esetben tényleg az jön el, akit hívnak és még jóindulatú is... rosszabb esetben... ki tudja. wink.gif Ha ez a Charlie-s pedig igaz, akkor én nem nevetgélnék és szórakoznék azon, hogy milyen jó poén megidézni egy kisgyerek szellemét, aki kiskorában öngyilkos lett. Hát igen... BORZASZTÓAN poénos.

Pont ezen a véleményen vagyok én is. meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Cassie3, mangalover43
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!