Starity

Shelley Hennig

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. július 27. 14:04 #1
- törölt felhasználó -    
Láttam hogy ennek a csodálatos hölgynek még nincs topikja ezért nyitotam egyet.
Én nagyon szeretem Shell,tehetséges és gyönyörű. Ti mit gondoltok róla?
2015. július 31. 21:42 #2
AriG.Fan
AriG.Fan
bãbÿgírł
 
StátuszPlay whit my hair not my feelings.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.25.
Hozzászólás: 2586
Csatolások: 377
Azonosító: 244176
Offline offline
Idézet (PezzLady @ 2015.07.27. 14:04)
Láttam hogy ennek a csodálatos hölgynek még nincs topikja ezért nyitotam egyet.
Én nagyon szeretem Shell,tehetséges és gyönyörű. Ti mit gondoltok róla?

Hmm..én is ugyan ezt, nem rég láttam Őt a Teen Wolf-ban és lenyűgözött a tehetségével wub.gif
2015. július 31. 23:07 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (AriG.Fan @ 2015.07.31. 21:42)
Hmm..én is ugyan ezt, nem rég láttam Őt a Teen Wolf-ban és lenyűgözött a tehetségével wub.gif

Engem annyira lenyűgözött hogy tegnap óta Őt tekintem a példaképemnek wub.gif Shell tökéletes!
2015. július 31. 23:12 #4
- törölt felhasználó -    
Tudjátok hogy hívják magukat a rajóngok? Henniger! Szóval minden kedves Hennigert várunk a topikba! thumbsup.gif
2015. augusztus 12. 21:01 #5
- törölt felhasználó -    
Hogy őszinte legyek, először egyátalán nem volt nekem szimpatikus Shelley. De idővel kezdtem megszeretni, mivel nagyon szép, aranyos, és tehetséges nő. Kívánom neki, hogy sikeres legyen, és mindig kövesse azt, amit ő szeretne. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Cosmo
2016. június 19. 18:22 #6
Cosmo
Cosmo
penguin hemmings
 
StátuszI like being the center of attention. I want to be in the limelight, basically.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.23.
Hozzászólás: 4025
Csatolások: 609
Azonosító: 253396
Offline offline
Shelley-t a Teen Wolf-ban ismertem meg előszőr.Hát bevallom nem volt egy nagy kedvencem,mert mindig a Stydia párosnál ragadtam le és ezért Shelley-t megutáltam.Mikor összejött Stilessal akkor mikor annak a résznek vége is lett hát vagy 10 hónapig rá sem néztem a sorozatra.De idővel úgy gondoltam,hogy megéri a szenvedés és mikor megnéztem a következő részt akkor már jobban álltam hozzá és később a Malia & Stiles páros volt a kedvencem.Nagyon jól alakítja Maliát és tehetséges színésznő.Mondjuk a mostani Teen Wolf részek már nem nagyon jönnek be,de Shelley miatt nézem.Hát körülbelül 3 hónapja kezdtem el nézni a The Secret Circel-t,azt a példaképem Phoebe Tonkin miatt kezdtem nézni,de Shelley-t is isemrtem és rá figyeltem a sorozatban inkább.Illett Diana szerepéhez és mindenkit jól alakítana.A stílusa elképesztő,vagyis szerintem egyedi.Imádom Shelley mozgását,az Instagaramon posztolt videóit és képeit.

2017. március 29. 20:13 #7
- törölt felhasználó -    
Shelley Catherine Hennig wub.gif . Ő is egy nagy példaképem számomra, aki mindig is az marad. Először a Teen Wolf-ban láttam, Malia Tate/Hale-ként. Ő lett a kedvenc karakterem a sorozatból és mindig az is marad. Csak pozitívumokat tudnék róla írni. Imádom<3 wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Karenina
2017. április 16. 20:34 #8
Karenina
Karenina
visszatérő vendég
 
Státusz"még nincs vége.."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.30.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 2
Azonosító: 263357
Offline offline
Shell nagyon jó színész, e-mellett, természetesen gyönyörű is. smileeee.gif
2017. április 16. 20:54 #9
- törölt felhasználó -    
nem tudom megfogalmazni, hogy mit jelent számomra pontosan ez a királynő. röviden:a támaszom, az egyetlen női példaképem.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok