Starity

Októberben jön a királynők harca

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. szeptember 24. 14:09 #1
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Kapott még egy utolsó esélyt a The CW csatorna Reign című sorozata, amelyben végre láthatjuk Erzsébet királynőt, megismerhetjük az angol udvart, ráadásul a hírek szerint régi érzelmek is fellángolhatnak.
A teljes cikkhez kattints ide!
2015. szeptember 24. 15:41 #2
léda00
léda00
 
Státusz"Elbújok egy fűszál mögött s innen figyelem, hány dimenziós ez a világ"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.16.
Hozzászólás: 652
Csatolások: 0
Azonosító: 211915
Offline offline
Az 1.évadot én is annyira szerettem,aztán valóban kezdte elveszíteni az érdeklődésem. Alapból a történelmi hiteltelenség sem tetszik,ráadásul a ruhák gyönyörűek viszont nagyon nem korhűek. Remélem ez az évad tényleg jobb lesz,mindenképp belenézek.
2015. szeptember 24. 15:48 #3
- törölt felhasználó -    
Alig várom már,és én még mindog reménykedek egy negyedik évadban,nem akarom,hogy ez legyen az utolsó.
2015. szeptember 24. 16:40 #4
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Én varoom nagyon. A második évad első fele kicsit csalódás volt. Reménykedem a jobb folytatásban. biggrin.gif de Kenna és Bash miatt is él a reményem....
2015. szeptember 24. 17:51 #5
- törölt felhasználó -    
Én is nagyon szeretem a sorozatot, de Francis halála után már biztosan nem fogom követni. (Ez szerintem az évadzáróban következik majd be.) Bár én mindig is Francis "rajongója" voltam, Bash karakterét nagyon megkedveltem. Annak viszont nagyon nem örülök, hogy Maryt és Basht újra össze akarják hozni. Egyébként ez szerintem nem igaz, mert nemrég olvastam a producer nyilatkozatát az új évadról, abban pedig az állt, Frary párosa erősebb lesz, mint valaha. Szóval ez az évad ebből a szempontból biztosan jó lesz, de sok más miatt kétségek vannak benne. Kenna és Bash végleg szakítottak, pedig őket nagyon szerettem benne. Greer és Leith nem fognak összeházasodni. (Bár Leith-re és Claude-ra kíváncsi leszek. Gondoltam már rá egyébként, hogy őket még összehozzák, és ha hinni lehet a pletykáknak, tényleg lesz közöttük valami.) Na mindegy is. Az első évad színvonalát szerintem már nem fogja tudni hozni a sorozat, a másodiknál viszont csak jobb lehet; a Condé-Mary-Francis szerelmi háromszög nagyon elvette a kedvem az egésztől. A harmadik évadban remélem, nem lesz ilyen.
2015. szeptember 24. 18:23 #6
ScreamQueens
ScreamQueens
ITZY? ITZY!
 
Státusz»2019.03.05 - A.C.E concert~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.11.
Hozzászólás: 1007
Csatolások: 1457
Azonosító: 246374
Offline offline
Igen igen már alig várom és remélem még lesz több évad is imádom ezt a sorozatot.És amugy rossza magyar forditása a címnek...Francis remélhetöleg nem akar meg halni és Maryval marad*-*
2015. szeptember 24. 18:27 #7
- törölt felhasználó -    
Én a 2.évad elején leragadtam ,de igyekszek pótolni!biggrin.gif
2015. szeptember 24. 19:23 #8
- törölt felhasználó -    
az első évad hengerelt, a 2. eleje is tetszett, de az évad második fele már nagyon nem tetszett, sikerült belőle barátok közt-öt csinálni, mindenki mindenkit megcsalt áhh kiábrándító sad.gif
bashnak és kennának drukkoltam erre behozták azt a ronda banyát kennából meg zimányt csináltak 110.gif megan follows viszont nagyon jól nyomja, ha másért nem is miatta biztos belekezdek a 3. évadba ami valószínűleg az utolsó is lesz egyben ha nem sikerül még azt a kevés nézőt megtartaniuk akik a 2. évad végére maradtak

amúgy köszönet a cikkért wink.gif
2015. szeptember 24. 19:35 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (ScreamQueens @ 2015.09.24. 18:23)
Igen igen már alig várom és remélem még lesz több évad is imádom ezt a sorozatot.És amugy rossza magyar forditása a címnek...Francis remélhetöleg nem akar meg halni és Maryval marad*-*


ha végig szeretnék vinni mária történetét - mert ugye róla szól a sorozat, akkor kénytelenek lesznek mihamarabb meglépni, szerintem az évad közepénél kerül erre sor, én mondjuk már a 2. évad végénél számítottam erre, de annyira elrágódtak a condés szálon hogy már idegőrlő volt legalábbis számomra
2015. szeptember 24. 19:43 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (Adry0714 @ 2015.09.24. 17:51)
Én is nagyon szeretem a sorozatot, de Francis halála után már biztosan nem fogom követni. (Ez szerintem az évadzáróban következik majd be.) Bár én mindig is Francis "rajongója" voltam, Bash karakterét nagyon megkedveltem. Annak viszont nagyon nem örülök, hogy Maryt és Basht újra össze akarják hozni. Egyébként ez szerintem nem igaz, mert nemrég olvastam a producer nyilatkozatát az új évadról, abban pedig az állt, Frary párosa erősebb lesz, mint valaha. Szóval ez az évad ebből a szempontból biztosan jó lesz, de sok más miatt kétségek vannak benne. Kenna és Bash végleg szakítottak, pedig őket nagyon szerettem benne. Greer és Leith nem fognak összeházasodni. (Bár Leith-re és Claude-ra kíváncsi leszek. Gondoltam már rá egyébként, hogy őket még összehozzák, és ha hinni lehet a pletykáknak, tényleg lesz közöttük valami.) Na mindegy is. Az első évad színvonalát szerintem már nem fogja tudni hozni a sorozat, a másodiknál viszont csak jobb lehet; a Condé-Mary-Francis szerelmi háromszög nagyon elvette a kedvem az egésztől. A harmadik évadban remélem, nem lesz ilyen.


Ferenc halála után Mária elhagyta Franciaországot, nem hiszem hogy Bash és közte újra bármi is fellobbanna. Egyáltalán ki volt Bash a történelemben? Diane de Poitiersnek nem volt Bash/Sebastian nevű fia, és nem is úgy halt meg ahogy a sorozatban. Mondjuk már sok helyen eltértek a történelemtől ilyen szempontból bármi megtörténhet nem lehet semmit se alapul venni.
2015. szeptember 24. 19:44 #11
- törölt felhasználó -    
Nem hiszem, hogy nézni fogom, de belenézek!
2015. szeptember 25. 13:49 #12
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Felőlem aztán kinyírhatják Francist, sose voltam odáig meg vissza érte, na de Bash! Vele ne merjenek semmit sem csinálni, különben nagy bajok lesznek itt kérem szépen smileeee.gif

By the way, én voltam az egyetlen, akinek bejött az Olivia és Nostradamus páros? Belőlük elnéznék jóval többet; örülnék, ha az Oliviát alakító Yael legalább egy rész erejéig vissza tudna térni. Végülis egy csatorna, csak megoldják valahogy biggrin.gif
2015. szeptember 25. 17:36 #13
eszter05
eszter05
oпlγ ћυ₥αп
 
StátuszImagination is more important than knowledge.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.06.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 315
Azonosító: 227168
Offline offline
Talán belenézek! smileeee.gif
2015. szeptember 26. 09:26 #14
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline
Végre.. smileeee.gif Kíváncsi leszek. Voltak nem jó részek a sorozatban, de voltak jók is, és akkor is a szívemhez nőtt a sorozat, Mashnak meg külön örülnék, bár Francis halálának nem.. sad.gif
2015. szeptember 26. 12:58 #15
- törölt felhasználó -    
CandUs: én is csíptem őket wink.gif
2015. szeptember 26. 13:04 #16
aybar27
aybar27
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.15.
Hozzászólás: 23
Csatolások: 0
Azonosító: 136451
Offline offline
Én nem érzem úgy, h ellaposodott volna a 2. évad. Sőt, kifejezettem tetszett a Mary-Loui vonal. Mindenesetre a királynők harca és Catherine átpártolása biztosan tartogat pár jó pillanatot nekünk:)
2015. szeptember 26. 20:45 #17
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
Kár, hogy ha ez lesz az utolsó évad mert a sorozat nagyon jósmileeee.gif
Kíváncsian várom ezt az évadot.
2015. szeptember 26. 22:13 #18
- törölt felhasználó -    
Idén nagyon alacsonyak az elvárásaim. Nagy reményeket fűztem a második évadhoz, és már sírva röhögtem azon, hogy mennyire suta. Az egyetlen karakter akiben még nem csalódtam az Francis. Már csak azt várom, hogy Toby számára vége legyen, és tényleg csilloghasson, mert nagyon életrevaló színész laugh.gif
2015. szeptember 27. 07:45 #19
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5265
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
Fanics, én is!
2015. szeptember 27. 11:14 #20
Jessica96
Jessica96
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.15.
Hozzászólás: 170
Csatolások: 33
Azonosító: 167241
Offline offline
Alig várom már!! biggrin.gif biggrin.gif <3
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!