Starity

Könnyeivel küzdött a Saturday Night Live színpadán Demi Lovato

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. október 20. 07:36 #1
- törölt felhasználó -    
A kritikusok a Saturday Night Live valaha volt egyik legjobb előadásának ítélték a 23 éves énekesnő produkcióját.
A teljes cikkhez kattints ide!
2015. október 20. 10:44 #2
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
továbbra is ezselősen tehetséges <3
2015. október 20. 11:43 #3
- törölt felhasználó -    
Egy csöppet felszívta magát az adásra... meghajolo.gif Már jó néhányszor előadta a CFTS-t, de ezidáig számomra egyik előadás sem nyerte el a tetszésem, mert hangilag nem volt hozzá méltó. Viszont ez, hát fúúú, végre azt tudom mondani, hogy imádtam. A Stone Cold pedig asdfgdjdsf, egy párszor megbicsaklott a hangja, de pont ez tette számomra még gyönyörűbbé, még hitelesebbé. Bárcsak több hozzá hasonló előadó lenne, akik ennyire áttudják érezni és adni azt, amiről énekelnek. Köszönöm Demetria. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: MissTiniStoessel
2015. október 20. 13:02 #4
emily92-17
emily92-17
 
Státusz"Ha biszex vagy, kapásból megduplázódnak az esélyeid egy szombat esti randevúra"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.07.
Hozzászólás: 822
Csatolások: 0
Azonosító: 132765
Offline offline
Mint a vetkőzés a sírás is divat lett.. Pffuuu ezek az énekesek nem alkotnak maradandót.. nem értem mi van velük..
2015. október 20. 14:40 #5
- törölt felhasználó -    
Sose szerettem amikor egy híresség "örömében" sír valamiért.
2015. október 20. 14:54 #6
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214828
Azonosító: 59785
Online online
Örömében? Divat sírni? Most úgy konkrétan miről is beszéltek? Ha megmondjátok, hogy ilyen dalszöveggel hogy lehet egy előadónak örömében sírni, akkor megemelem a kalapom előttetek. rolleyes.gif Egyébként az korántsem nevezhető divatnak, hogy mostanában ketten elsírták magukat/könnyeikkel küszködtek...
Szegény csak befejezte, bár tényleg nagyon erősen vissza kellett fognia az érzelmeit. Valóban tökéletes előadás volt. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: MissTiniStoessel
2015. október 20. 14:57 #7
Justin bieber fan13
Justin bieber fan13
új tag
 
StátuszNekem az egyetlen példakepem csak is Justin Drew Bieber!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.29.
Hozzászólás: 75
Csatolások: 0
Azonosító: 247394
Offline offline
Azért nem kéne demi rol ilyet irni.
2015. október 20. 14:58 #8
Justin bieber fan13
Justin bieber fan13
új tag
 
StátuszNekem az egyetlen példakepem csak is Justin Drew Bieber!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.29.
Hozzászólás: 75
Csatolások: 0
Azonosító: 247394
Offline offline
Màrmint hozzàszòlòk
2015. október 20. 15:21 #9
gvilcsi
gvilcsi
Lovatics
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.24.
Hozzászólás: 1355
Csatolások: 36
Azonosító: 113068
Offline offline
Szerintem is nagyon jó előadás volt!! smileeee.gif <3
2015. október 20. 15:47 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (Szandi0820 @ 2015.10.20. 14:54)
Örömében? Divat sírni? Most úgy konkrétan miről is beszéltek? Ha megmondjátok, hogy ilyen dalszöveggel hogy lehet egy előadónak örömében sírni, akkor megemelem a kalapom előttetek. rolleyes.gif


Hihetetlen. Egyszerűen nem tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek, látva ezeket a buta hozzászólásokat. 110.gif Csak hogy összegezzük: divat biszexnek lenni, divat vetkőzni, és most már divat sírni is, aha oké, mindent értek. _nevet.gif Nem tudom, hogy van-e még ennél lejjebb... Kíváncsi vagyok mi lesz a következő, amivel bővül majd ez az impozáns kis lista. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: MissTiniStoessel, Szandi0820
2015. október 20. 15:47 #11
- törölt felhasználó -    
Köszönjük a cikket.
2015. október 20. 16:16 #12
- törölt felhasználó -    
azért annyira nem sírt...
2015. október 20. 16:37 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fannii33 @ 2015.10.20. 16:16)
azért annyira nem sírt...


Szerepel a cikkben az, hogy sírt? Mert én sehol sem látom leírva. A címben szereplő 'könnyeivel küzdött' nem egyenlő azzal, hogy konkrétan sírva is fakadt, hanem visszatartotta a kikívánkozó könnyeket...
2 felhasználónak tetszik: MissTiniStoessel, Szandi0820
2015. október 20. 16:42 #14
MissTiniStoessel
MissTiniStoessel
smoke & mirrors
 
Státusz"Your body is looking good tonight, I'm thinking we should cross the line..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.25.
Hozzászólás: 1562
Csatolások: 70
Azonosító: 219904
Offline offline
Nem csak ő sírt, de a végére én is bekönnyeztem. Ilyen erővel és átéléssel még soha nem láttam énekelni. Főleg úgy, hogy ez a dal önmagában is elég könnyfakasztó, nem még ha Demetria ilyen szenvedéssel adja elő. A CFTS-hoz meg csak annyit fűznék hozzá, hogy végre nem egy olyan elvékonyított, fátyolos hanggal, énekel. Hanem úgy ahogy kell, belevalóan. A Confident meg Confident. Az úgy tökéletes ahogy van. blush.gif wub3.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2015. október 20. 16:58 #15
MissTiniStoessel
MissTiniStoessel
smoke & mirrors
 
Státusz"Your body is looking good tonight, I'm thinking we should cross the line..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.25.
Hozzászólás: 1562
Csatolások: 70
Azonosító: 219904
Offline offline
Idézet (emily92-17 @ 2015.10.20. 13:02)
Mint a vetkőzés a sírás is divat lett.. Pffuuu ezek az énekesek nem alkotnak maradandót.. nem értem mi van velük..

Már megbocsáss, de erre én is reagálnék. Bár egyezik a véleményem a két Szandiéval.
A sírás egy abszolút velünk született, természetes dolog, nem hinném, hogy olyan divatos lenne ezt megjátszani. Nem is értem, hogy miért feltételezed ezt. blink.gif Nem alkotnak semmi maradandót? Istenem, hát megnézted te a videót egyáltalán? Többen leírták már, hogy Demi épp élete egyik legszebb, legjobb előadásán volt túl. Ha tudsz jobbat, mutasd. Ha nem, akkor inkább maradj csendben.
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2015. október 20. 17:08 #16
- törölt felhasználó -    
ez gyonyoru volt. latszott hogy atjarja teljesen, bele eli magat. ez volt a legjobb a vegere. ilyen egy igazi tehetseg. semmi mu meg eroltetett. csak onmaga. imadom smileeee.gif <3
2015. október 20. 17:35 #17
Arvil fan
Arvil fan
Photographer
 
Státusz"Do something today that your future self will thank you for."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.29.
Hozzászólás: 1424
Csatolások: 38
Azonosító: 216037
Offline offline
Nagyon megható ahogyan előadta nekem nagyon tetszett!
2015. október 20. 17:40 #18
- törölt felhasználó -    
Hűha, nagyon odatette magát, nem csak hangilag, lelkileg is. smileeee.gif Nagyon erőteljes, energikus volt végig. Büszke lehet erre az előadására.
2015. október 20. 18:58 #19
emily92-17
emily92-17
 
Státusz"Ha biszex vagy, kapásból megduplázódnak az esélyeid egy szombat esti randevúra"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.07.
Hozzászólás: 822
Csatolások: 0
Azonosító: 132765
Offline offline
MissTiniStoessel

nem alkotnak maradandót kifog emlékezni rá 5év mulva? Én így értettem. wink.gif A sírás meg igen velünk született, de amióta vki sirt mert az a dal tényleg olyan volt azóta ő is csak szépen beált a sorba és mindent koppint ahol tud.. teszem azt verekedős klip.. taylor-elöte miért nem volt ilyen klipje? "majd nem sír" a dal alatt- miley.. elötte miért nem sirt? biggrin.gif Vetkőzik .. mert most meg már pláne divat lett.. na érted már miért nem maradandót csinál? Én úgy látom mint Pink mikor azt mondta h nem maradandó dalokat csinálnak a mostani előadók. Nincs benne egyediség, simán beált a sorba. A véleményemet meg jogom van kifejteni. nem kell személyes sértésnek venni...
2015. október 20. 19:58 #20
iluvdemilovato1121
iluvdemilovato1121
visszatérő vendég
 
StátuszVagyok... ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.03.
Hozzászólás: 166
Csatolások: 0
Azonosító: 222146
Offline offline
"nem alkotnak maradandót kifog emlékezni rá 5év mulva? Én így értettem. wink.gif A sírás meg igen velünk született, de amióta vki sirt mert az a dal tényleg olyan volt azóta ő is csak szépen beált a sorba és mindent koppint ahol tud.. teszem azt verekedős klip.. taylor-elöte miért nem volt ilyen klipje? "majd nem sír" a dal alatt- miley.. elötte miért nem sirt? biggrin.gif Vetkőzik .. mert most meg már pláne divat lett.. na érted már miért nem maradandót csinál? Én úgy látom mint Pink mikor azt mondta h nem maradandó dalokat csinálnak a mostani előadók. Nincs benne egyediség, simán beált a sorba. A véleményemet meg jogom van kifejteni. nem kell személyes sértésnek venni..."
írja emily92-17....

nekem Demi egyáltalán nem tűnik egyformának a mostani, tingli-tangli énkesecskékkel, már megbocsáss. És ezt rohadtul nem azért mondom, mert ő a kedvenc énekesem már...mittudomén mióta, hanem mert tényleg így gondolom. Ő zenének nevezhető dalokat csinál, amiket pont úgy ad elő, ahogy azt elő kell adni.
Katasztrófának tartom, hogy Taylor Swift-hez és Miley Cyrus-hoz hasonlítja őt bárki is. Mert ez nem mérvadó. Se Taylornak, se Miley-nak nincs rossz hangja, egyik sem tehetségtelen, csak szegények nem tudnak élőben énekelni. Miley még a jobbik eset. És még csak azt sem mondom, hogy nem lehet olyan koncertfelvétel, ahol valamelyikük jól énekel. Szinte minden énekesnek van olyan...
Pink meg... ő aztán tényleg senki által nem nevezhető tehetségtelennek, sőt... viszont ha azt gondolja, hogy - mivel már vagy 2 éve nem jelentett meg új dalt, se semmit - elég az, hogy tesz egy szúrós megjegyzést pár, számára nem túlzottan kedvelt előadóra... pedig baromira nem. Ahhoz dolgozni kell, hogy elismertséget vívjon ki magának, és remélem nem is merészeli azt gondolni, hogy az eddig elnyert elismerések a jövőre vonatkozóan is kihatnak.
Így Pinket se nagyon kéne felemlegetni... és.. nem tudom, mennyire megy az angol, de a Stone Cold tele van érzelemmel, valódi és gyönyörű érzésekkel. Nem csodálom, hogy Demi alig bírta sírás nélkül. Mert én nem bírtam.. <3

Ennyit erről
1 felhasználónak tetszik: MissTiniStoessel
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok