Starity

Berki Krisztián kiborította Friderikusz Sándort

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. november 26. 09:51 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Ezúttal maga a műsorvezető sétált ki az Összezárva Friderikusszal legújabb részének forgatásán.
A teljes cikkhez kattints ide!
2015. november 26. 10:42 #2
Lilisztar
Lilisztar
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.09.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 0
Azonosító: 244672
Offline offline
Hat en egyiket se bírom de Sándort sajnálom
2015. november 26. 10:50 #3
Bertina
Bertina
porg
 
Státuszsweet lies
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.17.
Hozzászólás: 1217
Csatolások: 102
Azonosító: 219449
Offline offline
Én inkább lennék összezárva éhes cápákkal, mint Berkivel.
2015. november 26. 11:21 #4
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
"Valamit elért húsz-hu­szonöt éve, de megmaradt azon a szinten, azt próbálja fényezni, polírozni."

Te meg megloptál másokat te aljas disznó.
2015. november 26. 12:14 #5
Dregum
Dregum
új tag
 
StátuszFa önarcképet készítek.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.01.
Hozzászólás: 37
Csatolások: 0
Azonosító: 212807
Offline offline
Amikkor megtudtam, hogy Berki lesz a műsorban... csodálkoztam, hogy Friderikusz egyáltalán oda ment. Egy beképzelt agyatlan senki, tele tömve tesztoszteronnal. Sajnálom Sándort. De én a helyében inkább vetném le magamat egy hegyről minthogy akár megfontolnám, hogy összezárjam magam Berkivel.
Nem is értem, hogy miért ő lett meghívva? Miért nem a sportoló aki le is tett valamit az asztalra smileeee.gif ...
2015. november 26. 12:25 #6
Seni
Seni
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.30.
Hozzászólás: 112
Csatolások: 0
Azonosító: 250258
Offline offline
Amikor Árpa hagyta ott, Friderikuszt szidtátok sokan, hogy mekkora bunkó, meg olyanokat kérdez, hogy húha. Most emberére akadt, nem volt képes elfogadni más véleményét, s egyből mindenki a Berkinek ugrik. Senkinek nem tűnik fel, hogy ez így lett kitalálva? biggrin.gif Annyira naívak egyesek... Ezeknek a celebeknek van a kamera előtti arcuk, amit megkreáltak nekik, és van az, amilyenek valójában. Mikor fogják ezt az emberek megérteni... (?)
2015. november 26. 12:27 #7
DirectionerGirl001
DirectionerGirl001
 
StátuszIM NEVER GONNA STOP LOVING HARRY STYLES
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.20.
Hozzászólás: 816
Csatolások: 0
Azonosító: 246892
Offline offline
De utálom ez a Berki Krisztiánt ! Megtudnám fojtani !
2015. november 26. 13:53 #8
Cukorkaaa
Cukorkaaa
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.03.
Hozzászólás: 62
Csatolások: 0
Azonosító: 251370
Offline offline
Seni teljesen igazad van
2015. november 26. 14:40 #9
- törölt felhasználó -    
Borzasztóan kiállhatatlan és tahó ember ez a Berki, csoda, hogy egy percet is kibírt vele.
2015. november 26. 14:56 #10
N.k
N.k
[tau'ri]
 
StátuszWitcher ♥️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.22.
Hozzászólás: 3345
Csatolások: 111
Azonosító: 74720
Offline offline
Idézet
Seni: Amikor Árpa hagyta ott, Friderikuszt szidtátok sokan, hogy mekkora bunkó, meg olyanokat kérdez, hogy húha. Most emberére akadt, nem volt képes elfogadni más véleményét, s egyből mindenki a Berkinek ugrik. Senkinek nem tűnik fel, hogy ez így lett kitalálva?  biggrin.gif Annyira naívak egyesek... Ezeknek a celebeknek van a kamera előtti arcuk, amit megkreáltak nekik, és van az, amilyenek valójában. Mikor fogják ezt az emberek megérteni... (?)


Teljesen egyetértek veled.Jelzem nem vagy sem Friderikusz,sem Berki párti.
2015. november 26. 16:37 #11
kuci100
kuci100
 
Státusz"La vie est, ce qu'elle est"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.23.
Hozzászólás: 801
Csatolások: 0
Azonosító: 248788
Offline offline
bagoly mondja verébnek, vagyis bagoly osztja ki verebet:)
2015. november 26. 17:01 #12
- törölt felhasználó -    
akkor jól kiborította ha még nyilatkozni sem akart..biggrin.gif
2015. november 26. 17:03 #13
virgi09
virgi09
i'm a sinner bitch
 
StátuszAz "izé" olyan mint a Raffaello...többet mond minden szónál.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.17.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 10
Azonosító: 240469
Offline offline
Milyen meglepő biggrin.gif
2015. november 26. 17:41 #14
Arvil fan
Arvil fan
Photographer
 
Státusz"Do something today that your future self will thank you for."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.29.
Hozzászólás: 1424
Csatolások: 38
Azonosító: 216037
Offline offline
Na kíváncsi leszek hogy milyen lesz hétvégén és én tuti nem mennék el egy ilyen műsorba!
2015. november 26. 21:19 #15
Csillámpóni_
Csillámpóni_
 
StátuszRitkán használom, szóval sry ha nem válaszolok!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.29.
Hozzászólás: 715
Csatolások: 2
Azonosító: 225146
Offline offline
Seni teljesen igazad van biggrin.gif
2015. november 26. 22:04 #16
PLLfan
PLLfan
új tag
 
StátuszJanoskians<3/Violetta<3/Könyvek:D<3/Pretty Little Liars<33
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.18.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 0
Azonosító: 234582
Offline offline
Én sem bírnám összezárva Berkivel biggrin.gif
2015. november 27. 02:09 #17
ZaraWalesZsanna
ZaraWalesZsanna
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.10.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 250553
Offline offline
A Friderikusszal összezárt vendégekre majdnem minden esetben kíváncsi vagyok,mert Sándor hiteles és pártatlan.Ennek a műsornak is megvannak a sajátos elemei,ami a vendég karakteréhez,személyiségéhez igazodik,vagy éppen nem(ez is a műsor sajátja). Berki Krisztián mint tudhatjuk az édes életéből' maga a brand - így lett kitalálva. Az a helyzet,hogy lehet nem kedvelni vagy kedvelni - de valójában az utóbbiak többségben vannak,sőt a 30 felettiek kifejezetten kíváncsiak rá és a családjára! A rákok fiatalon áramlanak, nagyon közvetlenek,barátságosak,érdeklődők, segítőkészek, tehetségesek és sikeresek.Központi figurák,nem követők,őket követik.A szívük szerint élnek...aztán szépen lassan az eszük és a tapasztalataik miatt (páncélt növesztenek)elkezdenek befelé élni !!! a családért !!! Fontos velük kapcsolatban megérteni,hogy akár kifelé élnek akár befelé,ŐK nagyon jól érzik magukat mert a saját választásuk és döntésük mentén élnek - minden körülmény között.A pénz soha nem a céljuk,hanem az eszközük és jól is tudnak ezzel bánni!Többek közt -e tulajdonság is rosszallást és irigységet kelt emberekben.
2015. november 27. 02:37 #18
ZaraWalesZsanna
ZaraWalesZsanna
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.10.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 250553
Offline offline
Idézet (Dregum @ 2015.11.26. 12:14)
Amikkor megtudtam, hogy Berki lesz a műsorban... csodálkoztam, hogy Friderikusz egyáltalán oda ment. Egy beképzelt agyatlan senki, tele tömve tesztoszteronnal. Sajnálom Sándort. De én a helyében inkább vetném le magamat egy hegyről minthogy akár megfontolnám, hogy összezárjam magam Berkivel. 
Nem is értem, hogy miért ő lett meghívva? Miért nem a sportoló aki le is tett valamit az asztalra smileeee.gif ...

Mi van? Csak megjegyzem,hogy ez a Berki Krisztián is sportoló! A testépítés sport. csirke.gif Nem tudtam nem kiérezni soraidból az ítélkezést,de rosszabb,hogy nem értem az agyatlan jelzőt és a lesajnált Sándort sem. sorry.gif
2015. november 27. 15:48 #19
Seni
Seni
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.30.
Hozzászólás: 112
Csatolások: 0
Azonosító: 250258
Offline offline
ZaraWalesZsanna, tetszik ahogy fogalmaztál, vannak még itt gondolkodó emberek is. smileeee.gif
Az alábbi szöveget pedig Berki oldalán lehet olvasni..:

"Krisztian Berki #aberki
Összezárva Friderikusszal

Sokat szerepeltem már, készült velem hosszabb lélegzetű interjú is, de ez mégis nagyon más volt. A villanásszerű megszólalásokhoz már hozzáedződtem, de itt a kanapén ücsörögve, alaposabban meg tudtam nyílni. Az interjúkészítés nagymestere váratlan helyzeteket teremtetett, olykor komoly érzelmeket csalt ki belőlem. Kicsit vonakodva mentem bele ebbe a játékba, hiszen korábban már oly sokszor megmártóztam a bulvármédiában, hogy nem gondoltam nekem még médiafronton lehet újat mutatni, s elkalauzolni olyan területekre, ahol a személyiségem eddig rejtett aspektusai kerülnek terítékre. Én minden szituációban hideg fejjel, racionálisan mérlegelek, az érzéseimet a háttérbe szorítom, de ez most nem sikerült...
A beszélgetés olyan volt, mintha egy nagy baráti csevej részese lennék. Sándor néha-néha erősen provokatív volt , vagy inkább egy mélylélektani elemző karaktert hozott. Egyszerre volt baráti, pszichologizáló, filozofáló a 24 órás együttlét. Van olyan riporter, aki kérdéseket tesz fel, de nem érdekli a válasz, a másik étlapszerűen készül, s sorolja a marhaságokat, de Sándor nem ilyen. Ő nagyon is törekszik ebben a műsorban arra, hogy a „zárkatársát” feloldja a pillanatban. Megnyíltam neki, mert én mindenkihez őszintén közelítek. A véleményét sem rejtette véka alá, ahogyan én sem. Szeretek értékes emberek közelségében lenni. Megvan bennem a tanulási szándék. Ezeknek az értékes embereknek a közelségében tudok arra a tudásra szert tenni, ami előrébb visz az életben. Ezeket az információmorzsákat magamba szívom, és ebből merítek erőt a továbbhaladáshoz."

Ugyanolyan ember ő is, mint bármelyikünk. Nem szidni, irigykedni, mocskolódni kell! Tessenek erőt venni magukon, s tenni a jobbért! Bár ismét olyan résznél tartunk, ahol a hozzászólók 70%-nál még a tojáshéj bizony ott figyel a fenekükön.... Biztos hatalmas tapasztalataik voltak már az életben.
2015. november 27. 17:27 #20
Dódika003
Dódika003
új tag
 
StátuszNem vagyok flegma csak hercegnősen viselkedek!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.21.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 251794
Offline offline
Szerintem Berkinek nem volt nehéz kiborítani Friderikuszt. Már a kinézte is irritáló smileeee.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok